Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2013., 18:31   #41
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
nitko od nas nije savršen pa prema tome te "zasluge" nemoj tako ni tumaciti, razmisli malo bolje o svemu....ti najbolje znaš odgovor zašto ti se to sve dešava, vjeruj mi...
okvirno, po feng shui-u, nakon što ocistiš prostor fizicki od nereda, prašine itd....posipaš sol (uzmeš šaku soli i razbacaš po sobi) ili ju staviš u neku posudicu tamo gdje osjecaš lošu energiju....pustiš 24h da upije negativnost i nakon toga dobro usišeš i baciš tu sol u wc, smece-koje obavezno odmah treba iznijeti van......zatim otvoriš širom prozore, napravi propuh...zapali tamjan, prolazi po kuci i obavezno zastani malo po coskovima. (ovo ti je najbolje raditi poslije kiše, za vrijeme lijepog dana...nikako za vrijeme nevremena....)
na tim mjestima možeš upaliti i svijece da privuku energiju anđela...
također obrati pažnju na stvari koje su oko tebe a, dugo ih ne koristiš....ako ih nemreš iz nekog razloga baciti, premjesti ih....energija mora strujati u protivnom ti se pretvara u negativnu...
svejedno je gdje bacaš, wc ili smece....samo je bitno da to ode van kuce....nemoraš tražiti potoke itd....(ako si na to mislila)
Ovo definitivno nemoj radit
vecu glupost u zivotu nisam procitao
zvuci kao neki ritual
tko zna sta sa time privlacis i dovodis a da toga nisi ni svijesna
užas
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 18:39   #42
pa dobro, molim te, daj onda ti neki savjet... ne zelim zvucati negativno-opet-ali nisi bas konstruktivan/konstruktivna (oprosti,nisam sigurna, na profilu ti je pisalo da si zensko a cini mi se da se predstavljas kao muskarac pa da te krivo ne oslovim)... svjesni smo problema, ajmo ga sada rijesiti. dakle, izbacujemo citanje horoskopa, loto (koje se itako ne sjecam kad sam igrala).. cigarete i alkohol mi nisu neka opsesija, ali volim tu i tamo popiti casu vina/pive i zapaliti, zar je to toliki grijeh? sto cemo jos?

i ovo stvarno nije posprdno, kada imam problem volim ga rijesiti

sto cemo sa sustanjem po kuci i svim tim?
cobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 18:46   #43
Quote:
cobanka kaže: Pogledaj post
pa dobro, molim te, daj onda ti neki savjet... ne zelim zvucati negativno-opet-ali nisi bas konstruktivan/konstruktivna (oprosti,nisam sigurna, na profilu ti je pisalo da si zensko a cini mi se da se predstavljas kao muskarac pa da te krivo ne oslovim)... svjesni smo problema, ajmo ga sada rijesiti. dakle, izbacujemo citanje horoskopa, loto (koje se itako ne sjecam kad sam igrala).. cigarete i alkohol mi nisu neka opsesija, ali volim tu i tamo popiti casu vina/pive i zapaliti, zar je to toliki grijeh? sto cemo jos?

i ovo stvarno nije posprdno, kada imam problem volim ga rijesiti

sto cemo sa sustanjem po kuci i svim tim?
Nije to nikakav grjeh
stvar je u tome jel ti mozes bez toga?
nesto sto stvara ovisnost je samo po sebi negativno
jer ti cim ostanes bez toga u sta se pretvaras?
postajes puna negativne energije dok ne dobijes to sto zelis
lako tu pricat
prvo ti prestani pusit
idi dio po dio
ne treba ti sad tablica zadataka sta i kak napravit jer od toga nema nista
neces se preko noci promjenit

To sustanje moze bit bilo sta
i od bilo cega
mozda cim bude neki zvuk ti se uplasis ne razmisljas i mislis da su duhovi zli demoni dosli po tebe nema ti spasa gotova si

