Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 13:33   #761
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
To da si mrtav u sporijem tenku na otvorenom vrijedi i bez arty, probaj se popeti na cliffu gore ako su mediumi uzeli sredinu, isto te ubiju kao psa.
problem je sto pravih bitaka nema, vecinom popusim od nekog koga niti ne vidim jer cuci na kraju neke mape a spotao me lik koji je kamikaza, fino izbacit artye pa da vidimo kako rade prstici, jos samo fali da uvedu nocne bitke pa da svijetlimo u mraku kad bude "stun"
lkuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:24   #762
Ove promjene koje su uveli za arty su super. Brži mi je reload, osjetno su preciznije, mogu stunati 3,4, nekad i 5 idiota odjednom što se guraju kroz usko grlo na karti. I to sve jednim prstom, dok lagano pijem kavu ili pivo. Baš mi je gušt igrati. Šteta je što su dmg toliko nerfali ali šta se može...negdje dobiješ negdje izgubiš. Jeli tako?
Najbolja stvar je kad dođe nadobudni maus ili E5 pa krene provirivati iza kamena...a moja francuzica pljuje granaticu svakih 30-ak sekundi

Žao mi je najviše što ukinuše chat sa protivnicima pa mi više toliko ne spominju sve po spisku na svim jezicima kontinenta
__________________
Mozak van da skoči!
Morgoth_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:23   #763
Quote:
lkuka kaže: Pogledaj post
problem je sto pravih bitaka nema, vecinom popusim od nekog koga niti ne vidim jer cuci na kraju neke mape a spotao me lik koji je kamikaza, fino izbacit artye pa da vidimo kako rade prstici, jos samo fali da uvedu nocne bitke pa da svijetlimo u mraku kad bude "stun"
izbila bi pobuna da maknu arty iz igre.
imam 2 desetke i jednu osmicu i sad da mi to maknu trebali bi dat neku jebenu kompenzaciju da budem zadovoljan.


arty vise nije zabavan za igrat. ono pogodim nekog za 200 i stunam ga, wau e. uopce nije gust. mada ni prije nije bilo, puknem 5x i fulam pa pogodim jednom nakon tog i oneshotam.
artiji su bili zabavni prije HE nerfa, ali zanimljivo, onda nisu ljudi toliko plakali kad nitko nije imo xwm i bolil ga je kuki za statse.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:02   #764
bonus kod:
http://prntscr.com/f45hjn
personal reserves

bit ce jos kod QB na stremu danas:
https://www.twitch.tv/quickybaby

ali odo gledat utakmicu.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 22:49   #765
Radi i QB2US28T9NMQB
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:20   #766
Dan premiuma: QB5EM7NWKLQR4


I WoT Development: Ranked Battles
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 05.05.2017. at 00:08.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:49   #767
znaci morat ce se igrati ranked.
izgleda dobro razrađeno.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:14   #768
Ono kad su ti protivnici toliko greedy da će te slijediti u smrt

__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:16   #769
igro sam jucer malo, rjesavo x5 i mogu reci da je update uspjesan.
MM radi dobro. cak uspije balansirat i po tipu tenkova.
reusable consumable je jako dobra stvar.
map rotacija dobro radi.
artija ima osjetno manje nego prije.
sve u svemu dobar update.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 16:45   #770
Nakon što je pao hype isprobavanja novih LT i SPG te nakon što su SPG igrači rage quitali zbog arty promjena, sada su partije prilično balansirane što se tiće tipova tenkova. Uglavnom ima 0-1 arta, samo ponekad više, a LT-ova uglavnom 1-3. I da se igrati, čak i na x5 vikendu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:04   #771
https://www.twitch.tv/wgl_en

