Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2009., 00:02   #1
Padanje na vozačkoj?

Koliko puta ste padali na vozačkom ispitu i radi kojih razloga? ( Da li ova tema može stajati samostalno, budući je riječ o nečemu specifičnom, pa je bolje da ju više ljudi vidi.)
Da li postoje antitalenti za vožnju i da li oni mogu ipak položiti danas uz ove rigorozne Hakove ispitivače vožnju ili je nama jednostavno suđeno da padnemo 10 puta?
Ja imam već dosta godina, prema ovoj dječici koja polažu ispit. Da li godine pomažu ili odmažu u vožnji?
Ono što me ubija je, što kad vozim svoj auto, vozim ga dosta dobro i bez problema dođem na mjjesto na koje trebam doći, ali kad je ispit i kad mi netko kaže idi sad ovdje, ondje se ustrtarim i napravim glupost.. Valjda nemam dovoljno povjerenja u sebe ili nešto
Osim toga, ni instruktor nije zadovoljan sa mnom, tako da onda mi je to dodatni minus u svemu tom. Stalno mi mora napominjati milijun stvari koje se trebaju znati da bi se danas prošao taj ispit. Ovo je postalo gore nego da polažem za pilota!
BlueMarine is offline  
Old 04.12.2009., 00:55   #2
joj ljupka
razloga je više kao i osobnosti
KILLERDOG is offline  
Old 04.12.2009., 00:59   #3
ja sam jednom pao zbog pogrešne procijene komisije
Slatky is offline  
Old 04.12.2009., 01:10   #4
sve od prve. ko iz pičke. na propisima sam imal 118 od 120 bodova, a vožnja bez greške (vozil sam dobrih 45 min). to vjerojatno zato kaj sam imal instruktora s kojim sam hodal oko klijeti . treći sat vožnje smo išli k njegovoj kleti da vidimo kak napreduje alkoholno vrenje i usput probali njegovo i susedovo lanjsko vino . i da, prije polaganja vožnje, u prvu birtiju na travaricu da smirimo živce pa onda na poligon
__________________
Tutorial - kako pokrenuti auto-pojačalo kod kuće?! KLIK ZA DOWNLOAD
charly2 is offline  
Old 04.12.2009., 01:16   #5
Quote:
charly2 kaže: Pogledaj post
sve od prve. ko iz pičke. na propisima sam imal 118 od 120 bodova, a vožnja bez greške (vozil sam dobrih 45 min). to vjerojatno zato kaj sam imal instruktora s kojim sam hodal oko klijeti . treći sat vožnje smo išli k njegovoj kleti da vidimo kak napreduje alkoholno vrenje i usput probali njegovo i susedovo lanjsko vino . i da, prije polaganja vožnje, u prvu birtiju na travaricu da smirimo živce pa onda na poligon
i meni će ovo bome trebati. mislim da ću si morati dosta popiti prije ispita, jer inače pošizim od treme.. Još me stalno i instruktor časti ( komplimentima), pa sam nesigurna ko neki kroner..
BlueMarine is offline  
Old 04.12.2009., 03:41   #6
uzmi normabel
sminkica is offline  
Old 04.12.2009., 09:18   #7
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
joj ljupka
razloga je više kao i osobnosti
haha više ne zna di bi grintala pa se okomila na ispitivače u autoškoli
koka, ak se ne možeš nosit sa životom u Kroejši, onda teraj nekam van gdje ojri padaju s neba, sve polazi za rukom od prve i svi te jednostavno obožavaju
x-type is offline  
Old 04.12.2009., 09:30   #8
Sve iz prve sa 100%-im učinkom.

Meni je moj instruktor rekao, mali ak imaš para past ćeš, ak nemaš onda ćeš sigurno proći

Kao što reće onaj u aferi index, sirotinja neka uči.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 09:33   #9
Sve od prve
`bubica` is offline  
Old 04.12.2009., 09:37   #10
ispitivač je bio impresioniran kako dobro vozim, pa je rekao da ću ga još jednom tako morati provozati
__________________
now u c me, now u'r dead
newwbie is offline  
Old 04.12.2009., 09:39   #11
Ali definitivno postoje apsolutni antitalenti za vožnju. Osjećaj za vožnju je nekima osta na nekom drugom planetu.

Moj savjet ti je da si drmnes ili apaurin ili rakiju dvije prije ispita, da smanjiš napetost. Iako je protuzakonito, al očito nema druge.

