Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 01:12   #61
Quote:
Mrs.EM2105 kaže: Pogledaj post
Imamo doma trosjed već jedno godinu i pol i super zadovoljni smo! Preudoban je, lako se slaže, održava. Baš je puno prijatelja komentiralo kako je kauč jedan od udobnijih na kojima su sjedili
Odlično! On nam je favorit. Dvoumimo se između njega i Karlstada
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 01:56   #62
vatreni sam njezin fan,nažalost nije sve tako uvijek lijepo
https://ikeazagrebsucks.wordpress.com/
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 02:17   #63
Quote:
yebra kaže: Pogledaj post
vatreni sam njezin fan,nažalost nije sve tako uvijek lijepo
https://ikeazagrebsucks.wordpress.com/
Jel ovo neka šala?

U poduzeću (IKEA Zg) u kojem radi više od 300 djelatnika ima problema i stvari nisu idealne? *šok i nevjerica*
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 07:46   #64
I zasto je problem da se zaposljavaju clanovi obitelji?
Ikea je privatan poslodavac i moze zaposliti koga hoce. Ako njima odgovara, tko smo svi mi izvan te firme da se bunimo

Sto se tice pokrivanja troskova putovanja na posao, pa valjda svaka odrasla osoba zna matematiku osnovne skole da zna izracunati sto joj je prihvatljivo, a sto ne.

Vec smo i prije na ovoj temi utvrdili da psi ne smiju ni u njemacke ikeje, u pojedine austrijske itd.. Tako da ovo pravilo zagrebacke nije nista neuobicajeno.

Itd...

Blesav blog koji nastoji prikazat probleme tamo gdje ih realno nema
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček

Zadnje uređivanje cilla : 24.08.2014. at 07:56.
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 08:25   #65
sta sve necu viditi

Ne mogu virovat da netko trosi svoje vrime i pose ovaj blog
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 09:11   #66
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Jel ovo neka šala?

U poduzeću (IKEA Zg) u kojem radi više od 300 djelatnika ima problema i stvari nisu idealne? *šok i nevjerica*
gle,iz ove moje ili naše perspektive ja bi se rado mjenjala,trčećim korakom bi uletila tamo na posao što god netko negdje napisao,ovo sam stavila eto tako,kurioziteta radi
možda prije tamo na temu poslodavaca
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 09:44   #67
a gle, svatko od nas bi mogao napisati blog o stvarima koje mu ne pašu kod njegovog poslodavca nije da ih nitko od nas nema

al ono što piše na tom blogu, meni osobno uopće ne izgledaju kao neki veliki problemi i propusti tak da ne vidim smisao tog bloga, osim ako se ne radi o nekom zaposleniku kojiem nekaj nije išlo kak je zamislio da bude pa sad osobne frustracije prenosi pišući blog
to mi je jedino razumno objašnjenje postojanja tog bloga
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:31   #68
Nisam znala za ovo:

"Odnesi kući madrac iz robne kuće IKEA (to će biti lako zahvaljujući načinu na koji ih pakiramo – ali ih i dostavljamo) te ga testiraj 90 dana. Spavaj kao beba – ili ga vrati i probaj neki drugi."

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/ca...om/Mattresses/
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:38   #69
Dobri ovi Melltorp stolci u kombinaciji sa stolom.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:44   #70
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Jedva sam dočekala da Ikea stigne u Zagreb. Sad čekam da prođe vikend, a i ova početna euforija, pa da jednog radnog prijepodneva mirno prošetam Ikeom.
Citam malo i pratim te jednostavno moram napisat koje slovo,NHF...(mada je ovo DonQuijotevski stil)

fakat mi nije jasno ovo s Ikejom

sve me nekak podsjeca na onaj prvi McDonalds u Jurisicevoj...

Mislim ovdje sigurno ima njihovim PRa,da negovorim da ih je pune novine jbt ono kao JacaKosor su..
i onda to sve popiju klasicni naivci..stvarno smo jadni da jadniji ne mozemo bit...

a kaj je nabolje ekipa koja forsira Ikeu,je ista ekipa kojoj je najbolja pica Kariola,najbolji hambureger RuzMarin(kojeg jedu btw nozem i vilicom) imaju svog frizera a soping obavljaju u Gracu ili Londonu...
Te za sebe misle da su moderni(sto se podrazumjeva da svi izvan tog vidokruga su brdjani i zatucanci) i uber napredni...(snobovi iz opanka,ja to zovem)

Meni je kao potencijlnom kupcu,svaki novi ducan pozitivna stvar(konkurencija,cijene potencijalno nize te na kraju veci izbor) i nista vise nit manje od toga,pa tako i Ikea..

pogotovo zato sto sam opremao/opremam stan/ve i fakat mogu reci da sam magistrirao na cijenama i namjestaju...
te mislim da Ikeja nema nikakve povoljne cijene(sto je njena glavna odlika,jeftino..ono za imigrante,studente i podstanare),dapace....
Jedino u cemu su vrhunski to je PR,brend i prodavanje prica/magle(ono dekoracija)...tu su najbolji rekao bih...

