Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2013., 16:34   #2241
Quote:
AnnaMollyHr kaže: Pogledaj post
Hvala ti

Ja sad imam cokoladnu boju koju sam dobila na plavu kosu, naime do nedavno sam bila plavusa.
Al s obzirom da sam vec 2x stavila cokoladnu boju, tesko da cu dobit ista svjetlije bez obzira na plavu "bazu"...
Jedino da ustraješ neko vrijeme bez ponovnog farbanja pa vidiš koliko će ti se boja ispirati.
Sa plave kose dosta ide dolje, pogotovo ako si se blajhala.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 18:57   #2242
Može pomoć, i unaprijed isprike ak sam fulala temu
Prirodno imam tamnosmeđu kosu i prije 2 mj sam napravila ombre pramenove, dakle prema vrhovima mi boja ide u svijetliju nijansu. Sad se valjda boja već isprala i kosa mi je na vrhovima žuta i užasno me nervira jer ne znam šta smijem napravit s kosom a da ne idem kod frizera. Jel mi se isplati uzeti tamnosmeđi preljev za kosu (nije mi cilj opet imati ombre, što se mene tiče može mi cijela kosa opet biti tamna, a neće smetati ni ako ti vrhovi opet budu svijetli, samo da nisu žuti) i kako će se boja s preljeva uopće primiti na taj blajhani dio? Da ne bi bila šarena
Ne bi htjela opet farbu osim ako nema drugog načina da prekrijem žutilo. Ima tko iskustva?
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 14:46   #2243
Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Može pomoć, i unaprijed isprike ak sam fulala temu
Prirodno imam tamnosmeđu kosu i prije 2 mj sam napravila ombre pramenove, dakle prema vrhovima mi boja ide u svijetliju nijansu. Sad se valjda boja već isprala i kosa mi je na vrhovima žuta i užasno me nervira jer ne znam šta smijem napravit s kosom a da ne idem kod frizera. Jel mi se isplati uzeti tamnosmeđi preljev za kosu (nije mi cilj opet imati ombre, što se mene tiče može mi cijela kosa opet biti tamna, a neće smetati ni ako ti vrhovi opet budu svijetli, samo da nisu žuti) i kako će se boja s preljeva uopće primiti na taj blajhani dio? Da ne bi bila šarena
Ne bi htjela opet farbu osim ako nema drugog načina da prekrijem žutilo. Ima tko iskustva?
ja sam stavila onaj palette preljev iz dma i prekrio mi je ombre (doduse imala sam bakreni odsjaj),ali se isprao nakon 3 pranja

sad razmisljam o kompletnom farbanju,ali ne znam kako ce se na posvijetljenim dijelovima ponasati boja
pepsiihead is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:07   #2244
Quote:
pepsiihead kaže: Pogledaj post
ja sam stavila onaj palette preljev iz dma i prekrio mi je ombre (doduse imala sam bakreni odsjaj),ali se isprao nakon 3 pranja

sad razmisljam o kompletnom farbanju,ali ne znam kako ce se na posvijetljenim dijelovima ponasati boja
Koliko ja znam nema brige oko farbanja posvjetljene kose. Ona će na početku biti izjednačena, ali vremenom će taj posvetljeni dio (blajh) izlaziti, tj taj dio kose će ipak biti svijetliji. Blajhana kosa prije ili kasnije (ovisno o kvaliteti farbe) uvijek izlazi na površinu, doduše možda ne toliko intezivno kao na početku, ali taj dio kose će uvijek biti malo svijetliji, tj farba brže sklizne ili oksidira s blajhanog dijela.
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 19:55   #2245
Quote:
pepsiihead kaže: Pogledaj post
ja sam stavila onaj palette preljev iz dma i prekrio mi je ombre (doduse imala sam bakreni odsjaj),ali se isprao nakon 3 pranja

sad razmisljam o kompletnom farbanju,ali ne znam kako ce se na posvijetljenim dijelovima ponasati boja
I ja sam neki dan stavila preljev i već se isprao I također mislim sad staviti normalnu farbu ali samo na blajhane dijelove.
Quote:
Madison girl kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam nema brige oko farbanja posvjetljene kose. Ona će na početku biti izjednačena, ali vremenom će taj posvetljeni dio (blajh) izlaziti, tj taj dio kose će ipak biti svijetliji. Blajhana kosa prije ili kasnije (ovisno o kvaliteti farbe) uvijek izlazi na površinu, doduše možda ne toliko intezivno kao na početku, ali taj dio kose će uvijek biti malo svijetliji, tj farba brže sklizne ili oksidira s blajhanog dijela.
Mislim da ću sad počet isprobavat rozu, plavu i zelenu boju Bio bi to zanimljiv ombre
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 13:08   #2246
Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
I ja sam neki dan stavila preljev i već se isprao I također mislim sad staviti normalnu farbu ali samo na blajhane dijelove.

