Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2013., 16:17   #1
Wok 'n' Walk Ilica

evo da malu reklamu napravim za novi fast food jer im je hrana brutalna.
inace sam veliki ljubitelj kineza i probah sve i svasta i sve mi je ok, solidno, no ovo je bas odlicno!
bili decko i ja neki dan i ubili se
jeli smo rolice, predobre, hrskave i ne skrte unutra. nakon toga sam ja jela rezance s tri vrste mesa(brijem da su rezanci domaci) a on szechuan piletinu. porcije su bas taman.
imaju i dostavu ali nazalost samo za uzi centar, tu smo zvisili.
A'mael is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 16:20   #2
Jel lokal iza njihov prostor gdje možeš sjesti i jesti, ili se može uzeti samo za van?
malo me buni ovo walk
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 16:23   #3
da, wok to go je, zato se i zove wok n walk, ali moze se sjesti na terasu od kafica, ako necete za van.
A'mael is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 16:32   #4
A ima i neka dva mini stolića s po dvije barske stolice pokraj, ako sam dobro zapamtila. Jednom sam bila i jako je fino bilo. I za veliku porciju dobije se pečat i svaka 8. velika je besplatna!
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 17:04   #5
Imaju li kakav web, fejs, išta?


Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
A ima i neka dva mini stolića s po dvije barske stolice pokraj, ako sam dobro zapamtila. Jednom sam bila i jako je fino bilo. I za veliku porciju dobije se pečat i svaka 8. velika je besplatna!
A de je pečat?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 17:12   #6
Evo FB:
https://www.facebook.com/pages/Wok-n...22809374421891
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 22:37   #7
Ja radim tamo u blizini i kolegice i ja narucujemo skoro svaki dan i moram priznati da je hrana za prste polizati, pogotovo piletina szechuan i slatko - kisela piletina, ma mrak!!!
pudlica000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 23:45   #8
koji su prilozi - riža ili noodlesi ili biramo što hoćemo
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 10:34   #9
Baš sam to usnimila jučer kad sam prolazila. Znači dobro je??

Ručak za danas rješen
__________________
Don't waste your talent
loveNY is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 11:17   #10
Koliko je vrijeme čekanja ukoliko se tamo naruči?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:12   #11
Bijah i ja pa da podijelim doživljaje.
Vege rezanci i vege spring rolls - korektno i fino. Nemam nekih prevelikih zamjerki.
No, nikako mi se ne sviđa to čekanje nasred Ilice - u vrijeme ručka (možda i u drugo doba - ne znam) je baš gužva te se lako stvori red, pa se ljudi onda sudaraju s prolaznicima. Ok, takva je lokacija, nema tu puno prostora za manevre, razumljivo, ali to zaista nema smisla.
Nadalje - unutra radi samo 1 (jedan!) kuhar, taj Kinez koji siroti valjda nema ni minute predaha, a oko njega su stajali njih troje (glavni lik koji uzima narudžbe + još dvoje), koji su ga gledali i još požurivali, a on samo kaj se nije skljokao od posla. Užas.
E da, i još tamo cijelo vrijeme stoji nalakćen na prozorski otvor neki bajker, za kojeg ne znam koja mu je svrha, osim valjda da bulji i mjerka sve žene u vidokrugu.
crvena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:22   #12
Quote:
crvena13 kaže: Pogledaj post
E da, i još tamo cijelo vrijeme stoji nalakćen na prozorski otvor neki bajker, za kojeg ne znam koja mu je svrha, osim valjda da bulji i mjerka sve žene u vidokrugu.
dostavljac?
__________________
The Young Poisoner's Handbook (1995)
Young_Poisoner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:30   #13
Radno vrijeme 12-22
Vikendom 12-04 Ne znam dal im to znači petak i subota ili sub i nedjelja. Po meni nema smisla nedjeljom raditi do 04, dok petkom ima...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 13:21   #14
Quote:
Young_Poisoner kaže: Pogledaj post
dostavljac?
Možda, nemam pojma, no nije baš izgledao previše zainteresiran za narudžbe niti se previše trzao kad je bilo riječi o njima.
crvena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 13:47   #15
Je, mislim da je dostavljač jer je preuzimao više tih porcijica. Prilično bih se prepala da mi pozvoni , malo baca na likove iz Machetea.

