Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2012., 05:29   #141
Baš zato sam ja prezadovoljan sa svojim pipama jer od 12 godina upotrebe zgrada 11 godina nije imala reducirventila, tlak je preko dana bio do 6,5 bara, po noći se penjao do 9,5 bara, mjereno u više navrata. Imao sam problema s kombi bojlerom, vešmašinom, vodokotlićem, sve radi previsokog tlaka ali pipe su preživjele sve nedaće i rade kao i prvog dana. A o tvrdoći vode da ne pričam.
Kao što kaže BD-zg, vjerojatno su proizvođači počeli namjerno konstruirati pipe da se ipak s vremenom potroše, a ne da kupiš pipu i imaš je dok si živ.
bajadojaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 15:42   #142
11 bara na ulazu u bojler Ekspanzivna posuda je explodirala Niti jedan uređaj nije procurio, a ti suludi tlakovi su počeli iznenada, pa smo stavili regulator tlaka. Inače Ideal Standard već oko 15 godina.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 14:52   #143
kupio sam kludi na sniženju 140e sa pripadajućom maskom.
Mislim da nije fuš jer su je prikazivali i na nekim dizajnerskim stranicama
za kalendar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 12:29   #144
Ima li netko iskustva s Fero-Termovim pipama Voxort?
Navodno se rade u Kini i Ferotermov su brand.
Decijus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 12:36   #145
Ima li tko iskustva sa ovim slavinama (i prodavaču). Ne baca mi se 1000 kn u vjetar?
__________________
opća opasnost <3<3<3
the-akila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 12:53   #146
Meni ovo ne izgleda previse lijepo.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 13:00   #147
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Meni ovo ne izgleda previse lijepo.
vjerovatno nisi ni ti meni ali o ukusima se ne raspravlja Šala, šala... Pitam o kvaliteti slavine!
__________________
opća opasnost <3<3<3
the-akila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 13:05   #148
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Meni ovo ne izgleda previse lijepo.
Slažem se
Osim toga mislim da bi imao s vremenom problem zbog kamenca kojim naše područje obiluje, u smislu da bi isti zaštopao izlaz vode kojeg ne bi mogao očistiti (zbog same građe špine). Svaka čast što je hrvatski proizvod, ali više se oslanjam na inozemnu kvalitetu kad su u pitanju špine. Ukoliko ti treba pomoć oko odabira za budžet kojim raspolažeš stojim na raspolaganju da ti pomognem oko odabira, jer za iznos od 1000kn može se pronaći daleko ljepša i kvalitetnija slavina.
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 13:26   #149
Nazvao!

Prodavac nikad nije ni cuo za pojam kartusa. Dalje sam se uplasio i pitat.
Neki osjecaj mi govori da se od takvih pipe ne kupuju, al kako ko zeli.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 13:42   #150
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Nazvao!

Prodavac nikad nije ni cuo za pojam kartusa. Dalje sam se uplasio i pitat.
Neki osjecaj mi govori da se od takvih pipe ne kupuju, al kako ko zeli.
Zak..thanks!
__________________
opća opasnost <3<3<3
the-akila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 20:01   #151
Bok svima!

Molim vas prijedlog nekih minimalistickih slavina za kupaonu.

Treba mi zidna za lezecu kadu (izljev + tus) i visoka slavina za umivaonik koja se ugradjuje u element.

Po mogucnosti da su zajedno do 3000 kn

Hvala!
carpoolinghr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:58   #152
Grohe jako loša kvaliteta slavina

Bok Svima,

Želim podijeliti svoje otkriće o kvaliteti Grohe kupaonskih slavina.
Renovirali smo 2 kupaone i kupili sve nove slavine. Naravno htjeli smo kvalitetnije pa smo se odlučili za Grohe. U Ferotermu u Zagrebu svaka slavinu smo platili oko 700-800 kuna. Naime radi se o Eurosmart Cosmopolitan kolekcijil. Kupili smo i za tuš kabinu termostatsku slavinu od 2300 kn. A sada otkriće. Termostatska slavina strgala se nakon manje 2 godine.
Gumb za regulaciju temperature vode visi na plastici. Nisam mogao vjerovati da je plastika za 2300 kn. Slavina iznad kade škripi i teško se okreće. Rastavio sam slavinu, unutra je cijeli mehanizam plastični, pokušao podmazati ali nema se tu što podmazati, guma se strgala, ne može se stegnuti jer onda škripi, a ako se popusti onda voda curi. Katastrofa. Slavina na bideu, ne može se otvarati bez plastičnog ključa, rijetko korištena, ali jedva se okreće mehanizam na kojem je perlator. Uglavnom, Grohe je sa mene najgore smeće koje postoji. Ja sam se rugao jeftinim slavinama iz Bosne i Srbije koje je moja sestra kupila, ali one su premija naspram Grohe slavina. Htio sam slikati kako to izgleda ali sam previše razočaran da mi se da.
Ako sam nekoga odgovorio od kupovine Grohe slavina, onda sam učinio dobro ovim postom. Bolje da za cca 800 kuna odvede svoju curu ili dečka negdje nego da kupi ovo smeće.

