Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 14:45   #21
Quote:
Gospon Pes kaže:
OK, na tome pada.

Za ducan te vrste se isplati jedino Zagreb, u kojem ima dovoljno zena da ducan vec s njima ne bi propao, a i veca je sansa da one iz drugih gradova dodju. Mozda ne samo radi cipela, ali usput i njih kupe.
Dakle, ako se ne zelis seliti, onda ti stvarno ostaje jedino online...
Ali nekako mislim da se varas i da iako imaju problema, relativno malo zena ce ti kupovati bez probe, usprkos mogucnosti vracanja ako cipele ne pasu, plus nemaju sve nuzno i internet, a noge imaju i u ducan bi dosle.
Mozda se varam ja. Bilo bi mi drago i radi tebe i radi svih koje zive na velikoj nozi.
Moja stara je jedna od njih (41/42) i iako nemam vlastito iskustvo, kroz nju sam imala pred ocima koje je sranje kad ne mozes naci cipelu koja nije permala, ne zulja, a na nesto lici. Prve dobre i lijepe u zivotu je kupila kad sam ja otisla u Njemacku, a ona dosla u posjetu. Nije k sebi mogla doci da su joj neke bile i prevelike.
nemam pojma...stvarno...to je samo moje razmišljanje...nemam pojma...zabrinuta sam i ja...meni je sve ovo teška koma - ima dana kada ja nevjerujem da je to istina (to da u trgovinama ne možeš naći veći broj od 41) i nemam pojma, ja si zabrijem kao da živim u nekom crtiću, kao da je to neka zajebancija, evo kao da me netko zajebava (pardon na izrazu - al ne znam koji bio izraz bio adekvatniji da opišem svoje osjećaje), jer nakon toliko vremena koliko se borim s tim problemom meni to još ne ide u glavu...

ja sam tu i tamo, al stvarno tu i tamo, jako rijetko, u hrvatskoj znala vidjeti da se negdje nađe broj 42 - znači ima ga...ne znam, recimo: salamander (preklasika za mene), ara (prebapske za mene-hm-za bilo koga), peko (prebaske za mene-hm-za bilo koga), katalog neckermann, možda kickers, diesel, skechers...al to je to...al sam znala vidjeti

a pazi ovo...

broj 43, koji ja nosim nisam vidjela nigdje - ma nigdje...evo u cjelom svom životu, upala sam jednom slučajno mislim u alpinu u mercatoru u puli i imali su slučajno jedne plave sandale (iskreno malo pretetkaste-hm-koja riječ?), al sam ih kupila pa makar da kažem da sam jednom u životu imala cipele, da ih stavim na ormar pa da ih promatram - da li sam ikad obukla??hm, mislim da ne

i to je ono slučajno zalutalo, jer se tip zajebao u tvornici, pa je eto greškom napravio malo veće (eto tako ti ja to doživljavam) - a na pitanje da li će dobivati još brojeva 43 - riba nema pojma, prvi put to vidi u životu, i eto kasnije nisam ništa više ni našla

u srednjoj školi sam nosila skate muške patike, nakon toga na faksu u zg sam bezuspješno pokušavala naći nešto - i nikad ništa, cirkulirala sam u unisex diesel par godina (jako loša kvaliteta, imala 2 skoro ista modela), pa onda opet neke unisex, lagano muške, koje nosim sad i već me je stvarno sram, i eto bila u linzu u austriji u humanicu i bilo je izbora dosta, al su mi se svidjele samo jedne smeđe čizme koje sam prošlu zimu kupila (eto i to su bile moje prve cipele u životu - ono, prave, ženske, skoro da mi se 100% sviđaju)

i šta da ti ja više kažem???

NAPOMENA: HUMANIC ima male (od broja 32) i velike ženske cipele do brojeva 46 (mislim, il 45), al ne drži svaki humanic veliku obuću - samo pojedini...pogledajte si na ovoj stranici (http://www.humanic.hu/index.php?id=xtrastandorte) popis svih "filijala" koje nude taj asortiman, među ostalim izbor je u ljubljani, grazu, linzu (za linz u austriji ne piše al ja znam-u jednom shopping centru-pa ako nekom treba ime saznati ću ...)
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 17:37   #22
Cini mi se da si uzbudjena oko pokretanja posla sto nije bas dobro. Takodjer se cini da trazis ovdje potvrdu svojih razmisljanja, sto takodjer nije dobro.

