Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 15:09   #1
Jel bi me ko primio na rad...

Jel bi me ko primio na rad ako ne vidim na desnu stranu?? Pitam iz razloga jer imam 20. godina i neznam sta da radim, dal da trazim posao il da ganjam neku rentu il nes... I koji posao bi mi najbolje pasao? Zavrsio sam stolara. To sto ne vidim na desnu stranu je posjedica teske prometne nesrece koja mi se desila prije nesto vie od tri godine....
swaggerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 16:05   #2
naravno da se može naći posao, ali tebi je sigurno teže sa tvojom tegobom, ali treba biti uporan u HR je svima teško naći posao...

Ja bih probao se javljati na sezonske poslove, u životopisu nebi napominjao to kao nedostatak, a u razgovoru objasniš svoju situaciju ali glavno je da imaš volje za rad a sezonaca trebaju...

sretno
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 17:44   #3
Hvala.
Probat cu.
Konobara sigurno ne bi mogao raditi, za kuhara nezz, mozda pom. kuhar bi mi odgovarao.
swaggerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 23:32   #4
Sretno!
I ja imam određenih zdravstvenih problema, pa znam koliko to može biti teško, ali sigurno će netko već nagraditi tvoj trud
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 01:52   #5
Quote:
swaggerr kaže: Pogledaj post
Jel bi me ko primio na rad ako ne vidim na desnu stranu?? Pitam iz razloga jer imam 20. godina i neznam sta da radim, dal da trazim posao il da ganjam neku rentu il nes... I koji posao bi mi najbolje pasao? Zavrsio sam stolara. To sto ne vidim na desnu stranu je posjedica teske prometne nesrece koja mi se desila prije nesto vie od tri godine....
Naravno da bi te mnogi primili na rad, pa nije to toliko ograničavajući faktor u nizu poslova.

Gdje baš ne možeš, ne možeš. A ako možeš biti pomoćni kuhar, možeš biti i glavni jedan dan, mene nikako ne bi smetala dobra večera makar i od ćoravog kuhara (šala, ne mi se uvrijediti).

Uostalom, ako možeš pisati na forumu, možeš i raditi bilo koji posao za računalom.

Ako imas kakvu potvrdu o invalidnosti zbog tog ograničenja, mislim da poslodavac dobiva i neku povlasticu za zapošljavanje osoba s invaliditetom, pa si pogledaj i to na HZZ-u, to ti je dobar adut za napomenuti.

Sretno s traženjem posla
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:39   #6
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Sretno!
I ja imam određenih zdravstvenih problema, pa znam koliko to može biti teško, ali sigurno će netko već nagraditi tvoj trud
Hvala. Ma joj sta rec moramo nastaviti zivjeti s tim. D
swaggerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:40   #7
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Naravno da bi te mnogi primili na rad, pa nije to toliko ograničavajući faktor u nizu poslova.

Gdje baš ne možeš, ne možeš. A ako možeš biti pomoćni kuhar, možeš biti i glavni jedan dan, mene nikako ne bi smetala dobra večera makar i od ćoravog kuhara (šala, ne mi se uvrijediti).

Uostalom, ako možeš pisati na forumu, možeš i raditi bilo koji posao za računalom.

Ako imas kakvu potvrdu o invalidnosti zbog tog ograničenja, mislim da poslodavac dobiva i neku povlasticu za zapošljavanje osoba s invaliditetom, pa si pogledaj i to na HZZ-u, to ti je dobar adut za napomenuti.

Sretno s traženjem posla
Hvala.
swaggerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:48   #8
Pa sigurno možeš biti sobarica ili pomoćnik u kuhinji. Vidi što realno možeš stvarno raditi i tamo traži. I nemoj spominjati, samo reci da malo slabije vidiš na to oko i to na zadnjem razgovoru, ali nemoj u detalje....
Zvrka Zvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 10:36   #9
Aha.
Ma meni je odvjetnik i govorio nesto o renti kao da bi mogao primati i invalidninu, jer meni nije problem samo vid, mene bole i ledja kad dugo stojim i rebra i rame lopatica... :/
swaggerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:36   #10
a što bi radio?
Bilijuner is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.