Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 13:36   #5701
Wazzzzaaap bitches

Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 16:46   #5702
U jeate. Solo ti si danas opak. Šta bi?
Old Danas, 16:52   #5703
Preživio sam prvi krug izbora, bio sam u poglavarstvu do samo pola dva ujutro. I onda ujutro od pola 10 do 12 u uredu Zagrebačke županije, koja je ironično u Zagrebu u Vukovarskoj (kažem ironično jer Zagreb nije u Zagrebačkoj županiji )
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 18:20   #5704
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Preživio sam prvi krug izbora, bio sam u poglavarstvu do samo pola dva ujutro. I onda ujutro od pola 10 do 12 u uredu Zagrebačke županije, koja je ironično u Zagrebu u Vukovarskoj (kažem ironično jer Zagreb nije u Zagrebačkoj županiji )
Prezivio si bolje nego Bandic.
Old Danas, 18:46   #5705
I on je preživio sasvim dobro, i vjerojatno će nakon drugog kruga moći nastaviti po starom :/
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 18:58   #5706
http://imgur.com/gallery/zuW8D

Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Ko sladoled a? baš si slatka
Kao sladoled se baš i nisam rastopila.

Zadnje uređivanje leptirica88 : Danas at 19:13.
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:19   #5707
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Kao sladoled se baš i nisam rastopila.
ej ćao, sićan se da san se dopisiva s tobon ovdi prije 3 god pa evo samo da pozdravin
˝Oni su kao za toleranciju, a netolerantni su im svi koji ne razmišljaju kao oni. Oni su kao za različitost, ali samo nisu za različitost mišljenja i političkih uvjerenja. Oni ne mogu podnijeti da se netko želi voditi tradicijom, nekim konzervativnim principima, da nije oduševljen liberalnim životnim stilom, ne divi se gay ljudima i slično. Zapravo podržavaju jednoumlje. Jako toksičan pogled na svijet.˝
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.