Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2008., 23:40   #41
pa meni osobno je sve tamo skuplje i osjetim da me opali po novčaniku pogotovo ako idem često tamo u neku nabavicu... volim kupovati voće i povrće kad ne stignem do placa jer je fakat lijepo i friško i OK mi je... inače nabavu mjesečnu ili dvotjednu napravim u Metrou!
ALI Merkač mi se jako sviđa, privlačan je i lijepo uređen tak da svako malo se zaletim po nešto... nemam ništa protiv njega!
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 23.11.2008., 23:44   #42
je skup ali nekako sve tamo izgleda bolje i privlačnije Gušt ti je kupovati
murtela is offline  
Old 23.11.2008., 23:47   #43
Quote:
murtela kaže: Pogledaj post
je skup ali nekako sve tamo izgleda bolje i privlačnije Gušt ti je kupovati
večer murtela
je, slažem se s tobom... u potpunosti... volim se zaletiti tamo svako malo (govorim o onom u Vukovarskoj)
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 23.11.2008., 23:48   #44
ja bum u mercator samo ako imaju gastro termometar
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 23.11.2008., 23:49   #45
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
ja bum u mercator samo ako imaju gastro termometar
u srijedu ti provjerim pa ti javim!
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 23.11.2008., 23:52   #46
Quote:
surlica kaže: Pogledaj post
u srijedu ti provjerim pa ti javim!
okej
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 23.11.2008., 23:53   #47
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
okej
okej
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 23.11.2008., 23:58   #48
Quote:
surlica kaže: Pogledaj post
pa meni osobno je sve tamo skuplje i osjetim da me opali po novčaniku pogotovo ako idem često tamo u neku nabavicu... volim kupovati voće i povrće kad ne stignem do placa jer je fakat lijepo i friško i OK mi je... inače nabavu mjesečnu ili dvotjednu napravim u Metrou!
ALI Merkač mi se jako sviđa, privlačan je i lijepo uređen tak da svako malo se zaletim po nešto... nemam ništa protiv njega!
ma ne osporavam ja da je skup, ali naletim na nesto na akciji, neke stvari nikad ne kupujem u mercatoru jer npr. po njih idem u dm gdje skupljam one markice pa obavim veliku kupovinu s 15% popusta.
metro mi je jako daleko i kad bih gledala koliko potrosim npr.benzina i vremena - dodje mi na skoro isto i jos nisam uzivala hodajuci po ducanu kao sto je slucaj kad sam u mercatoru

osim povrca i voca imaju i super svjeze meso
Zla patka is offline  
Old 24.11.2008., 00:00   #49
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
ma ne osporavam ja da je skup, ali naletim na nesto na akciji, neke stvari nikad ne kupujem u mercatoru jer npr. po njih idem u dm gdje skupljam one markice pa obavim veliku kupovinu s 15% popusta.
metro mi je jako daleko i kad bih gledala koliko potrosim npr.benzina i vremena - dodje mi na skoro isto i jos nisam uzivala hodajuci po ducanu kao sto je slucaj kad sam u mercatoru

osim povrca i voca imaju i super svjeze meso
aha, slažem se
a tek čvarke ak si probala uzeti na suhomesnatom odjelu i pečenice neke istarske... ma mrak su mi... i imaju još neke istarske kobasice za kuhanje isto jako jako fine... ma jeeeee... OK je Merkač... i ja volim uzeti jesenski ili susjedov kruh, izbor sireva im je fakat veliki... sve 5
u srijedu idem na kavu tamo pa usput saaaaaaaamo po kruh
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 24.11.2008., 00:11   #50
Quote:
surlica kaže: Pogledaj post
aha, slažem se
a tek čvarke ak si probala uzeti na suhomesnatom odjelu i pečenice neke istarske... ma mrak su mi... i imaju još neke istarske kobasice za kuhanje isto jako jako fine... ma jeeeee... OK je Merkač... i ja volim uzeti jesenski ili susjedov kruh, izbor sireva im je fakat veliki... sve 5
u srijedu idem na kavu tamo pa usput saaaaaaaamo po kruh
: pada u trans:

vidimo se u srijedu, ja bum isto samo po kruh i sir (imaju neku prefinu fetu) i moram probat te istarske kobase i....

moram do pet centra, a kad sam vec tamo u kvartu...

Zla patka is offline  
Old 24.11.2008., 00:16   #51
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
: pada u trans:

vidimo se u srijedu, ja bum isto samo po kruh i sir (imaju neku prefinu fetu) i moram probat te istarske kobase i....

moram do pet centra, a kad sam vec tamo u kvartu...

šifra: trudnica

prošli tjedan sam se vozila u prepunom tramvaju svega 40ak minuta do Merkača ali mi nije žao jer sam se toliko izguštala dok sam šetala između polica da to nije normalno
inače mi nije u kvartu, dolazim iz strogog centra
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 24.11.2008., 00:23   #52
Quote:
surlica kaže: Pogledaj post
šifra: trudnica :lo l:
vec vidim kak cu hodat po ducanu i lurkat trudnice

Quote:
prošli tjedan sam se vozila u prepunom tramvaju svega 40ak minuta do Merkača ali mi nije žao jer sam se toliko izguštala dok sam šetala između polica da to nije normalno
inače mi nije u kvartu, dolazim iz strogog centra
meni je do nedavno bio pola tramvajske stanice od stana sad mi je daleko ali zbog mercatora cu i u staru dvojku u sred ljeta
Zla patka is offline  
Old 24.11.2008., 00:25   #53
ma u Mercatoru je i kava bolja i finija neg na Cvjetnom i uvijek nekog poznatog vidiš! (barem ja)
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 24.11.2008., 00:29   #54
subotnja spica u mercatoru srijedom


idem pozz
Zla patka is offline  
Old 24.11.2008., 00:31   #55
noćica...
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 24.11.2008., 00:32   #56
Quote:
surlica kaže: Pogledaj post
pa meni osobno je sve tamo skuplje i osjetim da me opali po novčaniku pogotovo ako idem često tamo u neku nabavicu... volim kupovati voće i povrće kad ne stignem do placa jer je fakat lijepo i friško i OK mi je... inače nabavu mjesečnu ili dvotjednu napravim u Metrou!
ALI Merkač mi se jako sviđa, privlačan je i lijepo uređen tak da svako malo se zaletim po nešto... nemam ništa protiv njega!
Hm... pa to onda mora da nije slučajnost!!
Evo i ja, kad odem češće tamo, baš osjetim da me se opali po novčaniku!

Wtf?!

To im nije baš neka preporuka, u pravu si, al je lijepo, pa uzmem fino pecivo neko, ono sa bučinim sjemenkama iz vana, Susjedovo (ak se ne varam), pa ju još zamolim da mi u vrećicu pokupi još sjemenki koje su cijjjeeeli dan otpadale s tih peciva, pa za 3 kune dobijem 20dkg sjemenki pride!

Imaju dosta svjetla unutra, ne škrtare, sigurno iz Krškog crpe.
Deedy is offline  
Old 24.11.2008., 08:29   #57
neću u mercator
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 24.11.2008., 09:12   #58
Jel ovdje smije čatati netko tko nema taj fensi termometar?
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 24.11.2008., 09:19   #59
Ja sam došla ovdje otračat moderatoricu koja ima vremena za čet, a nema vremena poslati obećani recept i to već dva tjedna
Lapulapu is offline  
Old 24.11.2008., 09:43   #60
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Jel ovdje smije čatati netko tko nema taj fensi termometar?
Ne !
Prvo po termometar !
Dlapek is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.