Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2020., 21:00   #1
Namiješteni natječaji za posao

Zanima me tuđa iskustva u vezi toga, koliko ja znam najčešći oblik je taj da stave neki poseban uvjet kojeg osoba koju ti poslodavci namjeravaju uzeti ima, te se na taj nacin izdvaja od ostalih kandidata.

Koji su drugi znakovi na temelju kojih se može prepoznati namiješten natječaj?

Npr sada sam vidio na HZZ natječaj koji traje samo od danas do 30.09, to je nekako malo dana, traze se 2 osobe sa VSS, inace znaju takvi natjecaji trajat 2-4 tjedna. Jel moguće da poslodavci stavljaju tak kratak natječaj jer vec znaju kog ce uzeti te stoga zato stavljaju kratak rok prijave?
Salsa od luka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 01:05   #2
[QUOTE=Salsa od
Npr sada sam vidio na HZZ natječaj koji traje samo od danas do 30.09, to je nekako malo dana, traze se 2 osobe sa VSS, inace znaju takvi natjecaji trajat 2-4 tjedna. Jel moguće da poslodavci stavljaju tak kratak natječaj jer vec znaju kog ce uzeti te stoga zato stavljaju kratak rok prijave?[/QUOTE]

Eh frende to ti je prvi znak - kratak rok. Ne mora nužno biti, ali cesto jeste

Onda razgovor nekog od kandidata sa sluzbenim osobama vise nego prijateljski. Pa prejednostavna forma testiranja ( pitanja na zaokruzivanje umjesto esejskih), samo razgovor bez testiranja...pitanja na razgovoru od bezobraznih pa do onih na koja nisi spreman pristati ako bas nisi lud za tim poslom...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 08:13   #3
Quote:
Salsa od luka kaže: Pogledaj post

Npr sada sam vidio na HZZ natječaj koji traje samo od danas do 30.09, to je nekako malo dana, traze se 2 osobe sa VSS, inace znaju takvi natjecaji trajat 2-4 tjedna. Jel moguće da poslodavci stavljaju tak kratak natječaj jer vec znaju kog ce uzeti te stoga zato stavljaju kratak rok prijave?
Da bi natjecaj bio valjan (čitaj: zakonit) mora se oglasiti, makar i na jedan dan. Dakle, svjedočiš jos jednom slucaju namjestenog natjecaja (vjerojatno će zaposliti osobu koja već radit tamo ali treba papir i potvrdu).
Da u kojem slucaju stvarno traze nove ljude, natjecaj bi 2 tjedna stajao obajvljen.
RH.
hosentrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 08:16   #4
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Eh frende to ti je prvi znak - kratak rok. Ne mora nužno biti, ali cesto jeste

Onda razgovor nekog od kandidata sa sluzbenim osobama vise nego prijateljski. Pa prejednostavna forma testiranja ( pitanja na zaokruzivanje umjesto esejskih), samo razgovor bez testiranja...pitanja na razgovoru od bezobraznih pa do onih na koja nisi spreman pristati ako bas nisi lud za tim poslom...
Zašto bi radno mjesto bilo namješteno ako je nema testiranja nego samo razgovor?
Pa ja sam samo na jednom intervjuu za posao imao nekakvo testiranje (i tu nisam upao), a na svim ostalim samo razgovor.
I što se tiče teme, ako je oglas za posao dala privatna firma (ne neka drž. institucija koja je obavezna dati natječaj kad raspisuje oglas za posao), onda rok oglasa ne znači ništa (pošto ga privatna firma ne mora ni davati).
dario15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 08:49   #5
Quote:
Salsa od luka kaže: Pogledaj post
Zanima me tuđa iskustva u vezi toga, koliko ja znam najčešći oblik je taj da stave neki poseban uvjet kojeg osoba koju ti poslodavci namjeravaju uzeti ima, te se na taj nacin izdvaja od ostalih kandidata.



Koji su drugi znakovi na temelju kojih se može prepoznati namiješten natječaj?



