Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2006., 21:39   #21
A sta je tu tako protuprirodno, pa onda se nemojte ni farbat, ni cupat obrve, ni depilirat, ni sminkat - ipak je prirodno "najbolje"!

Nisam isla na operaciju, ali nemam nista protiv toga.
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 21:48   #22
gledala sam na mtv neku žensku što je napravila takvu operaciju. Ako sam ikad i mislila napraviri takvo što ,njene muke su me definitivno od toga odgovorile. Na nekom show-u su ti pratili cijelu njenu operaciju i oporavak. Žena je doslovno umirala od bolova i imala je neke podljeve na sisama ,ko da ju je netko pretuko.Stvarno grozno. A i kad tad to moraš izvaditi, tako da ako to neko namijerava učiniti,to su 2 operacije. A ne možeš ni dojiti kad ih imaš,a tu je i opasnost operacije.....A gledala sam na tv da ti je cijena oko 10 000 kn, sad možda sam u krivu.
ime hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 21:51   #23
Quote:
ime hana kaže:
A ne možeš ni dojiti kad ih imaš.
netocno.. mozes bez problema dojiti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 09:47   #24
Tako je, moze se dojit bez problema jer silikon ide ispod misica!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 10:00   #25
ja se isto spremam otici na plasticnu operaciju i to u Barbarel- jer vjerujem dr., i jer znam da je on osobno popravljao greske Glumcica ili kako se vec zove....
a i osim toga, on je jedni u Hrv. izasao u javnost s pravom istinom o umecima za grudni kos,tj. silikonima i koliko se ja sjecam javno je prozvao nekoliko lijecnika zbog koristenja ileglanih silikonskih umetaka, a medju njima je bio gore prozvani Glumcic...
meni su svi u obitelji lijecnici i oni su takodjer potvrdili na je dr.Miroslav iz Barbarela jedan od rijetkih strucnjaka za takvo nesto...
Glumcic je samo razvikan, i nije on bas tako dobar...-djevojci je upropastio prsi-jer je krivo namjestio umetke, a ova jedna cura je isla na 10 operacija poslje njegove- upropastio joj je zivot- poslje 10 operacija jos ne izgleda kako bi trebala izgledati- tako da ne vjerujem bas lijecniku -poslje kojeg moras otici kod drugih da ispravljaju njegove greske...
ja sam se odlucila za Barbarel -sigurno je sigurno!!!
Megy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 10:07   #26
Moja je frendica kod Glumičića dizala cice i uopće joj nisu ispale simetrične. Za utjehu joj je nakon par mjeseci dao gratis brušenje ožiljaka. Sve to je platila 18 000kn i nako svega toga joj je rekao: eto, sad da tu još dođu silikoni... bilo bi super. Frajer ju je nagovarao da još stavi i silikone. Nemreš vjerovat
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 10:56   #27
Ja sam isto čula sve neg o Glumičiću...
Pa dovoljno je da samo pogledamo ove naše celebritye i razmislimo da li nam se njegov rad sviđa
Evo, ja ne znam puno o tim kirurzima niti koji je kao dobar, ali znam da ti je od svih tih ljudi u Zg njega najpametnije izbjegavat{nadam se da neće naletjeti na ovaj topic i tužit me za anti-reklamu}
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:00   #28
A kaj ti silikoni traju cijeli život? Nemaju rok trajanja il tak nekaj?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:04   #29
Imaju rok trajanja.
Negdje sam čitala da traju oko 10 godina pa se mora mijenjati ili vaditi, tak nešto
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:09   #30
Uf! Ne isplati se to...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:19   #31
Quote:
Rock Star kaže:
Uf! Ne isplati se to...
To si i ja mislim
Osobi koja nema sponzora i glavnu zanimaciju u životu-sebe i svoj izgled, teško da se isplati kemijati s tim silikonima.
Mislim, rok trajanja imaju sigurno, pa već tu postoji caka za još 3000ojra ili kolko već,a da ne govorim o mnoštvu problema koji se javljaju, sitnih, ali bitnih...
Treba sagledati situaciju kada se odlazi plastičnom kirurgu sa svih strana i dobro razmotriti i mane i vrline.
Recimo, ja nemam ništa protiv silikona, ali u mjeri, dakle CIganović, Seve, Anderson ekipa-njet, dapače, ako se dobro i prof naprave mogu biti zaista lijepi, samo je pitanje da li smo takvu ljepotu sa svim manama spremni izgurati
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:25   #32
Ne bi ja to, ne da mi se cijeli život raditi za sise, da bi mi bile velike i okrugle. Je da im sad fali malo oblika, ali biti rob cijeli život "savršenstvu"... A-a!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:29   #33
Quote:
Rock Star kaže:
Ne bi ja to, ne da mi se cijeli život raditi za sise, da bi mi bile velike i okrugle. Je da im sad fali malo oblika, ali biti rob cijeli život "savršenstvu"... A-a!
Pa da, ne bi niti ja.
Sve ovisi o tome što su ti želje i principi u životu.
Neki si recimo čitav život štede za kućicu u cvijeću, drugi za rolex, trećima je san snova, ne znam, proputovati svijet, a neki žele super-cice..
Sve je to normalno i ok u granicama..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:30   #34
Quote:
Mrs.Solis kaže:
A sta je tu tako protuprirodno, pa onda se nemojte ni farbat, ni cupat obrve, ni depilirat, ni sminkat - ipak je prirodno "najbolje"!