uzivo
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:01   #772
navi-tornado,
navi povede 3;0,
mislim si ocu ugasit ili da gledam jos malo.
nakon tog tornado dobije 7 zaredom i okrene na 3:7!
strasno.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 21:43   #773
sviđa mi se ovaj ranked battles. fino se igra, nema da se netko zabije i krepa badava u prvoj minuti. odigro sam kojih 10 partija, doso na rank 2. mislim da mi je svaka partija trajala vise od 5 min za razliku od randoma gdi je to rijetkost. bit ce to dobro
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:52   #774
Primjećujem da su sve partije jednostrano dominantne, što je dosta drugačije od randoma. Doduše, ima smisla, ako probijemo jedno krilo ostatak igrača je u Rankedu dovoljno pametan da ne izgubi odmah drugo krilo, već se brane dok ih ne okružimo.
Kvaliteta partija je također dosta visoka, posebice od ranka 3. I mislim da je poboljšan credit making jer rijetko kad gubim creditse ako ne zeznem partiju.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:43   #775
Daj sta vi igrate??? Bobine ko i u randomu, jos i gore kad im das desetke da voze.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
__________________
26.6.2014. Oskar
Snivaj ti jer sutra ja ću doći
Jednom još da ti kažem laku noć
kreso82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 20:22   #776
Na kojem si ranku?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 00:10   #777
Bio na 4. Sada pao na tri. Prva crta. Gore danas nego jucer. Pogledas mapu i znas da je fail. Heavy rush na shumici, cijeli tim na arktiku u kanjoncic, heavyi na prokhorovki na brdo (e 100) i tak....izgubim zivce. Sto se vise nerviram losije igram. Da ne pominjem nasutavanje zlatom. Bande glupana harajuserverima
I MM je uzasan. Jedbi heavije drugi mediume. Jedno 6 il 7 partija. Da se useres.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
__________________
26.6.2014. Oskar
Snivaj ti jer sutra ja ću doći
Jednom još da ti kažem laku noć
kreso82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 00:40   #778
Danas nisam mogao igrati ranked, al nadam se da neće biti takvo stanje i dalje.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 17:22   #779
Ne igram Ranked pa ne znam kak je u praksi, no razmišljam malo i padne mi na pamet jedan problem koji bi se mogao javiti - dobri igrači na svakoj mapi imaju neku određenu poziciju na koju vole otić jer puno mapa ima poziciju-dvije koje su puno bolje za startati meč od ostalih pozicija. Isto tak ima pozicija na koje će dobar igrač vrlo rijetko otići. Recimo valley na Lakevillu je klasičan primjer takvog nečeg.
Zbog tog mi se čini da bi raspored igrača po mapi mogao biti sjeban ako staviš 30 dobrih igrača u jedan meč.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 17:58   #780
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Recimo valley na Lakevillu je klasičan primjer takvog nečeg.
jucer ja maus i jos 2 mausa na lakevilu drzimo njihovih 6 tenkova.
inace nikad nejdem tamo



@kreso82, kaj se cudis ko pura dreku. u randomu na desetkama pola ljudi puca gold. u CW gold je obavezan, zasto bi drugacije bilo u ranked? nije kriv mode, nego mehanika igre.
inace vozikam se u mausu, velika vecina me gađa goldom i opet imam po 4-5k blokanog.
liga 1, rank 3.2, bio sam na 4, ali sam pao uz nekoliko nesretnih poraza di sam bio peti po expu.

u heviju, ako napravis 3k dmga unutar 300m, sigurno si u top 3 u defeatu.
nekad cak i 2k bude dovoljno + neki spot jer uvijek ima ekipe kaj snajpa.

malo je frustrirajuce kad izgubis ševron.
u bit razlika između pobjede i poraza je 2 ševrona, a to je puno.
trebaju uvesti neutralni ševron da ne gubis nista.
cisto sam sluzbeni forum i ovaj prijedlog mi se sviđa:
Quote:
1. if you won't lose chevrons - how your gameplay will improve? to achieve something you must be faced with some risks to loose it. of course there might be some proposals to something like this:

win team - 7 wins chevrons, 5 gets nothing, 3 loses chevron

loose team - 3 wins chevrons, 5 gets nothing, 7 loses chevron

i guess this system would be more "fair" to those who will lose battle because of dumb players.
iz ovog posta

s time da bi ja stavio dodatni bonus ševron ako dobis medalju tipa scout, top gun ili steel wall.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.