Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2006., 14:44   #1
Natural look

dear girls!
nekako si u zadnje vrijeme izgledam prenasminkana za dan,u biti se ja uvijek slicno mazem,pa mi je sinula ideja da date ideje kako da se namazemo da izgledamo maksimalno prirodno.ja recimo uvijek stavljam neko tamnije smedje ili ljubicasto sjenilo,nekada samo olovku tamnu,usta ne mazem jako,ali bih htjela nekad malo promijenit,pa se namazat nekim malo prozracnijim sjenilom itd.ma kuzite me.znam da neki vele da je natural look jako tesko postici,jer u biti tada ima jako puno sminke,koja se ko fol ne vidi...ali probajmo!dajte ideje,primjere sjenila,rumenila,sjajila,sve...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 14:49   #2
dobra podloga i puder i korektor.
sjenila bez, svijetlosmeda, lagano roza ..mozes i sa shimmerom u kutu ociju
tanka tanka crta tusem i maskara
rumenilo zlatno-rozo, prozracna nijansa
usta labelo olovka i ruz nude ili boje mesa

i to je to
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 19:55   #3
njegovano lice & uredjene obrve - bez toga izgledas kao hippie.
krema u boji, roza rumenilo u boji koja pase tvome tenu, malo bronzera, crna maskara i kremasti ruz u neutralnoj boji. done!
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 19:58   #4
Gwen
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 20:32   #5
Quote:
Karmela kaže:
Kaj ni to Gwineth Paltrow?

@ marija 82: ti definitivno ne izgledaš prenašminkano za dan. ja bi ubila za tvoj ten...ko breskvica...a okice tek
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 21:11   #6
Kod mene se prirodni look (kojeg najcesce furam jer sam sama sebi tako najljepsa) sastoji od neke tonirane kremice....totalno je malo stavim, samo ispod ociju....i crne olovke na donjem dijelu oka....eventualno malo na vanjskom kutu!

Cim setra postavi sliku (poslala sam je ima tjedan), mozete vidjeti!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 21:21   #7
Quote:
club delicious kaže:
Kaj ni to Gwineth Paltrow?

@ marija 82: ti definitivno ne izgledaš prenašminkano za dan. ja bi ubila za tvoj ten...ko breskvica...a okice tek

Ups
Htjedoh reci Gwyn, ali isto se izgovara pa who cares?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 21:37   #8
Imaš odlično sjenilo od collistara, duo - zlatno/smeđe (u biti sivo-smeđe, štajaznam, uglavnom vrlo lijepe nijanse). Meni je super kad stavim tu zlatnu na gornji kapak a ovu smeđu na pregib, u kutu oka malo izvučem s tušem, smeđa maskara i to je to.
Definitivno dobar puder, korektor, olovka za obrve (bourjois, chanel ). Sjajilo bez šljokica, lagano ružičaste ili breskvaste nijanse.
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 21:37   #9
puder + korektor, rumenilo brončano, maskara, u kutovima oka malo bijelog sjenila i olovka
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 09:19   #10
Quote:
club delicious kaže:
Kaj ni to Gwineth Paltrow?

@ marija 82: ti definitivno ne izgledaš prenašminkano za dan. ja bi ubila za tvoj ten...ko breskvica...a okice tek

ti si moj idol u sminkanju,manje je vise kod tebe definitivno vrijedi.zato sam i otvorila ovu temu,da zene kazu sto vise nacina kako to napravit.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 09:23   #11
Quote:
Grim kaže:
Imaš odlično sjenilo od collistara, duo - zlatno/smeđe (u biti sivo-smeđe, štajaznam, uglavnom vrlo lijepe nijanse). Meni je super kad stavim tu zlatnu na gornji kapak a ovu smeđu na pregib, u kutu oka malo izvučem s tušem, smeđa maskara i to je to.
Definitivno dobar puder, korektor, olovka za obrve (bourjois, chanel ). Sjajilo bez šljokica, lagano ružičaste ili breskvaste nijanse.

