Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2005., 22:12   #81
Quote:
Black Revenger kaže:
uuuuu, dobro je. al garantiram ti da bi anomen s njim bil bolji mada nije loš ni s flailom of ages .


ja na dvojci uvjek koristim 2 sjekire (ili mogu stavit onu za gađanjea ak treba- sekundarno oržje), minsc two handed sword (liacor ) i luk, anomen taj flail i pračku, aerie pračku + neki dobar štit, nalia onaj luk kaj daje 1 extra napad (ili tak nešt), a jahiera onaj otrovni club 3+ i pračku.
viconia ima 19 dex mislim, full cleric je pa ima veći domet za napredovanje, a k tomu je i drow pa ima nešto imunosti na magiju(65%?)... anomen je hipersenzitivna pi*kica, a viconia voli sadomazo... i jedina od romansi koja obavi stvari kak spada
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2005., 20:02   #82
Quote:
Cthulhu kaže:
viconia ima 19 dex mislim, full cleric je pa ima veći domet za napredovanje, a k tomu je i drow pa ima nešto imunosti na magiju(65%?)... anomen je hipersenzitivna pi*kica, a viconia voli sadomazo... i jedina od romansi koja obavi stvari kak spada
al anomen je bolji jer je on vec level 7 fighter (to mu ne raste) pa ima bolji tacho i još neke stvari.
a vinconia je drow, al se u igri deklarira kao elf i mislim da ima 50% mag. resistance (tolko sigurno ima na jedinici, a na dvojci neznam), a k tome je još i evil i padne ti reputacija za 1 dok ju uzmeš (znam da to nije problem nazad nakupiti). ne sviđa mi se. anomen je bolji.

ali znaš onu staru: svatko svog konja hvali
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 16:08   #83
ispravak netočnog navoda: kaže se 'svaki cigo svoga konja hvali.' jedino ne znam je to sad politički nekorektno...
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 20:31   #84
1. kako ubit vampira nakon sto se pretvori u oblak/sismisa?

2. ako vodim zenski lik, s kim mogu imat romansu?
crapy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 21:33   #85
Quote:
crapy kaže:
1. kako ubit vampira nakon sto se pretvori u oblak/sismisa?

2. ako vodim zenski lik, s kim mogu imat romansu?
1. nemozes, ako se dobro sjecam, osim ako taj oblak ne uleti u kovceg koji je negdje u blizini, pa ga koknes kolcem. mogu se kupit negdje, zaboravih gdje. )

2. zenski likovi mogu imati romansu samo s Anomenom. normalno, ako ne instaliras sve one silne modove kojih ima po netu...

Sjecam se kad sam prvi put igrao, igrao sam s sorcererkom, i pricao s Anomenom, onako, cisto pristojno, kad odjednom, on izbaci nesto tipa "padni u moje narucje ljubavi..." ili tako nesto.. I ekran se zacrni... Stajao sam nevjerujuci kojih dvije minute. Mozda i tri. Sjecam se jer sam tada prvi put krenuo u duel s Firekrag-om..
__________________
"Death is lighter than a
feather, duty heavier than a mountain." - an old Borderlands saying
Rand al'Thor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 21:51   #86
Quote:
Rand al'Thor kaže:
[B]1. nemozes, ako se dobro sjecam, osim ako taj oblak ne uleti u kovceg koji je negdje u blizini, pa ga koknes kolcem. mogu se kupit negdje, zaboravih gdje. )
kolce dobijes od onog shadow tief mastera dolje u podrumu kad te posalje da poubijas vampire i ima pun kur.. kolaca dolje po grobnicama, u biti ja ih nikad nisam kupovao
__________________
When I say jump you'll reply with how high!
blog
Popcorn player is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 22:09   #87
da znao sam samo za anomena, al on je kinda dork.. i nikad ga nemam u ekipi. u biti jednom mi se nesto spetljo sa imoen ak se ne varam. bzvze
crapy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 09:38   #88
Amonen je u stvari sasvim solidan lik.Jednom sam ga vodio u ToB,nakon što sam mu disejblao glas.Ima 7 fighterskih levela,dosta je dobar sa čekićima (ima par zvjezdica na njima) i nije loš kao cleric,ali jebeš to kad je iritantan i prepotentan.
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 20:55   #89
moja trenutna ekipa

ja (beast master)
jaheira
yoshimo/imoen
minsc
edwin
viconia

sve ce bit okej... ako mi minsc ne zakolje edwina i viconiu )
crapy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 12:13   #90
Quote:
crapy kaže:
moja trenutna ekipa

ja (beast master)
jaheira
yoshimo/imoen
minsc
edwin
viconia

sve ce bit okej... ako mi minsc ne zakolje edwina i viconiu )
Heh, prvi put kad sam prolazio igru imao sam sljedecu ekipu:
ja (sorka s int. 14 )
minsc
jaheira
anomen
nalia/imoen
aerie.

