Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 22:14   #2801
Quote:
Jean Paul Gault kaže: Pogledaj post
Ja sam uzeo O2 surf kod Optime brzina 4/256 i definitivno je slabija
brzina nego kod t-coma_pogotovo upload.
Kako ide preko t-com infrastrukture mislio sam da ce biti isto.
Šta je?

Još kad vidim da čekate po 2-3 mjeseca za net, uf...
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:40   #2802
evo, prošao i ponedjeljak, oprema nije stigla, tehničar još manje i večeras lijepo nazvali da prijavimo kvar po tisučiti put i lijepo nam žena kaže da vidi da je to previše kvarova u ovih tjedan dana i da napišemo prigivir i zahtjevamo raskid ugovora. kaže da ne bi trebalo biti problema jer nam ne mogu pružit ugovorenu uslugu.
koštalo je živaca ovaj tjedan, ali račun nećemo dobit ,a nadam se da ćemo dobit raskid ugovora. poslan je večeras pa sad čekamo.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 10:45   #2803
ljudi eto meni jos nisu nista napravii cekam 10 dana! Kad god zovem stalno onaj glas "biranje tog broja nije vam dozvoljeno"! Ali oni nikakvih pomaka nemaju samo mi kazu operateri mogu ja pozurnicu napisat! I opet me nitko ne zove!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:04   #2804
Hahahahaha, kad misliš da jedino tebe vuku za nos, nađeš ih još na forumu...
24.1. potpisali ugovor s optimom O3
14.2. stigao modem i resiver za tv
14.2. prijavio kvar jer mi tv ne radi, tj. slika je katastrofa, prekida,šteka i te smetnje
danas je 6.3. i zovem redovito svaki drugi dan da provjerim do kud su stigli tehničari koji navodno rade na tom kvaru i uvijek isto, "...vidim da ste prijavili kvar...tehničari rade na tome...ostavili smo vaš broj pa će vam se tehničari javiti..."

Internet mi bolje radi nego kada sam imao MaxADSL ali zato strpljenje za popravljanje tog kvara poalagano nestaje, jel moguće tražiti da ostane internet kod njih a da TV uslugu otkažu pa da tražim sreću kod bnet-a bez nekakvih "penala"?
Rakitic10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 14:12   #2805
ti radiš jednu veliku grešku, a to je da ih zoveš svaki drugi dan
zovi ih svaki dan, cijeli dan, po 20 puta dnevno, zahtjevaj da ti to riješe odmah, prijeti otkazom ugovora ako ne mogu ispunit svoj dio ugovora, žali se, pa budi i bezobrazan ako treba. jer ovako dobiješ samo odgovor da je u sustavu tvoj zahtjev, da se strpiš i da se radi na tome. a radi se ništa.

piši prigovor na mail [email protected]
traži da ti se umanji račun za razdoblje koje ne možeš koristit tv, traži da ti raskinu ugovor ako ne mogu izvršiti ga, napiši da si prijavljivao kvar, da ti je obečan tehničar ali ne dolazi... i vjerujem da će upalit.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 15:16   #2806
saga se nastavlja.
danas stigao račun od ni manje ni više nego 255,96kn za optimu. ali bitna stavka je da je na računu 0,82kn + pdv za opremu(koju nisu poslali)
i 150,34kn + pdv za O3TVSurf paket koji bi kao trebao biti 50% niži prva 3 mjeseca(a cijena mu je bila 262kn/ dakle 131kn a ne 184 kn )
poslala nanovo prigovor i sada čekam, ali najvejrovatnije da ću se krvi napit dok god ne odjavim sve ugovore s njima. da sve bude bolje danas mi neka nadobudna operaterka kaže, joj, pa prošao vam rok od 7 dana za raskid ugovora
A ima zabilježeno svakodnevno prijavljivanje kvara i zahtjevanje raskida ugovora u zadnjih 7 dana.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:06   #2807
Quote:
007jaran kaže: Pogledaj post
jel ti brzina do 5Mb/s
http://www.speedtest.net/result/1817045072.png