Kao sto ti ona cura rekla pocisti malo tu sobu i napravi reda
sta ti ne treba baci
ako imas starih uređaja tj elektronike koja ne radi pokvarila se itd
toga se isto rjesi
nabavi si orgonite
ili si napravi sama
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 19:00   #44
mogu li? ako sam jednom prestala pusiti mogu i opet, nije stvar u tome, niti to smatram nekim grijehom. i kad nisam pusila bila sam toliko smirena da se cinilo nestvarno. a onda se zaredale situacije...
sto se prostora tice, oboje smo vrlo uredni i pedantni, sve smo promijenili i uredili ali hvala na savjetu, pogledat cu ako je jos nesto ostalo. s time da to suskanje, otvorena vrata iako sam mislila da sam ih pustila zatvorene itd.. nemaju nikakvo realno objasnjenje niti sam ja luda pa da umisljam.

mislila sam na konkretne molitve, na crkvu, nebitno koju, ako me moze netko uputiti. evo ni za orgonite nisam znala. idem sada googlati. evo vidis da napredujemo!

dodatak: vidim sto su orgoniti, ali kako se to razlikuje od soli koju cu mozda pustiti negdje 24 sata pa baciti? onako, laicki, ako vec nesto radim, koja je razlika izmedu orgonita i soli? zasto se nesto smatra losim a nesto ne? oboje se radi s pozitivnom namjerom :nezna:
cobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 19:02   #45
Quote:
cobanka kaže: Pogledaj post
mogu li? ako sam jednom prestala pusiti mogu i opet, nije stvar u tome, niti to smatram nekim grijehom. i kad nisam pusila bila sam toliko smirena da se cinilo nestvarno. a onda se zaredale situacije...
sto se prostora tice, oboje smo vrlo uredni i pedantni, sve smo promijenili i uredili ali hvala na savjetu, pogledat cu ako je jos nesto ostalo. s time da to suskanje, otvorena vrata iako sam mislila da sam ih pustila zatvorene itd.. nemaju nikakvo realno objasnjenje niti sam ja luda pa da umisljam.

mislila sam na konkretne molitve, na crkvu, nebitno koju, ako me moze netko uputiti. evo ni za orgonite nisam znala. idem sada googlati. evo vidis da napredujemo!
Molitve i crkva ti ne budu nist pomogli
bas naprotiv
napravit ces vise stete nego koristi
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 19:24   #46
zbog cega to mislis? glupo se osjecam da te svaki put ispitujem, zaista bih voljela cuti tvoje misljenje kao neku cjelinu a ne da moram izvlaciti iz tebe...

i jos jedno pitanje.. dakle horoskopi su grijeh. ali npr meteorologija je po meni isto kao i astrologija, usporedivanje i registriranje podataka kako bismo pametnije postupali u buducnosti-ponijeli kisobran ili ne znam, poslali zamolbu u neku firmu (malo karikiram ali da bude sto jednostavnije). dakle prema tome, ispada da ne bismo trebali gledati niti vremensku prognozu? to je sve tako malo zbunjujuce... glupo znam, jer se ne osjecam lose sto gledam vremensku prognozu ali nisam bas na cisto sama sa sobom kada trazim da mi netko iscita iz natalne karte, mozda to ljudi osjete pa mi zato ne odgovaraju...ali eto, ako ima koja dobra dusa da mi malo pojasni te stvari...
cobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 19:31   #47
Quote:
cobanka kaže: Pogledaj post
zbog cega to mislis? glupo se osjecam da te svaki put ispitujem, zaista bih voljela cuti tvoje misljenje kao neku cjelinu a ne da moram izvlaciti iz tebe...