Mozda bi trebalo razmisljati hladnom glavom i potraziti odgovore na par jednostavnih pitanja.

1.) Online posao u Hr. Tko je uspio ili tko zasad ima uspjeha.
2.) Da li vezati online ponudu uz mogucnost naruzdbe ili davanja informacija telefonom.
3.) Cijena transporta i povrata robe. Da li je ukljucena u cijenu proizvoda.
4.) Dobavljaci
5.) Link na neke vece stranice ili one koje bi mogle biti jako posjecene. Kolika je cijena i koliko je to isplativo.
6.) Kako uvjeriti ljude da je kupovanje kod tebe pouzdano i isplativo.
7.) Hoce li ljudi kupovati napamet.

Evo nekoliko mojih razmisljanja, a drugi neka se ukljuce.

1.) Online posao u Hr. pokrecu najcesce maloprodajni ducani kao nadopunu svog posla. Ima medjutim firmi koje su krenule kao online posao kao npr. cvijet.hr i njihova iskustva bi ti mogla dobro doci. Pripremi se, nazovi ih i vjerujem da bi mogla dobiti korisne savjete.

2.) To je svakako korisno. Ako, medjutim, mislis doci navecer kuci i vidjeti koliko si pari prodala mogla bi se razocarati. Niti jedna firma nema npr. iste kalupe. Povrat robe ili zamjena je sastavni dio posla. Koji je postotak. U ducanima je najmanje 2 - 5%.

3.) Treba uciti od najboljih. Zappos ima sve u cijeni. Da li si bila u Overseasu ili City expressu i pitala koliko bi kostao transport i kakvi su popusti na ugovor.

4.) Dobavljaci. To bi mogao biti problem. Dobavljaci kupuju dijelove obuce na specijaliziranim sajmovima i vecina njih uopce ne narucuju brojeve preko 41. Da li si bila na, recimo, sajmu obuce u Milanu i vidjela kakve su uopce mogucnosti. Ali, ti kazes da imas dobavljace, pa recimo da je to rjeseno.

5.) Link kosta, ali povecava broj posjeta. Evo, sad i Gloria ima svoju stranicu. Krivo je misljenje da online posao nema troskove.

6.) Opet koristi zappos i vidi kako oni to rade.

7.) Hoce. Ljudi rado kupuju napamet. Sve velike kuce prodaju i online. Uostalom, dovoljno je vidjeti one vagone i vagone Neckermanovih kutija na zagrebackom glavnom kolodvoru.

Zelim ti puno uspjeha. Ako ne danas za par godina ces, kad se poveca broj internet korisnika u Hr, vjerujem uspjeti.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:16   #23
Quote:
bbc kaže:
Cini mi se da si uzbudjena oko pokretanja posla sto nije bas dobro. Takodjer se cini da trazis ovdje potvrdu svojih razmisljanja, sto takodjer nije dobro.

Mozda bi trebalo razmisljati hladnom glavom i potraziti odgovore na par jednostavnih pitanja.
Ne, nisam uzbuđena oko pokretanja posla, jer ja posao još ne pokrećem već istražujem tržište - ukoliko bi to tako, među ostalim, mogla nazvati...

a kad i ako posao budem pokrećala neću sigurno biti zabrinuta (zabrinuta sam za sebe jer ne mogu u 21 st naći cipele) jer sam tip osobe koja (detaljno) planira sve poslovne procese unaprijed i ne može mi onda ništa izmaknuti kontroli (što se mene tiče-mojih propusta), a vanjske čimbenike, ako se dese - na to naravno nemam kontrolu, ali ih moram uzeti u obzir i biti spremna reagirati na njih...

