Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2013., 22:27   #81
Isabel Marant tenisice

Quote:
stylish girl kaže: Pogledaj post
Šta bi mi ti preporučila?? Znam da je drugi model.. Da se bar javi netko tko ima Betty..
Molim te ako ti nije teško napisi forume di si gledala.. Malo sam smotana..
Ne bi tila falit, sad sam nedavno naručila kožne čizme na asosu i male su mi.
Morala sam ih prodat.
Hvallaaaa
Evo: http://forum.purseblog.com/the-glass...90725-274.html, s moba sam pa cu samo ovako zalijepiti.

Pitat cu ti sestricnu koju velicinu je ona uzela Bobby, jer mislim da su Bobby i Betty iste sto se velicina tice.

Edit: kaze broj vece isto da je uzela.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 23:34   #82
Hvala na odgovoru.. Puno si mi pomogla..
Sorry na gnjavaži, nadam se da nisam bila dosadna.
Pozz:-)
stylish girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 18:22   #83
Ma nista. Imas PP
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 23:25   #84
Zna li netko gdje bih u Beču mogla naći marantice? jeli ima neki multibrend store koji drži IM?
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 08:05   #85
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje bih u Beču mogla naći marantice? jeli ima neki multibrend store koji drži IM?
INKED
Address
Bauernmarkt 15 & 16
(Innere Stadt)
1010 Wien
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 13:04   #86
jel tko kupovao Isabel Marant tenisice i kakva su iskustva?
karamela24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 23:53   #87
Pod sto mislis kad kazes "kakva su iskustva"? Ja sam uzimala s net-a-portera i mytheresa.com, oba puta doslo DHL-om u roku 3 dana. Ako te sto zanima u vezi samih tenisica, preciziraj, pa i to napisem.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 18:33   #88
ja sam prije par tjedana uzela na snizenju, preko matchesfashiona,doslo za 3 dana, u super kutiji,postarina 10 E,crvene,jedva cekam da ih nosim.sad gledam isto isabel marant crisi cizme,jeli ih tko ima?
lime zest is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 15:12   #89
Vidim da Nicolas concept store u Zagrebu reklamira vec drugu sezonu te tenisice pa me zanima da li se moze jos negdje u Zg pogledati i probati. Konkretno me zanima bekket model jedino sto me na slikama malo pati onaj jezik sto viti. Djeluje nekako predebelo. Jel to zaista tako izgleda na nozi?
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 23:49   #90
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Vidim da Nicolas concept store u Zagrebu reklamira vec drugu sezonu te tenisice pa me zanima da li se moze jos negdje u Zg pogledati i probati. Konkretno me zanima bekket model jedino sto me na slikama malo pati onaj jezik sto viti. Djeluje nekako predebelo. Jel to zaista tako izgleda na nozi?
Vlaska 8, pratim ih na instagramu pa sam vidjela da im je nova posiljka stigla. Za cijene i modele ne znam.
http://instagram.com/p/r2PPcagA-s/
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 07:15   #91
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Vidim da Nicolas concept store u Zagrebu reklamira vec drugu sezonu te tenisice pa me zanima da li se moze jos negdje u Zg pogledati i probati. Konkretno me zanima bekket model jedino sto me na slikama malo pati onaj jezik sto viti. Djeluje nekako predebelo. Jel to zaista tako izgleda na nozi?
Pa ono, je, dosta je debel. A kako izgleda na nosi ovisi i o nogama
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 16:55   #92
kupila bi ih ali se nadam da su original i u Nicolasu i na matchesfashion.com, kad već toliko koštaju, da ne požalim :P
ima netko iskustva?
fashionlover1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 17:24   #93
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Pod sto mislis kad kazes "kakva su iskustva"? Ja sam uzimala s net-a-portera i mytheresa.com, oba puta doslo DHL-om u roku 3 dana. Ako te sto zanima u vezi samih tenisica, preciziraj, pa i to napisem.

jesi zadovoljna s njima, udobne? nadam se da su originali i tu i tu? s obzirom na cijenu
kupila bih samo ne znam još da li naručivati preko neke stranice ili otići u Nicolas (s obzirom da ne znam vise nijedno mjesto za kupiti ih u HR)

Zadnje uređivanje fashionlover1 : 27.09.2014. at 17:30.
fashionlover1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 00:51   #94
Udobne su oboje s tim da su Bekket udobnije od Bobby/Betty.

Originali su na navedenim stranicama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:15   #95
Imate li Vi neke prijedloge gdje kupiti u HR?
AnastazijaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 14:31   #96
Unhappy

Quote:
AnastazijaR kaže: Pogledaj post
Imate li Vi neke prijedloge gdje kupiti u HR?

Znam samo u Nicolas Concept Store u Zagrebu, ali nemaju ih trenutno, nove stižu tek u 12.mj


A zna li netko ako sa neke stranice narucim, mogu li ih vratiti ako ne odgovaraju?
fashionlover1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 01:42   #97
totalno random pitanje al stvarno ne znam di ga postavit. postoje li isabel marant bobby tenisice ali SIVE? gledam na sluzbenoj stranici i ne nalazim.. al ne znam jesu prodane ili uopce ne postoje
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 19:06   #98
Cure, je li neka od vas pokušala bojati bekettice? Odnijela bih farbati svoje u crno, inače su maslinaste, samo ne znam je li to pametno, pa ako je netko imao sličan podvig, voljela bih da to podijeli.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 15:44   #99
Naručila bi Bobby online ali nemaju na pola broja. Obično su mi wedge tenisice sve za pola broja veće, no na stranicama piše da su Bobby true to size ali i da su nesto uže, pa ne znam koje uzeti, svoj broj ili broj veće?

Ima li netko Bobby original da mi da savjet oko veličina?
anyzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:00   #100
Uzmi svoj broj. Ja imam nešto šire stopalo i zbog toga uglavnom nosim 36.5, ali ove su mi dobre i u 36.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.