Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2011., 05:05   #201
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje je nestala dr.Boras iz Harni? Došla im je nova doktorica, Dr. Đurđa Žigmundovac-Klaić, ima ntko preporuku? Zahvaljujem
Sve najljepše i najdivnije imam za reći za doktoricu Žigmundovac-Klaić.Savjesna,temeljita,pristupačna...sve će ti objasniti.

Već sam godinama njen pacijent,a i trudnoću sam vodila kod nje.Samo riječi hvale.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 14:25   #202
pa zar nije ta klaić socijalna
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 22:07   #203
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
Meni je dovoljno da je šef dr. Kuna-šef na ginekologiji u Vinogradskoj. Valjda nije skuplje nego u Harni!
Moram nazvati da pitam detalje.
Pitala sam. Za nas stare pacijente cijena ko i do sada pa joj se javite za ostale je veća
nicolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:24   #204
Kakva su vam iskustva s dr.Gudelj koja radi u poliklinici Harni?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 17:45   #205
molim iskustva s dr. Škrablin?
Danas sam dobila preporuku za nju od soc. ginekologa, a švrljajući po netu, nisam baš naišla na puno riječi hvale.. Malo sam zbunjena
__________________
... mami svijetlo na slijedećem brijegu; <3 Đ.B. <3 ...

Zadnje uređivanje malla21 : 05.10.2011. at 17:53.
malla21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 17:38   #206
cure, ako koga zanima, moja ginekologica Tihana Mazalin ima popust - pregled + papa test + uzv = 235 kn....ja sam upravo kupila kupon na kupi me....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 10:18   #207
Neznam, meni su sve te opcije s kuponima i popustima sumnjive. Znaći da moraju skupljat pacijente s popustima, jer ne rade dost dobro da im dođu ionako.
phlekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 11:59   #208
meni je ona jako dobra, idem kod nje već 6 godina....jedino što je sve donedavno radila u eljugi, a sad je otvorila svoju ordinaciju, tako da je popust vjerojatno zbog toga....

redovito pratim popuste i dosad je još jedino dobro bilo kod kraljevića na vrbanima III...ostali su i meni sumnjivi, jer uopće ne nalazim nikakve recenzije....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 12:45   #209
Pozdrav cure!

Trebam malu pomoć..
Tihana Mazulin? ići ili ne ići?
imate li iskustva kod nje?
Zahvaljujem na svakom odgovoru
MARE15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 13:05   #210
ako planiraš uzeti onaj popust, slobodno kupi...meni je ona odlična i s njom imam samo pozitivna iskustva...a kao što napisah gore, idem već 6 godina kod nje....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 15:25   #211
da, namjeravala sam uzeti taj kupon, pa sam malo sumnjičava
nisam baš niti uspjela naći neke kritike na njen račun,ali..
Nemam nikakvih problema, samo bi htjela obaviti redoviti pregled, pa mi je ovo kao uredu prilika.
Otići ću, pa javim kako je bilo
hvala Allexis
MARE15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:58   #212
Ojla ja sam kod dr.N. Ljubojevića.. i zasad sam zadovoljna..jest da ostavim masu novaca tamo al da se pita socijalnog ginekologa ne bi nikad se rješila nekih stvari
Magic89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 19:12   #213
meni bi trebao savjet za mamu ima 45 godina i danas ja bila na vulvoskopiji ,nalaz je :na stražnjoj komisuri otočoći acido-bijelog epitela . mora napraviti biopsiju i phd da li netko ima za preporuciti ordinaciju ili bas ginekologa za taj zahvat . .. hvala
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 13:35   #214
Pitanje.....

da li je itko bio u poliklinici beta-plus????kakvi su tamo doktori??

Trebam na pregled....prije sam išla u polikliniku Harni kod doktorice Harni...no zadnji puta sam ostala šokirana jer sam bila gotova za 4 minute...nisam stigla ništa pitat...i imam osječaj da im je samo stalo do zarade....((

Neki hvale doktoricu Boras Slivar koja je tamo prije radila...no sada je u poliklinici Kuna-Perić...

Nisam iz Zagreba...i ako ima tko kakav savjet kome na kraju otić....neka javi...
leonessa88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 19:09   #215
Quote:
leonessa88 kaže: Pogledaj post
Pitanje.....

da li je itko bio u poliklinici beta-plus????kakvi su tamo doktori??

