Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Pogledaj rezultate ankete: Suknja ili hlače ???
uvijek sam u suknji 16 5.33%
najčešće sam u suknji, ponekad hlače 28 9.33%
više nosim suknje, ali prillično često i hlače 13 4.33%
podjednako sam u suknji i u hlačama 29 9.67%
više nosim hlače, ali prillično često i suknje 47 15.67%
najčešće sam u hlačama, ponekad suknja 104 34.67%
uvijek sam u hlačama 63 21.00%
Glasovatelji: 300. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2005., 15:00   #21
Quote:
MalaSprda kaže:
LJETO - da obucem hlace NEMA SANSE!!! Buduci da je prosjecna ljetna temperatura u mom gradu 40-45 stepeni, da mogu gola bih hodala!
ZIMA - suknja samo za posebne prigode...
pa postoje hlače u kojima uopće nije vruće...
__________________
...so you can make me cum, that doesn't make you Jesus...
paperdoll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 15:08   #22
Da ali kad ti se citavo tijelo znoji...bukvalno citavo...pocev od tabana pa ti papucice klize na sve strane...pa sve do glave...onda se hlace vecinom lijepe za tebe i stvarno je neugodan osjecaj. Vjeruj mi...suknje su jedini nacin prezivljavanja...
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 15:13   #23
za izlaske van volim obući minicu, ali inače sam uvijek u hlačama
crna_tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 18:53   #24
ili sam u uskim hlačama ili u kratkoj suknjici, nema između
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 18:54   #25
Quote:
Bootylicious kaže:
Ja san UVIK u hlačama! Prvo jer su praktičnije i drugo jer iman grozne noge. Nisan debela al noge su mi nekako premišićave (dugo san se bavila sporton) i još san niska (160) tako da na meni to ne izgleda baš dobro. A obožavan suknje svih dužina, boja, materijala....
mišićave noge= lijepe noge, nema ti zakaj bit bed
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 00:58   #26
Quote:
Nikol Nikol kaže:
mišićave noge= lijepe noge, nema ti zakaj bit bed
Aha, to ti misliš...
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 13:48   #27
Nikol Nikol kaže:
"mišićave noge= lijepe noge, nema ti zakaj bit bed"
I ja se pridružujem ovome, upravo tako - nema ti zakaj biti bed, naprotiv, ljepše su mišićave noge, nego tanke "čačkalice"!

MalaSprda kaže:
"onda se hlace vecinom lijepe za tebe i stvarno je neugodan osjecaj. Vjeruj mi...suknje su jedini nacin prezivljavanja..."
Cure, slušajte ju, pametno govori! A k tome, za vas ženskoga roda su suknje i zdravije pogotovo kad je vruće, manja je šansa da dobijete razne upale i slično!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 00:15   #28
hlace - samo kad moram!
suknja je zakon.
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 15:15   #29
ja sam cesce u hlacama nego u suknji jer mi je prakticnije (bavim se fizickim poslom koji ukljucuje plazenje po podu, cucenje, klecanje, naginjanje, sjedjenje na svemu i svacemu... ) suknje (haljine) volim ali uglavnom ih nosim ljeti i to kad mi nije nezgnodno zbog posla...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 15:18   #30
G I Jane
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 15:28   #31
Luca, jel ti malo lagiš ? Ja se još uvijek sjećam tvog opisa male kratke ljetne haljinice ispod bijele kute za labos?!
I one marame kaj glumi top..
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 15:32   #32
Quote:
maristella69 kaže:
Luca, jel ti malo lagiš ? Ja se još uvijek sjećam tvog opisa male kratke ljetne haljinice ispod bijele kute za labos?!
I one marame kaj glumi top..
dobra stara vremena vise ne znam di mi je ta marama i haljinice...
kad ne moram izigravati roba, onda se i obucem normalno, ne moram svaki dan plaziti po podu, na srecu (da se samocitiram: "suknje (haljine) volim ali uglavnom ih nosim ljeti i to kad mi nije nezgnodno zbog posla...")

zaboravila sam jos jedan evidentan razlog mog prestanka vuljgarnog ogoljecivanja : vise nisam u zemlji u kojoj je vruce, ima dana kad je toplo ali se ne sjecam da mi je ikad bilo vruce ubije inspiraciju za golotinjom...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 15:33   #33
Quote:
magic kaže:
G I Jane
vise zapravo, "krpa za pod jane"
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 16:58   #34
Ne znam hodat u suknji!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 20:08   #35
ovo je strasno...vidi anketu od 49 odgovora 32 ili nesto vise od 60% su ili vecinom u hlacama ili stalno u hlacama sto je porazavajuce
zato ste mene popljuvale (cast pojedincima) kada sam davno napisao da ja volim obuci suknjicu, dakle hlace samo kad moram. tocka
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 20:37   #36
Zenski petko ti si skot ili makedonac???? Sala mala, ma super susuknjice, ne mora minica, pogotovu sad kad pada kisa mislim ima i ono cudo od suknje do koljena sto je po meni najbolja duzina suknje ikad.....malo iznad/ispod, te duzine su mi bas super za posao, za svuda....Jedva cekam haljiniceeee, lagane materijalcice i sl...A pantole su najprakticnije z. petko, kad pogledas to je odjeca za svaki dan, za duge setnje je neprakticno nositi suknjice, jos ako imas ovako divan asfalt (ili nesto sto se samo tako zove) kao mi ovdje onda ti je suknja misaona imenica dok kisa ne prestane ....
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 17:43   #37
Eh, cure, sve ste sad prešle na onu temu Suknje, a ovu moju ste zapostavile! Sad vas je točno 50 glasalo u mojoj anketici, ajde, molim vas lijepo dajte još glasajte sve vi koje niste, da dobijemo što reprezentativniju sliku nekog prosjeka!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 18:32   #38
Quote:
Forumas-zg kaže:
Eh, cure, sve ste sad prešle na onu temu Suknje, a ovu moju ste zapostavile! Sad vas je točno 50 glasalo u mojoj anketici, ajde, molim vas lijepo dajte još glasajte sve vi koje niste, da dobijemo što reprezentativniju sliku nekog prosjeka!
reprezentativna slika prosjeka na forumu? ne pricaj gluposti
citam topic i... ok prvo da kazem... nosim hlace zimi jer mrzim carape ali suknjice volim i minice isto tako... ali hebo koji vrag ti tu davis i tupis da bi zene trebale nosit suknje i zasto ne nosimo i daj nosite i pa valjda moze nosit ko sta hoce ne? a nosila ja suknju ili hlace ne govori nista o mojoj zenstvenosti, koliko kratkih ili uskih hlacica je way more sexy od neke dugacke suknje
ustvari totalno mi je glup topic i anketa jer tako mogu ja otvorit "decki nosite li crvene majice i zasto ne nosite"

ovaj khm malo sam se zanijela
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:29   #39
Ma nije uopće glup topic, stvar je samo u pogledu na tzv. 'sexy odjeću'.
Sexy je, draga moja, ono što sve manje viđaš po ulicama...neka modna okosnica poimanja ženstvenosti ipak je ostala ista, ovo su samo trendovi.
Bilo bi ljepše da se žene vrate u suknje, a onaj tko to povezuje sa nekom emancipacijom, izgleda da nije skužio njenu bit.
(nema smajlića, dobro ili loše?!)
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 12:12   #40
pobornik sam hlaća, suknju i haljinice nosam samo ljeti, a na posao nikada, pojma nemam zašto,
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.