i jos jedno pitanje.. dakle horoskopi su grijeh. ali npr meteorologija je po meni isto kao i astrologija, usporedivanje i registriranje podataka kako bismo pametnije postupali u buducnosti-ponijeli kisobran ili ne znam, poslali zamolbu u neku firmu (malo karikiram ali da bude sto jednostavnije). dakle prema tome, ispada da ne bismo trebali gledati niti vremensku prognozu? to je sve tako malo zbunjujuce... glupo znam, jer se ne osjecam lose sto gledam vremensku prognozu ali nisam bas na cisto sama sa sobom kada trazim da mi netko iscita iz natalne karte, mozda to ljudi osjete pa mi zato ne odgovaraju...ali eto, ako ima koja dobra dusa da mi malo pojasni te stvari...
Pa razmisljaj malo svojom glavom
Ne treba ti valjda tuđe mišljenje stalno
valjda znas sama razlikovat sta je za tebe dobro,a sta nije

Grjeh kao grjeh ne postoji
to je opet izmisljotina crkve

citaj ti horoskop koliko hoces
gledaj prognoze koliko hoces
nebi se trebala zbog toga osjecat lose
nije stvar u tome vec da ne gledas na to kao istinu da se bas to mora desit danas kak pise pa da kasnije budes razocarana jer se nije nist desilo
hocu rec to da ne budes zaluđena time
jer ti takve stvari truju um
pune mozak glupostima
i nepotrebnim stvarima
stvaraju ovisnost
itd

svi smo mi dobre duše
ovo je samo igra
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 19:47   #48
ne treba mi stalno, ali uz ovu tematiku s kojom sam slabo upoznata da. radije pitam i kazem da ne znam pa ispadnem budala, nego da se pravim pametna pa ispadnem budala.
a ocito sam negdje pogrijesila obzirom na situaciju i sve ovo o cemu razgovaramo, i moram priznati da mi je lakse sada.

ok, recimo grijeh je sinonim za nesto lose. nisam vjernik u smislu da lizem oltare ali vjerujem u nesto vece od mene samo to jos nisam uspjela definirati. a kako zivim u katolickom okruzenju, koristim i taj vokabular,ali ako imas ti ili netko drugi neku mudru za podijeliti-slobodno,bila bih zahvalna.

mogu li te pitati u sto ti vjerujes? osjecas li se dobro u svojoj kozi i jesi li siguran/sigurna da je to 100% ispravno? -ovo opet nije provokacija vec razmjena stavova u svrhu opceg dobra, recimo to tako.

pa dobro, znaci, ja citam ujuto, horoskop skupa sa mailovima, novostima itd, ne smatram to zaludenoscu vec vise nekim ritualom kojim zapocinjem dan kako bih se osjecala bolje. kada vidim dobar horoskop se razveselim i nekako mi dan pocne bolje, ako je horoskop los mozda cu pomisliti kako napraviti nesto da ne bude los, ali ne u smislu da mi to kroji zivot, to mi dode bas kao zabava.

a ovo sto pitam tu-pa ako postoji netko tko bi mi rekao-gledaj, sada radije uzivaj u ljetu jer ti je pocetkom 9.mjeseca super za posao meni znaci-ok, necu se tooliko ubijati oko posla sada i biti uzasno razocarana jer nista ne ide,biti iscrpljena i zivcana od previse posla, raditi cu onoliko koliko smatram da trebam ali cu imati neku nadu da ce u 9.mj biti bolje. i samim time si dozvoljavam da malo "stanem na loptu" tijekom ljetnih mjeseci, sto je u biti bitno i za zdravlje,a u 9.mj se bacim maksimalno na to. a ako se "ne ostvari" kazem-glupi horoskop ali znam da sam svejedno dala puno od sebe vezano za to. ne znam koliko ti ovo sve ima smisla, pogotovo sto sam ti ostavila takav dojam, poklopilo se da sam dosla na ovaj pdf i isla pitati po principu-tko pita ne skita.