I bas bi bilo dobro napravit neku analizu,test ovih svih "ikejičara"...da im se podvali recimo neki slicni komadi namjestaja iz recimo Prime,Lesnine,Kike...u Ikeju,te nalijepi neko glupo svedsko ime,jel bi netko od "ikejicara" skuzio da to nije taj "ikeja dizan i kvaliteta"
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:52   #71
Ikea dizajn drukčiji je od Lesnine, Kike, a pogotovo Prime - i to za velik postotak ponude.
Emmezeta jedino ima nekih sličnih proizvoda, ali većinom onih koji imaju nisku cijenu (iverica).

Btw, nemam ništa od Ikeje.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:09   #72
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
a kaj je nabolje ekipa koja forsira Ikeu,je ista ekipa kojoj je najbolja pica Kariola,najbolji hambureger RuzMarin(kojeg jedu btw nozem i vilicom) imaju svog frizera a soping obavljaju u Gracu ili Londonu...
Te za sebe misle da su moderni(sto se podrazumjeva da svi izvan tog vidokruga su brdjani i zatucanci) i uber napredni...(snobovi iz opanka,ja to zovem)
ja sam brđanka i zatucana , al ikea mi se jako sviđa. da ne kažem da ju obožavam

nikad prije nisam bila u njoj niti razmišljala o njoj dok nisam došla na forum.
imam i stvari iz prime doma.
i emecete.
i kende.
i kike.

ali sitnice koje kupujem u ikeji za te novce i te kvalitete i tog lijepog nejeftinog dizajna nisam našla nigdje u zagrebu.

zato ću ići u ikeju kad god budem trebala nešto za stan.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:09   #73
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
pogotovo zato sto sam opremao/opremam stan/ve i fakat mogu reci da sam magistrirao na cijenama i namjestaju...
te mislim da Ikeja nema nikakve povoljne cijene(sto je njena glavna odlika,jeftino..ono za imigrante,studente i podstanare),dapace....
Jedino u cemu su vrhunski to je PR,brend i prodavanje prica/magle (ono dekoracija)...


World's largest furniture retailer, kompanija koja posluje više od 60 godina ne može niti u jednom Svemiru svoj uspjeh bazirati na prodaji magle i zgodnih dekoracija. Sjedi, jedan!!!
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:46   #74
Meni je Ikea ekvivalent trgovini robom - Zari.

Fin dizajn, omot, neke vrlo kvalitetne stvari koje možeš dobiti po povoljnijoj cijeni, ali nakupi se, pod imperativom trenda, i kojekakvih nekvalitetnih stvari, a koje vizualno jako lijepo funkcioniraju dok im je funkcija valjda samo taj dobar vizualitet.

Žestite se bezveze.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 13:49   #75
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post


World's largest furniture retailer, kompanija koja posluje više od 60 godina ne može niti u jednom Svemiru svoj uspjeh bazirati na prodaji magle i zgodnih dekoracija. Sjedi, jedan!!!
kaj je tebi,molim te lijepo smijesno..!?

kakve ima veze sto ona prodaje 60godina...s ovim kaj sam ja pricao!??!

Napali ste ovdje covjeka(@europa2s.) koji Vam je predocio par konkretnih cinjenica vezano za vec sada evidentno gadljivu PR promociju Ikeje..

naravno da bilo koji dokaz koji vam se predstavi,nije dovoljno dobar...jer Ikea je ljubav..
Upravo glavna njihva odlika je DIZAN I CIJENA...
cijena im je poprilicno velika...(naravno kada su uvidjeli da ovdje su sve idijoti pa nisi osjeltili potrebu za marketingom u smislu cijene,jer su isti vec odradili debelo u zadnjih 5-10godina koliko se trakavica rasteze s njima)...

a dizan im je neupitno unikatan,meni osobno bezveze...(al ljepota je u oku promatraca i to je mocvara rasprave o estetici)...

to sto netko prodaje odredjeni broj godina ili je medju najvecima..ga po nicemu ostalo ne opravdava....
osim toga svaka roba ima svoga kupca,oni su multinacinalka i kao takvi se probijaju...al nemora znacit da su posteni,bestbuy,kvalitetni..ili sto drugo...

I koliko znam,Ikea je nekakav sinonim vani za jeftin namjestaj koji bacas kada se selis u novi grad...pa je pogodan za podstanare,imigrante..
Problem je sto se ta Ikea kod nas dize u hipsterska govna a realno je sort kao i vecina kod nas na trzistu...
Imas na jednoj drugoj temi(konzum-pdf gospodarstvo)ekipa koja pljuje po konzumu(koji je srot od ducana)al nista vise/manje od nenzam Plodina/kauflnada...psihologija krda ovaca/masa..

