Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 22:20   #61
u claymore se nebi trebala razocarati, osim ako sad kraj ne pokvare.
ja sam jedan od onih kojima se nije dalo cekati...
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 22:26   #62
Quote:
Hood kaže: Pogledaj post
Kaj da velim... Gmizala sam danas ujutro na posel krvlju podlivenih ociju, jer nisam mogla a da ne odgledam svih 26 epizoda. Odlicna serija. Prva koja kod mene moze biti spomenuta u istoj recenici s Monsterom - a to je s moje strane veliki kompliment. (G-nick, upravo tebi namigujem ).
Zanimljivo.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 20:38   #63
Quote:
Nightwolf kaže: Pogledaj post
@Camaria - Btw.. nisam razmisljao prije ali rekao sam da lik koji je dao glas Ishidi je dao glas Sasuke Uchiha iz Naruta .. ne Yagami Lightu iz Death Note-a. Vrajze zenske, uvijek zakljuce kako im dodje.. lol.
btw..
Glas od Near-a = glas od Yatsuha-e (ep 15 Samurai Champloo)
dok je L = Rhint (ep 10 Cowboy Bebop)
Ndaa daaa sad ti je kasno da se izvlačiš
...ja sam mislila da je Raito jer imaju (previše!) sličan glas no dobro, dosta o ovoj nadasve veleumnoj temi

Yatsuha ne bi nikad rekla... btw kad će film, a? a?
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 00:10   #64
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Ndaa daaa sad ti je kasno da se izvlačiš
...ja sam mislila da je Raito jer imaju (previše!) sličan glas no dobro, dosta o ovoj nadasve veleumnoj temi

Yatsuha ne bi nikad rekla... btw kad će film, a? a?
tipicno za zenske, tesko im priznat svoju gresku pa okrivljuju muske..

Film ce kad bude..
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 16:26   #65
Ah, ovo je bio lijepi weekend... Proveden uz Samurai Champloo. Bas sam se dobro zabavila i namijala, vrlo cool serija sa cool likovima, koja kombinira klasicni background Edo-perioda s modernim motivima. Bas mi je pasalo ovak nekaj lakse za pod zub...
__________________
You can never have too many knives, his father had told him. Unless they're pointed at you, and by people who don't like you much. ~ Last Argument of Kings
Hood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 23:14   #66
Quote:
Hood kaže: Pogledaj post
Ah, ovo je bio lijepi weekend... Proveden uz Samurai Champloo. Bas sam se dobro zabavila i namijala, vrlo cool serija sa cool likovima, koja kombinira klasicni background Edo-perioda s modernim motivima. Bas mi je pasalo ovak nekaj lakse za pod zub...
Jin, Fuu, Mugen..... Kada ce Shinichiro napraviti dugometrazni i od toga.... Kada, kada....

I kada ce jos nesto napraviti od Bebopa......

Ok nakon malo jadikovanja vrijeme je za ozbiljno. I meni se Samurai Champloo jako svidio... Trebalo mi vremena da se priviknem na animaciju, ali fore su prejake ... Ah taj Watanabe......

p.s. opako sam pocela stekati sta se ostatka animea tice.... Nikako da se mrdnem dalje od 3 ep. (zalosno) GITS, nikako da pogledam i doticne filmove, od Bleacha (ili kako vec) stala sam na 12. ep. Bakumatsu (ostatak naziva nikako da pohvatam) ide mi toliko sporo da je to tragedija... Ajme katastrofa....
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 17:29   #67
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto (mislim stvarno, šta je to toooolko teško )

Stavila si Mugena na zadnje mjesto. Iza Fuu. I take it personally.

Sumnjam da će Shinichiro napravit išta više od ijednog od ta 2, čovjek je užasno ljen, živi na staroj slavi

Moderatoriiiii.... učinite nešto s nazivom topika, nitko nije ni spomenuo Hellsing u zadnjih 30ak postova
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 19:31   #68
evo ti si upravo spomenula

a kako drukcije shvatit nego personally ali znam ja na ca je mislila... sendvic nije da se bunim .. lol <internal speak>
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 23:26   #69
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto (mislim stvarno, šta je to toooolko teško )
Je tesko je... Pogotovo jer nisam zapamtila nikoga iz cijele price... Svi su mi nekeko mlaki kao likovi... Prica... O cemu se tu radi, ja je ne kuzim.... Pokusavam pohvatat ali nista....

Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Stavila si Mugena na zadnje mjesto. Iza Fuu. I take it personally.
Shvati kako oces

Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Sumnjam da će Shinichiro napravit išta više od ijednog od ta 2, čovjek je užasno ljen, živi na staroj slavi
Napravio ih je cak nekoliko s time da su samo 2 (kao sto si i rekla) njegova... evo ti link...
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 21:59   #70
Je li netko čuo kakve kritike za Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone...kažu Gainaxovci da rade tetralogiju kako bi napokon sve bilo "much more understandable and accessible to non-fans than the original TV series and movies were"


i da spomenem Hellsinga baš sam maloprije pročitao da će OVA IV trajati preko sat vremena i da kasne s izdavanjem jer žele da animacija ostane na razini kvalitete prethodne tri OVA-e
LordShaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:54   #71
Idem ja sad pogledat Tales of Phantasia anime skroz u komadu (4 epizode ), pa javim dojmove. Ipak je napravljena po meni jednom od najdražih RPGova..
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 18:23   #72
Pogledano.

Nije loše, malkice preozbiljno u usporedbi s igrom i dokaz da je nemoguće ugurati RPG od 50+ sati u dvosatni anime. Prebrzo se radnja odvija.

Sad skidam Tales of Eternia, ima 13 epizoda, moglo bi bit dobro.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 19:09   #73
Lightbulb

Što mislite o Anime seriji Naruto? Meni je ta serija genijalna.
bojki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 00:20   #74
Naruto Shippuuden .. cekam episodu 28 .. drugi tjedan.. usput nadam se da si pogledao filmove od naruta .. imas TU bit torrente ako vec ne znas za link
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 18:31   #75
Quote:
LordShaper kaže: Pogledaj post
Je li netko čuo kakve kritike za Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone...kažu Gainaxovci da rade tetralogiju kako bi napokon sve bilo "much more understandable and accessible to non-fans than the original TV series and movies were"
Da da, verzija za n00bove koji nisu skužili kraj serije (možda bih je trebala pogledat?)... bezveze, radit će prema prvih 6 epi (meaning: nema Asuke).

...btw tek sad sam skužila da si to ti
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 23:38   #76
@Camaria & Amidala : Bleach: Memories of Nobody - download poceo.
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 12:50   #77
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Da da, verzija za n00bove koji nisu skužili kraj serije (možda bih je trebala pogledat?)... bezveze, radit će prema prvih 6 epi (meaning: nema Asuke).

...btw tek sad sam skužila da si to ti
a čuj, ne garantiram da sam i ja skužio

nego, baš skidam Ergo Proxy, za sada se čini jako dobro, glavni lik bi skoro pa kao goth verzija Motoko mogla proći, samo što ova puno više priča
LordShaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 16:00   #78
Quote:
Nightwolf kaže: Pogledaj post
@Camaria & Amidala : Bleach: Memories of Nobody - download poceo.

Jeeeee!!!!!!

@ Camaria ja zelim jos Bleacha....
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 17:17   #79
Evo upravo zavrsio gledat.. nije ni los. Sad treba cekat 12 mjesec. Za drugi film
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 12:06   #80
Quote:
LordShaper kaže: Pogledaj post
nego, baš skidam Ergo Proxy, za sada se čini jako dobro, glavni lik bi skoro pa kao goth verzija Motoko mogla proći, samo što ova puno više priča
trejd! trejd! goth you say? tipa Misa-Misa

Negooo, ne mogu se sjetit da li je Ergo Proxy ili Escaflowne ali na jednom od ta 2 je radio naš dragi Šiničiro.

OT: Pogledah Animatrix (da, i to spada pod anime hence the ime). Dobar je, zadovoljna sam, čak mi nije toliko smetao engleski dub. Najbolje priče su mi o onoj bjelokosoj samurai ženi, onda ona curica s mačkom i onaj mulac na kraju. I dobro je što su priče više bile o onom 'filozofskijem' dijelu Matrixa (napokon!), živcira me što ljudi komentiraju Matrix tako da kažu 'Da,da, super efekti', nije u tome bit.
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.