Što se tiče potvrde, ja potvrdu ne tražim ovdje...ja ću potvrdu tražiti kod svojih potencijalnih poslovnih partnera (ulagača) - nazovimo to tako..ja sam ovdje došla vidjeti tko su te žene, cure, koliko ih ima, saznati sve informacije da bi uopće zaključila da li da krećem sa tom svojom idejom...

znači to mi je prvi korak...pusti ti sad poštu, city express, dobavljače, transport....to je sve već na papiru razrađeno...nego, neću ići u etapu 2 dok ne razradim etapu 1, shvaćaš, jer ovo drugo je sve riješivo...šta ja trebam ići kontaktirati dobavljače a ne znam da li ću posao uopće otvoriti?? trebam trošiti vrijeme na neke stvari sad, a logično je da ih idem rješavati kad potvrdim ideju....sve je to u mojoj glavi - ne brini...

bitno mi je da ja imam listu dobavljača, pardon proizvođača (nekih 50 za sad - a lista se proširuje svaki dan, pomalo, glavno da sam ja saznala da ih ima, a kad se budem bacila na taj problem onda ću ga kompletno istražiti-sad se bavim nečim drugim i ne mogu paralelno raditi 5 stvari - a kao što sam već rekla, bitno je da znam da ih ima....kontakt slijedi netom prije konačne odluke...dotad skupljam ih na papiru)

još jedna stvar: gle, prekomplicirano je meni iznositi cijelu svoju priču ovdje i obrazloženja zašto i kako? ovo izgleda kao roman dok ja objasnim...kao što sam već rekla: nabava, plasman, distribucija, transport, naplata, marketing, skladište - razrađeno....to neće predstvaljati veliki problem...

hvala ti na savjetima, i javljanju, bilo bi mi drago da se javiš

Quote:
bbc kaže:

1.) Online posao u Hr. Tko je uspio ili tko zasad ima uspjeha
.
to je korisno, al definitivno za neke druge stvari, a da je to meni od presudnog čimbenika - i nije, jer ovdje govorimo o tržišnoj niši bez konkurencije, a to mijenja kompletnu sliku

Quote:
bbc kaže:
2.) To je svakako korisno. Ako, medjutim, mislis doci navecer kuci i vidjeti koliko si pari prodala mogla bi se razocarati.
ne shvaćam posao nonšalatno - mislim da kupcu trebaš biti na usluzi telefonski i on-line u bilo koje doba dana (za početak poslovanja do recimo 20 h, a kasnije i duže ovisno o uspjehu posla...)

Quote:
bbc kaže:
3.) Cijena transporta i povrata robe. Da li je ukljucena u cijenu proizvoda.
transport - distribuciju, (što je sitnica u hrvatskoj - po mom mišljenju obzirom na internacionalne i europske narudžbe) većinom plaća kupac...e sad svejedno je da li ćeš staviti cijenu 500 + 25 kn transport ili reći 525 kn (al transport uključen) - ovo je više stvar markentiške psihologije...riješivo

Quote:
bbc kaže:
5.) Link na neke vece stranice ili one koje bi mogle biti jako posjecene. Kolika je cijena i koliko je to isplativo.
.
već ubačeno kao ideja u marketing, al hvala na prijedlogu...

Quote:
bbc kaže:
Zelim ti puno uspjeha. Ako ne danas za par godina ces, kad se poveca broj internet korisnika u Hr, vjerujem uspjeti.
hvala najljepša, ne treba nikad odustati, al treba znati za šta se isplati boriti....da su ljudi odustajali kod prvog problema na koji su naišli, još bi živjeli u kamenom dobu....pozdrav bbc
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:58   #24
smili, ovak se to radi, a ne za svaki citat poseban post.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:45   #25
Quote:
Gospon Pes kaže:
smili, ovak se to radi, a ne za svaki citat poseban post.
kako si to napravila nemam pojma hehhe
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 22:12   #26
Quote:
smili kaže:
kako si to napravila nemam pojma hehhe
Ja imam 2-3 gumba vise.
No ti mozes drugacije: kad odgovaras, klikni na Quote posta koji zelis citirati, pa ako ga zelis podijeliti u odlomke, mozes to u tom istom postu jednako kao sto si i u svakom posebno i onda ti ispadne ovako kao post koji sam ja spojila.
Samo si podijelis tekst i uokviris svaki odlomak tagovima.
[ quote] tekst [ /quote] (Bez razmaka nakon prve zagrade!)
Ako nesto zabrljas, imas 5 sati vremena za popraviti (Edit).
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 22:20   #27
Quote:
smili kaže:
kako si to napravila nemam pojma hehhe

Pesica ima carobni stapic


Smili ideja ti je fenomenalna i ja ti zelim da uspijes

Jedino sto bi bila jedina koju poznajem u tome poslu, a koja je uspijela cipele prodavati samo online
Nemoj misliti da te odgovaram, ali na taj nacin uspjevaju samo ducani koji paralelno furaju online prodaju. Ja zivim u malo osvjestenijoj zemlji po pitanju online narucivanja i sama sam u tom, iz iskustva cu ti reci da je jedina stvar koja je napravila minus samo cipele. Prosjecno svake 4 se ne vrate nazad.

