Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 13:58   #41
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Lucas Ovo mora boljeti .

Adriana i Diego
Nije Diegu teško palo biti pod stolom .
A onda dođe i mama .

Varoni danas
Prekinite. Još ne snimamo .
A onda ; Svi se nek maknu .Snimamo .

Koja konfuzija s ovim Carlosima .
Došao i Gabriel Valenzuela .
Mene zivcira ova zbrka sa Carlosima, a Miguel mi je ipak nekako bolji za Vale, iako bi Miguel bija dobar za Jessicu koja me zivcira stalni, previse su taj lik izkarikirali. Za Carlosa sam mislija da ce biti iskreniji prema Eloisi ali vidim da je on ne zasluzuje. Ali i dalje gledam pobozno svaku ep. Steta da malo ljudi komentira.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 00:20   #42
Ajme , koje su to situacije sa otmicom Valentine .
Lucas prvo razbio prozor , a da nije ni primjetio da su vrata otvorena .
A ono kad mu je preko telefona recitirala tekst iz novele , a njemu poznat i ne može se sjetiti .
Odlično je ovo . Kako svaku situaciju mogu dočarati komično .
Šteta što je gledanost mala .
Šteta što malo ljudi komentira i gleda .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:16   #43
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Šteta što je gledanost mala . :ka va:
Šteta što malo ljudi komentira i gleda . :kav a:
Ja gledam, ali ne stignem komentirati svaki dan.


Adriana i Diego, ajmo kako su dobri. Oboje. Ono njegovo obijanje samo .

Jeste skužili jednu, ajmo reći grešku... kada se Vale osvjestila uopće nije pitala za sina, kao da ga nema.

Iznenadilo me što je Lucas rekao istinu , sada bi se Vale mogla zbližiti s Gabrielom. A mogla bi i glumiti da se ne sjeća što joj je Lucas rekao.

Sutra Vale Marilynka.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:27   #44
Da super je kako se sve brzo otkrije, otmica i otkrivanje otmice u jednoj epizodi... Gledam ih i super su.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:01   #45
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Da super je kako se sve brzo otkrije, otmica i otkrivanje otmice u jednoj epizodi... Gledam ih i super su.
Ja sam umrla od smijeha danas. Vale kada je mislila da na izložbu mora ići odjevena kao Marilyn, pa kada je pila da se sjeti.

I Adriana saznala istinu.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:46   #46
Varoni je briljirao danas

Diego zaboravio gaće , ali ih je mamica pronašla .
Dobro da ih Carlos nije našao . Ali ovaj Benicio je tako tupav . Poslao Diega ravno na brod u Adrianin krevet , doslovno .

Vale došla kao Marilyn na izložbu .

Stvarno ima odličnih situacija , posebice kako su obradili temu amneziju , kao klišej u telenovelama . Sličilo je više na parodiju . ali svejedno.
Uopće doslovno ne gledam ovo kao na nešto ozbiljno, nego parodiju na situacije u telenovelama , ali sve je fenomenalno napravljeno .
Uživam .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:00   #47
Sutra će Diego saznati istinu o Carlosu. I Lucas razmišlja o DNK testu. Joj što volim ovu seriju.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:53   #48
Da sutra ce biti super epizoda, ja ih gledam s posebnim gustom iz epizode u epizodu, bas su zanimljivi, meni ovo nije ko telenovela nego vise humor. serija. Jedino kod Lucasa mi nekad zasmeta da ga prikazu totalno povrsnim a zatim u drugoj sceni se totalno poveze sa Vale i totalno je neki drugi lik. Carlos me zivcira strasno jedno, i onaj fake Carlos uzasni su mi...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 14:28   #49
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Da sutra ce biti super epizoda, ja ih gledam s posebnim gustom iz epizode u epizodu, bas su zanimljivi, meni ovo nije ko telenovela nego vise humor. serija.
Baš to, nije mi ovo baš prava sapunica, nego više kao neka simpatična, humoristična, laganini serija za opuštanje.

