Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2003., 01:05   #21
Marcellino

Kad smo kod restauranta Marcellino, molio bih one koji su bili i koji ga preporucuju da definiraju malo preciznije sto znaci "malo skuplje", na pr. koliko kosta neko poznato jelo, koliko je butelja kvalitetnog vina, koliko kosta vecera (predjelo-glavno jelo-desert) za dvije osobe... Tako, malo iskonkretizirajte!

Hvala!
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 17:22   #22
A zasto meni nitko nece odgovoriti na pitanje o cijenama u Marcellinu?!?
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 17:31   #23
Quote:
slavkec kaže:
A zasto meni nitko nece odgovoriti na pitanje o cijenama u Marcellinu?!?
vjerovatno se radi o "lako izazvat infarkt" cijenama
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 19:22   #24
Re: Marcellino

Quote:
slavkec kaže:
Kad smo kod restauranta Marcellino, molio bih one koji su bili i koji ga preporucuju da definiraju malo preciznije sto znaci "malo skuplje", na pr. koliko kosta neko poznato jelo, koliko je butelja kvalitetnog vina, koliko kosta vecera (predjelo-glavno jelo-desert) za dvije osobe... Tako, malo iskonkretizirajte!

Hvala!
Eladio ti dobro reče....

Dakle večerica za dvije osobe, predjelo(prije toga ti dolaze i minimalno dva pozdrava iz kuhinje onako tipa za probat), glavno i desert sa dobrim vinom ...
cijena prava sitnica... ca 1.000,00 kn.
prosječno glavno jelo košta između 90-150,00 kn.... predjelo oko 75-90,00 kn...

ali gle, ja sam možda pre srkomnih apetita (č. ja ne mogu disat nakon jednog od hobotnice) pa mi obično mi dosta jedno jelo šta ćeš žena skromnog apetita, doslovce
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 19:48   #25
Quote:
magic kaže:
Molila bih vas da napishete i gradove gdje se nalaze restorani koje preporuchate...po meni Marcellino mozhe bit i u Rimu
Tako je, taman sam htjela reci.

A za one koji su u ZG, molim i adresu ili bar kvart.

Boban mi je poznat, dlaku nisam nasla, ali klopa nije bila nikakva i tamo sam bila samo jednom.

Moj favorit je i bio i ostao Okrugljak. Tam se posteno najedem, a konobari su ludi.
Adresu ne znam , ali restac valjda svi znaju...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 19:50   #26
analizirajući izbor restorana....

hihi Pesica je vidim HDZovka

ajd sad malo ozbiljno...

ako trebate podatke, lokacija, kad radi, tel i to.. najbolje otić na
Gastronaut

uglavnom je sve tamo vrijedno spomena
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 23:43   #27
Sandra, thanks za cijene u Marcellinu. Vidim da su otprilike kao u Rossiniju, koji je moj omiljeni restoran.

Malo sam citala kritike Marcellina (na Vecernjakovoj stranici ima puno recenzija restorana), kazu da je zabrinjavajuce mali izbor vina?!?

Pesica, u Okrugljaku nisam bila sto godina. Kak je sad tamo?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 23:51   #28
Princeza


1. anytime

2. večernjakov pregled cijenim otprilike ko poznavanje ekonomije gdina crkvenca il miljenka fičora, i tako već godinama.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 00:01   #29
Od restorana u Zagrebu preporuka za dva
prvi je ZELENJAK, nakon njega GUŠTI.

Opisivat pojedinačno niti detaljno neću, ali imaju sve ono što čini dobar restoran...dobru i ljubaznu poslugu, dobar izbor, dobar ambijent. ZELENJAKU je ujedno preporuka što se tamo može vidjeti kojiput netko od poznatijih (nije da meni to puno znači). U svakom slučaju zelenjak je za mene broj jedan

P.S. princeza tamo nećeš naći kosu u tanjuru, jer braća koja vode taj restoran i kuhari nemaju kose
daysleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 00:55   #30
Quote:
daysleeper kaže:
P.S. princeza tamo nećeš naći kosu u tanjuru, jer braća koja vode taj restoran i kuhari nemaju kose
Thanks na preporuci, u taj restac sam isla jos k'o klinka sa starcima i nisam u njemu bila valjda petnaest godina. Bas nagovaram muza da odemo pogledat je l' jos uvijek postoji. Sad kad sam dobila preporuku, mislim da bum ga nagovorila.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 01:00   #31
Quote:
Sandra October kaže:
2. večernjakov pregled cijenim otprilike ko poznavanje ekonomije gdina crkvenca il miljenka fičora, i tako već godinama.
Pa meni su dosta pouzdani (osim sto su za Boban napisali 'dobro osoblje' ). Ali, svakom se moze dogodit da fula...
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 15:35   #32
Re: Re: Marcellino

Quote:
Sandra October kaže:
prosječno glavno jelo košta između 90-150,00 kn.... predjelo oko 75-90,00 kn...