Trebam na pregled....prije sam išla u polikliniku Harni kod doktorice Harni...no zadnji puta sam ostala šokirana jer sam bila gotova za 4 minute...nisam stigla ništa pitat...i imam osječaj da im je samo stalo do zarade....((

Neki hvale doktoricu Boras Slivar koja je tamo prije radila...no sada je u poliklinici Kuna-Perić...

Nisam iz Zagreba...i ako ima tko kakav savjet kome na kraju otić....neka javi...
Sve pohvale za Betaplus... I cijene su najniže, ako usporedimo s drugim privatnim ginekološkim poliklinikama...
__________________
... mami svijetlo na slijedećem brijegu; <3 Đ.B. <3 ...
malla21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:49   #216
Quote:
leonessa88 kaže: Pogledaj post
Pitanje.....

da li je itko bio u poliklinici beta-plus????kakvi su tamo doktori??

Trebam na pregled....prije sam išla u polikliniku Harni kod doktorice Harni...no zadnji puta sam ostala šokirana jer sam bila gotova za 4 minute...nisam stigla ništa pitat...i imam osječaj da im je samo stalo do zarade....((

Neki hvale doktoricu Boras Slivar koja je tamo prije radila...no sada je u poliklinici Kuna-Perić...

Nisam iz Zagreba...i ako ima tko kakav savjet kome na kraju otić....neka javi...
Bila sam nedavno u beta plus. Mogu rec sve super. Narucila sam se on line, zenskica me za par min zvala i nudila termin isti dan. Bila sam kod dr. Banović. Mozes ga pitat kaj god hoces, ako dodjes s nekim problem sam ti isprica sve potrebne informacije. P.S.slobodno biras doktora kojeg zelis, imas na njihovoj stranici popis svih. Super je i kaj imaju studentski popust.

Vecina doktora iz te poliklinike ti rade i po bolnicama. Ukratko, bilo je jedno ugodno iskustvo
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"

Zadnje uređivanje Ms.Kali : 21.10.2011. at 16:00.
Ms.Kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:58   #217
Arrow Privatni ginekolozi-ZG

Pozdrav curke,
za početak ISPRIČAVAM se za ovu temu, jer ZNAM da ima već 10000 pitanja kao moje, ali jednostavno nemam vremena tražiti odgovore jer mi je jako hitno, pa Vas molim za razumjevanje.

Možete mi preporučiti nekog privatnog ginića u Zg, al po mogučnosti da je ginekologica, jer to mi je prvi pregled (imam 17 god) i osjećat ću se ugodnije uz žensku osobu.. (bar tako mislim)
Trebala bih napraviti PAPU i UZV..

Trenutno razmišljam od poliklinici Harni, Ginodermi i gin.ord Snježane Belak..

Može neke preporuke cure? THX unaprijed..
__________________
Offense is the best Defense
Mina94 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 14.11.2011., 01:02   #218
ja bih ti preporučila dr. tihanu mazalin ili dr. silvu babić za prvi pregled...

prvi pregled kod ginekologa sam obavila kod dr. mazalin i nakon toga kod nje i ostala....moja sestra je 1. put bila kod dr. babić i također tamo ostala....obje su stvarno drage, sve ti objasne, nita ne boli kod pregleda...odmah naglasi da ti je 1. put kod ginekologa....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:43   #219
Evo, ja sam petnaestak godina bila kod dr. Mazalin, (tada Stojic), od njenih samih pocetaka u Eljugi, takodjer seka je kod nje od tada, njoj je i vodila trudnocu.
Stvarno mogu reci samo rijeci pohvale. Bila sam kod nje i sada, od kada je privatno, ali, takodjer narucila sam se i u BetaPlus, kod dr. Romane Dmitrovic, jer trebam, zelim konzultacije dodatne (zbog dijagnoza), a i zbog moguceg IVF postupka.
Za dva tjedna pisem dojmove!
Ako netko moze nesto reci, zna, dapace.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 00:39   #220
Eljuga --> pregledi u pola cijene do kraja godine

http://poliklinika-eljuga.hr/poliklinika-novosti/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.