Npr sada sam vidio na HZZ natječaj koji traje samo od danas do 30.09, to je nekako malo dana, traze se 2 osobe sa VSS, inace znaju takvi natjecaji trajat 2-4 tjedna. Jel moguće da poslodavci stavljaju tak kratak natječaj jer vec znaju kog ce uzeti te stoga zato stavljaju kratak rok prijave?
Ja sam jednom vidla tražili su za muzej u zg, za administratora , sa nikakvim uvjetima napisanim. Doslovno samo mail, ni do kada, ni što se traži od kandidata, baš ništa. Sve udovoljava kad nema ni uvijeta.
Vidiš točno d a se zadovoljava forma da je oglas objavljen.
Samo za probrane, obiteljske su to firme.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 09:15   #6
Privatne stave oglas na tri dana samo da pokupe poticaje. Državne moraju naravno imati propisan natječaj za svako radno mjesto, no kad je oglas na neodređeno to je pretpostavljam za nekog tko je već unutra pa prelazi sa određenog na neodređeno.
Ma Grad Zagreb je zato ziher, sve transparentno
Vidi:

https://youtu.be/0zdLLM9H73I
mozzila12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 10:21   #7
Htio sam biti sarkastičan i pitati da zar ima natječaja koji nisu namješteni.

Vjerojatno je 99% natječaja za zapošljavanje na radno mjesto u državnoj službi namješteno (onih 1% sam izostavio više iz pristojnosti). Jedan obrazac namještenog natječaja je davanje uvjeta u natječaju koje posjeduje samo jedna osoba, ona za koju se radno mjesto otvara/izmišlja. To je standardna procedura u hrvatskoj. Osobno znam neke osobe za koje su izmišljene pozicije i koje su zaposlene preko takvog natječaja, ali nije to neka senzacionalna informacija. Na kraju krajeva imamo puno poznatih osoba koje su dobivale pozicije na takve načine.
haggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 12:20   #8
Quote:
Salsa od luka kaže: Pogledaj post
Zanima me tuđa iskustva u vezi toga, koliko ja znam najčešći oblik je taj da stave neki poseban uvjet kojeg osoba koju ti poslodavci namjeravaju uzeti ima, te se na taj nacin izdvaja od ostalih kandidata.

Koji su drugi znakovi na temelju kojih se može prepoznati namiješten natječaj?

Npr sada sam vidio na HZZ natječaj koji traje samo od danas do 30.09, to je nekako malo dana, traze se 2 osobe sa VSS, inace znaju takvi natjecaji trajat 2-4 tjedna. Jel moguće da poslodavci stavljaju tak kratak natječaj jer vec znaju kog ce uzeti te stoga zato stavljaju kratak rok prijave?
Uglavnom se radi o tome da se zapošljavaju osobe koje su tamo na određeno,pa sada traže ugovor na neodređeno. I naravno oni napišu najbolje testiranje i budu primljeni.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 12:51   #9
Kaj napišu, dobe rješenja od Rimac i sličnih.
Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
BanRey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 17:21   #10
Bila sam nedavno na razgovoru (javno poduzeće), nije bilo testiranja, sve uvjete zadovoljavam. razgovor je tekao sumnjivo lagano i bio brzo gotov. Muški član mi se slatko smješkao, a žena je umorno i nezainteresirano zvjerala okolo. Kad to vidiš čak si i sretan što te neće više zvati.

Imala sam i natječaj na koji sam potrošila mjesec dana raznih testiranja (učila doma, itd.) došla do zadnjeg kruga, e da bi primili pripravnike koji su bili tamo već na potporama, na određeno... koje gubljenje vremena i energije (jedno državno poduzeće).
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 17:55   #11
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
Bila sam nedavno na razgovoru (javno poduzeće), nije bilo testiranja, sve uvjete zadovoljavam. razgovor je tekao sumnjivo lagano i bio brzo gotov. Muški član mi se slatko smješkao, a žena je umorno i nezainteresirano zvjerala okolo. Kad to vidiš čak si i sretan što te neće više zvati.

Imala sam i natječaj na koji sam potrošila mjesec dana raznih testiranja (učila doma, itd.) došla do zadnjeg kruga, e da bi primili pripravnike koji su bili tamo već na potporama, na određeno... koje gubljenje vremena i energije (jedno državno poduzeće).
Više živaca, i ja sam to doživio u jednoj Opcini. Sefica Komisija se vec na testiranju izlajala kako su neki kandidati vec tu bili na SOR-u. Tesko je zbrojiti 2 i 2....čik pogodi primili su curu koja inace zivi u toj Opcini i vjerojatno je bila na SOR-u
Učis kao majmun za nesto sto je ionako - rjeseno 😥
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 18:48   #12
Znam neke koji su se isto pripremali za ta "testiranja" koja su bila reda radi. Na kraju je ipak bilo uspjeha, mada je zamjena za porodiljni bila u pitanju.