U svakom slucaju drzim ti palceve!
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 01:54   #28
Quote:
bibobu kaže:
Pesica ima carobni stapic


Smili ideja ti je fenomenalna i ja ti zelim da uspijes

Jedino sto bi bila jedina koju poznajem u tome poslu, a koja je uspijela cipele prodavati samo online
Nemoj misliti da te odgovaram, ali na taj nacin uspjevaju samo ducani koji paralelno furaju online prodaju. Ja zivim u malo osvjestenijoj zemlji po pitanju online narucivanja i sama sam u tom, iz iskustva cu ti reci da je jedina stvar koja je napravila minus samo cipele. Prosjecno svake 4 se ne vrate nazad.

U svakom slucaju drzim ti palceve!
znam ja to sve...ne znam da li smo se skužile? da ponovim već rečeno u mom romanu: ja ne bi nikad prodavala normalne veličine preko neta (jedino kao podrška "realnoj" trgovini), jer žene mogu otići u grad i kupiti si cipele - jer hrvatice još nemaju tu naviku i bolje je cipele probati - naravno...

al ova skupina žena kojima nudim to - nemaju gdje kupovati - u tome je razlika!!! pa će "morati" jer u suprotnom ostaju im stare solucije (kojih nema na našem tržištu-što sam također napisala gore u svom "romanu" da objasnim zašto baš bi otvorila e-trgovinu)

nisam baš shvatila - ti živiš u inozemstvu i baviš/bavila si se prodajom cipela preko neta?

hvala
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 10:14   #29
Quote:
smili kaže:
znam ja to sve...ne znam da li smo se skužile? da ponovim već rečeno u mom romanu: ja ne bi nikad prodavala normalne veličine preko neta (jedino kao podrška "realnoj" trgovini), jer žene mogu otići u grad i kupiti si cipele - jer hrvatice još nemaju tu naviku i bolje je cipele probati - naravno...

al ova skupina žena kojima nudim to - nemaju gdje kupovati - u tome je razlika!!! pa će "morati" jer u suprotnom ostaju im stare solucije (kojih nema na našem tržištu-što sam također napisala gore u svom "romanu" da objasnim zašto baš bi otvorila e-trgovinu)

nisam baš shvatila - ti živiš u inozemstvu i baviš/bavila si se prodajom cipela preko neta?

hvala
nije istina. zalete se do ITALIJE ILI AUSTRIJE i da vidiš...
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 14:01   #30
Biznis je rizik! Kako ćeš po forumu skužiti postotak žena za svoju trgovinu; pa nisu sve velikonoge na forumu! Kreni, riskiraj!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 14:24   #31
Vako...

Koliko zena u Hr ima stopala od 41 pa nadalje???

Koliko od tih zena ima prikljucak na internet i zna se sluziti sa istim???

Koliko od tih sto imaju prikljucak i zna se sluziti zele kupiti preko neta???

Od tih koje bi kupile preko neta koliko njih zeli robu platiti unaprijed?? (ako uvedes opciju slanja robe na racun onda si potpisala svoju propast i nabila si jos troskove advokata koji ce natezati kupce da plate robu koju su dobili)!

tu negdje dobijes okvirnu sliku svojih potencijalnih kupaca!

E sad su tu proizvodaci cipela.