Lp,
Dretva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 21:41   #153
šteta što ti se ne da slikati

inače, Grohe ima 5g. garancije. uzmi papire i idi u dućan, trebao bi dobiti novu
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 00:12   #154
Quote:
Dretva kaže: Pogledaj post
Bok Svima,

Želim podijeliti svoje otkriće o kvaliteti Grohe kupaonskih slavina.
Renovirali smo 2 kupaone i kupili sve nove slavine. Naravno htjeli smo kvalitetnije pa smo se odlučili za Grohe. U Ferotermu u Zagrebu svaka slavinu smo platili oko 700-800 kuna. Naime radi se o Eurosmart Cosmopolitan kolekcijil. Kupili smo i za tuš kabinu termostatsku slavinu od 2300 kn. A sada otkriće. Termostatska slavina strgala se nakon manje 2 godine.
Gumb za regulaciju temperature vode visi na plastici. Nisam mogao vjerovati da je plastika za 2300 kn. Slavina iznad kade škripi i teško se okreće. Rastavio sam slavinu, unutra je cijeli mehanizam plastični, pokušao podmazati ali nema se tu što podmazati, guma se strgala, ne može se stegnuti jer onda škripi, a ako se popusti onda voda curi. Katastrofa. Slavina na bideu, ne može se otvarati bez plastičnog ključa, rijetko korištena, ali jedva se okreće mehanizam na kojem je perlator. Uglavnom, Grohe je sa mene najgore smeće koje postoji. Ja sam se rugao jeftinim slavinama iz Bosne i Srbije koje je moja sestra kupila, ali one su premija naspram Grohe slavina. Htio sam slikati kako to izgleda ali sam previše razočaran da mi se da.
Ako sam nekoga odgovorio od kupovine Grohe slavina, onda sam učinio dobro ovim postom. Bolje da za cca 800 kuna odvede svoju curu ili dečka negdje nego da kupi ovo smeće.

Lp,
Hm,hm...iako nisam imao ovakih iskustava ipak sam mišljenja da je taj Grohe precijenjen.
U polušali kažem da su arhiktice smislile sveto trojstvo (Grohe slavine, Dulux boja i Shucko profili za stolariju) i to troje je kod nas doživjelo veliku slavu.
Danas sam montirao Hansgrohe slavinu sa tušom (mislim da je model RAdindance) koja košta 5000- 6000 kn i iako sam montirao tako nešto i skuplje modele, svaki put se pitam jel to vrijedi toliko ?
Kad sam tek počeo raditi adaptacije Armal je bio pojam a sada je jedva u prvih 10 hit marki.
Znam da su mnogi koji su kupili skupe slavine "proplakali" jer su im "majstori" to monirali bez filtera sa običnim kutnim ventilima pa kad je crklo jamstvo ne vijedi radi toga a popravak košta kao servis na autu.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:57   #155
Hmmm...
Postoji grohe i hansgrohe.
Hansgrohe sennemoze mjeriti s grohe. Puuuno je kavlitetniji a cijena je slicna ili cak ista.

I moji roditelji jos uvijek imaju kod sebe armal 20godina upravo navrsavaju. Istina da su se malo pohabale ruckice i da je teze za oprati jer nikal vise nije tak gladak i sjajan al zato je mehanizam i dalje za 1o

Danasnja armatura se moze sakriti pred onom nekadasnjom koja i dalje drzi i lako moguce da nadzivi ta stara od 20god ovu novu. Dns je sve proizvedeno potrosna roba. Traje 5godina i za,jena. Istina, smeca na pretek a niko o tome ne razmislja
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 11:41   #156
Bok...moze savjet..
U Ferotermu
http://www.grohe.com/hr/7441/bathroo...G267&color=000

kosta dobrih 1235kn. Nasao na Amazon.de

http://www.amazon.de/Grohe-Eurosmart...pr_product_top

za 80€ (kad dodjem do placanja karticom, konacna cijena). Upola jeftinije...Nisam jos kupovao ovako sta preko Amazona..pa ako moze savjet.

Hvala!
tomios is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:38   #157
Molim za informaciju!
Kupujemo špinu za dolje linkani sudoper:
http://www.schock.sk/materials/super..._d100/onyx.png

Interesantne su nam špine s tušem od firme Blanco:
http://www.blanco-germany.com/assets...S/03861512.jpg
http://www.blanco-germany.com/assets...S/03856501.jpg
http://www.blanco-germany.com/assets...I/03630533.jpg

Ako netko ima iskustva s jednom od navedenih ili njihovim špinama uopće molim za informaciju kakve su na duže staze i uopće preporuku za kvalitetnu špinu ovo tipa koja se neće rasklimat, počet curit i slične (ne)poželjne stvari?

Hvala svima na pomoći !!!
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 19:17   #158
Quote:
tomios kaže: Pogledaj post
Bok...moze savjet..
U Ferotermu
http://www.grohe.com/hr/7441/bathroo...G267&color=000

kosta dobrih 1235kn. Nasao na Amazon.de

http://www.amazon.de/Grohe-Eurosmart...pr_product_top

za 80€ (kad dodjem do placanja karticom, konacna cijena). Upola jeftinije...Nisam jos kupovao ovako sta preko Amazona..pa ako moze savjet.

Hvala!
Jesi uracunao dostavu? Za hrvatsku nije besplatna. ja kupujem skoro svaki tjedan s amazona, ali mi ne dostavljaju u Hrvatsku, tako d ane znam jesi na takve savjete mislio.
Inace je Amazon kod eventualnih reklamacija brz i susretljiv.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 15:18   #159
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Pa visokotlacne su one koje se prikljucuju na normalni vodovod, koji je pod pritiskom i na normalni bojler. Niskotlacne se prikljucuju na rezervoar sa vodom i na starinske bojlere koji nisu pod pritiskom.
znaci za nas ekipu u stambenim zgradama su visokotlacne i samo te gledam?
__________________
Bolje šutit nego ništa ne reć.
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 09:26   #160
franke bianco

Ima li tko ? jel vridi to što ... ne izglea mi loše.

http://www.elipso.hr/sudoperi-i-slav...glecer-bijela/
grzzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.