Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori lokalni 2017

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 13:46   #161
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...vlast-20170531


Hhehehe debela uhljebuša, tzv. stručnjakinja napada nezavisne kandidate
don Kacunko is offline  
Old 03.06.2017., 18:18   #162
SDP i MOST javno dali podršku nezavisnom kandidatu Duspari u Slav. Brodu.
Luyindula is offline  
Old 03.06.2017., 18:58   #163
Vrkić i Šišljagić krše zakon i šalju ljudima SMS-ove da glasaju za njih!

http://republika.eu/novost/65388/vrk...-kaznena-djela

Dabogda izgubili i jedan i drugi.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 03.06.2017., 19:33   #164
Kamo sreće da su alternative išta bolje.
The Great Duck is online now  
Old 03.06.2017., 19:38   #165
Hmm, a kad je Šišljagić bio u sekti, onda nisu prijavljivali kršenje izborne šutnje.



Ili prije 2 tjedna kad je bilo "Glasajte za mlade nade D. V. i K. Š.".
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Old 04.06.2017., 13:40   #166
šalju i hdzovci
loky4i4 is offline  
Old 04.06.2017., 21:32   #167
Evo kandidat Hdz-a u srpskim selima u Vu-Sr županiji pobijedjio sam preko 50%, u jednom čak 70%
don Kacunko is offline  
Old 04.06.2017., 21:32   #168
Vinković izgubio u Đakovu

Promjena i na čelu OB županije, izgubio Šišljagić
f.gibbs is offline  
Old 04.06.2017., 22:31   #169
Vrkic daje izjave kako podržava preslagivanje i dogovor Vrdoljka i Plenkovića, eto vam SDP-ovci koji ste glasali za tu staru "nezavisnu" trutinu, fino vas je zajebao.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 05.06.2017., 00:21   #170
U Vinkovcima pobjedio Bosančić, ali sa samo 4,57 % glasova više, na prošlim izborima je razlika bila preko 10 posto za Karlića u odnosu na konkurenta, opasno je stisnuo Posarić, još se smanjivala razlika, to sam i htio, da ih malo stisne ako će već pobjedit, za 4 godine ako ništa ne naprave u gradu, mogu letit

Božo Galić je izgubio u Vinkovcima, u svim ostalim gradovima županije je pobjedio
runaway88 is offline  
Old 05.06.2017., 07:27   #171
Quote:
runaway88 kaže: Pogledaj post
U Vinkovcima pobjedio Bosančić, ali sa samo 4,57 % glasova više, na prošlim izborima je razlika bila preko 10 posto za Karlića u odnosu na konkurenta, opasno je stisnuo Posarić, još se smanjivala razlika, to sam i htio, da ih malo stisne ako će već pobjedit, za 4 godine ako ništa ne naprave u gradu, mogu letit

Božo Galić je izgubio u Vinkovcima, u svim ostalim gradovima županije je pobjedio
Nas Boza je u Negoslavcima dobio 70 posto glasova, u Markusici preko 84%, u Borovu selu nesto preko 50 posto, dok je opstina Trpinja podbacila Boza je dobio samo 37%.
zulualpha is offline  
Old 05.06.2017., 09:44   #172
Čak mi je i drago što je HDZ osvojio županiju. Godinama slušam jadikovanja mojih lokalnih HDZ-ovaca kako se ništa ne može napraviti jer nema poveznice države sa županijom, koja nema poveznice sa općinom. Govorim naravno o stranačkim poveznicama.

E pa sada imaju i državu i županiju i mnogo općina, alibi za eventualni neuspjeh više ne postoji.

Mogu samo pripremiti kokice i gledati kako se projekti najednom realiziraju, kako najednom dolaze investicije, kako se izgrađuje industrijska zona. Sve ono što nisu mogli raditi jer ih je valjda županija (HDSSB koji je većinom nedavno i prešao u HDZ) sabotirala.
Phlegma is offline  
Old 05.06.2017., 11:07   #173
Nadam se samo da će u vk hdz shvatiti kako se malo ili ništa ne radi, kako su pretjerali sa uhljebljivanjem kad ih je jedan anonimus gosp. Posarić skoro pobijedio! S kim god sam pričao, nitko ga ne pozna. Čovjek nije imao kampanju, plakata, rekao bi ničega.
Meni bi to bilo dovoljno za drastične promjene!

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
ivanvk7 is offline  
Old 05.06.2017., 12:24   #174
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Čak mi je i drago što je HDZ osvojio županiju. Godinama slušam jadikovanja mojih lokalnih HDZ-ovaca kako se ništa ne može napraviti jer nema poveznice države sa županijom, koja nema poveznice sa općinom. Govorim naravno o stranačkim poveznicama.

E pa sada imaju i državu i županiju i mnogo općina, alibi za eventualni neuspjeh više ne postoji.

Mogu samo pripremiti kokice i gledati kako se projekti najednom realiziraju, kako najednom dolaze investicije, kako se izgrađuje industrijska zona. Sve ono što nisu mogli raditi jer ih je valjda županija (HDSSB koji je većinom nedavno i prešao u HDZ) sabotirala.

Potpis, sve to samo za najistočniju županiju i #našegBožu, kojeg mnogo vole i u Srbiji jer je jučer Vukovar vrvio srpskim autima.
don Kacunko is offline  
Old 05.06.2017., 15:34   #175
Quote:
ivanvk7 kaže: Pogledaj post
Nadam se samo da će u vk hdz shvatiti kako se malo ili ništa ne radi, kako su pretjerali sa uhljebljivanjem kad ih je jedan anonimus gosp. Posarić skoro pobijedio! S kim god sam pričao, nitko ga ne pozna. Čovjek nije imao kampanju, plakata, rekao bi ničega.
Meni bi to bilo dovoljno za drastične promjene!

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Nece oni nista shvatiti. Ako nisu nista shvatili iz tolikog odlaska mladih iz Vinkovaca, kako ce nesto zakljuciti iz izbornih rezultata. Njima vazno da su ostali na vlasti. To su ljudi vecinom u godinama, u zivotu nikad nista nisu radili i njima je dobro. Jos malo pa ce mirovina.
zulualpha is offline  
Old 05.06.2017., 16:11   #176
Relativno laka pobjeda Duspare na kraju u Brodu, razlika veća od 2000 glasova. Sramotno je kako se mediji odnose prema Slav. Brodu, i dalje nikakvih vijesti odavdje, bit će da rezultat ne odgovara dalekovidnici.
Luyindula is offline  
Old 05.06.2017., 16:31   #177
U slavoniji nema problema, glasači su zadovoljni kako im ide
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 05.06.2017., 16:39   #178
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
U slavoniji nema problema, glasači su zadovoljni kako im ide
Joj daj molim te prestani s tim trolanjem više, vi u ZG-u ste se eto pretrgli za neke promjene, 6. mandat Bandića.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 05.06.2017., 18:51   #179
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Joj daj molim te prestani s tim trolanjem više
Jesam nešto netočno napisao?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.