"ovo je sve samo igra"? mozes li i to molim te malo pojasniti? bez uvrede, ali ispada kao da u biti cijelo vrijeme samo provociras jer je to tebi igra. sto meni osobno bas i nije neka fora..
cobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 21:38   #49
scooter ajd reci ti očito imaš neku psiho ordinaciju ali sigurno ti posao baš i neide s obzirom na način na koji savjetuješ ili samo pričaš tek toliko da pričaš tj omalovažavaš ono o čemu očito pojma nemaš (vjeri npr)Najbolje je kad o vjeri i stvarima iz te domene pričaju nevjernici. A za cobanku ,pozovi svečenika da ti blagoslovi kuću,a usput mu izloži i objasni situaciju i radije slušaj njega nego forumsko blebetanje( pitam se iz kojeg razloga onakav savjet sa omalovažavanjem daje scooter)jere zlo se može nanijeti i ovakvom konverzacijom
popravljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 21:55   #50
Quote:
popravljam kaže: Pogledaj post
scooter ajd reci ti očito imaš neku psiho ordinaciju ali sigurno ti posao baš i neide s obzirom na način na koji savjetuješ ili samo pričaš tek toliko da pričaš tj omalovažavaš ono o čemu očito pojma nemaš (vjeri npr)Najbolje je kad o vjeri i stvarima iz te domene pričaju nevjernici. A za cobanku ,pozovi svečenika da ti blagoslovi kuću,a usput mu izloži i objasni situaciju i radije slušaj njega nego forumsko blebetanje( pitam se iz kojeg razloga onakav savjet sa omalovažavanjem daje scooter)jere zlo se može nanijeti i ovakvom konverzacijom
Percepcija svijesti ti je na razini kamena,a i to je uvreda za isti
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 22:47   #51
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
Ovo definitivno nemoj radit
vecu glupost u zivotu nisam procitao
zvuci kao neki ritual
tko zna sta sa time privlacis i dovodis a da toga nisi ni svijesna
užas
rituali su sastavni dio životaželio ti to prihvatiti ili ne od jutarnjeg dizanja, tuširanja, pranja zubica, ispijanja kave itd....
inace,
"Feng shui ( izgovara se: /ˌfʌŋˈʃweɪ/ - mandarinski dijalekt, ili: /ˈfʌŋʃuː.i/ - kantonski dijalekt) je drevna kineska vještina uređenja prostora i življenja u skladu s okruženjem u kojem obitavamo, na način da privučemo pozitivnu životnu silu Chi u svoje domove i svoj život kako bi osigurali sreću cijeloj obitelji i svojim potomcima.[1]U svojoj biti, on se temelji na promatranju nebeskih i zemaljskih sila, tj. vremena i prostora i interakciji energije ova dva faktora. A svrha mu je uravnoteženje istih kako bi se postigao sklad i sreća."

ne bi bilo loše da se malo bolje informiraš o njemu, ako ništa drugo bar bi se prestao opterecivati s ciribu-ciriba
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 22:53   #52
Quote:
popravljam kaže: Pogledaj post
scooter ajd reci ti očito imaš neku psiho ordinaciju ali sigurno ti posao baš i neide s obzirom na način na koji savjetuješ ili samo pričaš tek toliko da pričaš tj omalovažavaš ono o čemu očito pojma nemaš (vjeri npr)Najbolje je kad o vjeri i stvarima iz te domene pričaju nevjernici. A za cobanku ,pozovi svečenika da ti blagoslovi kuću,a usput mu izloži i objasni situaciju i radije slušaj njega nego forumsko blebetanje( pitam se iz kojeg razloga onakav savjet sa omalovažavanjem daje scooter)jere zlo se može nanijeti i ovakvom konverzacijom
Vjera, da bi djelovala na taj nacin da ju oslobodi, treba biti cvrsta i slijepa!
Ona bi trebala stvortit cvrstu vjeru da ce je svecenikov dolazak oslobodit strahova i ''duhova'' u kuci.

