Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2007., 23:03   #81
hahaha vidla sam masu cura po gradu kak si to sloze i onda sam ljubomorna.a misla sam to isfurat za jednu od emisija,predobro izgleda
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:06   #82
Tako i ja katkad šizim. Meni je recimo nemoguće napraviti onu neku kvazi-punđu - Onako omotati okolo rep i staviti gumicu pa to izgleda kao sarma-smotuljak. Meni se to začas raspadne i izgleda prestrašno. Kosa mi je preteška, živi svojim životom.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:26   #83
to bez beda napravim
malo ulja za kosu na kosu od polovice duzine (kak sam se glupo izrazila) i onda se zagladi fino i cvrstu gumicu
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:42   #84
Ja kad nosim rep, onda je tako čupav, samo je moj više postavljen, njoj je malo niže uhvaćen gumicom od mog.
Al ti nemam neki pametan savjet, ispeglam kosu, i onda drugi dan kad se malo forma izgubi samo ga zavežem i tako izgleda, malo izvučem ovaj gornji dio prstima, pa onda onako zategnem rukama rep, povučem ga da stegne gumicu, i tako par puta dok mi se ne svidi profil, bez ikakvog tapiranja i to je to.
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:46   #85
Hoću reć kad je lijepo ispeglana prvi dan ne želim je vezat, pa onda drugi dan kad se friz malo izgubi na taj način zavežem kosu.

U biti taj rep mi služi kad nemam volje za frizuru, i sad ga imam, ali da, slatko izgleda.
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:54   #86
Koliko jua mogu primjetti J.Lo ima obican rep zavezan u gumicu en vidim fiulozofiju ut ome
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 11:19   #87
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Znam kakvu kosu imaš, vidjela sam i na tv-u
Mislim da tu tapiranje neće puno pomoći jer će izgledati prenapuhnuto i bapski Pokušaj ju radije malo raščupati, zabaciti glavu prema dolje pa onda napraviti rep. S tankom i gustom kosom je dosta teško dobiti taj efekt. Meni je takav rep najnormalniji i ide mi na živce, ja bi radije imala rep kao ti BTW meni je kosa do ruba čeljusti pa ide sve duže do pola leđa - onda kad napravim rep oni kraći dijelovi gore djeluju raščupano. Moja frendica zna napraviti rep satima prije izlaska i onda ležati po kući, mrcinariti i navečer ima frizuru za van
Na TV-u? Tko je Skattemus?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 12:20   #88
Tatjana. Bila je u emisiji Večera za 5.
JK 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 13:46   #89
Ona kaj je kuhala danske specijalitete?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 15:02   #90
Sagneš glavu,kosu prebaciš naprijed, polovicu dužine kose (od vrhova prema korjenu) našpricaš lakom, pustiš par sekundi da se lak osuši, zabaciš kosu natrag (i glavu, naravno!)i svežeš...
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 18:02   #91
dajte slikicu, ono mi se ne otvara
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 00:00   #92
Mene osobno je mnogo više fascinirao repić J.Lo u 'Love don't cost a thing' . Kad je tak složen kosa zgleda mnogo duže nego što zapravo je.
__________________
Zbog neslaganja glede nekih stvari, V napušta ovaj forum i pozdravlja one koji to zaslužuju
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 00:25   #93
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Sagneš glavu,kosu prebaciš naprijed, polovicu dužine kose (od vrhova prema korjenu) našpricaš lakom, pustiš par sekundi da se lak osuši, zabaciš kosu natrag (i glavu, naravno!)i svežeš...
da , samo dosta laka, moja rodica ima istu kosu kao ti skatte, i ona to postiže lakom
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 16:54   #94
ja kad napravim rep uvijek mi ispadne ovako ko jlo u ovom spotu..i to mi tako nekad ide na nerve.mislim da je to takva kosa
__________________
postao je ljepši ovaj svijet kad sam priču shvatila...
neka mi Bog otvori oči,neka mi nebo pojača sluh da čujem te u noći i vidim u svakom snu..
mirno spavajte moji anđeli..
malena... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:24   #95
Cao cure,ja imam problem sam svojom kosom, kad svoju kosu zavezem,bilo da je rijec o obicnom repu ili pundji,rep mi ide uvjek nakrivo,neznam kako mi se to dogadja,pliz pomozite!
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 22:00   #96
Takvu frizuru ja imam kad ujutro kasnim na vlak i imam 5 min. da se spremim. Rep obično u vlaku na putu do faksa vežem. Ispadne točno takav.

I sad čitam tvoj post Skate i ne vjerujem da to netko čak pokušava, i trudi se napravit.

Ja ubijam za uredno-zaglađeni rep.Ali bi se morala dić 10 min ranije da ga napravim što mi nije isplativo.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 22:18   #97
slikicuuuu


Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 06:05   #98
moji su repovi uvijek zagladeni pa izgledam ko neka skolarka zalizana.

probala bum s ovim lakom,malo sam sad postepeno posisala gornji dio pa mozda pomogne.

sliku cega ocete?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 18:40   #99
tak ja izgledam kad se ne počešljam
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 00:43   #100
ja isto ne vidim sta je tu natapirano ni posebno
meni izgleda koda ima zavezan rep a kosa joj je napred kraca nego odozada, stepenasto pa onda prednji pramenovi ispadaju iz repa...

ili gledam krivi rep?! na pocetku, u autu i pored auta?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.