Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2013., 12:50   #1
nova odjeća - sve za jesen/zimu!

Pomagajte, hvata me lagano panika!
Moram za jesen/zimu pribaviti praktički kompletnu novu odjeću, uglavnom za posao. Znači, hlače, suknje, haljine, košulje, sakoići, ma sve... Omršavila sam, to je super, ali sada mi je sve što imam preveliko....
Na ljetnim stvarima sam shvatila da sužavanje ne ide
Prevelika je razlika - cca 3 broja

Volim onaj jednostavni stil - kombinacija poslovnog i casual.... Inače sam dosta monokromatska zimi: crno, sivo, bež, bijelo....
Mislila sam nabaviti 2, 3 para štof hlača (crne, sive i sl.), isto tako par suknji do koljena, možda koju haljinu isto do koljena (nosive sa košuljama i majcama), par košulja strukiranih ili sl. , par majca finijih, crni sako i još možda nešto u boji. Za sada imam jedne traperice i jedan fini mali bež sako od glatkog samta.

Dakle, gdje i kada otići u shopping? Kako ne potrošiti pravo bogatstvo, a kupiti ipak donekle kvalitetne i pristojne stvari. I rado bih to obavila čim prije.... Doći će jesen, a ja nemam ništa za obući. Jednostavno nemam vremena danima i mjesecima obilaziti zg. trgovine da bi možda kupila po jedan komad od nečega...
Sve ideje, savjeti, kombinacije i informacije su dobrodošle...
Driver1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 13:10   #2
Najbolje odmah, barem što se nekih dućana tiče (Zar, Mango)...
Ja sam si jučer kupila klasično crno poslovno odijelo u Zari (hlače i sako). Hlače sam platila 129,00 kn (bile 399), a sako 199 kn (bio 799 kn!). Ovakav model samo jednobojno crno http://www.zara.com/hr/en/sale/woman...7p1188035.html

Gledala sam slično odjelo iz njihove nove kolekcije (ništa bolje i ljepše od ovog mog) i došlo bi me preko 1000 kn. Još sam si za jesen i zimu kupila hrpu suknji, košulja, majica i sl. po super cijenama. Ako ti nije bitno da je garderoba baš super aktualna i iz najnovije kolekcije, sad je pravo vrijeme za obnavljanje zimske garderobe...
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 13:32   #3
Hvala, idem sutra vidjeti Zaru
Driver1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 13:46   #4
Quote:
Driver1 kaže: Pogledaj post
Hvala, idem sutra vidjeti Zaru
I nemoj se obeshrabrit ako ne nađeš u jednoj. Ja sam u zadnje vrijeme prošla sve zare u Zagrebu i u svakoj sam pronašla nešto.
Iako je već sve dosta probrano i rasprodanu, još uvijek se može iskopati dobrih komada..
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 22:43   #5
preporučam i C&A
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 23:03   #6
Znate li, gdje još da sada gledam jesensku i zimsku robu? Jeste li vidjeli još negdje osim u Zari i C&A?
Driver1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 23:40   #7
Ja sam dobrih stvari uvijek pronašla u Peek&Cloppenburg (ima ga u City Centru).
Pogotovo se u ovo ljetno vrijeme može pronaći predobrih i povoljnih komada jesensko/zimske robe.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 14:27   #8
Ja preporučam Mango. Sad sam recimo fini bijeli peplum sako na sniženju ulovila. A Mango ima kolekciju Mango Suit ili tako nešto što je baš poslovna odjeća. Suknji isto ima ondje, pogotovo onih finih uskih strukiranih. Sad ima tih lijepih sakoa, što poslovnih, što više casual, svugdje po 100-200kn i mislim da se više sad isplate kupiti nego kad su po 500-600kn. Samo čitaj što je po sastavu, tj. materijal.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 18:20   #9
Hvala svima. Inače, obišla sam Zaru, C&A, Peek, doduše samo u CCO East i ulovila par dobrih komada koji će se dati fino kombinirati. Ali tek sam počela....

Samo treba uhvatiti vremena, a toga baš i nemam dovoljno. Online, vidim manje više samo ljetne kolekcije na sniženjima, a i nisam sigurna u veličine...
A zna li netko kako je u Palmanovi? Isplati li se tamo otići? Ili negdje drugdje a da je relativno blizu Zg?
Driver1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.