Jeli ona sposobna stvorit takvu vjeru?
Nije.
To je osoba koja vjeruje u sve i nista.

Ona osjeca strah koji je posljedica njene neciste savjesti. (izmedu ostalog)
zato je odmah zakljucila da je rijec o necem strasnom, da joj zivot ide nizbrdo i td.

Naime, scootertechno savjetuje žrtvu za dusevni mir.
A žrtvovanje ce ga donjet.
Ojacat ce vjeru.
Vjeru u sebe i kontrola nad sobom, svojim umom, radnjama i zivotom.
Zar to nije dusevni mir?
U svakoj vjeri, zrtvovanje je temelj.
Ono jaca vjeru!
Psihu!

Kad uspostavi kontrolu nad sobom, kad se uvjeri da moze bolje, vjerovat ce da je bolja, i da zasluzuje bolje.
Napustit ce je strahovi, jer ce ovladat njima a zivot ce se popraviti.

Pusti horoskop, volan svog zivota drzi sama!
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:23   #53
[QUOTE cobanka;45729221]zbog cega to mislis? glupo se osjecam da te svaki put ispitujem, zaista bih voljela cuti tvoje misljenje kao neku cjelinu a ne da moram izvlaciti iz tebe...

i jos jedno pitanje.. dakle horoskopi su grijeh. ali npr meteorologija je po meni isto kao i astrologija, usporedivanje i registriranje podataka kako bismo pametnije postupali u buducnosti-ponijeli kisobran ili ne znam, poslali zamolbu u neku firmu (malo karikiram ali da bude sto jednostavnije). dakle prema tome, ispada da ne bismo trebali gledati niti vremensku prognozu? to je sve tako malo zbunjujuce... glupo znam, jer se ne osjecam lose sto gledam vremensku prognozu ali nisam bas na cisto sama sa sobom kada trazim da mi netko iscita iz natalne karte, mozda to ljudi osjete pa mi zato ne odgovaraju...ali eto, ako ima koja dobra dusa da mi malo pojasni te stvari...[/QUOTE]

zasto ne crkva?
- oni ce te uvjerit u grijeh i kaznu božju!
(zelis li zivjet u strahu od necega cega nema)
sta je grijeh?
Grijeh je relativan pojam i nesto kao grijeh ne moze postojati da bi se to moglo definirati tako!
Nesto sto je tebi grijeh drugome nije!
Npr. Ubojstvo je grijeh jel...
Ali u bibliji sam Bog je napravio opci potop i pobio Cjelu zemlju!
Najedan put ubojstvo nije grijeh?!
Ili, sto je to dobro? Ja tebi, jer si gladna dam kikiriki! Ti pojedes i sita si (dobro djelo jel?)
dam drugoj curi jer je gladna, no ona ne zna da je alergicna i umre, ubila sam ju dobrim djelom?
Na sve u zivotu to se odnosi!

Ne postoji grijeh.
Postoji, negativno djelovanje kontrole!

Vjera je kontrola!
Ta kontrola moze biti negativna (radi vjere, religije, vodili su se krvavi ratovi)
horoskop, napominjem, ne ovi opisi znakova, vec predvidanja su kontrola, negativna (jer ako dovoljno cvrsto vjerujes u necije rijeci, tako ce ti i biti, i ok dok ti pisu dobro, a sto kad ti pisu lose?)
cigarete (kontrola! Ti nemas kontrolu nad svojim umom, novcanikom i zdravljem, kazes jednom si prestala, mozes opet? Wtf?
Nisi prestala, ali nije bitno to, bitno je to da postajes podlozna kontroli i tvojim zivotom upravlja sve samo ne ti)