Mislim da ću sad počet isprobavat rozu, plavu i zelenu boju Bio bi to zanimljiv ombre
Jesi ombre radila sama ili kod frizera? Imaš li samo ombre pramenove ili ti je cijeli donji dio kose svijetlije nijanse? I ako si sama radila s čim? Pitam jeli i ja razmišljam da si nabacim ombre, ali kod frizera, presmotana sam da se sama upuštam u to
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 20:16   #2247


jel je moguće dobiti farbanjem pepeljasto smeđu boju kose? onako mišje sivu ...jer sve do sad mi il vuče na zlatno ili na crvenkasto... farbana sam sa nekom 4tvorkom znači 4.0.

ako se može, da li bi preljev neki sivi ili ehoton to omogućio, barem što se odsjaja tiče?

anapurna. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 13:12   #2248
Quote:
Madison girl kaže: Pogledaj post
Jesi ombre radila sama ili kod frizera? Imaš li samo ombre pramenove ili ti je cijeli donji dio kose svijetlije nijanse? I ako si sama radila s čim? Pitam jeli i ja razmišljam da si nabacim ombre, ali kod frizera, presmotana sam da se sama upuštam u to
Radila sam kod frizera, imam pramenove, nije cijeli donji dio posvijetljen, i ima dosta pramenova s gornjeg dijela uz lice, koji je isto posvijetljen. Uglavnom, ne bi se sama u to upuštala jer mogu mislit kak bi to izgledalo
Zadovoljna sam kak je ispalo ali to mi je bio samo test kak bi izgledala s malo svijetlijom kosom (inače sam tamnosmeđa), i ipak se vraćam na tamnu
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 20:12   #2249
Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Radila sam kod frizera, imam pramenove, nije cijeli donji dio posvijetljen, i ima dosta pramenova s gornjeg dijela uz lice, koji je isto posvijetljen. Uglavnom, ne bi se sama u to upuštala jer mogu mislit kak bi to izgledalo
Zadovoljna sam kak je ispalo ali to mi je bio samo test kak bi izgledala s malo svijetlijom kosom (inače sam tamnosmeđa), i ipak se vraćam na tamnu
Hvala na odgovoru
I ja sam prirodno smeđa (mišje smeđa) i dobro mi stoji malo svijetlija kosa (ništa drastično) pa ću probati ombre.
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 02:14   #2250
Pozdrav svima. Može par pitanjca za sve frizere i vas znance o bojama i sve brinete?
Nedavno sam nakon puuuuno godina kod frizera prešla iz jako tamne smeđe, gotovo crne, u nešto svjetliju. Ispalo je relativno dobro, nisam crvena, ali trebat će još jedno ili dva farbanja da se potpuno riješim bakrenog odsjaja jer želim neki hladni ton. Doma se farbam Keune bojama. Frizerka mi je preporučila pepeljaste nijanse… ili prirodne smeđe pomiješane sa Keuneovim bojama za mixanje sa predznakom nula. Sada nisam sigurna koju boju za mixanje da uzmem uz neku svijetlo smeđu.
Dvoumim se između pepeljasto plave (0/11) i zelene (0/99).





...a druga stvar je sto ne znam koliko bi te boje zapravo trebala umiješati u farbu. Za cijelu kosu mi je inače dosta jedno, ili jedno i pol pakovanje. Dali je onda ok da na cijelu smeđu dodam još pola te farbe koja će hladiti ton ili je to previše?? Thanx svima koji znaju neki odgovor!!
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 19:34   #2251
Quote:
JackieWild kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Može par pitanjca za sve frizere i vas znance o bojama i sve brinete?
Nedavno sam nakon puuuuno godina kod frizera prešla iz jako tamne smeđe, gotovo crne, u nešto svjetliju. Ispalo je relativno dobro, nisam crvena, ali trebat će još jedno ili dva farbanja da se potpuno riješim bakrenog odsjaja jer želim neki hladni ton. Doma se farbam Keune bojama. Frizerka mi je preporučila pepeljaste nijanse… ili prirodne smeđe pomiješane sa Keuneovim bojama za mixanje sa predznakom nula. Sada nisam sigurna koju boju za mixanje da uzmem uz neku svijetlo smeđu.
Dvoumim se između pepeljasto plave (0/11) i zelene (0/99).