Sto se moga iskustva sa normalnim cipelama tice (ovo je moje i zadrzavam pravo da neki rade mozda drugacije) nemozes naruciti 10 pari u broju 39, 8 pari u broju 40...
Cipele su pakirane u pakete po 12 pari jednog modela (to je standard) i ide ovako 1x36, 2x37, 3x38, 3x39, 2x40, 1x41.
e sad narudbe su najcesce 2x u godini odnosno kolekcija proljece/ljeto i jesen/zima, u zadnje vreme poneki uvode i za prelazna doba.
Svaki proizvodac ima svoja pravila. Odnosno kolicine koje minimalno moras uzeti. Kolekcije se narucivaju minimalno 6 mjeseci prije. Placanje u pocetku je najcesce unaprijed, a nakon toga imas do 60 dana vremena.
Svi s kojima sam ja radila nisu poslovali sa zemljama izvan EU, a oni koji jesu trazili su uvijek placanje unaprijed!
ako robu ne prodas to je tvoja briga, snizenja, pokloni..
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 14:55   #32
Quote:
plavusa kaže:
nije istina. zalete se do ITALIJE ILI AUSTRIJE i da vidiš...
znam, al ja bi radije kupila preko neta tu u hrvatskoj nego išla gore-dole samo zbog cipela...ipak mi je to jeftinije...

sad ću si naručiti cipele iz engleske radije nego da idem do ljubljane gdje znam samo jednu trgovinu koja ima moj broj - a da li bi mi se svidio ikoji model u toj 1 jedinoj trgovini u ljubljani - i to je upitno...

a do austrije mi ne pada na pamet da sjedam u auto samo zbog cipela - a i to je opet ista priča kao i ljubljana, samo još dulja relacija...
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 14:58   #33
Quote:
mouse kaže:
Biznis je rizik!
točno!!!

Quote:
mouse kaže:
Kako ćeš po forumu skužiti postotak žena za svoju trgovinu; pa nisu sve velikonoge na forumu! Kreni, riskiraj!
točno je i to, ne mogu skužiti po forumu, al evo da podjelimo malo iskustva...
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 15:34   #34
Quote:
bibobu kaže:
Vako...

Koliko zena u Hr ima stopala od 41 pa nadalje???
Ne znam, ja sam čula da nekih 3% žena ima - pročitala na netu negdje...a to bi bilo na 2 mil. žena = 50.000 žena (2,5 %) - ne vjerujem baš u tu informaciju, prevelika mi se čini brojka..?

Quote:
bibobu kaže:
Koliko od tih zena ima prikljucak na internet i zna se sluziti sa istim???
Ma tko danas nema Internet? Većina ljudi ima. U svakom kućanstvu u Hrvatskoj se nalazi najmanje 1 računalo po nekoj statistici (il sam ja davno čula tu informaciju negdje na TV-u pa mi je ostala krivo pohranjena u memoriji), možda netko ima 2 računala, a netko ni 1 - al govorim o prosječnoj informatizaciji...

Quote:
bibobu kaže:
Koliko od tih sto imaju prikljucak i zna se sluziti zele kupiti preko neta???
kao što sam već rekla, baš da drugog izbora imaju? pa i ne...treba samo ih obavjestiti o tome...e, a sad ovdje počinje priča o marketingu...i ne bi sad ovdje iznosila cijeli marketing plan kako doći do kupca i zašto baš na taj način, a ne neki drugi, jer je podugačak, al evo samo jedan primjer kako...

ukoliko bih ja to otvorila, prvo bih obavjestila i zamolila sve trgovine cipela u svim većim gradovima hrvatske da kad se pojavi takav kupac kojeg oni ne mogu zadovoljiti svojim asortimanom robe, neka budu ljubazni i daju mu informaciju o meni...jer te žene po trgovinama, po mom iskutvu iz razgovora s njima, često nailaze na takve kupce, a oni nemaju veće brojeve od 41...misliš da bi bile tako zločeste da im ne bi dale, recimo flyer o mojoj trgovini? jer ja im konkurencija nisam...zašto ne? a ako i netko zaboravi, ostaje sigurno jedan postotak koji će to bez problema napraviti...

to je samo jedan od niza marketinških (i to jeftinih) pristupa potencijalnom kupcu...jednom kad te žene budu obavještene, one će za mene znati...1 korak i najbitniji je riješen...da ne navodim sad ostale aktivnosti, al smatram da su jako dobre...

Quote:
bibobu kaže:
ako uvedes opciju slanja robe na racun
molim te, šta si htjela s time reći? misliš da kupci plaćaju po pouzeću? kad uzmu robu, pogledaju je i onda plate??

