Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2004., 11:03   #1
Čizmice

Već nekoliko dana provodim lutajući gradom u potrazim za čizmicama... Ali čini mi se da je to sve nekako slabo. Kao da je ovo što trenautačno nude ostatak od prošle sezone...

Tražim si nešto za svaki dan, ništa pretjerano šminkersko, bez potpetica i "špiceva", onak "klasično"... Obilazim standardne dućane u ilici i immportaneu, 2 vrste robe u svim trgovinama... pitam se tko uzima one ružičaste "buce" od brušene kože...

Izgleda da još nije stigla prava zimska kolekcija jer ovo što se nudi nije ništa posebno, bar meni.

Našla sam si ok kaput u miss selfridge, i kako nisam imala lovu odmah, došla sam za par dana, rasprodano! (ako je netko bio i vidio one svijetlo sive i plave kapute, koštali su 700kn). Pitam prodavačicu hoće li ih još dobivati, kaže:"najvjerovatnije ne", a sezona je tek počela????


Kako vama napreduje predzimski shopping? Javite ako ste negdje našle nešto zgodno i povoljno...

Ja baš nemam sreće ove godine
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 14:08   #2
Joj, tak sam i ja prošla cijeli fucking grad radi takovih čizmica. Čak sam išla u par navrata i to relacija Ilica-Centar-Importane i niš pa niš! I na kraju, jedan dan kad sam već bila sigurna da neću ništa nači, uletila sam bezveze u Yellow cab i tamo našla divne cipelice. Poluvisoke su, crne i imaju puno malih remenčića po sebi. Baš su ok za razliku od ostalih dučana po gradu-sve ista sranja! BLJAK!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 14:13   #3
da fakat,koj je to vragec da u svim ducanima iste cipele?
bila sam neki dan malo setkarala po gradu i u 4 ducana sa cipelama,isti modeli...pogotovo one cizmice od brusene koze kaj imaju u sebi krzno u boji(tipa crne sa narancastim krznom),e njih ima ama bash u svakom ducanu!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 14:26   #4
ja to isto ne razumijem!
i da su barem onda te cipele lijepe pa ajde, razumjela bi zašto su toliko napunili njima naše dučane.
ali cipele su katastrofa! nakaradno seljaštvo!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 15:12   #5
Quote:
mrkvich kaže:
da fakat,koj je to vragec da u svim ducanima iste cipele?
bila sam neki dan malo setkarala po gradu i u 4 ducana sa cipelama,isti modeli...pogotovo one cizmice od brusene koze kaj imaju u sebi krzno u boji(tipa crne sa narancastim krznom),e njih ima ama bash u svakom ducanu!


jeste li vidjeli ikoga u gradu da nosi takvo što???

i šta vi mislite, jel to zbilja sve od nove kolekcije za zimu, ili će tek doći prave stvari??? mislim ono, kiša je, i ful hladno, pod hitno treba obaviti zimski shopping a nemaš ništa normalno u ponudi, tj bude,ali to se izgleda odmah rasproda (to se meni dogodilo sa kaputom)...
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 15:15   #6
Quote:
fairy kaže:
ja to isto ne razumijem!
i da su barem onda te cipele lijepe pa ajde, razumjela bi zašto su toliko napunili njima naše dučane.
ali cipele su katastrofa! nakaradno seljaštvo!
jelda?!
i jos tome izgledaju nekvalitetno,nabrzaka napravljeno sam da se proda.
recimo te doticne cizmice kaj ih vidim u svakom ducanu...donji dio je ajd,ok model, al ono gore sve nes naguzvano,siroko, stajaznam i jos to krzno u boji...pa ko pametan bu nosio crnu cizmu,izvrnutu da se vidi narancasto krzno?!
ne znam di je ljudima koji dizajniraju odjecu i obucu nestao ukus.nisam modni fanatik niti znalac.volim jednostavnost i umjerenost u svemu,al ovo danas sta vidim po ducanima je .sve mi se cini kao da je sve manje i manje razlike izmedju muske i zenske odjece,a i obuce.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 15:16   #7
i ja sam u potrazi za kaputom i eventualno čizmama
malo sam prošla po gradu i nisam niš našla što bi mi izgledom i cijenom odgovaralo
slijedeći tjedan idem u pravu potragu... nadam se da ću biti bolje sreće
__________________
"Zbog slabog interesa bolje sutra se otkazuje"
žirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 15:22   #8
Quote:
Annette kaže:
jeste li vidjeli ikoga u gradu da nosi takvo što???

