Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 16:49   #1781
Turska i mini-serija ? Desilo se i to čudo

Neyse, bašrol za dizi BORU dobio Kerem Bursin. Serija će imat 6 epizoda i emitovat će se na Star tv od septembra 2017.

http://www.ranini.tv/haber/24342/1/s...em-bursin-oldu
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 22:26   #1782
Izgleda da se gasi Endemol
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 01:25   #1783
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Izgleda da se gasi Endemol
stigle su ih moje kletve

gdje si to vidjeo? sta kazu? zasto:
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 01:32   #1784
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
stigle su ih moje kletve

gdje si to vidjeo? sta kazu? zasto:
Zbog niza flopova http://fav10.net/endemol-shine-turkiyeden-flas-karar/

E sad ne kontam je l' se gasi produkcija il' prestaju radit dramske serije jer su im sve flopale osim Paramparče
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 01:39   #1785
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Zbog niza flopova http://fav10.net/endemol-shine-turkiyeden-flas-karar/

E sad ne kontam je l' se gasi produkcija il' prestaju radit dramske serije jer su im sve flopale osim Paramparče
da, tako pise. ali oni rade uspjesne realitije, koliko se sjecam, pa mozda to nastave.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:08   #1786
Haha, a realitije je Erdogan najavio reducirat....kvare omladinu.
Loše im se piše.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:44   #1787
O3 Medya i Netflix dogovorili dizi saradnju.

http://www.ranini.tv/haber/24376/1/n...ya-ile-anlasti
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:46   #1788
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Endemol Shine zbog loše gledanosti s devetom epizodom završava seriju Evlat Kokusu koja je išla na Kanalu D.

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Za Evlat kokusu fijasko je kriv isključivo Kanal D i njegova agresivna i nepromišljena kampanja i isto takva politika postavljanaja novih serija, nešto slično se desilo i sa Kara Yazi, i šta su dobili time uništili KY smanjili procentualno rejtinge Hayat Sarkisi i Bodrum Masali.Umesto da su sa Evlat Kokusu i Kara Yazi krenuli na jesen


Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Turska i mini-serija ? Desilo se i to čudo

Neyse, bašrol za dizi BORU dobio Kerem Bursin. Serija će imat 6 epizoda i emitovat će se na Star tv od septembra 2017.

http://www.ranini.tv/haber/24342/1/s...em-bursin-oldu
Ja kao da sam gledala neku istorijsku Çırağan Baskını sa EAD-om i ona Ibricina o Galipolju je bila skoro. Keremu će dobro stajati ta uloga, i inače malo mačo sirovije, loš momak veliko srce i tako to

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
O3 Medya i Netflix dogovorili dizi saradnju.

http://www.ranini.tv/haber/24376/1/n...ya-ile-anlasti
Da nije Kenanov Fatih ? Ili je i on beše na Kanalu D najavljen
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 04:11   #1789
Evo gledanost turskih serija u Argentini i Urugvaju:

Quote:
Argentina 11.05

El Sultán / Muhteşem yüzyıl 14.9
Feriha 8.6
Medcezir 8.0
Mi último deseo / Suze Bosfora / Elveda Derken 8.0
Quote:
Uruguay 11.05.

7 turskih serija

18:00 Mi último deseo / Suze Bosfora / Elveda Derken 18.0
18:30 Elif, una parte de mí / Elif [poslednje epizode] 19.6
21:45 Kosem, la sultana 7.3
22:15 ¿Quién se robó mi vida? / O hayat benim 22.3
22:30 Kara para ask 4.9
22:45 Medcezir 15.2
23:15 Amor prohibido / Strasti orijenta / Aşk-ı memnu 18.2
Kara sevda kreće od ponedeljka u Argentini pod nazivom Tiempo de amar, u terminu od 13h.

Cesur ve Güzel kreće uskoro u Čileu pod nazivom Cesür: https://twitter.com/informacionST/st...24875860402177

U Čileu se trenutno emituju, na različitim kanalima 10 ( ) turskih serija:

Adını Feriha koydum | El secreto de Feriha; Emituje se na kanalu Mega u terminu od 18:50. U svom terminu je uglavnom duplo gledanija od konkurencije. Nasumično odabran dan (Mega 19 - C13 8 - TVN y CHV 7) Trenutno su na drugoj polovini druge sezone, tj. u samoj završnici.

Güneşin Kızları | Güneş; Emituje se na kanalu TVN u terminu od 18:45. S obzirom da ide istovremeno kao i Feriha, a kasnije je počela sa emitovanjem, gledanost je slaba i vrti se oko 5-7%.

Paramparça (emituje se pod originalnim nazivom); Emituje se na Canal 13 u terminu od 15:30. Za svoj termin ima solidan rejting oko 7%. Trenutno su na drugoj sezoni, negde oko Gulserine smrti.

Fatih Harbiye | Entre dos amores; Emituje se na Canal 13 u 17h. Slabo se kotira za svoj termin i vrti se oko 3-5%. Čitam da je skraćuju, verovatno da bi je brže odemitovali.

Elif (emituje se pod originalnim nazivom); Emituje se na kanalu TVN u terminu od 15:15h. Vrti se oko 6% što je uspeh za taj termin.

Kara sevda | Sevda, amor robado; Emituje se na Megi u 16:30. Ima odličnu gledanost i vrti se oko 13-16%.

