Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 16:06   #1
Život na popust

Evo, zanima me živite li na popust i što mislite, koliko ljudi živi na popust? Smatrate li da ljudi danas taje koliko imaju popusta u životu?

Pod životom na popust mislim na sve ono što dobivate u životu besplatno ili s popustom, a ostala većina plaća punu cijenu. Npr. imate besplatan ulaz u zoološki ili botanički jer vam tamo radi tetka, ili vam mama radi u krašu pa imate dosta besplatnih slatkiša, ili redovito dobivate besplatna domaća jaja jer vam baka ima kokoške, imate popust na bijelu tehniku jer vam kum radi tamo, otac vam proizvodi namještaj... i tako, valjda ste shvatili

I da, koliko vam ti popusti olakšavaju život i koliko vam znače u životu? Jel' vam krivo kad čujete da tamo netko drugi ima mnogo popusta... i tako to...
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:15   #2
ja dobijem od mame paradajza i luka.
i kumpira.
i blitve i graška i raštike.i poriluka.šljiva, rakije i vina.
grožđe isto. i smokve.
od buraza gljiva i srnetine, vepretine i jelenovine. sumnjam da katkad bude i bambijetine, al pravim se da ne znam.

inače popusta nemam. niđe.
moji nažalost razmnoženi rođaci su po amerikama, a prijatelji po uredima. tražila bi ih spajalica, al to ijonako imam.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:18   #3
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ili vam mama radi u krašu pa imate dosta besplatnih slatkiša
Suza mi je krenula na oko.

Mislim da neću čitat ovaj topik da se ne javi netko s besplatnim slatkišima.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:21   #4
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
Jel' vam krivo kad čujete da tamo netko drugi ima mnogo popusta... i tako to...
zaboravla odgovorit na ovo.
normalno da mi je krivo.
nek im crkne konj ili nešto. krava. patuljasti kunić. štajaznam.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:23   #5
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
zaboravla odgovorit na ovo.
normalno da mi je krivo.
nek im crkne konj ili nešto. krava. patuljasti kunić. štajaznam.
dobro da nisam rekla kako se ne sjećam kad sam za nešto platila punu cijenu ali mi je kunić ionako dojadio.
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:24   #6
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
dobro da nisam rekla kako se ne sjećam kad sam za nešto platila punu cijenu ali mi je kunić ionako dojadio.
Šta, rentaš djecu u zamjenu za popuste?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:26   #7
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Šta, rentaš djecu u zamjenu za popuste?
ne, na konto djece imam besplatnih slatkiša svih vrsta

a ovo sve drugo je što sam 'vako dobro socijalno povezata

glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:29   #8
pa sad, popust u pravom smislu riječi ne. ali štela svakakvih da. i to je zapravo, u širem smislu, "popust"
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:31   #9
Quote:
sunshine-girl kaže: Pogledaj post
pa sad, popust u pravom smislu riječi ne. ali štela svakakvih da. i to je zapravo, u širem smislu, "popust"
ma totij to. kakvih štela?

glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:33   #10
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Suza mi je krenula na oko.

Mislim da neću čitat ovaj topik da se ne javi netko s besplatnim slatkišima.
dao bi sto amerika, sve na svijetu ja bi daaooo

ne. povrće imam iz vrta, i tu povlačim crtu.
imam frenda programera pa mi on besplatno popravlja, instalira, slaže, bira, što već..
imam par frendova koji imaju kuće na moru, tako da sam valjda dva put u cijelom životu plaćala smještaj na moru.
što se tiče veza, nemam ih.
najviše što odgovara tome bi bio krug prijatelja/kolega koji mi malo mogu pomoći ili me uputiti. ja tek stvaram veze koje vrijede
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:34   #11
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ma totij to. kakvih štela?

i mene zanima.
đe se kupuju štele?
nema veze, platit ću i punu cijenu ako treba, takva mi je sudba kleta.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:36   #12
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ma totij to. kakvih štela?

pa po bolnicama i fakultetima, uglavnom.
te su mi najvažnije.

a sjetila sm se popusta! moja baka "proizvodi" razne vrste povrća i voća. prije je imala i životinje, pa je bilo besplatnih janjaca, pršuta, teletine...itd.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:44   #13
Jao, mrzit ćete me kad napišem da imam besplatne sve kozmetičke tretmane, masaže i tako... Da vam bude lakše, reći ću da od svega imam samo francusku manikuru na nožnim noktima. Što onda dođe francuska pedikura, valjda.

