Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2009., 09:42   #21
LIJEPI ROZI!!! Ipak je za curice
Trnoružica7 is offline  
Old 29.10.2009., 09:43   #22
Dobro, je li "jako lijep" ili "prekrasan"?

Prekrasan je onaj koji je savrseno simetrican, ravan (ne naginje ni lijevo ni desno), ima porculanski ten (bez crvenila i ostalih pigmentacija), optimalne velicine (univerzalno zadovoljavajuc izmedju cca 16, 17-20cm), uredno podsisan i postojan all night long.

Eto.
Hatsepsut is offline  
Old 29.10.2009., 09:49   #23
Stavi sliku i dokazi ovo sta si napisao ? Ne vjerujem u mitologiju !
cinna is offline  
Old 29.10.2009., 10:06   #24
meni su vise partnerica rekle da imam ljepu kitu, kaj god to znacilo
florijan31 is offline  
Old 29.10.2009., 11:09   #25
Niko mi nije reko da imam dobar qurac jer ga nemam,ali inače takve komplimente dajem u žaru sexa,oh..da..kako je dobar,,,
leptirica 2 is offline  
Old 29.10.2009., 11:13   #26
Lijepi kurac je onaj koji ucini da je mojoj picki lijepo kad je u njoj. Pri tome mi nije vazno da li je malo duzi il malo kraci, malo deblji ili malo tanji. Jedino mi je vazno da je obrijan. Cistoca se naravno podrazumijeva
tea83 is offline  
Old 29.10.2009., 12:15   #27
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Jedino mi je vazno da je obrijan.

znači,neobrijani lošije jebu e pa djete drago,za tebe bi ga i zapustio samo da vidiš kako jebu neobrijani
izotonik69 is offline  
Old 29.10.2009., 12:32   #28
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
znači,neobrijani lošije jebu e pa djete drago,za tebe bi ga i zapustio samo da vidiš kako jebu neobrijani
Kakva sirovina
Ja sam rekla da je meni vazno a to ne znaci da sve mislimo isto. Naravno da i neobrijani kurac moze dobro jebati ali otkako sam upoznala uzitak koji mi pruza obrijani vise mi nije ni nakraj pameti pojebati se s deckom koji ga ne brije i koji ne pristaje da ga upravo tada obrijem.
A to kako ti jebes nemoj se zavaravati da mozes sam ocijeniti. Skoro svi vi muski za sebe smatrate da ste najbolji jebaci a kakvi ste stvarno mogu reci samo cure.

Dalo bi se diskutirati tko je od nas dvoje dijete. A za takve koji se nekome obracaju takvim pokroviteljskim tonom gotovo uvijek se ispostavi da imaju vrlo skromno seksualno iskustvo. Pa rijecima kompenziraju vlastitu nejebicu
tea83 is offline  
Old 29.10.2009., 12:35   #29
Quote:
kundak-Ma kaže: Pogledaj post
lijep kurac je čist kurac brate :close topic:
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Cist i normalan... vise ne trazim...
Quote:
Sharon Tate kaže: Pogledaj post
U današnje vrijeme, dovoljno je da je samo čist od kojekakvih vidljivih i nevidljivih uzročnika bolesti, ak mene pitaš. Nitko sretniji od mene ak nađem takvog Smanjit će vam se svima kriteriji...
šta je ovo? nestašica vode i sredstava za higijenu u državi?
salonitanka is offline  
Old 29.10.2009., 12:39   #30
Po ovome ispada da je čist kurac rijedak... jebate pa di vi zivite? Pa sigurno joj nebum gurnul u usta neoprani kurac
florijan31 is offline  
Old 29.10.2009., 12:54   #31
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Niko mi nije reko da imam dobar qurac jer ga nemam,ali inače takve komplimente dajem u žaru sexa,oh..da..kako je dobar,,,
Taj kompliment je bio prije sexa, kada ga je vadila van iz gaća i primila u ruke!

Znači prije samoga sexa, dosta dugo ga je gladila

Zadnje uređivanje unsa : 29.10.2009. at 13:10.
unsa is offline  
Old 29.10.2009., 12:56   #32
Quote:
unsa kaže: Pogledaj post
Taj kompliment je bio prije sexa, kada ga je vadila van iz gaća i primila u ruke!

Znači prije samoga sexa, dosta dogo ga je gladila
I kod mene isto
florijan31 is offline  
Old 29.10.2009., 13:16   #33
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Stavi sliku i dokazi ovo sta si napisao ? Ne vjerujem u mitologiju !
Za to bi se trebali upoznati u živo da ti ga pokažem!
Morali bi biti intimni, da mi povjeruješ. Mogu stavit bilo koju sliku s neta!
unsa is offline  
Old 29.10.2009., 13:23   #34
da, slazem se da je lijep kurac- dignut kurac... ne zato sto je nedignut ruzan, nego zato sto ga se ne zamjecuje. tj. ze znam jel sam ja ikad uzivo vidjela kurac koji nije dignut na odraslom muskarcu. (e- da - sad se sjecam jesam jednom! al nisam nis upamtila o njemu osim da nije radio...)
Uglavnom. proporcionalan, mozda malo svinut nagore.
ja najvise volim kad ima onu čupavu krunicu oko glavića to mi je bas supač. doduse, samo 1 takvog znam...
artye is offline  
Old 29.10.2009., 13:27   #35
Čupavu krunicu?
Nemam pojma na kaj misliš!
unsa is offline  
Old 29.10.2009., 13:36   #36
a sta je cupava krunica?????? a lijep kurac je lijep kurac nema se tu kaj rec, da je dignut, cist, aj da nenegainje bas u neke prevelike krivine da nije kvrgav tj prezilav i da neslini puno heheheh i da ima lijepu duzinu i debljinu.
mackiaaaa is offline  
Old 29.10.2009., 13:43   #37
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Kakva sirovina
da,takva o kakvoj samo sanjaš...dok maštaš o svemu kaj pišeš
izotonik69 is offline  
Old 29.10.2009., 13:47   #38
Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
a sta je cupava krunica?????? a lijep kurac je lijep kurac nema se tu kaj rec, da je dignut, cist, aj da nenegainje bas u neke prevelike krivine da nije kvrgav tj prezilav i da neslini puno heheheh i da ima lijepu duzinu i debljinu.
A jel bi spavala sa muškim da mu nije lijep kurac?
Napominjem da je meni dotična gđica rekla da je prije naletavala na ljigave, ružne i da joj se sex zbog toga gadio
unsa is offline  
Old 29.10.2009., 13:50   #39
ne dirajte te mi Tea83-u jer će bit znaaaš
feels is offline  
Old 29.10.2009., 14:04   #40
čeg će biti? puno previše riječi a malo dijela? ah, da...samo izvoli, cijela je tvoja...i njena jebežljivost
izotonik69 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger