Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 11:55   #81
Ljudi , pronašao sam nešto , barem nešto

Na ovom YT kanalu imamo epizode 71 do 92 sa Gale Tv :

https://www.youtube.com/watch?v=IAhg...WmMCkicQ_RJmZm

Mislim da je 92 ep. i zadnja prikazana , u petak , barem prema datumu objave videa .
Početak 71 ep. još nije prikazan na Telemundu . Možda će sad ova što stavlja epizode , staviti do 120 ep. , kada budu prikazane .

Ista što stavlja epizode , ima poseban kanal gdje stavlja samo scene sa Adrianom i Diegom . :

https://www.youtube.com/watch?v=HULF...qncgjG8Zbpv3Wk
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:08   #82
Ajme super. Sad da vidimo još šta fali od momenta kad je Telemundo krenuo rezat do 71.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:58   #83
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Ma živi užas, sad se ni meni više ne gleda kad krate. Jel ima negdje epizoda s Galavisiona?
Ma da ovo je uzas sto rade, konacno dosa vikend bio sam 4 ep. u zaostatku i ono ubrzali strasno... Ajde da su to napravili nekako neprimjetno, nego ono cut za cutom... bas ga rezu preocito A serija je vrhunska parodija :klap:

EDIT> I je li netko od vas naletio na onu novu entradu sa Gale? U biti ista je entrada samo pisma druga, meni je super.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:46   #84
Koliko su toga strpali u jučerašnju epizodu . Stvarno sramota .

Ostale još samo 4 epizode , U ponedjeljak je navodno zadnja na Telemundu . Ja odustao od tamo , počet ću pratiti epizode sa onog kanala na YT .
Tamo su već dodane do 102 ep.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:19   #85
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Koliko su toga strpali u jučerašnju epizodu . Stvarno sramota .

Ostale još samo 4 epizode , U ponedjeljak je navodno zadnja na Telemundu . Ja odustao od tamo , počet ću pratiti epizode sa onog kanala na YT .
Tamo su već dodane do 102 ep.
ja sam se pogubio sada, nzn. kako epizode traju po sat i 30 minuta, sve mi se izmijesalo... stao sam na 54 ep. ako ima neki bolji link za epizode s telemunda neka mi posalje... do sada sam pratio na onoj stranici novelas hd gratis...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:22   #86
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
ja sam se pogubio sada, nzn. kako epizode traju po sat i 30 minuta, sve mi se izmijesalo... stao sam na 54 ep. ako ima neki bolji link za epizode s telemunda neka mi posalje... do sada sam pratio na onoj stranici novelas hd gratis...
I ja sam ti se pogubio totalno , ali sam odlučio ipak pogledati sve sa Telemunda , a tek onda one sa onog kanala na YT .
Ovaj kanal ima epizode snimljene sa TVa , a i nedostaje par minuta od svake , ali bar znamo da je u petak bila 53 ep.

https://www.youtube.com/channel/UCZV...APjRXg8hUkkn_A

Onda našao epizode sa ove stranice , gdje je drugi dio 54 ep. , ona epizoda od petka :

http://ver-novelas-online.com/video/la-fan-capitulo-54/

A , na istoj stranici je epizoda 55 , koja bi trebala biti danas , ali ona ima 94 min. trajanja , pa bi trebala biti prikazana samo pola kao finalne :

http://ver-novelas-online.com/video/la-fan-capitulo-55/

A gdje je isplivalo ostalo . Završit će scenom prije negoli Salma dođe do njih , a sve ostalo neće prikazati .

Ne znam tko lud , tko normalan , ali bar znamo da je kraj petkove epizode onaj čija se događanja negdje nastavljaju na događaje od 71 ep. na onom kanalu .
Ja sam pogubljen , jer niti neznam da li sam sve dobro proučio.
OMG !
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:09   #87
Kraj jučerašnje epizode : CONTINUARA ...

Mislim da ovo više neće ići navečer , kad žele nastaviti . Neće više riskirati i mislim da će ići popodne .
Znači malo rezali , valjda jer su željeli da ovako završi .