Nisam isla na operaciju, ali nemam nista protiv toga.
nemam ni ja nis protiv operacija, ko voli nek izvoli.
al nemres mi rec da je isto stavit maskaru i ugradit strano tijelo u organizam.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:33   #35
A da li netko zna sto se u biti radi kod smanjivanja grudi?
Rezhu ti i odstranjuju tkivo?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:38   #36
Smanjivanje grudi

Tijekom adolescencije (zrelog puberteta) dojke mogu prekomjerno narasti do

razmjera koji se u medicinskom riječniku naziva hipertrofijom. Prevelike

(hipertrofične) grudi mogu biti simetrične ili asimetrične, a sadrže povećani

volumen masnog ili žljezdanog tkiva. Važno je znati da hipertrofija grudi nije

patološka pojava, dakle nije bolest, ali može opterećivati ženu fizički i

psihički. Problemi poput osjećaja nelagode u komunikaciji s ljudima, utisnuća

na koži ramena od naramenica grudnjaka, pognuto držanje, smetnje od strane

kralježnice, pa čak i deformacija, mogu doseći takve razmjere da postoji

medicinska indikacija za korekcijom ovog inače estetskog nedostatka.

Danas je moguće operativnim zahvatom (redukcijska mamaplastika) smanjiti

veličinu grudi i postići vrlo dobar estetski rezultat, a preporuča se nakon

završenog rasta. Operacija se tradicionalno izvodi uz pomoć tzv. reza poput

sidra (obrnuti "T"). Uključuje smanjenje volumena žljezdanog i masnog

tkiva dojke te "prekrajanje" i odstranjenje suvišne kože. U određenim

slučajevima moguće je primijeniti samo okomiti rez.

Neposredan oporavak traje u prosjeku tjedan dana, a potpun povratak svim

životnim aktivnostima moguć je nakon dva do tri tjedna. Od posljedica valja

spomenuti jedino da laktacija (dojenje) može biti kompromitirana. Ipak,

navedeni potencijalni kronični zdravstveni i psihički problemi su daleko

značajniji i neugodniji od nemogućnosti dojenja.

Konačno, rezultat operacije je trajan i žene su u pravilu zadovoljne

rezultatom.



Nadam se da je dovoljno
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 12:38   #37
odlicna informacija, mada kad vidim koliko problema tu moze nastat ne bih to nikad napravila..
Ovo sa bolom u ledjima je tocno.. i pognutim drzanjem.. kad su me bolila ledja fizioterapeutica mi je rekla da je to zbog tezine grudi koje vuku naprijed.. savjetovala je jace stegnute grudnjake npr.. i to je pomoglo..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 15:42   #38
Smile

Dakle, nisam ja mislila da bi ovo moje pitanje moglo izazvati ovakvu buru. To je prije svega moja želja i žao mi je ako to neki ne razumiju. Svatko od nas ima nešto što želi, ali kako znam da nemogu voziti BMW M6, neću niti razmišljati o tome, već o onome što želim, a dostupno mi je.

Ja sam to pitala jer svaki pregled kod bilo kojeg doktora košta 200 kn minimalno a ja stvarno nemam soma za sve "željene" razgovore, pa pitam ako ima tko kakav savjet.

Neću ulaziti u rad Glumičića jer je on prije svega jako dobar psiholog a ne kirurg, a to se ljudima sviđa.

Hvala emosion na podršci....

Agnessa ne osuđuj druge, jer bolje da neznamo za čim ti patiš....
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 16:15   #39
sise sa silikonima su mi i to se vidi iz aviona - radije neke male ali prirodne nego neke srednje sa silikonima a da ne spominjem one jumbo...Ne znam, po meni se na to mogu paliti samo oni sto su radili u mraku 6 mjeseci pa vidjeli sise...
Nemam nista protiv toga ali mislim da to nije lijepo za vidjeti - dapace, sise su ruznije
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 18:14   #40
Quote:
snjoxi kaže:
nemam ni ja nis protiv operacija, ko voli nek izvoli.
al nemres mi rec da je isto stavit maskaru i ugradit strano tijelo u organizam.
Pa 'ko kaze da je isto, ali glavni argument mnogima koji su protiv estetske kirurgije je - to nije prirodno, puno toga nije prirodno pa ipak radimo!

Uzmi npr. lece koje se koriste za korekciju vida - to je isto komad plastike i strano tijelo koje "stavljas" u oci, pa ipak mnogi ih ljudi koriste i olaksavaju im zivot.

To sto je neko protiv est. kir. je njihova stvar, ali argumenti su mi stvarno glupi - ukoliko iste te zene ne koriste nikakva dostignuca medicine, tehnike i kemije da bi izgledale ljepse!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.