Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2003., 15:53   #81
joj, ma mislim nek nosi tko sto hoce, nemam bas vremena ni volje snimati i osudjivati neciji odjevni izbor...
kao da se ja oblacim strahovito inventivno...
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 01:27   #82
Thumbs down !!!

mislim da je ovo glup topic i da pravo kazem, nije mi se dalo citat sta se sve postalo. sta je lose u tome ako cure nose crne hlace i traper jaknu, isto tako mozemo otvorit topic traper jakna i traper hlace, traper hlace i kozna jakna, XY hlace i XY majica/jakna ... kakva glupost, uzas... uostalom, ova kombinacija dobro izgleda, ako su hlace lijepe i jaknica isto. sta sad ako dosta cura to fura... odmah nisu "inovativne"... daj sta svi moramo furat hipi stil i na sebe navlacit neke isheklane sarene krpice na cvjetice, trokutice, kvadratice, i stavljat sto boja na sebe da bi bili ... drukciji od drugih?? dajte molim vas... uostalom, cemu takva opsjednutost... bas cu sutra iz inata obuc tu kombinaciju pa nek me netko sretne i nesto mi kaze pa ce dobit sve po spisku
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 07:57   #83
heheh kak si luda. nebu ti nitko nikaj rekel, ali će se pokdat od smijeha. a thread je u biti neka vrst interne fore luckya i mene, nama su glupavo obučene žene nepresušan izvor muskulfibera u trbušnjacima. nemoj se ljutit, ovo nije ništa, trebaš vidit kad na pik uzmemo zblajhane ekonomistice.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 22:56   #84
Quote:
Ninocka-zg kaže:
To ih ti između manekenskih tečajeva mjeriš, ha?
i sta onda?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 23:01   #85
L2B... gle niko nikom nis ne sere osim mene naravno, a sorry ja jednostavno nemrem pozvakati CHIPTJ, jednostavno nemogu....
bilo da se secem gradom vozim u tramvaju... btw. danas sam ih samo u jednom vagonu nabrojao 7... strasno i kad sam presjedao na drugi tramvaj na istoj stanici ih je bilo jos 5 daaaaj halo kak da mi se ne bljuje od toga... a ti bi se mogla s necim drugim zabavljat vidim da i imas s cim!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 23:02   #86
slafko opet me pratis!!!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 10:43   #87
Quote:
lucky_voyager kaže:
a ti bi se mogla s necim drugim zabavljat vidim da i imas s cim!
sta ti ovo znaci



sta mislis o kombinaciji traper hlace i traper jakna? i to je uobicajeno, zar ne? i to poprilicno... evo, danas u busu sam cak 5 cura vidjela u toj kombinaciji, a na faxu bolje da ni ne brojim (cak sam i ja jedna od njih, brrrr, hehe) ili to spada u "podnosljivu" kategoriju?

ma razumijem ja vas i sve, al jednostavno cudno mi je bilo kad sam vidjela da je netko uopce isao za time da mnoge cure furaju ovu kombinaciju, zato sto ima jos brdo takvih primjera, ako malo pogledamo oko sebe, neceg sto se trenutno fura, a ova kombinacija je i prije bila isto tako prisutna, sjecam se prije godinu dana u ovo vrijeme moja frenidca je neprestano bila u tome...



zanima me taj termin "glupavo obucene zene" ... kako slafko kaze. sta sve po vama tu jos spada? ne znam, meni su CHIPTJ normalna stvar, dok mi je glupavo kad vidim sve one skice sto furaju kao neki "klosarski" stil, ne znam, objese svasta po sebi, neki kvazi hipi stil, isfuravaju nespojive kombinacije; pa na njima vidis cvjetice, tockice, od boja roza, narancasta, smedja, zelena, crvena, ma nema sta nema... eo osobno, to smatram pomalo glupavim, al ono, ne diskriminiram ih zbog toga, samo su mi malo smjesni
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 11:53   #88
Quote:
lucky_voyager kaže:
a ti bi se mogla s necim drugim zabavljat vidim da i imas s cim!
gle si avatara
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 11:56   #89
Quote:
Love2Bounce kaže:
...evo osobno, to smatram pomalo glupavim, al ono, ne diskriminiram ih zbog toga, samo su mi malo smjesni
ni mi ih ne diskriminiramo, ali se trgamood smijeha...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 22:37   #90
Ja bi ovog lucky-a zbanala s mode

