Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2005., 01:04   #1
Pipe / slavine / špine

Opremam kupaonu i na sto sam muka oko slavina jer zaista ne znam što bih kupio. Ima li neko iskusan u tome da mi da koji savjet? Ima toliko marki i cijenovnih razreda, a ja zaista ne vidiim neku bitnu razliku osim u dizajnu slavine Jel neko zna u čemu je bit, sta se tu plaća više, da li samo dizajn i ime ili je doista stvar u kvaliteti???
Dajbilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 09:30   #2
"Armal" ili "Grohe" i više godina si potpuno miran po tom pitanju.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 10:57   #3
Hansa je isto dobra.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 11:38   #4
Grohe, Schmidler, Armal.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 11:54   #5
Samo ne Armal sa tusem za sudoper.......800 kuma u smeće!!!
Ivson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 14:03   #6
uvijek sam se pitao za šta služe ti tuševi za sudopere.. valjda da može poslužit za oprat kosu ako je kupaona zauzeta..
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 14:29   #7
Ak imaš para Grohe
Aragorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 15:52   #8
za puno manje love od Armala i Grohe mozes dobiti odlican Schmidler i jos 10 godina garancije...
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 16:12   #9
Ako imaš para, Blanco
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 00:25   #10
Quote:
MisterNo kaže:
za puno manje love od Armala i Grohe mozes dobiti odlican Schmidler i jos 10 godina garancije...


Jel to 10 godina za sve tipove slavina i jel garanciju daju na svim prodajnim mjestima???
Dajbilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:48   #11
Armal.
Meni je zao sto nemam tus, ima mama to u kuhinji, recimo kad moras napunit kantu vode pa ti ne stane pod slavinu. Ili isprat umivaonik i to ne na nacin da nosim vodu na taj dio umivaonika na rukama .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:56   #12
Quote:
sailor kaže:
Ako imaš para, Blanco
Vidiš, s njima sam se susretao kod oprmanaj ugostiteljskih objekata - strojevi za pranje suđa i slično. nisam znao da imaju liniju i za kućanstva, pogotovo slavine
Aragorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 22:38   #13
[QUOTE]MisterNo kaže:
za puno manje love od Armala i Grohe mozes dobiti odlican Schmidler i jos 10 godina garancije... [/QUOTE

Ja sam u cijelom stanu u 9 mj. ugradio schmidler pipe. Nemoj ni za boga Koliko god su mi nahvalili i naravno popljuvali armal da vise nije sto je bio evo ti moja iskustva prvo nakon 15 dana riknula kočnica na tušu onda zvao ovlašteni servis tj. frajera mislim si ajde da vidimo tu garanciju kad su tako svi jaki na riječima prvi frajer me otkantao u smislu neda mu se zezat s time vidim vrag odnio šalu pa zovi samobor uvoznika da bi na kraju ipak došao samo drugi tip i još mi počne tupiti da je to normalno jer neke pipe su ovakve a neke onakve ali da to druge ljude ne smeta pa vratite ručno kočnicu nije to ništa?????????

Ipak uspio sam to promjeniti te slijedi priča dalje svi orginal perlatori od schmidlera stvaraju puno grublji mlaz vode nego armalovi ima frajer odgovor i na to: pa to vam je zato da bi vam se manje štopali

Zaštopali su se nakon 1 mj.-stavio poslije armalove dan danas rade.

Uglavnom sva serija pipa je bila classic znači među skupljima te ne može im se pripisati da je slabija serija.

O crijevu za tuš da ti i ne govorim kruto da kruće ne može bit.

Naravno kolege koji su kupili armal ili grohe nemaju tih problema pa stoga bilo što osim schmidlera!!
ZDpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 00:11   #14
Zašto Armalove pipe s tušem za sudoper nisu dobre? Kakva negativna iskustva imate s njima? Hvala!
Rapifen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 07:12   #15
E sad, nisam strucnjak ali sam nedavno potpuno renovirao stan. Za kupaonicu sam uzeo Hansu a za kuhinju Schmilder. Svugdje su mi prodavaci i majstori govorili da je Armal samo stara slava.
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 08:24   #16
Sa Schmidlerom imam loša iskustva, ali Armal
Anitram is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 10:54   #17
Linkovi...gdje se to može kupiti?
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:49   #18
blanco

Quote:
Aragorn kaže:
Vidiš, s njima sam se susretao kod oprmanaj ugostiteljskih objekata - strojevi za pranje suđa i slično. nisam znao da imaju liniju i za kućanstva, pogotovo slavine
imaju pipe i sudopere
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:59   #19
Re: blanco

Quote:
zlocestoca kaže:
imaju pipe i sudopere
imaju i špine
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 17:58   #20
iskljucivo BIJELE slavine

nigdje nema za kupiti! osim u Baumaxu gdje su katastrofalno skupe. inace nisam iz zg, ali ako netko zna gdje ih ima sigurno za kupiti u zg, nabavicu ih, ako treba i otici tamo. Samo napisite gdje ima za kupiti BIJELIH slavina za LAVABO i za KADU?

dakle, najobicnije, ali ne na vrtnju, nego ono sto se podize ruckica ....samo bijele.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.