I zašto te instruktor uopće pušta na ispit kada ne znaš voziti ????
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 09:40   #12
Quote:
newwbie kaže: Pogledaj post
ispitivač je bio impresioniran kako dobro vozim, pa je rekao da ću ga još jednom tako morati provozati
A moj je proučavao potpis na putovnici. Nikako mu nije bilo jasno kakav to potpis imam
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 09:57   #13
Ja sve iz prve. Položio sa 31.satom, završna vožnja mi je trajala ni 10 minuta.
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 04.12.2009., 10:05   #14
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
joj ljupka
razloga je više kao i osobnosti


Quote:
sminkica kaže: Pogledaj post
uzmi normabel
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Moj savjet ti je da si drmnes ili apaurin ili rakiju dvije prije ispita, da smanjiš napetost. Iako je protuzakonito, al očito nema druge.
Pretpostavljam da neki i prihvate ovakve komentare ^ Bome ako ne bi uvela alkotest na ispitu
bluebox is offline  
Old 04.12.2009., 10:09   #15
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Koliko puta ste padali na vozačkom ispitu i radi kojih razloga? ( Da li ova tema može stajati samostalno, budući je riječ o nečemu specifičnom, pa je bolje da ju više ljudi vidi.)
Da li postoje antitalenti za vožnju i da li oni mogu ipak položiti danas uz ove rigorozne Hakove ispitivače vožnju ili je nama jednostavno suđeno da padnemo 10 puta?
Ja imam već dosta godina, prema ovoj dječici koja polažu ispit. Da li godine pomažu ili odmažu u vožnji?
Ono što me ubija je, što kad vozim svoj auto, vozim ga dosta dobro i bez problema dođem na mjjesto na koje trebam doći, ali kad je ispit i kad mi netko kaže idi sad ovdje, ondje se ustrtarim i napravim glupost.. Valjda nemam dovoljno povjerenja u sebe ili nešto
Osim toga, ni instruktor nije zadovoljan sa mnom, tako da onda mi je to dodatni minus u svemu tom. Stalno mi mora napominjati milijun stvari koje se trebaju znati da bi se danas prošao taj ispit. Ovo je postalo gore nego da polažem za pilota!
Imaš pravo promijeniti instruktora
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Old 04.12.2009., 10:12   #16
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post




Pretpostavljam da neki i prihvate ovakve komentare ^ Bome ako ne bi uvela alkotest na ispitu
Od jedne rakije, ili votke ćeš imati do najviše 0.3 promila. Tako da ipak se ne krši zakon Možda malo zato jer je "mladi" vozač, odnosno nije ni to ako ima dovoljno godina

Tko je gledao Reporete prije izvjesnog vremena kada je BBC-jeva novinarka odlučila prikupiti putovnice od svih europskih zemalja i ući u Britaniju (nakon onog napada u podzemnoj u Londonu) svim prijevoznim sredstvima sa krivotvorenom putovnicom. Pa joj je odmah na početku neki Ukrajinac rekao, da savladaš strah ili tremu popij si malo votke. To je ženska i učinila jer je premrla od straha i kaže da joj je to stvarno pomoglo.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 10:43   #17
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Od jedne rakije, ili votke ćeš imati do najviše 0.3 promila. Tako da ipak se ne krši zakon Možda malo zato jer je "mladi" vozač, odnosno nije ni to ako ima dovoljno godina

Tko je gledao Reporete prije izvjesnog vremena kada je BBC-jeva novinarka odlučila prikupiti putovnice od svih europskih zemalja i ući u Britaniju (nakon onog napada u podzemnoj u Londonu) svim prijevoznim sredstvima sa krivotvorenom putovnicom. Pa joj je odmah na početku neki Ukrajinac rekao, da savladaš strah ili tremu popij si malo votke. To je ženska i učinila jer je premrla od straha i kaže da joj je to stvarno pomoglo.
Vozački ispit (koliko god bio stresan, a stresan je ) je mala beba prema samostalnom početku vožnje. Ono kad ti nema tko prikočit ili uhvatit volan i najvažnije, bit odgovoran za tebe
Što za prvu vožnju po AC će drmnut duplu jer je nervoznija, pa da se bolje smiri? Za vožnju po gradu višetračnim cestama u vrijeme kad je gušći promet smirit će se "podmornicom"?

Ako ne može savladati taj strah, onda ili nek vježba dok ne stekne dovoljno sigurnosti ili možda vožnja nije za nju
bluebox is offline  
Old 04.12.2009., 10:47   #18
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
joj ljupka
razloga je više kao i osobnosti



Čekaj kad te profesorica dohvati...
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Old 04.12.2009., 10:49   #19
Jednom pao na znakovima.
Križanja i vožnja isprve.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 04.12.2009., 10:53   #20
Mene su na 18. rođendan srusili zato jer sam nakon parkiranja, iza ispita koji je protekao bez greske, dotaknuo rubnjak. Jebiga, glupo je ali imaju pravo. Što se tice ostaloga, mislim da bi ti prvenstveno trebala promijeniti instruktora pa da vidis jel problem u njemu ili tebi. Vecina nas je vrlo subjektivna o svojim vozackim sposobnostima.
Pugsley Adams is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.