Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 13:31   #1
Trollanje na religiji.

Na forumu religija korisnik ''Nepoznati'' stalno troluje i uopste nije sankcionisan.Naime on ponavlja jedne iste besmislene stvari na raznim temama na religiji,a ti upisi nisi u skladu sa temom i ne sluze apsolutno nicemu osim da izazovu rasprave i uvrede,a jedan od tih postova sam i sam prijavio,no evo jednog posta u tom fazonu na temi ''o razlozima za ateizam'' https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1587 .Ovakve slicne postove sa istom tematikom i jos neke postove ponavlja bukvalno u raznim temama na religiji i nikada nije sankcionisan zbog toga, a izgleda ni opomenut.
DavMla is offline  
Old 09.04.2017., 15:20   #2
Quote:
DavMla kaže: Pogledaj post
Na forumu religija korisnik ''Nepoznati'' stalno troluje i uopste nije sankcionisan.Naime on ponavlja jedne iste besmislene stvari na raznim temama na religiji,a ti upisi nisi u skladu sa temom i ne sluze apsolutno nicemu osim da izazovu rasprave i uvrede,a jedan od tih postova sam i sam prijavio,no evo jednog posta u tom fazonu na temi ''o razlozima za ateizam'' https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1587 .Ovakve slicne postove sa istom tematikom i jos neke postove ponavlja bukvalno u raznim temama na religiji i nikada nije sankcionisan zbog toga, a izgleda ni opomenut.
Ja sam ateist (bivši katolik) i jedan od razloga je taj što mislim da je Isus bio loš lik jer se nećkao oko toga da ljude spasi od pakla. A tema je "O razlozima za ateizam".
Nepoznati is online now  
Old 09.04.2017., 15:30   #3
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ja sam ateist (bivši katolik) i jedan od razloga je taj što mislim da je Isus bio loš lik jer se nećkao oko toga da ljude spasi od pakla. A tema je "O razlozima za ateizam".
Wow,ti bi i ovde da trolas? Kakav je to razlog za ateizam,to ponavljas stalno kao i druge stvari neke koje ponavljas i onda isprovociras raspravu, a i svadju nekad.
DavMla is offline  
Old 09.04.2017., 15:44   #4
Kao prvo, otvaraš temu o postu starom sat vremena, a za to se na pžk dobiva karton. Kao drugo, forumaš za kojeg govoriš da nikada za slične postove nije sankcioniran na Religiji od zadnjih 30 kartona ima 29 zarađenih baš tamo. Doviđenja.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.