Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2010., 02:58   #21
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Meni ama baš svake cipele naprave žuljeve na početku. Sa čarapama na nogama. Čak mi i nove patike naprave žuljeve . A na bosu nogu ne smijem ni pomisliti
Također

Mada, problema nema otkad imam novu taktiku; mažem i noge i cipele iznutra maslacem za tijelo prvih nekoliko dana

Ovo sa voskom mi se čini dobra ideja, al` se bojim da sam presmotana za takvo što izvest bez da išta zapalim
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 09:53   #22
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Ovo sa voskom mi se čini dobra ideja, al` se bojim da sam presmotana za takvo što izvest bez da išta zapalim

To radis sa (naravno) suhim voskom tj. ugasenom svijecom, dakle "tijelom" svijece (ugasene) namazes rubove cipela.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 14:17   #23
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 14:46   #24
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Zemske, samo premazite cipele svijecom tj. voskom iznutra ili di god da zulja i problem rijesen. Upali svaki put.
Evo, ja to uradila i ne vidim baš neki pomak nabolje
Camper cipele, stare godinu dana, jbt, i nikako s njima na zelenu granu. Cele prošle godine, kad god sam ih obula žuljevi, krv i patnja. A divne, plave, želim ih nositi...
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 16:42   #25
ma nema to veze sa markom cipela nego sa nogama

mene nažuljaju svake ali baš svake, čak evo i skečersice balerinke koje valjda nikog u povijesti nisu nažuljale
prošle godine su me nažuljale dok su bile nove, a sad kad sam skinula čizme i počela ih nosit opet su me nažuljale kao i sve druge cipele

__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 16:52   #26
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ma nema to veze sa markom cipela nego sa nogama

mene nažuljaju svake ali baš svake, čak evo i skečersice balerinke koje valjda nikog u povijesti nisu nažuljale
prošle godine su me nažuljale dok su bile nove, a sad kad sam skinula čizme i počela ih nosit opet su me nažuljale kao i sve druge cipele

Ma, i mene, ali samo prva 2-3 puta kad ih obujem, posle sve dođe na svoje, ali sa ovima nikako ne ide.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 22:53   #27
ovako.
nosila sam prije one marte koje bi me ubijale dok ih ne bih razgazila pošteno kao i većinu ljudi koji su ih furali.

pa sam došla do zaključka

kako olakšati patnju

na mjestu gdje ti se stvara ili gdje se stvorio žulj... stavi onu vatu... tak da si manje više obložiš tom vatom prostor na žulju i okolo žulja...onda to lijepo zalijepi medicinskim selotejpom...

i nosi šuze kak ih inače nosiš i dok se one razgaze i razmekšaju ne buš imala problema a kad budu već dovoljno mekane moš prestati stavljati tu vatu.

i za ubuduće... ne nosi cipele bez čarapa... ne zbog žulja...nego omg...
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 00:12   #28
Namazati cipelu iznutra regeneratorom za kosu i nosati po kući u pamučnim čarapama. Razmekšava garantovano.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 12:49   #29
Ja na mjesta di mi se obicno pojavljuju zuljevi zaljepim flaster i tako hodam. Od onda nisam dobila ni jedan zulj. I jos ga zaljepim na cipelu ne na nogu pa duze traje i nemoram svaki put novi flaster potrosit