Pa to je sasvim uobicajeno za prosjecni restaurant koji nije bas neka pizzerija. Anyway, hvlaa na informaciji.
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 23:23   #33
....mislio sam si neko vrijeme dal da uopce ovo pisem....

....vi ljudi ocito imate viska novaca jer te cijene u nasim restoranima nisu normalne....meni se cini nakaznim nekome poklonit 500kn za obrok za dvije osobe....i to obrok kakav si sam doma bolje napravim za max 100kn....cijene pica (vina osobito)uopce necu komentirat, to je valjda svakom jasno da su izopacene do krajnjih granica.....

...s obzirom na svoje materijalno stanje koje je prosjecno, nisam bas imao puno isao po restoranima....ali ono sto sam isao bilo je dovoljno da u njih odlazim s mjerama najveceg opreza.....uz taj detektivski pristup (gledaj cijene, gledaj sto su drugi dobili...itd.) svaki gust mi je sjeban...i onda ako ipak sjednem samo cekam taj prokleti racun jer do zadnjeg casa ne znam kolko ce mi naplatit.....uvijek ispadne negdje oko 40% vise nego sto sam mislio da cu potrosit....

da li kod nas ima normalnih restorana u koje covjek moze otic, dobro jest i znat da nece pola place ostavit? mislim na zg, jer drugdje sam cak imao i pozitivnih iskustava....

...u zagrebu, kolko imam osjecaj, u restoranima klopaju oni koji ne placaju za to iz svojeg dzepa...ili jednostavno imaju primanja koja visestruko nadilaze hrvatski prosjek....a ja da i imam love ne bi dao nekom primitivcu 120kn za butelju vina koja u ducanu kosta 20kn
 
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 23:24   #34
uh da....nije lose ni napomenuti da je ta butelja njega kostala 10kn :-)
 
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 01:52   #35
A jel mozemo stavit restorane po svijetu ili samo nase?
Mene se dojmio jedan restac u Bangkoku. Zove se Mango tree, nalazi se u Soi Than Tawan blizu Thanon Siloma i skroz je dobar pa reko ako se netko nadje tamo...
To je restoran s tradicionalnom Thai kuhinjom, a smjesten je u jednoj staroj drvenoj Thai kuci punoj antikviteta. Ugodjaj je super, a navecer imaju i tradicionalne Thai plesacice koje zabavljaju goste. Najljepse je sjest u vrt zgrade i uzivat u hrani, ugodjaju i plesu.
Cijene su umjerene (buraz i ja smo platili oko £12 za nasu veceru komplet s picem i desertom). Moram samo napomenut da ako dolazite navecer, bolje je da rezervirate stol. Mi nismo imali rezervirano pa smo morali cekat na baru jedno 20 minuta na stol.
Isto tak, kao i svugdje u Thailandu, ne ocekujte da posluga bude brzinska, al je zato ljubazna i klopa je super.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 02:13   #36
Nekako su me restorani u Zagrebu razočarali, ne toliko kvalitetom klope, nego hladnoćom atmosfere. U svakoj doslovce dobiješ osjećaj hladnoće ili preuštogljenosti. Ili su pak konobari lažno ljubazni ili pak totalni kreteni, ili ti nude neke toliko bezvezne stvari pod gastronomski užitak.

Bobana ne bi trebalo ni spominjati, bio sam prije 2 mjeseca, katastrofa od hrane i od usluge, a sjećam se da mi je uvijek bilo gušt tamo pojesti vegetarijansko lazanje, ali sad nemam nikakve želje za to.

Onda npr. japanski u Kaptol centru, tuna im je postala gnjecava, skoro kao da je krema, od nekih bezveznih juha rade cirkus, ok 2 puta sam doživio gnjecavu tunu, možda slučajno, ali si to ne bi smjeli dozvoliti.

Talijanski restorani u Zagrebu mi se nikad nisu sviđali, pokušavaju napraviti talijansku hranu u totalno netalijanskom ugođaju, nema prave topline ljudi i zaigranosti, sve je previše uštogljeno i ozbiljno.

Meksički na Zrinjevcu, nekad je bila bolja hrana, sad je nekak bezlična, neki konobari ok, neki koma.

Pizzeria Maslina, promijenili ljetos pekara, pizza postala katastrofa.

Zadnje otkriće, dva restorana u Splitu, često sam tam sad. Pimpinella, nevjerojatno topla atmosfera, hrana odlična, usluga odlična, jedino bi krem juha od škampa mogla biti bolja.
Drugi je jednostavni restać, kod Fife, jednostavna, jeftina i odlična hrana na domaći način. Topla atmosfera.