e daaa,vidjela sam jedno prije dosta vremena od collistara,ono wet &ndry,nijanse su dvije,jedna je onako roskasto zlatna,jedna bez smeckasto zlatna,ajme,to su mi najljepsa svijetlija sjenila koja sam vidjela.ja inace nemam nijedno svijetlo sjenilo u mojoj kozmetickoj torbici,nijedno
apsolutno se ne kuzim u svijetle nijanse,mislim nisam darkerica neka opet
jel netko probao bas ova od collistara?ili ima jos neka firma takva?mislim da ne bi mat svijetla,probala sam jednom neko od frendice,ko kreda je bilo,to se meni skoro nista ne vidi na ocima
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 11:09   #12
Quote:
marija82 kaže:
ili ima jos neka firma takva?
Chanel ima prekrasna sjenila, nisu mat i svijetle su nijanse. Setovi imaju 4 sjenila, imala ja jedno s roskastim, svijetlo sivim i dvije nijanse na bež Bjutiful. Jedini je problem što dođu preko 300 ćuna
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 12:53   #13
chanel ima savrsena kak grim veli.
a obozavam i collistar, bourjois i pupu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 20:06   #14
Quote:
marija82 kaže:
e daaa,vidjela sam jedno prije dosta vremena od collistara,ono wet &ndry,nijanse su dvije,jedna je onako roskasto zlatna,jedna bez smeckasto zlatna,ajme,to su mi najljepsa svijetlija sjenila koja sam vidjela.ja inace nemam nijedno svijetlo sjenilo u mojoj kozmetickoj torbici,nijedno
apsolutno se ne kuzim u svijetle nijanse,mislim nisam darkerica neka opet
jel netko probao bas ova od collistara?ili ima jos neka firma takva?mislim da ne bi mat svijetla,probala sam jednom neko od frendice,ko kreda je bilo,to se meni skoro nista ne vidi na ocima

da se nadovezem na ovo sa svijetlim sjenilima.IMALA sam do prije mjesec dana chanelovo nymphea, al kako sam uglavnom koristila samo onu smedju,a zelenkastu i ostale skoro nikad,mama je konstatirala da "to meni ionako onda ne treba" i maznula mi ga!grrrr!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 21:36   #15
Za priraodni look svakakoa kupiti sjenila od L'Oreala:
khaki (duo svijetloga i khaki tamnoga)
mocha (svijetlo smedjkasti, njezno, njezno svjetlucavi i tamnijiomalo cokoladni, ali neupadljiv)

Neko rumenilo (breskvasto ili prljavo roza: moze biti stvvarno dobrih rumenila od Manhattan, Bourjois, Art Deco, L'Oreal).

I neki prekrasni ruz: Npr:Rouge Absolu od Lancome-a, u Creme de Marron (bas ga danas nosim i divim mu se. Ne samo da je bezh, nego je i roskast i crvenkast i neutralan, a opet "prisutan".)
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 02:59   #16
!

Zadnje uređivanje Samantha : 10.06.2006. at 21:51.
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 19:04   #17
Quote:
Neli kaže:
"Eveline" kozmetika, definitivno najbolja, sjajila, sjenila, puderi, maskare, olovke, ruževi... jedino nemaju rumenila (navodno ih ne mogu napraviti s eko sastojcima)
pa sta onda ako su najbolji (za tebe)??? moja tema nije bila najbolja kozmetika,nego prirodan look,NE prirodni proizvodi,prema tome reklama ti je na krivom mjestu.moderatoooor!!!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 03:47   #18
Quote:
marija82 kaže:
pa sta onda ako su najbolji (za tebe)??? moja tema nije bila najbolja kozmetika,nego prirodan look,NE prirodni proizvodi,prema tome reklama ti je na krivom mjestu.moderatoooor!!!
Prirodan izgled; umiti se, oprati zube i ostalo , počešljati se, staviti lagani deo...To ti je najprirodnija varijanta koju znam.
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 08:02   #19
Quote:
marija82 kaže:
da se nadovezem na ovo sa svijetlim sjenilima.IMALA sam do prije mjesec dana chanelovo nymphea, al kako sam uglavnom koristila samo onu smedju,a zelenkastu i ostale skoro nikad,mama je konstatirala da "to meni ionako onda ne treba" i maznula mi ga!grrrr!
What to hell?!??!!??!

To se zove kradja, pod shupljim izgovorom.

Lijepo ti prosheci do mamine kupaone, uzmi svoje sjenilo natrag i sirokogrudno ponudi mami da ces ici s njom do ducana da joj kupite sjenilo.




A sad na temu...

Sad po ljeti, kad se sva zbuka odlijepi s lica, stavljam samo toniranu kremu, pa preko nje puder i malo rumenila. Ruz jako prirodne boje. ali sjenila u ljeti mogu biti malo zanimljivija: ljubicasta, zelena, srebrna, zlatna...

Upravo imam jedno zlatno bez sjenilo. I crne trepke. :trept, trept:
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 09:49   #20
Ja sad za ljeto koristim prekrasan, lagan, prozračan, oil free puder od Bobby Brown (znat će Amerikanke na forumu, poslala mi frendica iz NYC ), MF sjenilo ili jedno Bourjois u kremi roskasto i maskara. Stavim malo bronzera da toniram boju od solarija i sunca i to je to. bez olovke, bez ruža, bez natrackanih obrva i sl. Za van stavljam olovku i malkice jaču šminku.....
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.