Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2008., 14:21   #41
Quote:
death_lover kaže: Pogledaj post
bolje se ne baviti takvim stvarima....
nema logike..
ima...ak znaš kaj radiš...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 06:15   #42
[QUOTE=Snake's Kiss;16126204]Hajdmo starija ekipo objasniti zašto se treba pogledati film PET CEMETARY

Ova ti je dobra
Yoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:17   #43
ok, ajmo sad konkretno

Kako bi išao postupak; korak po korak???
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 23:31   #44
1.korak pa drugi pa treci i tak dok ne predes cestu
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 22:44   #45
I ne zaboraviti pogledat lijevo i desno
Yoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 01:24   #46
kontakt sa umrlima

da li je moguce stupiti u kontakt sa dragim osobama koje su umrle i ima li netko iskustava sa tim?
SunGöttin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 10:45   #47
odes onom striceku mediju, onda ti on padne u trans i pocne se bacat uokolo
onda kaze da je on tvoj pokojni djed, i da ti oce nesto rec...

pozeljno je u tom trenutku spomenut d su ti oba djeda ziva ...
LoseBiramNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 10:50   #48
možeš...ali ne shvaćam zašto bi to išla raditi,negdje sam čuo da je to velika muka za tu dozivanu dušu...možeš napraviti i sama,ali bi ti savjetovao da se obratiš "stručnoj" osobi...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 04:38   #49
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
ima...ak znaš kaj radiš...
Ako i znaš, isto može loše završit.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 04:41   #50
Quote:
von_ungern kaže: Pogledaj post
ok, ajmo sad konkretno

Kako bi išao postupak; korak po korak???
Postoji dovoljno literature o prizivanju duhova ili demona, pa pronađi ono što ti paše. Uglavnom, prizivanje duhova je nešto manje komplicirano, pa ako želiš krenuti tim putem, počni s duhovima. Naravno, uspjeh nije garantiran.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 08:36   #51
moja sreća je da sam bila pred puuuno godina pozvana da prisustvujem seansi prizivanja duhova ali me nešto spriječilo pa nisam otišla tamo.to su izvodile moje poznanice, već po ne znam koji put.
uglavnom, radile su sa čašom i slovima.
taj put nisu uspjele zatvoriti seansu i imale su grozno iskustvo, na kraju ih je kao neka sila pritisnula i osjećale su kao da se ne mogu pomaknuti sa stolca.
po stanu su zaredali čudni događaji i pojave npr.pucanje tanjura, staklenih lustera i slično.
nitko nije više nikad prizivao duha od njih.
da li mi tko može o tome dati objašnjenje?

Zadnje uređivanje mikimiki : 01.10.2008. at 08:37. Reason: tipfeler
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 10:27   #52
Quote:
Yoda kaže: Pogledaj post
Prizivanje duhova je učinkoviti ako se radi na pravi način.O svojim iskustvima ne želim ni pričati ali trebam upozoriti da je potrebno dobro naučiti kako se kasnije riješiti tih duhova.Poduzeti mjere zaštite jer nikad se nezna kakvo ćete duha prizvati.Dobru dušicu ili pakosnog manijaka.Rađeno na pravilan način to definitivno nije igra i može bit jako opasno
Zanima me jesu li ti duhovi ostaci mrtvih osoba koje su nekoć živile u blizini ili nekakvi entiteti koji obitavaju odvajkada na zemlji (nešto treće)?

I što ih privlači da dođu na te seanse?

__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 15:03   #53
Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post
Zanima me jesu li ti duhovi ostaci mrtvih osoba koje su nekoć živile u blizini ili nekakvi entiteti koji obitavaju odvajkada na zemlji (nešto treće)?

I što ih privlači da dođu na te seanse?


