Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 14:09   #81
Zbog slabih prodajnih rezultata jedinice, otkazan Mirror's Edge 2.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 16:32   #82
Fable 3 za pc bi trebao izaći krajem 5.mjeseca.tolko sam pročitao
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 22:57   #83
AC Brotherhood za PC dolazi 17.3.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 01:42   #84
Medal of Honor 2 u izradi
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 01:17   #85
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Zbog slabih prodajnih rezultata jedinice, otkazan Mirror's Edge 2.
Nastavak je ipak u razvoju, međutim ne očekuje se u skoro vrijeme. Cilj im je napraviti puno bolju igru od originala.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 02:14   #86
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Nastavak je ipak u razvoju, međutim ne očekuje se u skoro vrijeme. Cilj im je napraviti puno bolju igru od originala.
Ne znam zašto ta igra nije baš uspjela; jedna od rijetkih igara koje nisu monotone i copy paste svih ostlaih igara. Jedino što se meni nije svidjelo je kratkoća i imala je par iritirajućih bugova, pogotovo onaj sa zvukom.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 22:36   #87
ubisoft će izdati treći po redu nastavak odličnog western fps-a Call of Juarez,pod nazivom The Mendoza cartel,tjekom trećeg kvartala 2011.Ovaj put dio igre će biti smješten i u Kaliforniju iz 19.st i Los Angeles.Ja jedva čekam.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 16:07   #88
Operation Flashpoint: Red River... Za cca mjesec dana...

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=15458
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 22:59   #89
Trailer:Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad

Ove godine izaći će nastavak Red Orchestra:ostfront 41-45, Red Orchestra:Heroes of Stalingrad, FPS smješten u ww2. Igra će u svojoj SP komponenti sadržavati osim sovjetske i njemačku kampanju, dosad neviđeno u WW2 fps-ovima.MP komponenta podržavat će 64 igrača te će sadržavati tenkove čiji će interijeri biti potpuno realizirani(znači nema 3rd person viewa, gledate kroz mali prozorčić te možete otvorit poklopac za bolji pogled van no tada ste ranjivi od metaka.)te ćete moći vidjeti vozača, gunnera, tipa koji puni i sve one ručice u tenku.Jedna od novina je i takozvani first person cover sistem, tj. kada uđete u zaklon igra ostaje u prvom licu te imate mogućnost i pucati na sljepo, te čak možete i prisloniti pušku na neki objekt kako bi vam nišan bio mirniji.Igra je vrlo realistična, jedan metak u kritično mjesto ubija, i te stoga nema regerativnog zdravlja, štoviše ako ste ranjeni u nekritično mjesto možete čak i iskrvariti na smrt.Igra ima pregršt gameplay detalja npr. ako ste klasa MG gunner, cijev od strojnice vam se može pregrijati te ste onda prisiljeni mijenjat cijev kako bi nastavili pucati, te podesivi nišani na puškama sa obzirom na daljinu mete(bullet drop utječe na sva oružja).MP će imati tri moda:Territory (poput BF conquesta) firefight(nešto poput TDM) te countdown(one life gametype).

Osobno jedva čekam da ova igra izađe, igrao sam orginalnu Red orchestru i bio sam potpuno zapanjen MP, potpuno drugačije iskustvo od mainstream FPS, vrlo realistično i zabavno, vjerujem da će nastavak također biti tako uspješan te postati konkurencija i dašak svježine već prožvakanim Battlefield i Call of Duty franšizama.
Pepi12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 01:54   #90
Evo par gameplay clipova(cam verzije pa je kvaliteta poprlično loša.)

Link
Link
Link-u ovom clipu na kraju demonstriraju tenk

sry za dupli post.
Pepi12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 06:43   #91
Sony obustavio proizvodnju zbog krize u japanu.

još samo da propadne i X-Box pa da se gaming vrati na PC i igre ponovo postanu dobre.
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 11:57   #92
Woodcutter Simulator 2011

Hahaha, ovo sam jednostavno morao staviti ovdje

Btw, evo jedan koristan video za sve one koji bi željeli raditi u igračoj industriji:
http://www.youtube.com/watch?v=lGar7KC6Wiw
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 00:54   #93
Upravo sam pročitao na netu da se rade dvije igrice koje se temelje na fantasy sagi Georgea Martina "A game of thrones"-prva je rts s podnaslovom Genesis i dolazi na ljeto,a druga je rpg koji će se raditi za pc i konzole.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 14:22   #94
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Woodcutter Simulator 2011

Hahaha, ovo sam jednostavno morao staviti ovdje
http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=16171
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:55   #95
http://www.gamersheartjapan.com/
Atma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 17:42   #96
Počeo rat između "Anonimous-a" i SONY-a. Izgleda da su ponovo digli stranice ali PSN mi ne radi skoro čitav dan :/!
pavilion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 22:13   #97
and stuck your penises in it
Strid3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 21:15   #98
U povodu milijun prodanih primjeraka Dragon Age II, svi postojeći i budući vlasnici te igre (ali do kraja ovog mjeseca) mogu besplatno preuzeti Mass Effect 2. Više informacija na službenim stranicama.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 17:22   #99
Novi mount & blade http://www.hcl.hr/najave-mount-and-b...-19.html#video

Novi Anno http://www.hcl.hr/vijesti-najavljen-...0-5630-17.html
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 22:21   #100
jedva čekam novi M&B
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.