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
BanRey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2020., 08:01   #13
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post

Onda razgovor nekog od kandidata sa sluzbenim osobama vise nego prijateljski.
Može biti, ali ne nužno. Neki koji dobiju posao preko veze, na takvom natječaju vole biti više nego samozatajni, a onaj koji na tom istom natječaju pozdravi nekog svog poznatog izvisi kao i svi ostali.
Miss Elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2020., 15:22   #14
Znakovi namještenog natječaja?

Da, jako kratak rok.

Straaaaaaaaaaaašno puno uvjeta za neki ajmo reći "lagan" posao.
Onda, jako malo i jako labavi uvjeti za neki zahtjevan posao.

Kad napišu u oglasu da poslodavac ima pravo poništiti oglas, bla, bla...

Ja neću nikad zaboraviti kad su u HEP-u stavili oglas za jedno radno mjesto sa VSS-om u kojem su tražili "18 godina iskustva". Objavljen i maknut sa neta isti dan. Namjerno sam se bila javila. Zvali su me čim su dobili prijavu da me pitaju kako znam za to. Poslala sam im skrin šot .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2020., 11:52   #15
vjerojatno najbolji znak je da je objavljen u Hrvatskoj.
-rainbow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2020., 12:38   #16
Quote:
mozzila12 kaže: Pogledaj post
Privatne stave oglas na tri dana samo da pokupe poticaje.

https://youtu.be/0zdLLM9H73I
Čisto da iznesem pogled na ovo s aspekta privatne firme. Nedavno sam zapošljavala osobu za administrativne poslove. Imala sam u vidu jednu ženskicu po preporuci. Ali svejedno smo prikupili i pozvali na razgovor više kandidata, jer uvijek želiš zaposliti osobu koja ti najbolje odgovara, a preporuka nije 100 %-tna garancija ničega. Na kraju sam zaposlila tu osobu iz preporuke, ali da mi je bilo tko od ostalih kandidata bolje "sjeo", zaposlila bih njega.
I inače u privatnim firmama najčešće zapošljavanja idu po preporukama, ali opet ne nužno na način kako svi misle "da se uhljebi nečiji rođak", već iz razloga što je jako teško naći dobrog radnika i uzeti nekog skroz nepoznatog je veliki rizik što ćeš dobiti, pa onda posegneš za nekime koga već netko zna i zna koje su mu mogućnosti i dometi.
A oglasi se daju na tako mali broj dana, zato što u pravilu stigne milijun prijava i životopisa koje ne stigneš propisno sve pročitati i napraviti nekakvu eliminaciju. Onda u startu radiš "eliminaciju" tako da se ne stigne javiti tolika gomila ljudi.
Znači, ne mora nužno biti zbog "mutnih poslova".

Državne firme su druga priča.
Orange Brick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2020., 17:07   #17
I eto, baš je ta "po preporuci" bila najbolji kandidat, kažeš? Ona ti nije sasvim nepoznata barem, kažeš.

I kako točno je to drugačije od državne firme?

Nije drek nego je govno.

Ajde molim te....

Btw.nisam nezaposlena, ali sam radila i kod privatnika i u državnoj firmi i u državnoj službi. Nema toga što ja o zapošljavanju ne znam. Pa ne potcjenjuj tu inteligenciju nezaposlenih takvim postovima.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2020., 18:10   #18
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
I eto, baš je ta "po preporuci" bila najbolji kandidat, kažeš? Ona ti nije sasvim nepoznata barem, kažeš.

I kako točno je to drugačije od državne firme?

Nije drek nego je govno.

Ajde molim te....