A do tada ćemo već iskopati sve snimke sa gale tv i nitko se više neće sjećati ovoga .

Znači završilo da je Vale saznala istinu o Tomasu , nakon vjenčanja sa Lucasom , Adriana napustila Diega da malo razmisli o svemu , a Lucia lažira alibi za cijelo ovo vrijeme .
Ima smisla .
Najbolji mi je bilo iznenadno prisustvo Carlosa Poncea .
A vidim da u daljnim epizodama ima mnogo glumaca sa Telemunda , koji će imati specijalno pojavljivanje u 1-2 ep.

Nastavit ću daljne gledanje epizoda sa gale tv kad stignem .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:19   #88
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
A vidim da u daljnim epizodama ima mnogo glumaca sa Telemunda , koji će imati specijalno pojavljivanje u 1-2 ep.
Sada kada si to spomenuo, evo još jednog takvog pojavljivanja, gledaj od 5 minute: https://www.youtube.com/watch?v=AVhnaYzBSNo


ja odustala od serije, nemam vremena
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:06   #89
Bit će ludo i nezaboravno u slijedećim epizodama .

Inače na ovoj stranici možete naći slijedeće epizode . Ne znam odakle dolaze , ali traju 90 + minuta , odnosno 2 normalne u komadu . Nema ih niti na TM stranici , pa me čudi sve to .
55 epizoda je zadnja , odnosno do 44 min. , a dalje je novo .
Zanimljivo , na 44 min. piše CONTINUARA , a onda se nastavlja dalje kao da je to početak 2.sezone i prvo nas upoznaje sa 1 sezonom .

http://ver-novelas-online.com/video/...los-completos/


Inače , Angelica Vale svu krivnju neuspjeha svaljuje na scenaristicu Marcelu Citteriu i između ostalog navodi da je promijenila cijeli koncept novele , odnosno da je prema njezinoj zamisli ona morala izgledati drugačije . Samo je osnova njezine ideje ista .

http://siempremujer.com/celebridades...riginal/87420/

Ne znam tko je kriv , ali mislim da bi TM morao nakon ovoga raskrstiti sve veze sa Citterio , jer 2 neuspjeha zaredom ne izgleda dobro .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 18:35   #90
Darkiller vam objavljuje epizode. Danas je objavljena 78. epizoda s Gale, traje 95 minuta. Koja je to originalna, ne bih znao.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 00:31   #91
Gledam i dalje epizode . I dalje je odlično .
Sve sami tipični sapuničarski zapleti .

Jadni Lucas . Kako su mu se sprdali sa likom u noveli .
Lucasov lik pobjegao sa predradnikom .

A i dalje ga ponižavaju . Dobio ulogu negativca .

Adriana i njezini nogometaši
Pokazivanje bicepsa na trbuhu .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 00:04   #92
Ovo je i dalje genijalno .
Gabriel : Ya no se que mas decirte
Justin : Tu lo quieres que yo llame a la escritora de la telenovela a ver si se lo ocurre algo .

Lucas i njegova trenutna sljepoća
Scene sa štapom za sljepce .

Lucasove dvije riječi u novoj noveli koju snima : Maldito lisiado
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:46   #93
Scene na konferenciji za medije i u zatvoru .

Lucas : Mira aqui ! Miguel Varoni !
Justin : Donde ?

Justin : En estos tiempos cualquiera es escritor .

Fernanda Castillo i Jorge Luis Pila

Pilin lik , Lucas , Gabriel i Carlos u istoj ćeliji

Sandra Destenave i Raul Arrieta također kao specijalni gosti .
Lucas je stvarno već prekomičan sa tim svojim da ga svi moraju prepoznati , jer je kao poznati glumac . A u onoj postaji nitko ne gleda novele .

Ovo je stvarno preludo gledati svaki nastavak .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 00:07   #94
Upoznali se Justin i Bob

Bob : Eso se pone duro . Como El Senor de los Cielos . La Historia Continuara .

Enzo i Renzo

Justinova opaska kada je saznao da Jessica trudna s Diegovim bratom : Ovo je gore od svih novela koje je je režirao .

