Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2016., 10:05   #1
Tom Clancy's Rainbow Six Siege



Tom Clancy's Rainbow Six Siege Official - Operator Gameplay Trailer [UK]

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - Gameplay Trailer Fall 2015


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Launch Trailer

Bazirano na Clancyevoj noveli Rainbow Six, pretvoreno u first person shootere, R6 Siege je novi serijala, takticki shooter koji podsjeca na CS GO i slicne.

Nisam preveliki fan ovakvih igara, pa sam ovo uzeo na nagovor od frenda i odusevio se. Igra ima asimetricni pristup s razlicitim klasama za igranje, koje poprilicno mijenjaju pristup svakoj igri.

Svaka igra zapocinje s rundom pripreme, gdje ekipa koja defenda postavlja razlicite klopke i barikade (mine, razorwire, barikadiranje prozora i vrata, postavljanje objective), a napadaci kroz dronove pokusavaju skuziti gdje se ovi nalaze. Nakon tog kratkog vremena, krece igra i tu pocinje picvajz, jer razlicite klase mogu proc kroz zidove, podove, dignut po zida u zrak, koristiti drovone u igri...

Svaka klasa se placa renown bodovima, svaka ima jos stvarcice za otkljucati i ima hrpa toga za napraviti u igri. Komjuniti je dobar, igrao sam casual igre i zajebao masu puta, nisam primjetio neku toksicnost.

Ubisoft je takodjer dobro odigrao s Season passom i pozdravljam model. Nema community splita, svi dobiju nove mape i operatore, ako imate season pass, dobijete nove skinove, nove operatore nesto ranije i lagani XP boost.

Ugodno iznenadjen igrom.

Ak se nekom igra, uPlay ID - UncleMati
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:05   #2



Ovo je mapa iz Splinter Cell Blacklist



Ne vidi se dobro, ali tko je igrao znat će
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:38   #3
https://discord.gg/CwW2y
Ako netko traži ekipu za ranked ili samo casual, na ovom discord serveru se nalazimo, domaća ekipa, uvijek ima nekog, pa navalite
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 12:58   #4
igra tko još ovo..ima kakav discord ts za igrat s domaćom ekipom?
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2018., 20:03   #5
Možda dižem temu iz mrtvih, ali ja igram i ako netko hoće neka se javi u pm za discord ili neka pošalje (posta) link za vlastiti. Igram casual i ranked (manje jer nemam stalnu ekipu)
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2018., 01:22   #6
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Možda dižem temu iz mrtvih, ali ja igram i ako netko hoće neka se javi u pm za discord ili neka pošalje (posta) link za vlastiti. Igram casual i ranked (manje jer nemam stalnu ekipu)
Sam daj. Ja za.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.