Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 10:53   #1
Pravnici u zdravstvu

ima li koji pravnik da radi u bolnici, domu zdravlja, zavodu za javno zdravstvo i slično?
Zanima me kako su izgledali razgovori za posao i što je još važnije - koji su to najosnovniji zakoni za koje se može očekivati da ih znate kada se tamo zapošljavate? Zakon o obveznom zdravstvenom osiguranju i Zakon o zdravstvenoj zaštiti su jedini koji mi padaju na pamet...
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 12:58   #2
Zakon da znaš ravnatelja?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 13:32   #3
osim toga....
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:56   #4
Postoji poslijediplomski medicinsko pravo pa progooglaj, naći ćeš sve kolegije, a to su ti i vezani zakoni.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 10:59   #5
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Postoji poslijediplomski medicinsko pravo pa progooglaj, naći ćeš sve kolegije, a to su ti i vezani zakoni.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Koji kosta 32 000 kuna. I Šta završiš to pljunes novce i opet radis na kasi jer nemas rođu na položaju. ...

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:23   #6
Nisam rekla da ga upiše, nego da na stranici poslijediplomskog ima odgovor na svoje pitanje što je to vezano za medicinsko pravo

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:40   #7
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da ga upiše, nego da na stranici poslijediplomskog ima odgovor na svoje pitanje što je to vezano za medicinsko pravo

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Sorry. Krivo sam ja post pročitala.

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:47   #8
Sto bude na testiranju za posao pravnika u bolnici?
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 12:26   #9
Opca bolnica - ne znam je li ovo za smijati se ili plakati ali natjecaj je za pravnika u bolnici u jednom gradu.... Na neodređeno.
Lani u ovo doba se tražilo na odredjeno i primljena je xy osoba.
Sad nakon godinu dana ta ista osoba kandidat za posao na neodređeno.

Samo Čekam sad svaki dan da bude obavijest o odabranom kandidatu.

Bar da nisu bili tako glupi i da su maknuli obavijest od lani , da ljudi koji nisu imali srece skuziti to na vrijeme , da se imaju čeme nadati....

Uključujući i mene ali eto ja sam na vrijeme shvatila pa sam si ustedila i vrijeme i zivce.

I naravno da u natjecaju pise , pored godine dana staza u struci , pozeljno iskustvo u zdravstvenoj ustanovi....
I na kraju - da zadržavaju pravo ponistaja natjecaja bez obaveze prema kandidatima....
To valjda ako se dogodi da netko bolje napise test .... Ili ako se javi kandidat s pravom prednosti pri zapošljavanju , al u tom drugom slučaju im placanje kazne ne gine...

I da, secer na kraju - uveli su psiholosko testiranje kao prvi krug testiranja, a poznato je da u to nema nitko pravo uvida.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.