Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2010., 16:38   #41
jel igra tko LOL pa da napravimo neki guild pa da razbijamo ostale. Jel ima tko zainteresiran?
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 20:52   #42
LoL

nick: Splycho

eto ko oce,neka doda trenutno picin po Kayle-u
splycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:37   #43
ko je aktivan u LoL da bacin koju normalnu partiju...oni matchmaker me uvik stavi sa nekin idiotima koji ne znaju ni koje skilove im ima char a 6k+ punata nikako skupit...

trenutno mi je killer Annie...jos da nije tromo spora u pocetku igranja ne bi joj bilo ravnoga
splycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:43   #44
Quote:
Beo kaže: Pogledaj post
Na LoL?
Pa osim nekih turbo fanova svi zivi su popljuvali igru.
A koliko vidim atm u HoN beti je cca 200.000 ljudi od kojih 135.000 vec ima kupljenu igru
Tako da ne vjerujem da ce LoL zazivjet. Pre malo truda i ama bas nista balansa nema, nazalost. A bas se nado nekoj epic igri od tvoraca dote.
ti ocito nisi vidio koliko nagrada je LoL dobio.... i procas bzv. LoL community je velik svakim danom sve veci.
Likovi koji rade u riotu svaki dan izdaju nesto novo igra se patchira heroji se balansiraju, iz dana u dan igrica je sve bolja i bolja. poceli su i turniri i lige ( ESL). sad se radi jos na mapama i jos puno toga. razlika LoLa nasprem Dote i Hon-a je velika. najprije sto LoL kao igra ima veliki prosperitet i puno puno ce napredovat jos dok kod dote i hona sumnjam. ( pogotovo kod dote koja je ogranicena war enginom) probajte igrat par igri i svidit ce vam se. ne samo gameplay nego citavi rpg sistem.
p.s. igro sam dotu 5 god i igrao sam i hon dosta tako da znam....
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:40   #45
kad sam čuo da u LoLu nema deny reko sam si lol i nastavio igrat HoN

ali fakat, moram to probat već jednom da vidim šta je to, nažalost igram s nekim isto tako iskusnim ljudima i popljuvali su LoL, kao HoN rula i amen...ja stvarno ne volim zaključivat napamet, ćemo vidjet ne...šteta stvarno što obje igre crpe igrače iz istog izvora takoreći, zdrava konkurencije je ok ali ovo će izgleda biti non stop neki chicken fajt moj tata je jači od tvog brata i te fore...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:47   #46
pa ne razumijem kako ljudi igraju hon pa onda rade ostat na dotu di si vec postigao nes jer hon je ista igrica prerada grafike. developeri su rekli kako neko moze nekog denyat da je to glupo u tom smislu, ali gle lol se ne zasniva na tome da ubijes sto vise kripova na lejnu i da se nafarmas od kripova ( mislim uvijek ima toga ali nije primarno ko u doti) puno vise se odnosi na team play i na to kako si slagao rune( oni koji igraju znaju o cem pricam jer nisu to rune ko u doti) na slaganje masteria i spelova, a to sve radis prije samog pocetka igre kao neki rpg dizes svog lika sto ti se to odnosi kasnije na tvog ingame lika. meni se napocetku nije svidalo bljestavilo i sve ali kasnije sve vise i vise. i vidim da developeri imaju dosta novaca i dosta rade na igrici i jako puno su ulozili, tako da nema sanse da ce igra propast. previse novaca i svega je tu..
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 20:46   #47
pda, uvjeren sam da je dobro, fakat moram probat...eto, čim dodjem doma navečer...ali mi fakat nije jasno to za deny, pa to je takav gušt nekome ukrast xp pred nosom
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:06   #48
jebate u petak sam kod kuce i probat cu taj LoL....i nadam se da nece biti lol kao sto neki mi kazu..
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:37   #49
pa kazem ti nema deny jer njima je glupo da se ti kao medusobno mozes ubit tj denyat, a igra se ne svodi kao dota da ti je farm na laneu primarna stvar. napominjem odigrajte par gameova prije nego odustanete, i probajte si nac nekog prijatelja i sa njim dizat lvle itd... i da igra je jos u beti tako rec...
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 00:05   #50
tak je i meni bilo...ista situacija kao i tebi..pa mi je buraz popravio cooler na nekom dijelu i sad radi na high bez problema...probaj pogledat u kuciste....

