Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 20:17   #101
RIP Carmen Cordoba

Svi su je se planirali riješiti .
Ovo je tako Koje sve teorije o tome kako je umrla i svi su osumnjičeni .A svi misle da ju je netko drugi ubio .

Lucas saznao za Carmeninog sina i kada mu je rekla da je veoma inteligentan , Lucas se pohvalio da je sigurno od njegovih gena
A na kraju ispalo da je mali kineskih gena .

Salma Zahvalila Kikeu da je uklonio Carmen , a on ni pomirisao nije sve to .

Kike i Vale brat i sestra Ovo mi je jedino bilo WTF . Ali još jednom odlično napravljeno .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 23:15   #102
Mislio sam da su sve moguće stavili do sada , ali sam se prevario .

Scena od 4:40 - 6:00

https://www.youtube.com/watch?v=f-00bvJggZ8


Angelica Maria kao posebna gošća novele odglumila majku od Vale .
Vale je odmah znala da joj je to majka , nije ni trebala DNU analizu . Znala je u istom trenutku kad ju je vidjela .
Scene sa Angelicom Mariom podsjećaju na Godfathera .

A još je u ovoj noveli kako Justin svaki dan šalje scenaristici Marceli upute da prepravi scenarij zbog ovoga ili onoga . Svaku drugu epizodu jadna scenaristica mora opet prepravljati scenarij . Ne znam kako stigne .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 23:12   #103
Renata i Nina - lude 100%
Odlično su osvježile novelu sa ovim fan klubom i otmicom Lucasa i Vale .
Skoro su se vjenčali .


Zabavna je bila ova mafijaška priča sa mamom od Vale i Kikea .

Bacanje torti .

Justin i njegov Richard Erneston Koji ljubavni jadi .Išao se je pomladiti kod stilista za 20 god. , a poslije je ostao isti .
Nisu snimali dugo novelu , pa direktor ubacio sjećanja likova , da dobiju nastavke . Kao da i mi ponekad ne dobivamo tako nastavke , kad gledamo novele .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 14:22   #104
Evo , opet su uspjeli : Lucas i Vale brat i sestra .
Koja je to zavrzlama , ali barem nije dosadno .
Lucas opet nije uspio biti s Vale i opet očekivani klišeji .

Diego i njegova biblijska faza sa amnezijom .
Ali kad se je Adriana počela skidati , onda je okrenuo ploču .

Situacija s Lucasom i Justinom
Ova Salma bez milosti izmišlja laži .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 16:55   #105
Ovo sam zaista jedino redovno na Telemundu gledao nakon Sin senos si hay paraiso, ali su me toliko razočarali što su je ukinuli, jer "druge sezone" ne vjerujem da će biti... Kada sam našao epizode sa Gale i vidio koliko su scena izbacili, zgrozio sam se. Ali, sada su im sve tri serije mnooogo manje gledane od Fana. Tako im i treba!
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 20:07   #106
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Ovo sam zaista jedino redovno na Telemundu gledao nakon Sin senos si hay paraiso, ali su me toliko razočarali što su je ukinuli, jer "druge sezone" ne vjerujem da će biti... Kada sam našao epizode sa Gale i vidio koliko su scena izbacili, zgrozio sam se. Ali, sada su im sve tri serije mnooogo manje gledane od Fana. Tako im i treba!

Ako će i biti 2 sezone , mogu je emitirati i popodne . Lagana je i nije obavijena kriminalom . A tako će i nadoknaditi neke troškove .
Za razliku od nekih drugih produkcija , ova novela i nije bila toliko skupa .
Ovo navečer sigurno neće .Vjerujem da će krajem ove ili početkom iduće godine negdje popodne na njihov program . Ionako im je od te tzv. druge sezone ostalo negdje 60-70 ep. ( NEZNAM TOČNO ).
Ja ne krivim čelnike Telemunda . Valjda su mislili da će druga stvar biti bolje gledana . Tko zna što bismo mi napravili da smo na njihovom mjestu .

Meni svejedno . Ja sam uskoro gotov .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 10:01   #107
I ja sam poskidao sve epizode koje idu po 2 sata, msm da na 53oj ili 54oj duploj se nastalja radnja, nakon onog "continuara...".
Mogli su je fino maknuti i u 5 ujutru, ali da stoje na sajtu eppizode...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 13:18   #108
Evo , upravo pogledao novelu do kraja .
I naravno , završilo sapuničarski , kako i priliči , happy end , ali bez vjenčanja .

Naravno da Vale i Lucas nisu brat i sestra , znao sam ja da je onaj Tito imao prste u svemu tome .

Adriana trudna s petorkama .
Stvarno , Diego što si to napravio

RIP Felicitas

Zaslužen kraj za ono dvoje prevaranta i ubojica .

Corazon Valiente film Gabriel igrao lik Miguela Valdeza , a Miriam lik Fabiole Ferrare

I naravno šlag za zadnje 3 epizode , David Chocarro u ulozi Justinovog ljubavnog partnera Richarda Ernestona
A specijalno pojavljivanje je imala i Catherine Siachoque , kao ljubavnica Richarda Ernestona .
Likovi od Varonia i Siachoque se bore za ljubav lika od Davida Chocarra . Mislio sam da sam vidio sve , ali ovo je bio VRH . Svaka čast
A vrh je bio Jessicin porod , a ovo dvoje Richard i Justin kao babice koje pomažu u porodu .
A tek scena njih dvoje s bebom . Šteta što će biti samo kumovi. LOL LOL LOL


Uskoro konačni dojmovi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 08:04   #109
Otpočetka je bilo jasno da ovo nije novela na koje smo navikli . Ali očito se je gledateljima to nije svidjelo ili nisu shvatili bit .
Ili jednostavno nisu željeli to gledati . Ja mogu reći da iako je parodija na novele možda izgledala malo pretjerano u nekim trenucima , uhvatila je bit onoga što je trebala . I zato treba čestitati kreatorima za ovo. :klap:
Scenarij neću hvaliti , jer se nema što hvaliti . Ali je pogođen .
Angelica Vale mi je bila OK , ništa posebno .
Juan Pablo Espinosa je bio odličan .
Ali najviše su me se dojmili i oduševili me : Jonathan Islas i Ximena Duque .
Ali kralj je ipak Varoni On je u svim glumačkim projektima gdje sam ga gledao ipak klasa više od ostalih , ma kakav projekt bio .
Što se tiče ostalih , svi glumci su zapravo na neki način doprinjeli zabavi u ovom projektu i likovima koje neću zaboraviti tako brzo .Jer njihovi trenuci u noveli su se isticali .
Najbolji primjer : Begona Narvaez kao Jessica i njezin Whaaaat ,
Scarlet Ortiz kao Salma sa svojim stalnim ponižavanjem Vale , zatim ona sluškinja Natalia koja stalno pije kavu sa gospodarima , UVIJEK sporedni glumac Agustin i mnogi drugi.
Naravno ne smijemo zaboraviti i kralja ove parodije :Freddy Flores kao Bob , jer taj lik je bio GENIJALAN na svoj način
Porras je bio OK .
Mnogobrojni plakati za novele u onim uredima .
Malo premlako od svih njih mi je izgledala Maritza Bustamante .
Najviše me je obradovalo specijalno pojavljivanje poznatih zvijezda na nekoliko epizoda kao Angelica Maria , Fernanda Castillo , Jorge Luis Pila , Wanda D'Isidoro , David Chocarro , Catherine Siachoque i mnogi drugi .
Jedno VELIKO na sve reference na Corazon Valiente .

Moja konačna ocjena nema veze s kvalitetom , nego s ukupnim dojmom . Jer nikad nisam gledao ništa slično , a ovo je pogođeno U SRIDU . Barem za mene .

Konačna ocjena : 10 / 10
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:19   #110
Možeš li mi u pm ili ovdje postaviti link sajta odakle si gledao epiode? Ja sam tek sad vidio da na ovom sajtu gdje ja gledam ima do 54. pa onda od 71. pa do 85...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2020., 21:19   #111
Seriju postavljanju sa prijevodom pa planiram je početi gledati. Zanima me da li je vrijedna gledanja, odnosno da li je zanimljiva?
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2020., 21:57   #112
TO je postavljam ja na stranici Telenovele
Dostupna je preko sbb-a u Srbiji i Bosni preko platforme eon, pa sam ja poskidao svih 125 epizoda, dosad sam 40 postavio.
Već sam ti ja mislim tamo odgovorio da je serija sjajna i da nikad neću oprostiti Telemundu što ju je ukinuo, ali evo, sad je možemo gledati.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 13:11   #113
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
TO je postavljam ja na stranici Telenovele
Dostupna je preko sbb-a u Srbiji i Bosni preko platforme eon, pa sam ja poskidao svih 125 epizoda, dosad sam 40 postavio.
Već sam ti ja mislim tamo odgovorio da je serija sjajna i da nikad neću oprostiti Telemundu što ju je ukinuo, ali evo, sad je možemo gledati.
Jel postoji ova serija s krajem, jer ja sam pogledao do negdje 50 ep. i onda nigdje nisam mogao pronaći dalje, pa sam naknadno pročitao da je serija ukinuta, znači ipak su snimili do kraja?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 13:27   #114
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Jel postoji ova serija s krajem, jer ja sam pogledao do negdje 50 ep. i onda nigdje nisam mogao pronaći dalje, pa sam naknadno pročitao da je serija ukinuta, znači ipak su snimili do kraja?
Seriju je Telemundo skinuo s rasporeda nakon 50 epizoda, al serija je kompletna snimljena i ima 125 epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 13:37   #115
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Seriju je Telemundo skinuo s rasporeda nakon 50 epizoda, al serija je kompletna snimljena i ima 125 epizoda.
Ali da je prikazano na Televiziji tih 125 epizoda? Na nekom drugom programu? To mi nije jasno
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 13:52   #116
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Ali da je prikazano na Televiziji tih 125 epizoda? Na nekom drugom programu? To mi nije jasno
Samo u inozemstvu, na Telemundu ne. Meksički kanal je emitirao ju kompletnu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 14:17   #117
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Seriju je Telemundo skinuo s rasporeda nakon 50 epizoda, al serija je kompletna snimljena i ima 125 epizoda.
Hvala na info. morat ću je potražiti negdi, ostala mi je u sjećanju kao zabavna serija.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 16:06   #118
Probajte na YT .
Bilo je tamo , samo ne znam da li su sve epizode .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 16:51   #119
Imam ja svih 125 epizoda koje ćće biti okačene na ok.ru
Okačiću ih i ovdje na forum.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 16:58   #120
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Imam ja svih 125 epizoda koje ćće biti okačene na ok.ru
Okačiću ih i ovdje na forum.
LOL, ne, nećeš. Pročitati pravila.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.