Možda baš zato mi je i svejedno da li između Vale i Lucasa ima kemije ili nema. Za razliku od sapunice, gdje baš volim da mi glavni par ima kemiju.

Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Jedino kod Lucasa mi nekad zasmeta da ga prikazu totalno povrsnim a zatim u drugoj sceni se totalno poveze sa Vale i totalno je neki drugi lik.
Mislim da je to s razlogom napravljeno, odnosno da još nije nastupila njegova transformacija. Da, vidimo kako mu je u jednom trenutku stalo do Vale, a u drugom se divi sam sebi. Ali ista stvar je i kod Salme. S jedne strane vidiš kako obožava svog sina, a s druge strane, ljubi samo svoju sliku.



Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Carlos me zivcira strasno jedno, i onaj fake Carlos uzasni su mi...
Mene nervira što on prigovara Felicity, a kakav je on prema Eloisi?

Lucasova najveća pogreška jest što se povjerava Gabrielu, koji sve to koristi protiv njega. Još je blesavije što zna da Gabriel želi Vale i svejedno mu previše vjeruje, kao na primjer sada će mu dati da on ispita da li je otac od maloga ili nije.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:46   #50
Lucas i njegovi želučani problemi .
Diego saznao za Carlosa , a sad okrenuo u svoju korist i sad ispada da je on uvrijeđen .
Inače sve situacije se relativno brzo riješavaju . Sad se je i Vale malo smirila u vezi Lucasa i Lucie .
A jučer mi je bio opet najbolji Varoni . On ima probleme , jer nije mogao ići na izbjelivanje zubiju .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 18:01   #51
Koje su ovo spiritualne sesije sa ovim Bobom .
Duh ne može doći , jer je zauzet . Možeš si misliti .

Jadni Lucas .
Sad će i reklamu morati snimiti sa Vale .

A Jessica sa svojim : Whaaat ?

Jedino mi se ne sviđa ovo sa duhom Lucie koji dolazi k Vale. Nekako mi ne paše baš u cijelu tu koncepciju . Ali , ajde .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 02:00   #52
Ja riknem svaki put kad Scarlet Ortiz (koja stari ko dobro vino) nazove Lety La Fea - LA PIZZA.

Islas i Duque su mi isto OK, iako on dosta staro izgleda u ovoj seriji. :/ Pogotovo kraj nje, ta žena NE STARI.

Zabavna serijica, u svakom slučaju.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 21:56   #53
Da , Ximena Duque uopće ne stari . Ista je već skoro 8-9 godina . A još je zanimljivija činjenica da ima sina starog gotovo 13 godina . Da ne povjeruješ .

Inače i današnja epizoda zabavna

Lucas snimio već 25 novela . Kad je stigao ?
Lucas vlakić
A ovaj Varoni Njemu je samo do rada i uljepšavanja
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 19:18   #54
Na Gali Tv epizode izlaze ranije nego na Telemundu? Zar ne?

https://www.youtube.com/watch?v=a2UR8H89FXs

https://www.youtube.com/watch?v=dTpkbezoZow

https://www.youtube.com/watch?v=E3H3RRpoZUQ

https://www.youtube.com/watch?v=U0vx-jtiJmg

Ima netko neki podatak koliko ranije ili zna gdje bih to mogla pogledati, ili jednostavno gledati epizode s Gale Tv?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 20:56   #55
La Fan se počeo prikazivati isti dan na oba kanala , s time da je na Gali on u 13:00h popodne ,a na TM u 20:00h navečer . Razlika je samo 7 sati.
Ja gledam ovu sa Telemunda , a i nije razlika neka .
No , mislim da će doći poneki dan kad na Telemundu neće biti epizode zbog ovoga ili onoga ( najčešće zbog nogometa ili dodjela nagrada , praznik itd ) , pa će ovi na Gali biti naprijed 1,2 ili koliko epizoda . Još nije bilo toga već 2 mj. , ali mislim da nam ne gine koji dan . Sad nisam siguran kada .