Da se razumijemo,nemam ja nista protiv Ikeje,dapace...drago mi je da je dosla..
i sam cu otici pogledat za neke stvari...al ova euforija i PR sranja njihova su stvarno ispod svakog civiliziranog nivoa...

@City,
a to kaj ces kupit kvalitetu u ikeji za malu cijenu...malo morgen!
danas je sve od iverice..sve!...pogledaj malo ak si isla po ducanima namjestaja...sav namjestaj je gotovo iste kvalitete kod nas(srot) a cijene im osciliraju po 200-300%,zasto...!?
pa zato sto su stavili malo visokosjajne folije ili dizan vuce na talijane...nista to ne opravdava cijenu....

Kakva je tocno razlika izmedju namjestaja iz Prime i Kike(sada bivse)...osim u cijeni koja je 50+% skuplja u Kiki...?!
znas kakva....!?NIKAKVA...isto sve...debljina iverice,nacin izrade,lijepljenje..ambalaza,jedino kaj imaju kvalitetnije upute za sastavljanje srota...
Jedino kaj Kika ima svoj ducan fizicki usminkaniji,napucan je s puno neonki,aranziran,djelatnici su ljubazniji,ono jednostavno ugodnije mjesto za soping....al ne i kvalitetnije i dalekooo skuplje...
Jel to sve vrijedi 50% vecu cijenu namjestaja...!?
za mene ne
al da ima pomodnih hipstera i raznih vanabi na temu,te povrsnih to je naravno neupitno...
ONO STO JE KVALITETA TO JE SKUPO..i u Ikeji i u neznam Primi/Lesniini
kao i primjer nenzam traperica,kako to da jedne Dizel hlace kostaju cca 200€ i jel to toliko razlika u kvaliteti u odnosu na nenzanm C&A ili Amadeus koji kosta max 50€..


ps-jos jedna stvar mi je zanimljiva....njihov restoran "svedske kuhinje"...oni ce nam predstavni svoju gasto ponudu....LOOL!!!
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)

Zadnje uređivanje comi1 : 24.08.2014. at 13:58.
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 13:53   #76
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
kaj je tebi,molim te lijepo smijesno..!?

kakve ima veze sto ona prodaje 60godina...s ovim kaj sam ja pricao!??!
Da imaš pojma o tome o čemu pričaš bilo bi ti sve jasno
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 14:02   #77
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Dobri ovi Melltorp stolci u kombinaciji sa stolom.

Jel da
Bas sam zadovoljna. A sad koliko ce izdrzati.. No cvrsti jesu
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 14:11   #78
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Da imaš pojma o tome o čemu pričaš bilo bi ti sve jasno
Ah,da evo vidim...ti si mi sve fino objektivno i tehnicki do detalja objasnila...
bas ti hvala...

Evo osjecaj se slobodno i argumentiraj mi extazu oko Ikeje..!?

Mislim i McDonalds je isto 60godina i ima jos zavidnije rezultate...a nit je kvalitetan,nit je jeftin(bar kod nas)..a to mu je osnovni moto...
i stvarno nije referenca za nista...
osim za brzo ugasit glad na isti(standardiziran nacin) bilo gdje u svijetu po jeftinoj cijeni...
U recimo USA se u McD hrani crnci,getto,sirotinja....
I kod nas odem isto u McD i drugi ljudi idu isto tam...al nevidim da ih netko dize u neke visine...
al tamo kada su se u 90.otvorio u Jurisicevoj..kao da je Bog dosao na zemlju...
ok,mislio sam do Ikeje..da smo evoluirali...al ocito corak..
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 14:22   #79
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
Evo osjecaj se slobodno i argumentiraj mi extazu oko Ikeje..!?
Argumentirano na ovom podforumu 50 puta u zadnjih 15 dana.
Ali zašto uzimati u obzir tuđe argumente i mišljenja kad je jednostavnije pljuvati?!
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 14:32   #80
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Argumentirano na ovom podforumu 50 puta u zadnjih 15 dana.
Ali zašto uzimati u obzir tuđe argumente i mišljenja kad je jednostavnije pljuvati?!
Sori,al onda ja ocito neznam kaj su argumenti...ili nam se razlikuju...

jedino kaj sam ja procitao(ponukan Pasteta-PRom iz svih glasila) na ovom pdf u zadnjih nekoliko stranica...jesu argumenti kolege forumasa europe@nesto..
koji vam je rekao stvari nepobitne,da bi se vecina digla na zadnje noge...

Nikoga ja ne pljujem,dapace...ponavljam..radi trzista mi je drago da je Ikea dosla,jer ce malo trgnut i ostale iz letarije,veca ponuda..
al ovo ostalo svrsavanje na obican ducan namjestajem,stvarno bi socijolozi i psiholozi mozda mogli dati bolje objasnjenje...


@royal blue
bas mi je zao za tockice....poslat cu ti prociscenju depesu bez istih...
bitno je da si ti meni javila za "irinantne tockice"
razmislit cu o daljnem smislu zivota radi istih...ak ti ne pasem,preskoci me..
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.