Nakraju mi je Bodhi maznula Anomena, nisam znao kako da ga vratim, pa sam za endfight imao Cernda na lvl. 9 )

Tri dana sam prolazio zadnju fajtu, al definitvno je bilo najzabavnije

To su bili dani...
__________________
"Death is lighter than a
feather, duty heavier than a mountain." - an old Borderlands saying
Rand al'Thor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 19:59   #91
Quote:
Rand al'Thor kaže:
Heh, prvi put kad sam prolazio igru imao sam sljedecu ekipu:
ja (sorka s int. 14 )
minsc
jaheira
anomen
nalia/imoen
aerie.

Nakraju mi je Bodhi maznula Anomena, nisam znao kako da ga vratim, pa sam za endfight imao Cernda na lvl. 9 )

Tri dana sam prolazio zadnju fajtu, al definitvno je bilo najzabavnije

To su bili dani...
heh moj prvi lik je bio swashbuckler.. nuff said
crapy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2006., 19:30   #92
Baldur's Gate 2 [*]

U Atkhali sam, i rijesio sam quest The Eyeless cult, i usput sam ubio jednog shadow licha. pokupio sam zlatne ruke i noge. zatim sam naisao na jednu podzemnu prostoriju u jednoj kuci u docks districktu gdje trebam ostaviti te dijelove, ali trebam jos naci zlatni torzo. u toj kuci pricam sa zlatnom lubanjom...(pretpostavljam da se radi o nekom demilichu)..on mi veli da je torzo u jednoj od kuca u gradu, ali ne mogu ga naci...pa ako je netko rijesio quest
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2006., 20:12   #93
Torzo ti je smješten u podrumu kuće u brigde distirktu,u sarkofagu i za njega se moraš borit s nekim lichom također ako me sjećanje ne vara.
Poklupiš, vratiš sve tom lichu i spremi s ena iznenađenje, ako trebaš dalje pomoć javi, samo da ti kažem da je to jedan od najtežih questova u cijeloj igri. Zmajevi su p***** dim prema tome, barem je meni tako bilo, možda zato jer nemam wizarda u ekipi pa.. Mislim da ako imaš čarobnjaka da bi ti moglo biti lakše.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2006., 22:11   #94
Ma kako namjestit one settingse nakon instala, meni je to jednom sjebalo komp...
__________________
Don't worry,be happy
Elektron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2006., 22:32   #95
Quote:
Elektron kaže:
Ma kako namjestit one settingse nakon instala, meni je to jednom sjebalo komp...
Ne razumijem te..? Onaj prozor koji ti se otvori prvi put kad pokusas startati igru?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 01:16   #96
Quote:
Ken kaže:
Torzo ti je smješten u podrumu kuće u brigde distirktu,u sarkofagu i za njega se moraš borit s nekim lichom također ako me sjećanje ne vara.
za ruke i noge sam ubio shade licha u onom questu, a ubio sam jednog licha u city gates districtu-i tamo sam dobio onaj kul mac, daystar, medjutim, nikakvog torza nisam nasao..evo, i sad sam provjerio. naravno da sam prvo pretrazio bridge district, kako si mi rekao, ali ne znam u kojoj kuci....ne nadjem...e jebemu, a bas sam se naostrio na ovaj quest...kontam da ce nagrade biti dobre, a kamoli experience...


di je torzooooooooooo?!
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 01:30   #97
Quote:
ishamael kaže:
za ruke i noge sam ubio shade licha u onom questu, a ubio sam jednog licha u city gates districtu-i tamo sam dobio onaj kul mac, daystar, medjutim, nikakvog torza nisam nasao..evo, i sad sam provjerio. naravno da sam prvo pretrazio bridge district, kako si mi rekao, ali ne znam u kojoj kuci....ne nadjem...e jebemu, a bas sam se naostrio na ovaj quest...kontam da ce nagrade biti dobre, a kamoli experience...


di je torzooooooooooo?!
Kako ne nađeš kad sma ja našao?
Ja sma to igrao prije godinu dana, nagrada je dobra, neki prsten i jedno 50-ak tisuća xp-a.
Potrazi u podrumu kuća neoznačenih na karti
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 01:35   #98
a jel 100% u bridge districtu? nevezano sa onim lichem iz city gates districta?
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 02:27   #99
Quote:
ishamael kaže:
a jel 100% u bridge districtu? nevezano sa onim lichem iz city gates districta?
Torzo je 100% u bridge distriktu.
Uglavnom tebi je u docks disktriktu lich rekao da mu nađeš dijelove kako biš ga oživio? torso je u bridge distriktu sigurno, u podrumu jedne kuće
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 02:30   #100
Quote:
ishamael kaže:
a jel 100% u bridge districtu? nevezano sa onim lichem iz city gates districta?
Onaj u gate distriktu je nevezan s time, malo je tezak ako prizove svoje demone. Koliko se sjećam neka tajna vrata vode do njega. Jesi njega sredio? Ali svejedno, on ti nea veze sa ovime
možda opet instaliram igru ako ne budeš mogao naći čisto da nađem torzo
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.