Da do 5 mbita,a ovo ti je kad je ugašen OptiTv
__________________
Bez srca bili bismo samo strojevi...
Pollux30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 10:28   #2808
ljudi ovo je smijesno sad zovem optimu i pitam u kojoj je fazi moj kvar i dali se otklanja! Zenska mi je rekla da imam zabranu od t-coma i da se njuma obratim i ja se poceo smijat reko mogu i nazvat ali sa uvjeren 1000000000000000% da oni nemaju nikakve veze ja sam vas korisnik i vi trebate rijesavat probleme! Ja sam potpiso ugovor sa vama!!!!
Jos trazim nekod nadređenog i kaze zenska da nema nikoga kome bi me mgla prespojit!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:00   #2809
ma to kako se njihovi operateri u zadnje vrijeme odnose prema klijentima je krajnje bezobrazno. ja ne kažem, ima ljudi koji njih nazovu pa su bahati, bezobrazni....ali pokušaš s njima na fin način a oni ti kažu da si nepismen, da nisi dobro pročitao ugovor.
citiraš im rečenicu iz ugovora, oni ti kažu jednostavno ne, to nije tako. a ti si nepismen???
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:47   #2810
Quote:
harmonikas221 kaže: Pogledaj post
ljudi ovo je smijesno sad zovem optimu i pitam u kojoj je fazi moj kvar i dali se otklanja! Zenska mi je rekla da imam zabranu od t-coma i da se njuma obratim i ja se poceo smijat reko mogu i nazvat ali sa uvjeren 1000000000000000% da oni nemaju nikakve veze ja sam vas korisnik i vi trebate rijesavat probleme! Ja sam potpiso ugovor sa vama!!!!
Jos trazim nekod nadređenog i kaze zenska da nema nikoga kome bi me mgla prespojit!
Ne znam o kakvoj bi zabrani trebalo biti riječ :-) iako puno kvarova uzrokuje T-com korisnicima Optime a sad samo služba zna kakva je zabrana u pitanju.

Quote:
Elich San kaže: Pogledaj post
ma to kako se njihovi operateri u zadnje vrijeme odnose prema klijentima je krajnje bezobrazno. ja ne kažem, ima ljudi koji njih nazovu pa su bahati, bezobrazni....ali pokušaš s njima na fin način a oni ti kažu da si nepismen, da nisi dobro pročitao ugovor.
citiraš im rečenicu iz ugovora, oni ti kažu jednostavno ne, to nije tako. a ti si nepismen???
koja rečenica je u pitanju ?
UltraDelux is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:01   #2811
Quote:
UltraDelux kaže: Pogledaj post
koja rečenica je u pitanju ?
Mislim da je već pisala pisala o tome. U ugovoru piše da je opremu kupila po povlaštenoj cijeni, a Optima tvrdi da je samo dobila u najam.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:45   #2812
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Mislim da je već pisala pisala o tome. U ugovoru piše da je opremu kupila po povlaštenoj cijeni, a Optima tvrdi da je samo dobila u najam.
Prolistao sam unazad, možda previdio je li tko obrazložio točno ...
Modem i spliter su vlasništvo korisnika dok IPTV uređaj je u najmu.
"* podrazumijeva IPTV prijamnik (STB) je vlasništvo Optima Telekoma i Pretplatniku se daje na korištenje za vrijeme trajanja ugovora za korištenje O₂TV+ i
O₃TV+ paketa."
Na ugovoru je naglašeno da se modem , spliter i usb adapter (bežični) kupuju ostalo nije napomenuto koliko vidim. A u službenom cjeniku je ono gore navedeno za plus pakete i one koji nisu plus
UltraDelux is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:12   #2813
Jedna stvar mi nije jasna. Prošli mjesec imao sam na računu OptiDSL paket FlatRATE0 = 0,00kn a ovaj imam OptiDSL paket FlatMAX = 40,98 kn. WTF??
__________________
'Turn on, tune in, drop out'
On aciD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:22   #2814
Koristim SX 763 od T-coma za Optimu,samo sam upisao korisnicko ime i
lozinku_naravno radi jer je preko T-com infrastrukture-.
Zanima me treba li mijenjati jos nesto od internet postavki u modemu?
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:27   #2815
Quote:
On aciD kaže: Pogledaj post
Jedna stvar mi nije jasna. Prošli mjesec imao sam na računu OptiDSL paket FlatRATE0 = 0,00kn a ovaj imam OptiDSL paket FlatMAX = 40,98 kn. WTF??
Možda je bila nekakva promocija/akcija?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:36   #2816
Quote:
teso kaže: Pogledaj post
Jeli netko uspio raskinuti ugovor sa optimom?
Je. Ključ je jednostavan - zovi ih svaki Božji dan i budi dovoljno dosadan.
Ponudit će raskid ugovora (pomaže i spominjenje zaštite potrošača, Potrošački kod i novina )