Doslovno svaku epizodu umirem od smijeha .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:35   #95
Komemoracija za Lucasa
Kako je to lijepo izrežirao Lucas sa lažnom bolešću , da vrati staru slavu .


Valentina kao Salma

Wanda D'isidoro :klap:
Kako je Adriana ljubomorna . Doslovno bi stakla mogla pucati .

Bob i njegov gubitak sposobnosti predviđanja .
Ne znam kako su smislili tog lika , ali je genijalan .

Cirkus ne prestaje , ali je odličan .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 00:58   #96
Ajde ti meni reci kako da ja kompletno pogledam cijelu seriju? Kad se prebaciti s Telemundovih epizoda i kamo bez da išta propustim izrezano?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:31   #97
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ajde ti meni reci kako da ja kompletno pogledam cijelu seriju? Kad se prebaciti s Telemundovih epizoda i kamo bez da išta propustim izrezano?
Ovo sa Telemunda što je izrezano nisam ni pokušavao pronaći . Ne znam koliko je bilo izrezano , ali mislim oko 10 epizoda više manje .

Na ovoj stranici za sve koji pokušavaju naći :

http://ver-novelas-online.com/video/...los-completos/

55 epizoda - epizoda traje 90 + minuta . Prvi dio je bila zadnja epizoda prikazana na Telemundu , a drugi dio epizode već počinje ono snimljeno sa gale tv . To vam je negdje oko 44 minute , gdje završava epizoda sa Telemunda i počinje ona sa gale tv . Koliko sam do sada pogledao do 72 ep. ovo sa gale tv nije ništa bilo izrezano i mislim da neće . Oni su je prikazali kompletnu . Dosta epizoda je duplih , da ne mislite da je išta izrezano .

A imate i ovaj kanal na YT :

https://www.youtube.com/watch?v=IAhg...WmMCkicQ_RJmZm

Tu mislim da još nije sve dodano , nedostaje još epizoda sa gale tv , one posljednje .

Ne znam koliko sam ti pomogao , a i drugima .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 23:54   #98
Koji je to cirkus oko lažne Lucasove bolesti . Odlično .
Sad ja tebe varam , sad ti mene i tako ukrug .

Lucas se htio ubiti pištoljem , a pištolj je rekvizit sa seta .

A ono kada Salma hoće zaustaviti Lucasa da se ubije pištoljem i kaže mu da on ne bi smio tako umrijeti , da on mora umrijeti na setu , snimajući i istiskujući iz sebe posljednje kapi svoga talenta .
Lucas i njegov glumački talent

Lucas na snimanju reklame za pogrebno poduzeće .

Došla nam i Laura Flores :klap:
A s njome još jedan sapuničarski klišej .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 16:43   #99
Willy !
Ovo je tako genijalno osmišljeno , da onaj koji ne zna da se je ovo pojavilo , bi mislio da gleda neku drugu novelu .
A još luđe jest da se Riosov lik zove Guillermo Del Castillo , da je imao suprugu Samanthu i da su razvedeni .

Laura Flores ( Paloma ) : Papi !

Agustin , Salma , Lucas i nož

Miriam kod frizera , a kad je on vidi vikne : Departamento de milagros

Što se tiče onih plakata za novele , prepoznao još plakat za novelu Aurora ( Lucas umjesto Sillera ) , za novelu Soy Tu Duena ( Lucas i Salma umjesto Lucero i Colunge ) , a ovaj plakat za njihovu novelu Amor , Odio podsjeća na Pasion y Poder .

Pojavila se je Adamari Lopez u ulozi vlasnice kanala . Njezin lik je nekako lud i spooky
Lucas , Justin i njihov razgovor o seksualnom uznemiravanju .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 16:36   #100
Evo pogledao sam 5 epizoda i serija je baš simpatična; sve je pretjerano, kićasto, ali takvo i mora biti.

Gledao sam i intervju s Angelicom i priznala je da možda publika jednostavno nije spremna na takav tip humora, nije da je u krivu žena. Mislim, skoro identično je prošla i humoristična serija Telenovela koja je prilično slična.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.