A šta je najluđe, njemu je to užasno, a samo hoda po gradu i gleda djevojke tako obučene, broji, analizira...
Ja ono šta mi se sviđa ne gledam
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 23:02   #91
hehe....a jeste primijetili obratan trend?

sad su se pocele javljat i cure u CJIPTH ....
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 23:05   #92
Oprostit ćeš, ne čitaš pažljivo, ja sam od početka na ovom topicu
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 23:09   #93
ha?

ne...krivo shvaceno...kad pisem u kraticama, pa nisi ni skuzila

obratan trend znaci cure u crnim JAKNAMA i plavim TRAPER HLACAMA....
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 23:37   #94
Quote:
lucky_voyager kaže:
a ti bi se mogla s necim drugim zabavljat vidim da i imas s cim!
slafko ti je gore napisal objasnjenje!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 23:40   #95
Quote:
indian kaže:
Ja bi ovog lucky-a zbanala s mode

A šta je najluđe, njemu je to užasno, a samo hoda po gradu i gleda djevojke tako obučene, broji, analizira...
Ja ono šta mi se sviđa ne gledam
hebiga kad samo to imas za vidjet u gradu...vjeruj mi ja bih vrlo rado gledao u nes drugo...
sta bi mi s bananom radila?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 23:45   #96
Quote:
Love2Bounce kaže:
al jednostavno cudno mi je bilo kad sam vidjela da je netko uopce isao za time da mnoge cure furaju ovu kombinaciju, zato sto ima jos brdo takvih primjera, ako malo pogledamo oko sebe, neceg sto se trenutno fura, a ova kombinacija je i prije bila isto tako prisutna, sjecam se prije godinu dana u ovo vrijeme moja frenidca je neprestano bila u tome...
sta ti tu ima bit cudno... snimam trebe po gradu i gledam kak su obucene? hoces reci da to nije normalno?

istina, stara je to furka... ja sam pokrenuo ovu temu jos na starom forumu tocno prije negdje godinu dana!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 12:45   #97
NIsam bas sve citala pa ne kuzim: da li problem u plavoj traper jakni i crnim traper hlacama
ili...
plava traper jakna i crne hlace koje nisu traper (kako da kazem to)
Ova zadnja kombinacija uz dobre cipele mi je ok
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 13:44   #98
sve je to ok što vi pričate.

ali kad je nešto moderno onda su puni dućani toga i ništa drugo ne možeš pronaći.
Ja sam jedne godine uzalud tražila bijele hlače. Obišla sam cijeli grad ali od bijelih hlača ni b...
Druge godine bile su moderne samo crne cipele (crnu boju mrzim). Ali po dućanima su doslovno bile samo crne cipele. Pa ti sad vidi. Ili ćeš ih kupiti ili što da radiš??????

I tako to izgleda. Ili si šivaš sam, ili odeš krojačici ili odeš van.
Ako se netko želi oblačiti ovdje, onda htio,ne htio ima da bude uniformiran.
vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 22:37   #99
gle sam nezelim da jednog dana ispadnemo ko kinezi, svi isto obuceni... mislim da bi se vi cure trebale pobuniti da ponudu nasih prodavaca i to sto prije dok nebude kasno!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2003., 18:51   #100
Djevojko koja pljuje po hippy stilu, vjeruj mi da je i meni podjednako smijesno vidjeti curu u Amadeus traper jakni i crnim hlacama koje se presijavaju. OK? Kazem jer vidim da se uklapas u iste. Ako se ti zelis oblaciti isto kao svaka druga koka u gradu, OK, ali nemoj pljuvati tuđi izbor, osobito ako generaliziras i nemas pojma o cemu pricas.
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.