Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 16:23   #1
Postoje li privilegirani?

Da li je ovo primjeren način komunikacije prema kolegama forumašima?
Zanima me jer se pojedine forumaše banira i za gluposti poput "trolanja na četu" a na direktne uvrede se ne reagira.
Poznata je prisnost između modova i dotične.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=101
muzej vibracija is offline  
Old 11.05.2017., 16:26   #2
Ukratko, korisnik je forumasici rekao nesto unutar zustre rasprave, korisnica je vratila. Odluceno jest da postovi nisu za karton. U najbolju ruku, oboje(a simpaticno je kako si spomenuo samo nju, ali ne i post koji je vodio tome, toliko o pristranosti) bi trebali dobiti karton za trollanje, to je to.

Mimo toga, tuđi postovi i tuđi kartoni te se ne ticu, pa shodno tome nit 'glupost poput trollanja na chatu.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.05.2017., 16:35   #3
Naravno, ono što prolazi pod "rođačku spregu" je izgleda tebi OK ali u civiliziranom svijetu nije.

Molim odgovor više razine.

Edit: - ako se na drugima provodi nepravedno moderiranje a na meni ne, onda nemam pravo prijaviti tako nešto i očekivati odgovor jer mene se ne tiće?

Molim i na ovo pitanje odgovor više razine moderiranja.
muzej vibracija is offline  
Old 11.05.2017., 16:39   #4
Quote:
muzej vibracija kaže: Pogledaj post
Naravno, ono što prolazi pod "rođačku spregu" je izgleda tebi OK ali u civiliziranom svijetu nije.

Molim odgovor više razine.
Ako vise razine zele, slobodne su kartonirati oba posta, ja sam ponudio objašnjenje zasto nisu kartonirani od modova.

Najbolje da cemo sterilizirati pola foruma ili u isti rang stavljati 10 postova naskakivanja na chatu s dva posta podjebavanja. Ukratko, da se ponovim - tuđi kartoni i tuđi banovi te se ne ticu, ticu se jedino osobe koja ih je zaradila. A to ce ti potvrditi i vise razine. (A ovdje mislim na tvog pajdu Joshuu koji je odletio zbog drkarenja po chatu)
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.05.2017., 16:50   #5
Prikaz tvojeg razumjevanja postova koje napišu "nepodobni" forumaši, pristranosti i moderatura koja vodi u nove svađe koje si baš ti izazvao da bi opravdano mogao banirati.


https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5802

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5811

Edit: ne poznajem Joshuu, a kamoli da bi bili pajdaši kao što si ti s ekipom koju štitiš.

Pokušavanje da meni prišiješ "rođačke veze" ne ide i ne umanjuje tvoju pristranost moderature.
muzej vibracija is offline  
Old 11.05.2017., 16:55   #6
Quote:
muzej vibracija kaže: Pogledaj post
Prikaz tvojeg razumjevanja postova koje napišu "nepodobni" forumaši, pristranosti i moderatura koja vodi u nove svađe koje si baš ti izazvao da bi opravdano mogao banirati.


https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5802

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5811


Jedno milion puta je receno:

a) Rad moderatora se NE komentira na temama, nego se iskljucivo komentira na PŽK. Korisnik kojeg sam citirao je u nekoliko postova komentirao moderaturu. Mogao je od mene dobiti ladno 4-5 kartona, nije dobio niti jedan, toliko o pristranosti. Ovo oko rada moderatora cak pise u pravilima USa.

b) Mod upozorenja koja su napisana drugom bojom se ne komentiraju. Korisnik je za to dobio karton. Jedan, umjesto 5.

Na forumu je zabranjeno praviti se glupim kao sto to radis ti, upravo sada. Pravilo broj 15.

Al moram te pohvaliti, fakat imas dzon-obraz. Zato sto nisu dodijeljena 2 kartona, ti meni pises o rođackim vezama, a ti uredno lobiras za lika u banu, slucajno mu ne drzis ledja, al zato itekako pratis chat. Uvjerljivo. Nek otpisu vise instance.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.05.2017., 17:07   #7
Ponovo meni pokušavaš "rođo stil" pripisati. Shvati prijavio sam post u kojem se priča i tvoj način prozivanja onih koji se ne slažu s ekipom koju štitiš.
Niti slova o tom Joshui i on nije tema ovdje.

Da si imao namjeru biti objektivan prozvao bi i citirao postove ekipe koju štitiš a ne jednog forumaša koji se sa njima ne slaže. Pri tome uopće nema smisla tvoj odgovor na post koji je napisao već je to bilo pokazivanje moderatorskih mišića onima koji ne misle kao tvoja ekipa.

Uz sve to sada si uvrijedio mene tvrdnjom da se pravim glup i da imam obraz- džon ...

Pa eto uz sve još jedno pitanje za više razine moderiranja - ima li pravo moderator vrijeđati forumaša koji se ne slaže s njegovim načinom moderiranja?
muzej vibracija is offline  
Old 11.05.2017., 17:19   #8
Postoje li privilegirani?

Quote:
muzej vibracija kaže: Pogledaj post

Da si imao namjeru biti objektivan prozvao bi i citirao postove ekipe koju štitiš a ne jednog forumaša koji se sa njima ne slaže. Pri tome uopće nema smisla tvoj odgovor na post koji je napisao već je to bilo pokazivanje moderatorskih mišića onima koji ne misle kao tvoja ekipa.
Ali kako ih ja stitim? Tvoj dokaz da JA nekog stitim su dva posta za koje je nekoliko modova USa, a ima nas 4 - odlucilo da necemo kartonirati?

Quote:
muzej vibracija kaže: Pogledaj post
Uz sve to sada si uvrijedio mene tvrdnjom da se pravim glup i da imam obraz- džon ...
Pravis se glup iz jednostavnog razloga. U svom trecem postu na temi si stavio link na moje crveno mod upozorenje na chatu, te skrenuo paznju kako ja vodim temu u novu svađu, a pritom si ignorirao cinjenicu da miki-likija nisam kartonirao za komentiranje moderature, nego sam mu samo ostavio crveno upozorenje. I post je samo objasnio da chat nece sluziti za razracunavanje, pa shodno tome nece sluziti tome da ekipa mirno prica, a jedan korisnik dolazi provocirati i jahati po korisnicima.

Quote:
muzej vibracija kaže: Pogledaj post
Pa eto uz sve još jedno pitanje za više razine moderiranja - ima li pravo moderator vrijeđati forumaša koji se ne slaže s njegovim načinom moderiranja?
Pravilo 15 od foruma kaze - zabranjeno je praviti se glupim.

A kakav tocno obraz imas, ako meni zbog 2 nekartonirana posta pripisujes "rođačku spregu," lobiras kakti zbog toga da se nekoga stiti, a uredno sam ti podastro dokaze da je moderatura s moje strane, itekako isla svim korisnicima osim jednog na ruku jer ih nisam sterilizirao sve? Svašta. (p.s. Tog jednog cak nisam ni ja kartonirao / odveo u ban)
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 11.05.2017. at 18:05.
phiber is offline  
Old 11.05.2017., 19:52   #9
Dok ti je jedan profil u banu, ne smiješ koristiti druge. Ovome ide trajni ban, a onom drugom se ban produljuje za još tjedan dana.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.