Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2015., 11:22   #1
RTL Direkt

RTL Direkt - od 20. travnja 2015. u 22:15h
Urednik i voditelj: Zoran Šprajc
Televizijski kanal: RTL
Termin: 22:15h (od ponedjeljka do četvrtka)
Vrste emisije: dnevni late night news magazin



RTL Direkt nova je emisija RTL Televizije koja se počinje prikazivati 20. travnja 2015. u 22:15h. Urednik i voditelj je ugledni Zoran Šprajc, a u emisiji će u vaše domove donijeti najnovije i najrelevantnije vijesti u novoj informativnoj emisiji. Gledatelji će dobiti pregled najvažnijih tema iz Hrvatske i svijeta, a ne samo u formi reportaža već i kroz studijske intervjue.

Za potrebe emisije izgrađen je i novi set s dva interaktivna LED video zida s najnovijom ultraHD i ultra-bright tehnologijom, ukupne površine 15 m2.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 19:00   #2
Da se naslutiti da je g.Schpreitz dobro plaćena osoba u tv branši..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 03:57   #3
ugledni Zoran Šprajc, RTL-ovci stvarno buncaju!
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 11:17   #4
kaj nije on na al đaziri?
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 22:51   #5
mišanca Otvorenog i noćnog Dnevnika
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 23:07   #6
Konkurencija cini cuda.da smo normalna drzava dali bi jos barem 3-4 koncesije za drzavnu razinu.treba pustiti talijane,grke,poljake i domace snage.pa bi to onda potknulo i hrt da se probudi iz zimskog sna
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 08:59   #7
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
ugledni Zoran Šprajc, RTL-ovci stvarno buncaju!
A zašto ne bi bio ugledan?
Zato što nije poslušan i ne plazi pred šefovima?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 10:42   #8
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
ugledni Zoran Šprajc, RTL-ovci stvarno buncaju!
Kako ne? Njegovi Dnevnici bili su jedni od najgledanijih.S njim i još ponekim urednikom- voditeljem Dnevnika koji su imali zanimljiv pristup i karizmu otišla je i gledanost HTV-ova Dnevnika.I uzalud novi studio,grafika,dulje trajanje kad nema pravog zaštitnog lica.Ovi sadašnji su mješavina ozbiljnog novinara i čitača s blesimetra, a niti jedno od toga ne rade uvjerljivo i zanimljivo .

Ostala sam budna samo zbog Šprajcovog debija na RTL,za sada izgleda dobro,biti će zanimljivo vidjeti koliko uređivačke slobode će imati,ipak je ovo komercijalna tv kuća
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 22:40   #9
Imam osjecaj da Šprajc pokusava sto vise puta tijekom emisije reci 'Prvi maj'.
Btw Kaze on: 'šatoraši'.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 22:49   #10
Ja sam ugodno iznenađena s formatom novih informativnih vijesti na rtl-u. Nekako mi je izgledalo pompozno najavljivanje kojem je glavni adut neki lik što je otišao s hrt-a gdje ga ionako nije gledao nitko ispod 59 god.
Zasad skroz dobro uređeno, dosta informacija, ali ne zadržava se previše na nijednoj vijesti (kao što je slučaj recimo sa svim informativnim emisijama na hrt-u gdje o jednom recimo saborskom aktualnom prijepodnevu izvještavaju cca 10 min ), zanimljiv koncept, Šprajc simpatičan.
Draže mi je postalo pogledat direkt negoli večernje vijesti na novoj, mislim da to dovoljno govori
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 17:53   #11
Ovje tek prvi tjedan prikazivanja..Pričekajmo da Schpreitz započne svoje kanonade na figure u javnosti...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 23:03   #12
Volim pogledati RTL Direkt zbog Šprajcovih komentara koji su me oduvijek oduševljavali ... ali ne znam kaj mu je danas - samo frflja i miješa slogove u rečenicama
Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 20:52   #13
Vratio se Šprajc sa godišnjeg, danas je opet u glavnoj ulozi
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 10:46   #14
šprajc je kralj! kako je samo sinoć sprdao ove primitvčine ustaše i četnike iz vukovara
ovakvi su rijetki ostali
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:34   #15


tako mi je krivo što nisam jučer gledao

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...rava-u-vojsku/

" Inicijativa grupe intelektulaca s one strane intelekta"

"zatražili da se izmijeni Zakon o vojsci, iako takav zakon i ne postoji"

"U inicijativi su neki novinari, akademici, biskupi, svećenici i nogometaši, kojima iz usluge nećemo spominjati imena"

"za očekivati je da će potpisnici ove inicijative predložiti da hrvatski vojnici zakletvu polažu i s tri uzdignuta prsta. Upravo su tako, naime, njihovi ustaški uzori polagali zakletvu, a i to je vjerojatno neki starohrvatski pozdrav"
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:51   #16
[RTL] RTL Direkt

Koliko je pametno, dobro i mudro biti urednik, voditelj, novinar ili reporter i huškati na jednu stranu i/ili jednu stranku? :hmm:


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 12:07   #17
zadnje dvije večeri Šprajc rastura heheh
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 21:41   #18
šta je Šprajc još na godišnjem, nije valjda da će ova Mojmira postati stalna postava?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 22:09   #19
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
šta je Šprajc još na godišnjem, nije valjda da će ova Mojmira postati stalna postava?
Još je na godišnjem, vratiti će se sigurno jer sve redovno obavještava na svojim društvenim mrežama
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2019., 11:54   #20
Šprajc doživio infarkt
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...t/2135437.aspx
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.