Quote:
bibobu kaže:
Cipele su pakirane u pakete po 12 pari jednog modela (to je standard) i ide ovako 1x36, 2x37, 3x38, 3x39, 2x40, 1x41.
e ovo je već jako korisna informacija - hvala puno
zato i ove jadne cure koje nose normalan 41 - ostanu ubrzo bez svojih modela...

Quote:
bibobu kaže:
ako robu ne prodas to je tvoja briga, snizenja, pokloni..
da, itekako je moja briga - zato ću to pokušavati i izbjeći...tko će mi poslije uzeti ono što nisam prodala - ma nitko...ako nitko od mojih kupaca ne kupi, neće ni nitko sa normalnom nogom plivati u recimo 43...

ti se baviš još tim biznisom - cipelama? il si to izbacila iz asortimana, jer kao što već rekla, cipele su ti radile negativan cash flow?
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 16:18   #35
1-2-3-3-2-1 (36 - 41) je zaista najcesci standard kod narucivanja.
Ipak, kad se narucuje kod talijanskih ili spanjolskih tvornica kupac sam bira brojeve po volji. Iskusni kupci i ducani vec znaju koji im brojevi i linije najbolje idu i tome prilagodjavaju svoje narudzbe. Tvornice znaju postaviti neka ogranicenja za minimume. Npr. minimalna kupovina 60 pari u totalu ili 12 pari po modelu/boji, ali ne uvijek i ne sve. Kad je rijec o kupovini robe koja je made in China, onda najcesce postoje vec gotovi asortimani pakiranja.

Quote:
smili kaže:
da objasnim zašto bi e-trgovina upalila: jer te žene, cure sa velikom (i recimo malom) nogom nemaju izbora, jer NE POSTOJI TAKVA TRGOVINA U HRVATSKOJ - i morat će kupovati preko neta...
Stranica nije bas atraktivna, ali ipak...
http://xl-shoes.kogra.hr/index.html
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 18:18   #36
Quote:
bbc kaže:
Stranica nije bas atraktivna, ali ipak...
http://xl-shoes.kogra.hr/index.html
ma odlično - svaka čast, mi vjeruješ da surfajući već dosta po netu - nikad nisam na njih naišla, a ni čula...a bila 4 godine u zg...nikad

imaš pravo, nisu im neke cipele - nije moj stil, a mislim nisu ni sve ružne, sad barem mogu pogledati tu i tamo, pa možda nešto uleti i po mom ukusu...

hvala najljepša
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 22:57   #37
Imas i jos jednu veliku otezavajucu okolnost, a to ti je u svakoj bransi, a pogotovu kod cipela.
Naime jos uvijek jako puno proizvodaca neda svoju robu prodavati online, smatraju da se kupac na taj nacin ne tretira dobro, da im roba gubi na ugledu (primjer benetton) itd. Nadalje dosta proizvodjaca ima svoje online shopove i ne daju na taj nacin robu konkurenciji (primjer esprit, mexx..)
Tu ti se vec dosta suzuje krug dobavljaca. Budes vidjela kad ih kontaktiras kako reagiraju na online ideje.
Zato ti ponavljam najbolje rjesenje je ducan paralelno sa onlineshopom!
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 22:59   #38
Quote:
bbc kaže:
Stranica nije bas atraktivna, ali ipak...
http://xl-shoes.kogra.hr/index.html

Evo vidis vec nemas 50,000 potencijalnih kupaca nego samo 25,000
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 23:25   #39
Quote:
bibobu kaže:
.... jos uvijek jako puno proizvodaca neda svoju robu prodavati online, smatraju da se kupac na taj nacin ne tretira dobro...
ovi svi brandovi (proizvođači) koje sam ja vidjela već postoje na netu, samo u nekoj drugoj državi......ma ima ih mala "tona"...
smeeLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 23:31   #40
Quote:
smili kaže:
ovi svi brandovi (proizvođači) koje sam ja vidjela već postoje na netu, samo u nekoj drugoj državi......ma ima ih mala "tona"...

Postoje i oni koji daju ali samo ako prvo imas ducan. Malo glupo ali istinito.
Dali si pogledala imaju li predstavnistva za Hr??
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.