Quote:
Elich San kaže: Pogledaj post
ma to kako se njihovi operateri u zadnje vrijeme odnose prema klijentima je krajnje bezobrazno. ja ne kažem, ima ljudi koji njih nazovu pa su bahati, bezobrazni....ali pokušaš s njima na fin način a oni ti kažu da si nepismen, da nisi dobro pročitao ugovor.
citiraš im rečenicu iz ugovora, oni ti kažu jednostavno ne, to nije tako. a ti si nepismen???
U zadnje vrijeme? Bezobrazni su već godinu dana kako imam Optimu. Jednom prilikom je jedna kojoj su osnove informatike u nožnom prstu rekla da nek si izvolim popiti tabletu za živce nakon što sam joj ja rekla da bi joj bilo bolje da prouči udžbenik iz informatike za 8 razred osnovne škole jer nikad ne zna rješava li stvarni problem ili sugovornik predstavlja unutarnju kontrolu A još sam bila iznimno i iritantno ljubazna. No, sigurna sam da nakon mog maila nadređenoj, nadređena nije bila iritantno ljubazna prema dotičnoj.
Sva sreća da ja mogu biti iritantna koliko oni mogu biti bahati.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 06:33   #2817
Quote:
Jean Paul Gault kaže: Pogledaj post
Koristim SX 763 od T-coma za Optimu,samo sam upisao korisnicko ime i
lozinku_naravno radi jer je preko T-com infrastrukture-.
Zanima me treba li mijenjati jos nesto od internet postavki u modemu?
Nop, sve je ok ako se spojio .
UltraDelux is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 12:38   #2818
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Šta je?

Još kad vidim da čekate po 2-3 mjeseca za net, uf...
meni je sve uredu! Nemam nikakvih problema sa brzinom sad mi je cak i nesto sitno veca nego na t-comu!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:37   #2819
Optima je potpuni promašaj! Idem u Savsku 5 tražiti poništenje ugovora jer me nisu u stanju prespojiti i pustiti u pogon. Operateri su krajnje bezobrazni, a nisu u stanju jednu jedinu suvislu informaciju dati. Nemaju blage veze ni tko, ni kad će... Užas. koji zaj... Trebao sam prvo pročitati dorume. Saker! Oni nemaju ni operatea dovljno da dižu slušalicu, a kamoli tehničara,..jedna mi kaže da šta se toliko uzbuđujem i što mi je sad važno kad ću točno dobiti liniju!? Ma katastrofa glup je uopće pisati. Kad ukucate u google: "optima forum" izbaci : Optima telekom divljaštvo na hrvatski način! Čovjek je sve dobro napisao 100%. koma
tomox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:13   #2820
jel se kome to još dešava zadnje dvi večeri oko 22h pukne komplet o3 paket i tako na jedno 30tak minuta :/
Sucimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.