Mogu se birati noodles ili riža, i da, dosta smo dugo čekali, ali vrijedilo je.
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 14:00   #16
Daklem išla ja po ručak. Kaže meni konobar da trebam čekati SAT VREMENA jer oni imaju previše narudžbi za dostavu pa ne stignu raditi za ljude koji ekšli WALK u lokal brze prehane.

Za mene je to to, više ih ne posjećujem, taman da imali najbolju hranu na svijetu.
__________________
Don't waste your talent
loveNY is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 14:31   #17
Quote:
loveNY kaže: Pogledaj post
Daklem išla ja po ručak. Kaže meni konobar da trebam čekati SAT VREMENA jer oni imaju previše narudžbi za dostavu pa ne stignu raditi za ljude koji ekšli WALK u lokal brze prehane.

Za mene je to to, više ih ne posjećujem, taman da imali najbolju hranu na svijetu.
ne razumijem te ugostitelje, što nezaposle još ljudi ako imaju veliku potražnju. evo bio sam za vikend na britancu u onom bircu/restaču/štoliveć kava-tava. rade u 6m kvadratnih, ja sam ih izbrojao 9 zaposlenih u tom trenutku. Eto a drugdje njih 2 radi za dvoje jer se boje da ako zaposle još dvoje da jedne minute u četvrtak posljepodne nebi slučajno bili bez posla!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 15:06   #18
Dakle ovako,
radim tamo u blizini i cielu ekipu znam .
Bajker je dostavljac i super tip, bas grdo da procijenjute po izgledu. Big no no!
Yao(kinez) ne zeli da mu se petlja u kuhanje pa zato nitko ni ne kuha, jer kinez treba biti pripremljen od kineza koliko sam upucena kinez i glavni su bas prijatelji, tako da brijete
U iscekivanju su drugog kineza, jer ako ste upuceni znate da radnu dozvolu nije lao dobiti za stranca.
Da, ceka se malo duze, ali to zato jer se hrana priprema pred musterijama, ne stoji smrznuta i ne baca se na podgrijavanje i slicno.
Za radno vrijeme ne znam, ali provjerim pa javim ako hocete.

Naravski, svaki ugostiteljski obrt ima neku manu i nemre bit savrsen pa tako ni wok n walk.
__________________
Penso positivo.
coco.t. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 15:14   #19
Fakat nemam ništa protiv dostavljača, samo rekoh da bih se prepala.

JAKO bih htjela da opstanu, fino mi je bilo, ali čini se da svi naši ugostitelji pate od sličnih boljki. Lako mi je čekati navečer kad sam besposlena, ali kako će netko tko je došao pojesti u pauzi za posao. Jela sam i po vani na takvim mjestima, nikad se nije toliko čekalo.
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 15:21   #20
Nemam ja ništ protif bajkera, dapače, no buljenje i odmjeravanje je fakat bilo nesuptilno, tako da to nema veze s njegovim izgledom nego njegovim mjerkanjem svakog ženskog bića od glave do pete.

Njihovi međusobni odnosi ne moraju biti poznati svima (niti jesu), a još je manje poanta da se mušterija mora sprijateljiti s njima da bi skužila zakaj stvari ne štimaju - a to je da kuhar sam sve radi i trga se od posla, a ovi sa strane samo stoje i gledaju ga. To je jednostavno loš omjer kuhara i poslužitelja, pogotovo kad ti ispred čeka 10 ljudi.
Klopa je korektna, kao što rekoh, no to čekanje nasred Ilice i naguravanje s prolaznicima je meni totalni turn off, ali to je već stvar nezgodnoće lokacije.
crvena13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.