Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2016., 15:19   #1
Prodaja nošene odjeće

jel ima neki online servis u rh preko kojeg bi se mogla prodati rabljena odjeca? mislim nesto poput njuskala, ali specijalizirano bas za odjecu
imam dost stvari koje ne nosim, brendirana je roba sve, i ocuvana doslovno sve kao iz ducana, pa bi htio dobit nes novaca za to
ima li netko preporuku za to?
1ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 15:39   #2
http://mojekrpice.hr
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 19:40   #3
makar ti na mojim krpicama slabo ide za frajere. preko njuskala ces prijr nekom frajeru prodat, nego na krpicama. al probaj i tamo
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 21:51   #4
Quote:
1ice kaže: Pogledaj post
jel ima neki online servis u rh preko kojeg bi se mogla prodati rabljena odjeca? mislim nesto poput njuskala, ali specijalizirano bas za odjecu
imam dost stvari koje ne nosim, brendirana je roba sve, i ocuvana doslovno sve kao iz ducana, pa bi htio dobit nes novaca za to
ima li netko preporuku za to?
Probaj odnjeti u second hand shop i dogovori se sa njima, ako se nešto tvoje proda dobiš pola od zarade.

Za krpice sam čula da su loše. Ja sam tamo prodavala visoke čizme na punu petu. Cindy C. Kolekcija. Nikad nošene. Slabo je išlo, pa sam ih poklonila.
manekenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 23:47   #5
Nisu krpice uopce lose samo se ne moze prodati kad se nabije cijena. Ja sam masu stvari prodala i kupila tamo i uglavnom sam zadovoljna. Mozes probati, nista te ne kosta, istovremeno stavi i na njuskalo, mozda tamo bude bolje
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 08:46   #6
potpisujem charli. i naravno da se nista ne proda u 3 dana i da ako imas 1 artikl teze ide..

imas i tu na forumu negdje temu za prodavati svoju robu.

ja sam i prodala i kupila i mijenala na mojim krpicama. meni je to super stvar. dok tu na forumu nisam bas bila uspjesna..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 12:35   #7
Odkad su se pojavile krpice na forumu prodaja ide jako slabo, ili bolje reci, nikako
A na krpicama treba strpljenja, puno puta obnoviti oglase, staviti povoljne cijene i onda ce se roba i prodati ili zamijeniti, ja sam stvarno ubola puno odlicnih stvari, sto kozmetike, odjece, obuce, nije sve bilo bas jeftino, ali dosta toga i je
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 13:14   #8
a jel ima neki shop koji redovno otkupljuje nosenu odjecu, pa ju oni sami dalje prodaju?
tipa tako ima moby shopova di prodas svoj stari telefon (nes malo ispod trzisne cijene) i onda ga oni dalje prodaju po visoj nesto cijeni i zarade
el ima tak nes za odjecu da se ne moram zajebavat s oglasima, radje prodam za malo povoljnije
radi se o DG i Boss i koznim jaknama konkretno, nove su bile oko 5,000 kuna, sad bi ih dao svaku za soma ipo
1ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 08:31   #9
Nema. Ne možeš nigdje u Hrvatskoj prodati staru odjeću na način koji tebe zanima. Bilo bi dobro, ali eto - ne ide. Jedino što možeš je ovo:

http://www.tisak.hr/Resources/Media/...%20stanica.pdf
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 11:55   #10
a opcija ebay? mislis da se tamo ne bi mogla ta skuplja markirana roba prodati?
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 14:47   #11
Tamo bi se sigurno dobro prodale, naravno ako su original
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2021., 19:12   #12
Da malo podignemo temu iz mrtvih, jel probao tko u Hrvatskoj prodavati odjeću na depop aplikaciji? Vidim da se može registrirati i kupovati iz Hrvatske no kako ide prodaja? 90% oglasa je UK, USA, DE, nisam nikog našao iz HR. Ugl, imam dosta original brandiranih stvari koje mi doslovno sa etiketom u originalnoj vreći već godinu/dve/tri stoje u ormaru i nisam siguran hoću li ih ikada nositi, a još uvijek su to dobre stvari i siguran sam da bi našle kupca negdje vani. Ili probati možda sa eBay-om? Iako mi eBay doslovno kao "vašar" fejkova izgleda, Hrelić International i nekako mi ne ulijeva povjerenje, za razliku od depop.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2021., 22:54   #13
možda fejs marketplace
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.