cim si podloznija kontroli, tim si bolji medij za zle sile!
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:24   #54
nije mi jasno zašto tako gordo odbijate i samu pomisao da je nešto kao duh pokojnika moguće.objašnjavati to podsvjesću je prizemno,nedovoljno.Naravno ne objasniti to kao posljedicu nečiste savjesti i psiho sranjima bilo bi priznati,da egzaktna znanost ne daje baš sve odgovore i da postoji nešto više,a to bi za nevjernike bilo rušenje teze o beskorisnosti vjerovanja u boga,crkvu kao lažne institucije koju su izmislili bogati da drže sirotinju u pokornosti
popravljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:48   #55
smoky, ne znam zasto imam osjecaj da ste ti i scooter isto, valjda zbog stila pisanja, ali nebitno, ako jesi super, ovaj pristup s obrazlozenjima mi se cini primjereniji i pozitivniji.

tanita i popravljam, hvala vam

sve je to moguce, sve to drzi vodu, ali je cinjenica da sam dugotrajnim trudom i radom, sto na sebi sto oko sebe (ne govorim o plasticnim operacijama vec trudom da budem fer prema svima, da pomognem itd), dosla do perioda u zivotu kada je sve nekako sjelo na mjesto. prijatelji, druzenja, obitelj, posao i kao slag na kraju prohodam s krasnim deckom koji dijeli izmedu ostalog moja uvjerenja, da se u te stvari ne treba dirati, da ako mozes nekome pomoci pomognes,ako ne mozes pomoci- barem probati dati utjehu ili savjet ali ne jos i odmagati itd.
odlucili smo stvoriti svoju malu zajednicu, makli smo se od staraca i sve krasno. a onda odjednom, iz vedra neba-otkaz, pola prijatelja kao da me ne pozna, ti neki cudni ljudi koje nisam dugo nit vidjela, nit cula nit bila nesto dobra s njima se javljaju, pa ti dozivljaji doma.. uznemirim se iz cista mira, legnem, iz 50-og puta uspijem izmoliti ocenas, zaspim i probudim se s jastukom koji ne da je smrdio, nego ni nakon dva pranja na 95 stupnjeva nije izaslo pa sam ga bacila u smece, a bila je zima te se ni ljeti bas ne znojim, i drzim do higijene jako. i takve stvari...

zato sam i pomislila da nije netko iz ljubomore nesto napravio, ili se potrefilo da smo decko i ja uselili na teritorij nekih "koji zive a ne placaju rentu", ali koliko ja znam tu nitko nije umro, itd... jer iskreno, pusila sam i prije, kao mlada sam se znala bas oblokati a sada popijem casu dvije max, horoskop citam oduvijek itd... nista od toga ne dozivljavam kao nesto strasno bitno,navike, ruzne da,ali nista vise od toga, daleko "gore" je bilo u mladosti, cijeli zivot zivim na isti nacin s time da se trudim uvijek biti bolja, koliko mi uspjeva neka drugi kazu.
od nekih poroka mogu reci da su to mozda cigarete iako nemam potrebu zapaliti kad sam vani-u prirodi,kod nekoga u gostima.., samo kada je neki izlazak vani ili doma kada sam sama. puno ljudi zapravo nema pojma da sam pusac obzirom da nemam one navike nervozno tapkati i trcati zapaliti cigaretu, kod mene to ide obrnuto, s godinama sve manje imam tu potrebu.
cobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:55   #56
Quote:
popravljam kaže: Pogledaj post
nije mi jasno zašto tako gordo odbijate i samu pomisao da je nešto kao duh pokojnika moguće.objašnjavati to podsvjesću je prizemno,nedovoljno.Naravno ne objasniti to kao posljedicu nečiste savjesti i psiho sranjima bilo bi priznati,da egzaktna znanost ne daje baš sve odgovore i da postoji nešto više,a to bi za nevjernike bilo rušenje teze o beskorisnosti vjerovanja u boga,crkvu kao lažne institucije koju su izmislili bogati da drže sirotinju u pokornosti
ako je duh pokojnika, zasto se boji?
Sto ako je to nesto zlo?
Pa ju strasi dok ju psihicki ne oslabi i nahrani se njenim strahom (strah je za zle sile kao i vjera u dobro za dobre)
preuzme kontrolu i opsjedne ju??