i mene zanima......što ih privlači?ili je to moć autosugestije ili radnje uzrokovane samim sudionicima seanse prizivanja duhova?
ali kako su moje poznanice tvrdile,čaša se pomicala sama...bez ruku samih sudionika seanse.otkud ta energija?je li to duh,entitet ili kakva energija nepoznata samih prizivača?
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 19:13   #54
neki kažu da su duhovi zapravo energija ljudi koji su prije bili među nama,također prema jednom prirodno zakonu "energija nemože ni iz čega postati niti nestati"...moguće da su duhovi upravo ta energija...autosugestija čovjeka može biti jača i slabija,ne tvrdim da su svi koji tvrde da su vidli duhove,zapravo u pravu...ali osobno vjerujem da duhovi postoje...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 19:19   #55
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
neki kažu da su duhovi zapravo energija ljudi koji su prije bili među nama,također prema jednom prirodno zakonu "energija nemože ni iz čega postati niti nestati"...moguće da su duhovi upravo ta energija...autosugestija čovjeka može biti jača i slabija,ne tvrdim da su svi koji tvrde da su vidli duhove,zapravo u pravu...ali osobno vjerujem da duhovi postoje...
da ! to je fizika, e sad da postoji posao s duhovima , ja mislim da bi ja to odlično radila
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:32   #56
Quote:
mikimiki kaže: Pogledaj post
moja sreća je da sam bila pred puuuno godina pozvana da prisustvujem seansi prizivanja duhova ali me nešto spriječilo pa nisam otišla tamo.to su izvodile moje poznanice, već po ne znam koji put.
uglavnom, radile su sa čašom i slovima.
taj put nisu uspjele zatvoriti seansu i imale su grozno iskustvo, na kraju ih je kao neka sila pritisnula i osjećale su kao da se ne mogu pomaknuti sa stolca.
po stanu su zaredali čudni događaji i pojave npr.pucanje tanjura, staklenih lustera i slično.
nitko nije više nikad prizivao duha od njih.
da li mi tko može o tome dati objašnjenje?
Jesi li sigurna da se to dogodilo baš kako su ti one ispričale ili su te malo povukle za nos?
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 02:59   #57
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
Jesi li sigurna da se to dogodilo baš kako su ti one ispričale ili su te malo povukle za nos?
ma jbga mislim da me nisu imale volje vuć za nos
one su bile izvan sebe radi te seanse.....
pa ti misli što želiš.........
a meni ni dan-danas nije jasno da li mi je drago da tamo nisam bila, ili bi voljela da sam bila.

Zadnje uređivanje mikimiki : 02.10.2008. at 03:00. Reason: tipfeler
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:07   #58
Svi nacini kojima bi se pokusavalo stupit u kontakt sa pokojnicina su ustvari magijske prakse i nisu nimalo bezazlene vecjako opasne(cak i po zivot)Pokojnike treba ostaviti da pocivaju u miru Bozjem ne ih uznemiravati na nijedan nacin,za njih treba moliti.Jedana od najopasnijih magijskih praksa je nedvojbeno spiritizam.To je zapravo pokusaj da se stupi u dodir s duhovima pokojnika,ili.pak, s visim duhovima.Sastoji se od sazivanja skrivenih sila i nikada nije od Boga,nego uvijek od pakla.Ova je praksa poznata u svim kulturama i narodima.U spiritizmu je uvijek prisutna osoba,tzv.medij,koja je posrednik između duhova i ljudi.Medij pruza svoj glas,pokrete,pisanje......duhu kojega kojega se trazi da se ocituje.Ti su duhovi uvijek đavli.Stoga treba stajati dalje od takvih stvari jer ulazenje u takva podrucja moze izazvati teske posljedice npr.psihofizicko unistavanje,mentalno i religiozno prpadanje,nesanica,uzrujanost i teske more u snovima,teske strahove.Mrtve moramo postovati,a ne ih uznemiravati.Nasi pokojnici trebaju od nas molitve za oslobođenje iz cistilisnih muka i to je jedino sto za njih mozemo uciniti;a Bog nikako ne dopusta da ih koristimo za bilo kakve nase zemaljske planove.
__________________
"Što god ste učinili jednome od onih najmanjih meni ste ucinili."
meritag is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:53   #59
moja vjera me navodi na to da se složim sa meritag...ali što kada osijećamo i kada nas sve navodi na to da nam osoba koja je preminula ima nešto za reći?
kako to riješiti?
neživa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 14:21   #60
Quote:
vedro777 kaže:
jer koliko sam i negdje čitao ZAZIVANJE nije grijeh ako nas npr. nešto jako muči i nemožemo nikako saznati, i nemožemo zaboravit, onda možemo postavit pitanje duhu i u miru otići..
staro je ali moram odg da si krivo pročito (ili je krivo pisalo) zazivanje je itekakav grijeh. ako ti treba bilokakva pomoć u vezi biločega pitaj Boga, moli da ti pokaže to nešto. sve ostalo je kršenje 1 božje zapovjedi
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.