i šta vi mislite, jel to zbilja sve od nove kolekcije za zimu, ili će tek doći prave stvari??? mislim ono, kiša je, i ful hladno, pod hitno treba obaviti zimski shopping a nemaš ništa normalno u ponudi, tj bude,ali to se izgleda odmah rasproda (to se meni dogodilo sa kaputom)...
nadam se da to nije sve od zimske ponude...ne znam kako ta brusena koza,ak je original za te novce (oko 300tinjak kn ak se dobro sjecam), reagira na kisu, snijeg i ostale vremenske nepogode.
osobno,radje bi da je od svake cizme,majce,kaputa,hlaca i ne znam cega, po recimo stotinjak primjeraka, a ne po tisuce i tisuce jer mi se ne svidja da hodamo ko klonovi po ulici.
ne znam kada sam zadnji put rekla za neke cizme ili cipele e bash su zakon, bash su lijepe, e njih cu si kupiti...jer je sve nesto
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 15:47   #9
mango ima preslatke zakon czmice, nije previsoka peta a obli vrh...ma mljac..predivne
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 17:18   #10
ove godine su mi sve kickersice i campersice ruzne
osim jednih , al nisu bas za zimu ...

kombiniraaaaaaaaam


vidjet cu...mozda ubodem neke u austriji
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 17:37   #11
a mislim stvarno... ima ih
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 17:40   #12
ja imam previse cizama,ali opet ako naidem na kakve lijepe kupit cu ih...sve su mi spicaste i visoke pete,samo razlicite boje
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 22:22   #13
Quote:
Hana_ kaže:
ove godine su mi sve kickersice i campersice ruzne
osim jednih , al nisu bas za zimu ...

kombiniraaaaaaaaam


vidjet cu...mozda ubodem neke u austriji

I meni! Tako da sam osuđena kopat po ostalim dućanima....i našla sam u Mariboru, u Bati genijalne čizmice , bez pete i onak s nekim ko remenima, malo u špic, i bilo je samo bijelih i roza (a cijena - 1.000 kn )
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 22:24   #14
Quote:
debelakrava kaže:
mango ima preslatke zakon czmice, nije previsoka peta a obli vrh...ma mljac..predivne
A jel?

Vidjela sam u tam nekom Cosmu i genijalne Esprit antilopske, al rooooza....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 22:25   #15
Nađoh u Bate za 600, a i u CityTransportu između 600 i 800..Sutra ih idem kupiti.
Ne mogu se odlučizi...slatke brige
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 16:31   #16
mango sam spomenula upravio zato jer sam vidjela predivne crne kozne cizme oblog vrha.
mene recimo smeta tafiksacija brusenom kozom za zimu. onak halo??? pa to nakon soli i snjega izgleda
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 21:09   #17
Quote:
debelakrava kaže:
mango sam spomenula upravio zato jer sam vidjela predivne crne kozne cizme oblog vrha.
mene recimo smeta tafiksacija brusenom kozom za zimu. onak halo??? pa to nakon soli i snjega izgleda
Pa meni tak izgledaju i kožne Campersice... - te su mi opako propustile
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 11:59   #18
Quote:
Kruska kaže:
Nađoh u Bate za 600, a i u CityTransportu između 600 i 800..Sutra ih idem kupiti.
Ne mogu se odlučizi...slatke brige
U kojoj Bati si ti to bila???
Ja bila u petak tu u Zagrebu, a od jesenje robe apsolutno nista!!! Pitala zenu kad ce dobit nes normalno za kisu, a ona veli da ne zna!!
Pa ljudi dragi, vec je skoro 11.mjesec!!!
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 14:21   #19
ja vidjela vrlo zgodne cizmice (beige koza i svijetla guma, iznutra krzno), onako za na hlace, malo kockast vrh. ali na zalost imaju tocno po sredini traku (kao dlan siroku) od bijelog krzna (krava i konj ili tako neko ostro krzno)

sad intenzivno razmisljam o jednim jako simpa gumenim cizmetinama: jako su zgodne (nisam nikad mislila da cu to reci za gumene cizme), visoke, iznutra krzno. bas su posebne i lijepe
(majke mi, nisam poludila, evo cinnamon isto misli da su lijepe )
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 23:08   #20
Dakle, nakon iscrpne potrage, odlučih si kupit opet Campersice do kolena...jer su mi te najnaj u celom gradu...samo se dvoumim dal ljubičaste ili one zašarane....

Neki ljudi nikad ne nauče...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.