Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2014., 22:23   #1561
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Koja ironija, u zadnjoj noveli u kojoj je igrala je skončala od pištolja, a sad se to pretvorilo u stvarnost, samo šta su joj drugi oteli život, koja sudbina.
Da..

Eto što ti je život..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 19:23   #1562
Jedna od najboljih scena..

Pasion Prohibida - Bianca y Bruno - Primer Beso
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 16:27   #1564
Danas sam opet gledao neke scene iz ove telenovele..





ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 21:41   #1565
Sutra zadnja epizoda na Pop tv..

ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 15:21   #1566
E moram da opet bacim komentar na tu zadnju epku. Očajno u urađena,gledao sam je nedavno. Ne mogu vjerovati kako su je glupo i retardirano napravili,Bihter iliti Blanca je ispala kao neka žešća luđakinja.

Dokaz da su Turci i Meksikanci nebo i zemlja,u ovoj verziji niti nema osjećaja,niti emocija niti ništa. Svi mrtvo hladno gledaju,ona Jones kao da joj nitko nije umro,ne znaš tko je gori. Sama ta scena je užaš,ako su već prekopirali seriju i dijaloge,trebali su i kraj. Grozno,stvarno grozno.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 21:32   #1567
Uskoro na Acasi...

http://www.acasatv.ro/promo/viata-e-o-telenovela.html
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:13   #1568
[QUOTE=ezel00;49298872]Danas sam opet gledao neke scene iz ove telenovele.




Počela sam pratiti seriju! Meni je jakoo dobra




Quote:
ezel00 kaže: Pogledaj post
Pratim je,sada sam na 45-epizodi nikako da se javim i da malo komentiram. Da li još netko trenutno prati seriju?

Meni je sasvim okej,dosta je ritmična,uvijek se nešto događa.
Ima likova koji mi nisu sjeli i nikako ne glume,pooput Jaira jakoo,jako loš odglumljen lik.

Bianca Priznajem,da bi možda drugačije gledala na nju i sve da je živa. Ne mislim njenu ulogu,nego kada je gledam u kadru..zaboravim i onda se odmah brzo sjetim da više nije sa nama. Ovo mi je prva njena sapunica u kojoj je gledam,nisam čula za nju od prije. Jako lijepa osoba i sve u svemu dobra glumica Za,sada dobro odrađuje svoju ulogu.

Bruno (Canela) On je meni uvijek bio dobar glumac,neovisno o izgledu. U ovoj ulozi se snašao koliko toliko, mogao je i bolje ali se potrudio koliko je mogao. Čak ga je Monica mogu reći dobro zasjenila. ALi su dobar par. Imaju kemiju a to je ono najvažnije.
Madmazell mi je isto loš lik.
Nina mi je čak i dobra,koliko su "srali" po njoj. Slatka mi je
Camila je jako lijepa ženska,poslije sam je išla zapratiti na Instragramu i stvarno je ženska bomba.Čak je i pjevačica neka
Flavija..zakon je. Iako mi je u nekim scenama prenapadna..Baš pre. I kada treba i kada ne. Ali odlična glumica.
Ariel mi je onako. Roberto nikad mi nije bas neki omiljeni glumac ali trudi se.
Ilijana,dosta dobar lik za sada. Lijepa ženska

Nastavljam je pratiti, navecer je lijepo pogledam kada odem spavati.
Strasti orijenta nisam baš sve pratila,tako da su mi neke stvari ovdje nove. ALi mislim da su dosta toga kopirali.
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:17   #1569
Pratim i dalje...sve bolja i bolja.

Kada pogledam epizodu,onda odem pogledati kratko i Strasti orjenta paralelno da vidim da li postoji neka razlika. Većinom je sve isto.

Elijana mi super glumi :klap:
Koliko pati draga naša Bianca A,mogla je sve to već odavno riješiti a ne ovako da se mući.
Nina,sada je prelijepa cura.
Stala na 80.epizodi.
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2019., 15:43   #1570
:)

Mislim se pogledat ovu seriju,jel ima tko kakav savjet dali je za gledat ili ne

Glupo mi je sta vec na pocetku znam da glavna glumica umire

Nakon par serija Telemundovih između 2012-14 sama razočarenja,Dama y Obrero,(neznam jesam gledala ista dosadnije ) Santa Diabla (koju su po meni skroz usrali pretvorivsi Santiaga u negativca i napravili zadnjih 30-ak epizoda Horor seriju a ne sapunicu)

Pa me zanima jel ovo vrijedno gledanja,Znam da je kopija Strasti Orijenta samo to nisam gledala zato i pitam jel serija gubljenje vremena ili je ok.