Btw.nisam nezaposlena, ali sam radila i kod privatnika i u državnoj firmi i u državnoj službi. Nema toga što ja o zapošljavanju ne znam. Pa ne potcjenjuj tu inteligenciju nezaposlenih takvim postovima.
Drugačije je iz razloga što privatna firma može zaposliti koga god želi i ne mora uopće raspisivati nikakav natječaj. Ja sam tu žensku mogla zaposliti bez da sam ikoga uopće zvala na razgovor.
I nisam ju poznavala ranije, ali je došla preko preporuke.
Glavna razlika između nje i ostalih kandidata je bila u tome što je ona bila u radnom odnosu i željela promijeniti poslodavca, a radila je poslove slične onome što je nama trebalo.
Ostali kandidati su većinom bili već duže vrijeme nezaposleni, s raznolikim radnim iskustvima, ali nitko u onome što je nama trebalo.
Zato sam i zvala ovu po preporuci, jer se često događa da od hrpe kandidata nemaš koga izabrati. Ljudi ne kuže da za poslove koji su nama trebali netko tko ima iskustva kao trgovac, skladištar, prodavatelj osiguranja i sl. nama predstavlja radnika kojeg moraš podučavati doslovno od nule. Na kraju sam joj dala i nešto veću plaću od planirane, ali nisam pogriješila, prezadovoljna sam s njom. A zaista sam ju zvala samo da imam nekoga tko "ziher" može proći ako se ne nađe bolji.

Ali tu se nikako ne može vući nikakva paralela s državnim firmama. Nas ne zanimaju "formalni" uvjeti, meni se više-manje živo fućka tko je završio koji faks ako može i zna raditi.
Orange Brick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2020., 18:20   #19
P.S. Znam kolegicu iz jedne druge (privatne) firme kojoj je jedan od kriterija za zapošljavanje koji si znak u horoskopu.

Hoću reći- i ja smatram da su gotovo svi državni natječaji namješteni. I sama sam godinama pokušavala dobiti posao u jednom ministarstvu. Neka namještanja su bila toliko očita da mi se povraćalo. Nikad se nisam uspjela zaposliti u državnoj firmi, tako da nemam "insajderskog" iskustva sa zapošljavanjem u državim firmama.
Zato i pišem za privatne, jer tu imam. Privatna firma nema interesa raspisivati namještene natječaje, ali tu je teško znati koji su stvarni kriteriji, jer si privatnici po tom pitanju svašta mogu "dozvoliti". Dovoljno je da se nekome ne svidi tvoja boja kose, ili datum rođenja. Nisu zakonski vezani kako i po kojim kriterijima moraju zapošljavati. Pogotovo to vrijedi za manje firme.
Orange Brick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2020., 00:40   #20
Quote:
Orange Brick kaže: Pogledaj post
Drugačije je iz razloga što privatna firma može zaposliti koga god želi i ne mora uopće raspisivati nikakav natječaj. Ja sam tu žensku mogla zaposliti bez da sam ikoga uopće zvala na razgovor.
I nisam ju poznavala ranije, ali je došla preko preporuke.
Glavna razlika između nje i ostalih kandidata je bila u tome što je ona bila u radnom odnosu i željela promijeniti poslodavca, a radila je poslove slične onome što je nama trebalo.
Ostali kandidati su većinom bili već duže vrijeme nezaposleni, s raznolikim radnim iskustvima, ali nitko u onome što je nama trebalo.
Zato sam i zvala ovu po preporuci, jer se često događa da od hrpe kandidata nemaš koga izabrati. Ljudi ne kuže da za poslove koji su nama trebali netko tko ima iskustva kao trgovac, skladištar, prodavatelj osiguranja i sl. nama predstavlja radnika kojeg moraš podučavati doslovno od nule. Na kraju sam joj dala i nešto veću plaću od planirane, ali nisam pogriješila, prezadovoljna sam s njom. A zaista sam ju zvala samo da imam nekoga tko "ziher" može proći ako se ne nađe bolji.

Ali tu se nikako ne može vući nikakva paralela s državnim firmama. Nas ne zanimaju "formalni" uvjeti, meni se više-manje živo fućka tko je završio koji faks ako može i zna raditi.
i lijepo si potrošila vrijeme i dizala nade ljudima da će možda dobiti posao.
mogla si obaviti razgovor s aosobom po preporuci pa ak ti sjedne i čini ti se dobr aju zaposlit, a ne vuć ljude za nos.

inače na drugoj temi sam objavio natječaj koji meni smrdi na namješteni:
https://www.ccaa.hr/natjecaji-za-radna-mjesta-46977
citiram iz uvjeta:"najmanje 6 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima u području zaštite civilnog zračnog prometa, od čega najmanje 4 godine iskustva u operativnoj primjeni"

baš 6 i baš 4 godine, kako zanimljive brojke.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.