P.S. jel moguce kako omeksati umjetnu kozu?
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 13:34   #30
ja našpricam noge dečkovim axom il tak nekim dezodoransom i nosim na bosu nogu šta god, čak i one gluposti što se vežu oko noge se ne urežu više
i ne pamtim kad sam imala zadnji žulj, a bila sam sklona...
__________________
Ako nema vjetra veslaj.
lulu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 14:07   #31
od marti nisam nikad dobila žuljeve. one se kupuju barem pola broja veće da ih se može zimi nositi s debelim čarapama inače, postoje u DM-u Essence silikonski ulošci baš za pete ili za prednji dio stopala (stavljaju se u štikle da stopala ne bole). zalijepe se za cipelu i fino su meki. probano! nisu skupi. 20ak kn, a traju
__________________
We live in a fantasy world, a world of illusion. The great task in life is to find reality.
blue~angelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 15:41   #32
kupi silikonski flaster u ljekarni koji brzo zacjeljuje zuljeve. to pomaze odma.
__________________
potpis.
Kikkepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 20:45   #33
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Meni ama baš svake cipele naprave žuljeve na početku. Sa čarapama na nogama. Čak mi i nove patike naprave žuljeve . A na bosu nogu ne smijem ni pomisliti
Ista stvar i kod mene, jos se nije dogodilo da me obuca ne nazulja ma kako udobna i meka bila. Svaka nova me nazulja, a nerijetko i stara kada recimo nakon zime pocnem nositi ljetnu obucu ili obrnuto.
Kikica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 01:01   #34
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
mene nažuljaju svake ali baš svake, čak evo i skečersice balerinke koje valjda nikog u povijesti nisu nažuljale
prošle godine su me nažuljale dok su bile nove, a sad kad sam skinula čizme i počela ih nosit opet su me nažuljale kao i sve druge cipele
I mene isto, već četvrtu godinu zaredom. Pomirila sam se s tim.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 09:05   #35
Quote:
Kikica1111 kaže: Pogledaj post
Ista stvar i kod mene, jos se nije dogodilo da me obuca ne nazulja ma kako udobna i meka bila. Svaka nova me nazulja, a nerijetko i stara kada recimo nakon zime pocnem nositi ljetnu obucu ili obrnuto.

Potpuno ista stvar i kod mene za popizdit
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 09:12   #36
Quote:
Kikica1111 kaže: Pogledaj post
Ista stvar i kod mene, jos se nije dogodilo da me obuca ne nazulja ma kako udobna i meka bila. Svaka nova me nazulja, a nerijetko i stara kada recimo nakon zime pocnem nositi ljetnu obucu ili obrnuto.
Isto.
Ali, moram priznati da, nakon četiri dana nošenja po kući, ovo sa voskom radi posao
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 13:08   #37
Pomoć cure hitno!! Naime pas mi je izgrizo na hilfigericama onaj pluteni dio iza na peti,dali to postolar može riješiti ili ih mogu bacit u smeće???
Sunčiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 13:17   #38
Quote:
Kikica1111 kaže: Pogledaj post
Ista stvar i kod mene, jos se nije dogodilo da me obuca ne nazulja ma kako udobna i meka bila. Svaka nova me nazulja, a nerijetko i stara kada recimo nakon zime pocnem nositi ljetnu obucu ili obrnuto.
Tak' je i meni.
Sa strahom gledam na sandale i japanke kako stiže ljeto.
Već sad znam da ću od svakih zaraditi barem jedan krvavi žulj.
Na jesen ću to ponoviti sa drugom turom cipela.

Nove neću ni spominjati, previše bolna tema.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 584 - Nostalgija
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 13:29   #39
Quote:
Kikica1111 kaže: Pogledaj post
Ista stvar i kod mene, jos se nije dogodilo da me obuca ne nazulja ma kako udobna i meka bila. Svaka nova me nazulja, a nerijetko i stara kada recimo nakon zime pocnem nositi ljetnu obucu ili obrnuto.
Jos jedna koja je na mukama ovaj vikend,danas ostajem doma, u papucamaU Petak obula ljetnu obucu,nakon zimske,jos mi ni sad nije jasno kako sam uspjela doci doma taj dan,bilo je bolno za popizditi,u pokrajnjim ulicama sepala,a dio kroz centar, stisla zube i trpi

Jucer bila na nekom grill party,jedva uspjela smisliti neku kombinaciju s vatom i u patikama,da ne boli
__________________
"Be still like a mountain and flow like a great river!"
marleyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 15:26   #40
Stari trik moje mame: u nove cipele naspe omekšivač za rublje, pričeka pola sata i onda ih obuče na neke debele (po mogućnosti termo) čarape.

Za žuljeve, bepanthen.
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.