LOL:igrao sam lol ovaj vikend i igra mi se bas svidjela...talenti nisu prejaki...samo mi je malo glupo sto moras kupovat heroje..ono za neke heroje trebas pobjedit 60 partija..... a imas 43 heroja ..... dobre su mi rune... itemi nisu losi...dobro je povecanje dmga magijama......kripanje ne donosi nesto para nego trebat gankat .... neki heroji su prejaki neki preslabi ....

najveci minus ide igracima...takvu hrpu njubova nisam vidio dugo vremena....onak igram petu ,sestu partiju imam 31 kill...ono LOL
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:40   #51
instaliro LOL, klikam po PLAY gumbu zadnjih pol sata, ništa se ne događa....stoji mrtvo sve o_0

imam wood pc, ali da bar pokrene igru pa da mi kaže budalo jedna kupi si novi komp ...čak ni to...odem na forum, tamo ima bugova prijavljenih na tone ...probo sam maknut onaj Adobe AIR, ni to ne fixa prob...nije mi prepoznalo default browser nego pali mutavi internet explorer, ako je to problem onda sam stvarno ...neko ima savjet ?
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 10:48   #52
jel ima tko za klan a da nije noob teski? ja i prijatelj rasturamo zajedno i redovno biljezimo pobjede. dok igramo uvijek na skypu pricamo da nam bude lakse tokom igre.

mislim na igricu LoL
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 02:20   #53
e i da, probao sam LoL konačno...i mislim da ga više neću paliti, prekričavo mi je sve, previše boja i likovi su mi prekruti nekak, creepovi i heroji ko da su odvojeni od mape...okoliš izgleda super, stil crtanja je malo čudan i blago infantilan ali ima igra nešto...nu, meni ni blizu dobro ko HoN...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:35   #54
Ja sam jedan veliki NOOB, rekao mi je rekao dečko, a on valjda zna, on je profić u ovoj igrici

Igram kojih mjesec dana, ako i toliko i uglavnom samo na practice-u jer kad god sam igrala s dečkom i još 3 random igrača, protivnici su bili prejako za mene (zato jer mi je dečko 23 level), a ja level 7. Moj skor je izgledao ovako 0/15/0 Kul?

Ja pak tražim noobove kao što sam ja da s njima igram. Napravit ću ja novi acc pa ću s levelom 1 dobit slabe protivnike Tako bi bilo bolje uvježbat, s nekima tko je na mojoj razini. Nisam tako loša, ali sam daleko od dobrog igrača
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:37   #55
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
ja sto izgubim volju za hon i lol kad dobijem 4 lika... koji neznaju pojma o pojmu.....npr idem iz zajebancije uzet nekog support/gankera u pub....al se dogodi da niko nezna carrijat i bude GG.....nekuzim...ljudi prave gejmove noobs only,low kd i ostalo i oni ulaze u ove "normalne" gejmove...
Ja pak želim da me stave u igru sa svim noob-ovima, ali mi se potrefi da bude i jačih i koje mi koristi onda...:/ Moj dečko dobije noobove za suigrače za poludi, a ja poludim kad dobijem prejake protivnike.

Ma sad baš idem se igrat!
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 21:53   #56
Pa u filteru stavi "Noob only" servere i igrat ćeš samo sa drugim noobovima... Di je problem?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 07:50   #57
ninuška koja igra? hon ili lol?
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 08:12   #58
hmm..pa kaki ti je to decko...nek igra stobom i nek te nauci to bar nije tesko...sam moras slusat....
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:21   #59
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Pa u filteru stavi "Noob only" servere i igrat ćeš samo sa drugim noobovima... Di je problem?
Ne znam ja di je to

Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
ninuška koja igra? hon ili lol?
Lol.

Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
hmm..pa kaki ti je to decko...nek igra stobom i nek te nauci to bar nije tesko...sam moras slusat....
Ma igrali smo prvo zajedno practice igre, pa je bilo svega i deranja i ovog i onog pa sam rekla da neću više s njim igrat i tako, onda kad sam došla kod njega je ipak malo drukčije išlo jer bi ipak vidio šta radim, ja gledala njega i tako. Rekao mi koje iteme trebam kupit i ajde..

I da se pohvalim! Ja, noob, igrala u normalnoj igrici, 2 pobjede sam imala, u jednoj 6/1/? yeeey, a u drugoj malo slabije 3/3/?. Ali koji je to ponos bio. U toj prvoj sam kad se uzme prosjek imala najbolji score u svojoj ekipi (jedan je imao 11 killova ali zato 8 smrti)! Polako, ali sigurno učim.

I onda dođe dečko, ja ajde, idem sad opet normalnu da me vidi kako sam dobra i eto izgubimo, a on se naživcirao

Inače mi je najdraža Sivir, ali sma skužila da mi je bolje sjela Ashe. Inače s njih dvije igram.
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 23:20   #60
aha i ja volim sivir...zbog odbijanaca...jer sam u doti najvise volio lunu i rokanje njih vise odjenom pa sam odma ovu zavolio
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.