Ako je duh, kad to nesto susti neka se digne i ode do tog mjesta da se uvjeri! Bas tocno kad do susti!
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 00:12   #57
hahaha, nisu smoky i scooter iste osobe.
Scooter ti je direktan i zvuci grubo.
Al kuzim sta hoce rec.
A to sta ti hoce rec je dobro, za tebe!

Kad kaze ''sve ovo je igra''
pa ste svi ostali wtf?
- nemoj se tako opterecivati zivotom ovdje na zemlji, tu si sada, al postoji mjesto gdje pripadas i gdje nema ove tuge muke i boli.
Sve ovo ovdje ce proc.

To sto ti je najedan put sve krenulo nizbrdo.
Svima nam u zivotu nekad igrom slucaja zivot krene u krvom smjeru, nemoj mislit da je to nesto nadnaravno, nemoj mislit da si kaznjena.
Znas i sama kakvih tuznih sudbina ima da se ovo tvoje ko mila bajka cini.
Zasto bi te itko htio uklet?
Nemoj to ni pomisljat.
Radije vjeruj da je to ne moguce, i da ce prije ili kasnije sve sjest na svoje mjesto.

Siri ljubav i pozitivu.
Pozitivnom vjerom odagnaj te zle strasne misli.
Nikakvo zlo te nece moc skršit dok ti je srce cisto, pozitivno, obasjano ljubavlju, nadom i vjerom u bolje sutra.

Kad opet to krene sustat, ti uzmi vrecicu i susti tome nekome pa nek se ti duhovi malo useru, sad se salim.
Ali cisto srce ce otjerat takve pojave.

Navuci osmjeh, jer bit ce bolje.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 00:18   #58
hvala ti puno, ali eto, to me i brinulo, nisam bila takva i odjednom sam postala pa me dugo bilo strah/sram pricati s ikim o tome, ali jednostavno sam morala potraziti misljenja, cuti iskustva, postaviti neka pitanja koja su me mucila...
cobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 00:33   #59
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
u duhovnom svijetu nema negativnosti, uznemiravanje i plašenje su stvar naše percepcije i sposobnosti prihvacanja....npr.. prvi put kad sam cula te korake, sjedila sam sa svekrvom koja ih je cula isto kao i ja...bilo je oko 22-23h ....obje smo najprije pomislile da se netko spušta stepenicama, moj suprug ili klinci....kad smo shvatili da nema nikoga....u meni se probudio neki sretan/veseli osjecaj a, moja sveki se osjecala nelagodno....vidjelo joj se na faci.....
i nema tu trikova to su nacini kojim nam druga strana daje do znanja da je tu...koraci, paljenje/gašenje elektricnih uređaja itd...
Ne znam kako se bolda..no reći da u duhovnom svijetu nema negativnosti??????
Ne znam kako bih to nazvao.Nebuloza nad nebulozama.Letimično sam preletio temu i mislim da će autorica teme biti samo zbunjena odgovorima.Sutra ću pažljivije pogledati a autorici savjetujem da ne traži objašnjenja po internetu jer joj to unosi konfuziju a nema baš stabilnu strukturu ličnosti...
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 01:19   #60
Quote:
autorici savjetujem da ne traži objašnjenja po internetu jer joj to unosi konfuziju a nema baš stabilnu strukturu ličnosti...
za ovo prvo se slazem, a za ne bas stabilnu strukturu licnosti bas i ne obzirom da sam nedavno bila i kod doktora strucnjaka za ta pitanja i nije mi utvrdena navedena dijagnoza. to da sam u ovoj situaciji malo konfuzna i nesigurna svakako, ali mozda si se ipak malo prenaglio. i zaista ne moras sutra pazljivije pogledati, ali hvala sto brines.
cobanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.