Inače , zabavan je ovaj trokut sa Adrianom , Diegom i Beniciom .

El Galan del Ano Kako su pogodili . I u novelama i u stvarnom životu .Samo ne znam gdje više zaslužuje nagradu .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:40   #56
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
La Fan se počeo prikazivati isti dan na oba kanala , s time da je na Gali on u 13:00h popodne ,a na TM u 20:00h navečer . Razlika je samo 7 sati.
Ja gledam ovu sa Telemunda , a i nije razlika neka .
No , mislim da će doći poneki dan kad na Telemundu neće biti epizode zbog ovoga ili onoga ( najčešće zbog nogometa ili dodjela nagrada , praznik itd ) , pa će ovi na Gali biti naprijed 1,2 ili koliko epizoda . Još nije bilo toga već 2 mj. , ali mislim da nam ne gine koji dan . Sad nisam siguran kada .
A ha, tako znači. Ja sam mislila da su puno više odmakli od ovih ep koje mi trenutačno gledamo.

Sada sam naišla da je recimo ovaj video: https://www.youtube.com/watch?v=irwyYVPbP-4 iz 63 ep. Možda kod njih idu dvije epizode dnevno?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:27   #57
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
A ha, tako znači. Ja sam mislila da su puno više odmakli od ovih ep koje mi trenutačno gledamo.

Sada sam naišla da je recimo ovaj video: https://www.youtube.com/watch?v=irwyYVPbP-4 iz 63 ep. Možda kod njih idu dvije epizode dnevno?
Stvarno ne znam koja je epizoda na Gala tv . Ja pratim epizode koje dođu sa Telemunda . Znam da su obje počele isti dan , a sad koja je tamo epizoda stvarno ne znam . Pokušavao sam naći i našao sam program . Prošli tjedan su išle po dvije epizode tamo , od 13:00 do 15:00 , ali slijedeći će ići po jedna . Evo stranice , pa prouči :

http://www.entutele.com/canal/gala-t...-02-27+13%3A00
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:36   #58
Ovaj izbor za galana je bio tako smiješan
A glasovanje i ceremonija
Ova trojica velikih Lucasovih prijatelja hvale se da glasuju za njega , a ono svi glasuju za njegovog protivnika .
A ovo na cerermoniji kad je došla Salma po drugi put na pozornicu prekinuti proglašenje
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:34   #59
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Na Gali Tv epizode izlaze ranije nego na Telemundu? Zar ne?

https://www.youtube.com/watch?v=a2UR8H89FXs

https://www.youtube.com/watch?v=dTpkbezoZow

https://www.youtube.com/watch?v=E3H3RRpoZUQ

https://www.youtube.com/watch?v=U0vx-jtiJmg

Ima netko neki podatak koliko ranije ili zna gdje bih to mogla pogledati, ili jednostavno gledati epizode s Gale Tv?
Da i ja bi volija to znati jer mi je ovako na Telemundu presporo Mslm. radnja ide super ali mi je mala doza 45 min. dnevno i onda jos kad dode vikend Gledam ih redovno i super su...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:39   #60
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ovaj izbor za galana je bio tako smiješan : rofl:
A glasovanje i ceremonija :l ol:
Ma, ludi s cijelom promocijom, ali su ju rastegnuli...


Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Da i ja bi volija to znati jer mi je ovako na Telemundu presporo : D Mslm. radnja ide super ali mi je mala doza 45 min. dnevno i onda jos kad dode vikend :r ofl: Gledam ih redovno i super su...
I meni je ta dnevna dozala premalena. Baš smo se navukli...:klap:
zato znam pogledati yt. Uhhh, još će se svašta dogoditi, ali neću tu pisati da ne pokvarim gledanje.

Inače, Altairfan-hvala na rasporedu, tražila sam koja je trenutno ep na Gali Tv, ali nisam ništa našla, osim onoga što sam neki dan spomenula da je bila 63 ep,... moguće da su stvarno do sada išle po dvije ep dnevno, a od sada će ići po jedna.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.