I čak sam dvaput bila na masaži. Ni to ne bih da mi se nije vrat ukočio.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:45   #14
Ne dobijam ništa.

Al' ukoliko mi bude trebalo imam besplatnu odvjetničku (svekrva) i psihijatrijsku (teta) uslugu.
Također, za sve što se tiče računala i sličnih (meni potpuno bespotrebnih ) stvari imam muža.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:45   #15
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
Evo, zanima me živite li na popust i što mislite, koliko ljudi živi na popust? Smatrate li da ljudi danas taje koliko imaju popusta u životu?

Pod životom na popust mislim na sve ono što dobivate u životu besplatno ili s popustom, a ostala većina plaća punu cijenu. Npr. imate besplatan ulaz u zoološki ili botanički jer vam tamo radi tetka, ili vam mama radi u krašu pa imate dosta besplatnih slatkiša, ili redovito dobivate besplatna domaća jaja jer vam baka ima kokoške, imate popust na bijelu tehniku jer vam kum radi tamo, otac vam proizvodi namještaj... i tako, valjda ste shvatili

I da, koliko vam ti popusti olakšavaju život i koliko vam znače u životu? Jel' vam krivo kad čujete da tamo netko drugi ima mnogo popusta... i tako to...
Nedavno sam kupio deset pari bokserica na popustu u H&M-u, bile su po 2.5 CHF par. Kamo sreće da mi je prodavačica bila još i tetka, možda bi mi dala da joj dodirnem onu prekrasnu sisu.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:50   #16
ma nemam nista i nikog, samo sogora koji se razumije u racunala pa mi on sredi ak nest treba i baku koja uvijek nesto posalje kad idem od nje... od paradajza, krastavaca, tikvica, jagoda, ribizli, krusaka, jabuka, kobarica, slanine, ma svega ima i uvijek nesebicno daje

i da, imam jednog frenda koji nesebicno trosi svoje slobodno vrijeme da bi mene naucio jedan strani jezik
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:51   #17
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nedavno sam kupio deset pari bokserica na popustu u H&M-u, bile su po 2.5 CHF par. Kamo sreće da mi je prodavačica bila još i tetka, možda bi mi dala da joj dodirnem onu prekrasnu sisu.
Tetki bi dirao sise?
Neki stvarno nemaju morala. Ni obraza. A ni u crkvu ne idu, očito.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:19   #18
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
Evo, zanima me živite li na popust i što mislite, koliko ljudi živi na popust? Smatrate li da ljudi danas taje koliko imaju popusta u životu?

Pod životom na popust mislim na sve ono što dobivate u životu besplatno ili s popustom, a ostala većina plaća punu cijenu. Npr. imate besplatan ulaz u zoološki ili botanički jer vam tamo radi tetka, ili vam mama radi u krašu pa imate dosta besplatnih slatkiša, ili redovito dobivate besplatna domaća jaja jer vam baka ima kokoške, imate popust na bijelu tehniku jer vam kum radi tamo, otac vam proizvodi namještaj... i tako, valjda ste shvatili

I da, koliko vam ti popusti olakšavaju život i koliko vam znače u životu? Jel' vam krivo kad čujete da tamo netko drugi ima mnogo popusta... i tako to...
Jok, gloro, ja nigdje nemam popust, mene moja zemlja mrzi, a bogme i poslodavci
Mrzi me i familija, ili me makar ne voli. Što je u redu, jer ni ja ne volim njih
Imam par prijatelja koji su mi spremni napraviti uslugu (tipa, osigurati mi karte za neki koncert da mi se ne rasprodaju, ali ih obično platim ), ne zato što me ne vole, nego zato što nisu u mogućnosti nabaviti mi ih besplatno i sl.
Za skoro sve u životu, od jaja i mesa, pa do bijele tehnike i putovanja, sve sam platila
A nisam nikad u životu čak ni dobila na nagradnoj igri.

Isus me mrzi. I Muhamed. I Mojsije isto.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:19   #19
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
Tetki bi dirao sise?
Neki stvarno nemaju morala. Ni obraza. A ni u crkvu ne idu, očito.
Pa, da izgleda kao dotična prodavačica, dobro bih razmislio...
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:23   #20
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Pa, da izgleda kao dotična prodavačica, dobro bih razmislio...
Ma imaš pravo.
Neš ti, tetka. Ćaćina sestra. Koda je to neki rod.A neb ni djecu pravili.
A dobrih sisa nema na bacanje. Ni pratećih detalja uz sisu. I samo bi malo. Možda jednom....


Toj otprilike i moj tok misli kad na čokoladu pomislim.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.