Kakva su misljenja vas sto ste gledali
marlies09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2019., 17:19   #1571
Ja nisam objektivan jer obožavam i gledam sve što Telemundo snima , ali gleda se ponajviše zbog prelijepe Monice Spear .
A i to više dobiva na značaju kad se zna da joj je ovo bila posljednja telenovela .

Meni je bilo odlično , jer nisam gledao original .
A i ja sam znao za kraj u originalu , ali nikad ne znaš da li će remake ići prema originalu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 12:20   #1572
:)

Odustala jucer od "Mas sabe el Diablo" pocela gledat "Pasion Prohibida" prve 3 epke odgledala sinoc u najmanju ruku odusevljena

Odnos Biance i Flavie,kako sam uzivala kad je ovaj stari nisam jos dobro pohvatala imena (stric od Bruna) rekao Flaviji da zeni Bianku koja faca kako sam uzivala u toj sceni bas je dobro majci podvalila i osvetila joj se za sve

Ima potpusno pravo sta je mrzi,stara je prava kučka

Jedno pitanje kako nazalost znam kraj,mada svejedno ce mi bit zanimljivo oce se Bruno i Bianka cijelu seriju skrivati od njegovog strica ili samo bit ljubavnici. I dali Bruno iskreno voli Bianku jel koliko sam shvatila nije mi neki klasican pozitivac i zasto ce se na kraju htjet oženit za Ninu,koga zapravo iskreno voli Ninu ili Bianku ako voli Bianku zasto se onda trebao ozeniti s Ninom

A ova Flavia imam utisak da mrzi vlastitu kcer Bianku

Pa ako netko tko je gledao ima volje da mi odgovori bila bih zahvalna
marlies09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2019., 18:31   #1573
:)

Odustala od "Mas sabe el Diablo" evo vec stigla do 32 epizode u par dana 1/3 serije odgledana. Serija mi je onako ok zanimljiva
Neke stvari nekuzim,tko je zapravo Bianca u ovih 30-ak epizoda nemogu je svrstati ni u negatica ni pozitivca dosta tmuran lik

Zanima me kad ce pocet njena i Brunina romansa i dali ce se iskreno zaljubit jedno u drugo,jel koliko sam shvatila Bruno ce se iskreno zaljubiti u nju al neznam zasto onda zeni Ninu u zadnjoj epizodi

Serija za sad onako 7/10 mozda
marlies09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2020., 17:35   #1574
"ZABRANJENA STRAST" (Pasion prohibida) od 27. travnja na RTL Passion.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2020., 17:59   #1575
Sad tko ima RTL Passion ?
Dobro , u osnovnom je paketu Max Tv-a .

Stvarno su mogli to staviti na RTL 2 u neki termin popodne umjesto ove Krv nije voda ili jedne od ovih reality serija .

Ali odlično .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2020., 18:01   #1576
Ima i A1 TV. Ako ovaj šit potraje, mogla bih pogledati.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2020., 18:05   #1577
Ja ne znam kakav imam crni paket , onaj s Arenama , aali tog čuda nemam. Što definitivno ne znači da ne bih mogla baciti okeco (imam u planu već godinama kao ) ako se priključi još ekipice.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 09:01   #1578
Ima i optima.

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 11:34   #1579
Idu dvije epizode dnevno, jedna u 16:05 h, druga u 16:55 h. I onda je repriza navečer oko 22:00 h.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 16:15   #1580
Ljudi gledajte ako imate taj program.
Vrijedna je serija toga. Bruno i Bianca. To Biancino odbijanje, a poslije njezina sreća i tuga je odlično odglumljeno. Opet mi mogla gledati.
Baš ću pogledati da li i ja imam taj program, ali da imam bi vjerojatno već znala.
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.