Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 21:09   #10201
Quote:
kranjski janez kaže: Pogledaj post
No, vidiš. Možda se sutra sa arbitražnom odlukom ovo stanje trenutnog razgraničenja na kopnu ipak mijenja. Sam polako dakle dolaziš do toga, da bi odluku arbitara ipak možda trebalo akceptirat. E, tome bi se već reklo evolucija stavova ili barem nagovještaj evolucije.
Je li ti to mene zajebavaš ili si odlučio trolat pod svaku cijenu.

Ma da je odluka AS najpovoljnija za nas ja je ne prihvaćam. Koliko ja puta moram napisat da je AS mrtvac u svakom smislu a sutra mu je sprovod.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 28.06.2017., 21:10   #10202
Hrvatska je u lošim odnosima s Srbijom, Slovenijom i Madjarskom. Tako reći s svim susjedima, BIH i nije država a moglo bi se pisati i o odnosima s tom čudnom tvorevinom.

Znate ko je tajkoji je u lošim odnosima s svim susjedima?
Nosonja_ is offline  
Old 28.06.2017., 21:12   #10203
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Je li ti to mene zajebavaš ili si odlučio trolat pod svaku cijenu.

Ma da je odluka AS najpovoljnija za nas ja je ne prihvaćam. Koliko ja puta moram napisat da je AS mrtvac u svakom smislu a sutra mu je sprovod.
E, doći će Krist i prije sprovoda obuditi mrtvog Lazara.
kranjski janez is offline  
Old 28.06.2017., 21:12   #10204
Quote:
kranjski janez kaže: Pogledaj post
Naprotiv. Tekst je puno bliže istini nego plima vašeg "državotvornog novinarstva", kojeg su puni ovih dana mediji. I hrvatski i slovenski. Mogli bi se zamisliti oko mnogih stvari u tom tekstu.
Tekst je najobičnije proseravanje, a slažem se da je u duhu slovenskog mi uebermench vi Balkanci novinarstva.

Zadnje uređivanje dac67 : 28.06.2017. at 21:33.
dac67 is offline  
Old 28.06.2017., 21:17   #10205
Evo ga na, sad im daje nadu i tekst nekog bedaka na onoj imbex kaljuži...
agentRico is offline  
Old 28.06.2017., 21:29   #10206
Quote:
kranjski janez kaže: Pogledaj post
I od tebe je ostala samo propaganda. Nema više nikakvog smisla diskusija sa tobom.
Pazi da ti ne pukne ogledalo
Vaernim is offline  
Old 28.06.2017., 21:34   #10207
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Hrvatska je u lošim odnosima s Srbijom, Slovenijom i Madjarskom. Tako reći s svim susjedima, BIH i nije država a moglo bi se pisati i o odnosima s tom čudnom tvorevinom.

Znate ko je tajkoji je u lošim odnosima s svim susjedima?
Jadan li je onaj koji se trudi da baš svima, pod svaku cijenu ugodi. Naši susjedi nisu fine zemlje koje diplomaciju zapravo i poštuju. Na ovim prostorima jedino sila ima značenja.
Kojiro Izawa is offline  
Old 28.06.2017., 21:34   #10208
Quote:
kranjski janez kaže: Pogledaj post
I od tebe je ostala samo propaganda. Nema više nikakvog smisla diskusija sa tobom.
jel SLO varala? da

da li se SLO dogovarala sa sucima? da

i onda je za janeza Hrvaška kriva
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 28.06.2017., 21:36   #10209
meni zaista nije logicno, ono zdravo razumski, kako ce sud donit odluku koja ce ici sloveniji na korist i to onakvu za kakvu se vec vise od dvi godine govori da je dogovorena sa podmicenin sudcima.

pa ne bi li bas takvon presudon potvrdili kako su kupljeni i kako smo mi imali potpuno pravo sto smo izasli iz takve arbitraze?
vlaški is offline  
Old 28.06.2017., 21:36   #10210
Mene je frka jedino naših politicara koji su postali teški mlakonje, i bojim se da bi vrlo olako mogli pustit dio teritorija samo tako, nema tu kod nas politicara sa autoritetom.
water strider is offline  
Old 28.06.2017., 21:36   #10211
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Hrvatska je u lošim odnosima s Srbijom, Slovenijom i Madjarskom. Tako reći s svim susjedima, BIH i nije država a moglo bi se pisati i o odnosima s tom čudnom tvorevinom.