...a druga stvar je sto ne znam koliko bi te boje zapravo trebala umiješati u farbu. Za cijelu kosu mi je inače dosta jedno, ili jedno i pol pakovanje. Dali je onda ok da na cijelu smeđu dodam još pola te farbe koja će hladiti ton ili je to previše?? Thanx svima koji znaju neki odgovor!!


Ajme neeeeeeeeeeee....to su ti korektori, njih se doda par cm na kompletnu farbu. ne znam točno koji su omjeri,malo proguglaj,ali NIKAKO nemoj miješati ovako kako si planirala,to bi izazvalo težu katastrofu.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 21:35   #2252
haha! ufff hvala Una... dobro da sam pitala!! :/ mogla sam zelena ispast :P ok potrazit cu jos malo odgovora po netu.. thanx!
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 12:12   #2253
Quote:
JackieWild kaže: Pogledaj post
haha! ufff hvala Una... dobro da sam pitala!! :/ mogla sam zelena ispast :P ok potrazit cu jos malo odgovora po netu.. thanx!

Nema na čemu
Proguglaj, jer da si stavila po planu ispala bi vjerojatno potpuno zelena, još k tome i kričavo zelena. Velim, par cm tih korektora se stavlja na cijelu farbu.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 20:49   #2254
Pozdrav svima, imam ravnu plavu kosu koja je prvih tjedan dana nakon farbanja super i kasnije požuti. Htjela bih se ofarbati u smeđu boju, ali bih htjela staviti preljev. Znate li možda koji bi mi preljev bio najbolji ali da se ispere? Pitam jer sam čitala da se većini s plave kose preljev ne ispere.
Zahvaljujem.
darcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 21:25   #2255
Quote:
darcat kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam ravnu plavu kosu koja je prvih tjedan dana nakon farbanja super i kasnije požuti. Htjela bih se ofarbati u smeđu boju, ali bih htjela staviti preljev. Znate li možda koji bi mi preljev bio najbolji ali da se ispere? Pitam jer sam čitala da se većini s plave kose preljev ne ispere.
Zahvaljujem.
Ako želiš samo ubiti žutilo imaš od Keune silver šampon, postojao je prije i regenrator, ali ga ne viđam više u dućanima.
Zglavnom operi s njim kosu i žutilo će izvući.

Što se preljeva tiče, ako želiš smeđi preljeva neće ti se isprati do te mjere da ćeš opet biti plava tako da oprezno s tim.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 22:26   #2256
Pozdrav cure,jel mi moze koja hitno pomoć da li znate koja bi ovo boja mogla biti ,naime htjela bi nesto takvo bojat,neka hladno smeđa nijansa bez crvenkastog odsjaja kojeg sada imam,hvala

http://www.schwarzkopf.com.hr/skhr/h...edje_kose.html
marica10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 00:49   #2257
mislite li da bi ova bila ok boja ,jel probala koja ovu

http://www.brillance.schwarzkopf.de/...it-braun.html#
marica10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 17:56   #2258
Cure imam jedno pitanje za vas.Imam srednje smedju kosu dobijenu farbanjem sa palette n7 (velika greska,ne znam sto mi je bilo da se farbam u svetlije kada to meni ne stoji),a koren mi ide na narancasto-zlatno.Zeljela bih da dobijem neku ovakvu boju,dosta tamnu ali da se ipak vidi da nije crna. i sto je najvaznije da nema crveno/narancastog odsjaja.Koju nijansu (broj boje) mi preporucujete od palette natural colors,subrine charm/saten ili garniere color naturals?
Suncica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 12:53   #2259
mene ovo isto zanima, predivna je boja, nema nikakvog odsjaja, ni zlatnog, ni crvenog, a baš je lijepa tamnosmeđa.

zna li netko koju farbu staviti?

možda ovu? http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/...mmf250x250.jpg
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 13:03   #2260
Meni je najljepša smeđa ispala sa čistom četvorkom od keune
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.