Aşk Yeniden | Amor a segunda vista; Emituje se na Canal 13 oko 17:35. Nije neki uspeh i varira gledanost od 2-6%.

Kösem | Kösem, la sultana; Emituje se na Canal 13 u terminu od 22:40. Uspešna je i vrti se oko 12%.

Kayip (emituje se pod originalnim nazivom); Emituje se na Canal 13 subotom u 1 uveče. Ima gledanost oko 5-6%.

Hayat Şarkısı | Hülya, las llamas del deseo; Emituje se na kanalu TVN u terminu od 23h. Slaba je gledanost, ispod 5%.


Feriha je najgledanija turska serija u Čileu. Kosem i Kara sevda su im takođe uspešne. Ostalo kako šta. Ne nazivaju Ferihu džabe tamo Feriboom. :klap:
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 11:09   #1790
https://twitter.com/startvdiziler/st...587520/photo/1



Podaci o broju pretplatnika na sluzbene youtube kanale turskih serija.
U drugom stupcu je broj pregleda na tim kanalima.
Najvise pretplatnika ima MedCezir, a najvise pregleda Kiralik Ask, vise od milijarde
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 12:39   #1791
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
https://twitter.com/startvdiziler/st...587520/photo/1



Podaci o broju pretplatnika na sluzbene youtube kanale turskih serija.
U drugom stupcu je broj pregleda na tim kanalima.
Najvise pretplatnika ima MedCezir, a najvise pregleda Kiralik Ask, vise od milijarde

Nije čudno što Kiralik Ask ima naj više pregleda,pa samo jedan mali djelić 40 ep. video vuslata ima preko 22 milijuna pregleda .....eh da su turci malo pametniji pa da u serijama imaju više ovakvih scena bile bi puno uspješnije ..
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 14:29   #1792
Kosem uspješna svagdje osim u Turskoj

Ali pravi je fenomen, s obzirom na rejting davno je trebala biti ugašena, ali eto odemitirat će se i cijela druga sezona
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 01:41   #1793
Beren Saat se vraća. Potpisala s MedYapimom za seriju Kadin u kojoj glumi udovicu samohranu majku dvoje dece.

Znam kad je završavao Poyraz da je glavni glumac otalen, a čije ime ne znam, niti želim znati, jer izgleda ko dabar (pardon fanice), pominjao se kao partner i čak se nalazio sa Berenkom. Ali ništa od njeg, on propo.

Druge informacije nemam. Volim Beren, nju bih mogla pogledati.

Također, vraća se i prvi i jedini pravi Brko, a ne ova bleda kopija Brke. Jasno, mislim na mistera Ezela, koji će glumiti Sultana Mehmeda II Osvajača oliti Fatiha. Nije ni on lud, viđe Halita i sve mu bi jasno. Još ako uposli Sinem da bude Gulbahar Hatun, ište bu. Pitam se samo ko će biti Mara Branković??
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 13:51   #1794
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post

Znam kad je završavao Poyraz da je glavni glumac otalen, a čije ime ne znam, niti želim znati, jer izgleda ko dabar pominjao se kao partner i čak se nalazio sa Berenkom. Ali ništa od njeg, on propo.
Dabar je bio u priči za film, ne za seriju

Quote:
(pardon fanice),




Quote:
ko će biti Mara Branković??
Ja bih direkt poslala Slobu Mićalović, može i Bosliljčić poći šta znam naćiće se neki evnuh koga može igrati
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:57   #1795
Sinoć je na Star tv krenula nova serija,obiteljska komedija "Türk Malı Aile Komedisi" u kojoj igra i Nergis Kumbasar-Neriman iz Kiralik Ask,tko je gledao KA znati će o kome govorim i startali su jako dobro,bili su prvi u sve tri skupine,ipak se i turcima više smije nego plače i draže im je pogledati komediju nego nekakvu ratnu dramu (Savasci) ....vidjet će mo kako će se nastaviti dalje ....turskim medijima je zanimljivo i to što se Nergis nakon dugo vremena sastala s svojim bivšim mužem u nekoj seriji...
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:36   #1796
Stvarno fascinantno,poznata scena 40 ep. Kiralik Aska u samo 13 dana 1 milijun pregleda i sad već premašila 23 milijuna pregleda na YT. ....još kada uzmemo u obzir da se serija davno završila a još k tome da je ova scena bila jakoooo davno,prošle godine još,nešto više od prije godinu dana.....
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 16:42   #1797
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Beren Saat se vraća. Potpisala s MedYapimom za seriju Kadin u kojoj glumi udovicu samohranu majku dvoje dece.
Hoće i taj projekt napustiti bez službene najave nakon što flopne
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 23:06   #1798
Nova na fejsu objavila da uskoro kreće Kara sevda pod sapuničarskim imenom Bit ćeš moja
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 18:10   #1799
U Japanu ce se kao prva turska serija pocet prikazivat Muhtesem Yuzyil (velicanstveno Stoljece)

http://www.ranini.tv/haber/24777/1/f...i-de-japonyada
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 18:33   #1800
Beren Saat i Ibrahim Celikkol u seriji Gecelerin Otesi Tims&B produkcije od jeseni na Show TV.

*Neslužbena informacija
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.