Znate ko je tajkoji je u lošim odnosima s svim susjedima?
Kina

S. Koreja

Katar

Turska

Rusija
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 28.06.2017., 21:38   #10212
SLO ima graničnih problema samo sa HR zato jer je YUG bila dovoljno pametna i riješila granicama sa BRIGAMA odavno prije. pa ni HR nema graničnih problema ni sa ITA ni sa HUN
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 28.06.2017., 21:41   #10213
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Znate ko je tajkoji je u lošim odnosima s svim susjedima?
https://en.wikipedia.org/wiki/Partitions_of_Poland
 
Old 28.06.2017., 21:53   #10214
Talking

Bio bi odličan vic da presuda bude potpuno u skladu s hrvatskim stavovima. Nadam se da suci imaju smisao i za humor.

Zatim bi ministrica vanjskih poslova trebala pisati Erjavcu da Hrvatska arbitražu ne priznaje, ali ako svi tamo baš tako strašno inzistiraju da se presuda poštuje, može se sklopiti bilateralni sporazum o granici koji bi bio jednak arbitražnoj presudi.
MilHistorian is offline  
Old 28.06.2017., 21:54   #10215
Što se tiče Slovenaca i Hrvata mogu reći samo jedno, ista je to balkanska sorta. S time da su Slovenci organiziraniji. Dugogodišnji pat, tj spor oko zaljeva dobro pokazuje naše i njihove civilizacijske i političke dosege.
rolandus is offline  
Old 28.06.2017., 21:55   #10216
Što ako oni nakon što kažu svoje kažu i kako je to samo mišljenje koje nije obvezujuće, ono potpuno zanemare odrebe iz arbitražnog ugovora?
agentRico is offline  
Old 28.06.2017., 21:55   #10217
Quote:
vlaški kaže: Pogledaj post
meni zaista nije logicno, ono zdravo razumski, kako ce sud donit odluku koja ce ici sloveniji na korist i to onakvu za kakvu se vec vise od dvi godine govori da je dogovorena sa podmicenin sudcima.

pa ne bi li bas takvon presudon potvrdili kako su kupljeni i kako smo mi imali potpuno pravo sto smo izasli iz takve arbitraze?
Šta ih boli briga. Lova je legla.
cave troll is offline  
Old 28.06.2017., 21:56   #10218
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
SLO ima graničnih problema samo sa HR zato jer je YUG bila dovoljno pametna i riješila granicama sa BRIGAMA odavno prije. pa ni HR nema graničnih problema ni sa ITA ni sa HUN
To si samo misliš

Sudeći prema nekim ITA i HU strankama ostali bismo samo oko Zagreba
rolandus is offline  
Old 28.06.2017., 21:57   #10219
I dalje mi je fascinantno kako se uopće ni ne skrivaju da znaju presudu.. pa već će večeras početi slaviti... :clap:


Amer ih odhebao.. novinarka .. ".. pa jeli podržavate međunarodno pravo?" .. "da ali to je mnogo komplicirano...ne želimo se miješati... "

Ali kako se samo pozivaju na međunarodno pravo a odbili sve sudove gdje bi se po "čistom" međunarodnom pravu sudilo. Besramnici besrmani...
agentRico is offline  
Old 28.06.2017., 22:01   #10220
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Kina

S. Koreja

Katar

Turska

Rusija
Izrael


Krivi smo im što postojimo.
agentRico is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.