Koji mi je najbolji restoran u kojem sam ikad bio? Slow food na Visu, tj. Senko. Neusporedivo sa svim konobama na Visu. Njegova hrana ima poseban čar. Vatrica i Pojoda su kilometrima daleko od njegove kuhinje u svakom smislu.

Najbolja konoba u Istri? bila je Laura u Flengiju, dok starci nisu djeci to dali vodit. Najbolji omobolo i šunka sa žara. Sad ne znam koju bih izabrao ...

Eto, uglavnom Zagreb i restorani totalno razočarenje. Navikao sam se na nekoliko malih obiteljskih restorana vani, i sad to ne mogu pronaći u Zagrebu. Ako ima netko neku ideju, dobrodošla je. Kriterij br. 1, topla, jednostavna, više obiteljska atmosfera, sa hranom pripremljenom na domaći način, sa normalnim konobarima, a ne idiotima koji taj posao obavljaju na silu. Kriterij br. 2. kvaliteta hrane.
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 20:12   #37
Martinn, vidim da pises da su neki restorani postali losi, da je u drugima klopa prestala biti tako dobra, da se u trecima pokvarila usluga, itd i moram ti reci ~ odlicno si detektirao najvecu boljku hrvatskih restorana: nakon pocetne dobre ili cak odlicne usluge, uljuljkaju se u vlastiti uspjeh i usluga ide gotovo okomitom linijom prema dolje.

Sto se tice obiteljske atmosfere i dobre hrane, znam na sto mislis (poznajuci brojne takve restorane po zapadnoj Europi), no to ces ovdje tesko naci. Probaj istarsku konobu Kod Pavela na Gracanskoj cesti u Zagrebu. Opis ti je vec naveden u gornjim postovima.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 20:14   #38
Quote:
Kiki kaže:
A jel mozemo stavit restorane po svijetu ili samo nase?
Dapace, svima ce nam prije ili kasnije dobro doci. Barem se nadam.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 00:34   #39
Bio kod Pavela prije 2 i pol godine, bilo famozno, mada se sad iskreno ne sjećam potpuno atmosfere, ali je klopa bila odlična, to se sjećam. Nadam se da ću opet tam zaletit skoro Sad sam uglavnom na splitskoj kuhinji

Nevjerojatno mi je to, da u nekim našim restoranima poslužuju nevjerojatno dobru hranu, ali nimalo se ne potrude oko atmosfere. Jer, reći će stari ljudi ili pak znalci, ukupni užitak hrane čini zvuk, miris, izgled, dodir, toplina, ljudi oko hrane, svjetlost u prostoriji, riječ, stanje duha, organizma i sve to treba pažljivo uskladiti kako bi se postigao potpuni doživljaj.
A ako konobar progovori nekoliko klasičnih riječi, na koju foru on može doći do tvog stanja duha i tijela? raspoloženja? sklonosti okusima, mirisima ... samo može nagađati, ako i to, možda kad bi iskoristio samo mrvicu, tj. potrošio minutu na razmišljanje o gostu ... žalosno, žalosno. Kad dođem u restoran, želim popričati sa vlasnikom, kuharom, konobarom ili bilo kojim od njih, pa čak i onda kad sam na klopi sa nekim poslovnim partnerima, želim taj osobni kontakt!!!! Zar je to toliko teško????? Da bar ispriča neki izmišljeni skeč kad im je ujutro netko dostavio povrće ... svejedno, potrebno je premostiti tu prvu barijeru da bi netko mogao osjetiti moju sklonost prema hrani.

Npr. u lokalnoj rupi od pizzerije, u kvartu gdje sam živio 2 godine, svaki put kad sam došao ludi talijan mi je ispričao neku priču, na ulici ako se sretnemo, stanemo i potrošimo bar nekoliko minuta pričajući o hrani i znam da će mi složiti uvijek ono što želim u tom trenutku, samo prema mojem izrazu lica ...
Svoje goste, konobari, vlasnici moraju upoznati!!!!!!!! to je jedini smisao restorana, jer hranu mogu i sam skuhati doma kakvu poželim, u restoran idem zbog gušta što isprobavam nečiju viziju mojeg trenutnog raspoloženja prema hrani. Ili isprobavam nečiji dnevni ulov ribe (to je uvijek moja vizija ), ili pak me neki miris potakne na probu nekog jela.
Stvarno, sve će mi ovo dopizditi i prije 40-te ću otvorit restoran i pravit se ponekad gostom
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 07:31   #40
Konacno smo probali Mimi's cafe. Zgodni mali, rustikalni restorancic, sa odlicnom (domacom francuskom) hranom, ogromnim porcijama, ok cijenama i ljubaznom poslugom!
Tiha muzika, intimna atmosfera.

Definitivno cemo se vratiti!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.