Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 09:58   #2541
"U McDonald'sima diljem Hrvatske u ova dva dana zabilježeno je više od 140.000 gostiju koji su uživali u više od 120.000 Big Macova!" (FB) .. 1.200.000 kuna samo od Big Macova.

Došli kuponi! Sada dva Big Maca 28 kuna
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:44   #2542
Inače ne preferiram Big Mac pa nisam iskoristila tu akciju.
Meni jedino valja McChicken i nuggetsi.
Stigli kuponi danas
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 13:28   #2543
kako se koriste kuponi? treba isprintati?
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:47   #2544
Ili ih dobiješ tamo ili isprintaš.
Inače, pojela sam sad Big Mac nakon otprilike više od 2 godine i užasan mi je, toliko bez okusa da sumnjam da ću ga ikad više jest.
Ne posjećujem baš nešto često McD, ali ako odem, uglavnom pojedem cheeseburger i pomfrit i to mi je puno bolje od Big Mac-a.
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 13:25   #2545
Onaj Manhattan - tak-tak. Ne kužim nikad koji kuki je to za "meso", kad je koža/kora uvijek kao kod kobasica ili salame, nekako, kao umjetna, zagrizeš, meso ti ostane u ustima, a "kora" se izvuče - a dobro, kužim da svašta jedemo, ali kaj sad .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 12:44   #2546
Neki dan sam prvi put jeo Big Tasty i nikad za hranu ne govorim da mi je odvratna, ali ovo fakat je. Jedva sam pojeo koliko mi je loš bio taj hamburger, a da ne pričam o tome da sam nakon 10-tak minuta bio gladan.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 16:00   #2547
Nimalo mi se ne sviđa činjenica ograničene ponude u Hrvatskoj. I u Sloveniji i u Mađarskoj imaju puuuno veći izbor a za vegetarijance i vege burger i cezar salate sa sirom, i wraps sa sirom i svašta nešta. Da ne spominjem obične salate, širok izbor hamburgera (svih mogućih fela) a kaddođem u neki od Mekova u RH kkao jad i bijeda onoga što ostane... :-(
MajdaC is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 00:02   #2548
McDonalds dolazi u Zadar


Apple/Tapatalk
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 15:27   #2549
Quote:
MajdaC kaže: Pogledaj post
Nimalo mi se ne sviđa činjenica ograničene ponude u Hrvatskoj. I u Sloveniji i u Mađarskoj imaju puuuno veći izbor a za vegetarijance i vege burger i cezar salate sa sirom, i wraps sa sirom i svašta nešta. Da ne spominjem obične salate, širok izbor hamburgera (svih mogućih fela) a kaddođem u neki od Mekova u RH kkao jad i bijeda onoga što ostane... :-(
I kuponi su puno bolji u Mađarskoj.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 09:27   #2550
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
McDonalds dolazi u Zadar


Apple/Tapatalk
A u zadru nema mekica?!
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 15:18   #2551
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
McDonalds dolazi u Zadar


Apple/Tapatalk
Gdje će biti?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 15:54   #2552
u zgradi zeljeznickog kolodvora
karlovacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 21:38   #2553
Ovaj Grand Royal burger me jako pozitivno znenadio. Stvarno dobar.. Okus više manje ko mali hambi, ali 4 puta veći sa lijepom debelom pljeskom i mrvu špeka. Veličina ko domaći, ostal paf..

Pa tko voli zalutat u fast food..
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 18:54   #2554
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Ovaj Grand Royal burger me jako pozitivno znenadio. Stvarno dobar.. Okus više manje ko mali hambi, ali 4 puta veći sa lijepom debelom pljeskom i mrvu špeka. Veličina ko domaći, ostal paf..

Pa tko voli zalutat u fast food..
Jel stvarno dobar? Planiram ić probat ali problem je taj šta je najbliži McD od strane Splita udaljen oko 60 km a isto tako i Šibenik, džaba im je šta su otvorili novi McD u City Centru Split, trebaju otvorit negdi bliže, npr Trogir... Ima li vas ? Izgubin volju dok dođen do tamo...
BepoKiller19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 21:50   #2555
Meni je grand royal ok.
Bolji mi je big tasty koji je sad u stalnoj ponudi.

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
__________________
mijenjam se
darac505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 23:44   #2556
Quote:
darac505 kaže: Pogledaj post
Meni je grand royal ok.
Bolji mi je big tasty koji je sad u stalnoj ponudi.

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
Da se nisi zabunio ? Ja gledam na stranici Big Tasty i jos uvijek je pod promo!
A da se malo dotaknemo ovoga, bio sam u McD u Italiji, ponuda je za poludit, vratih se ovdje i dosla mie muka imaju samo osnovne stvari ako se tako moze nazvat... Steta, koliko znam Globalna Hrana d.o.o. nositelj fransize dobavlja sve iz Austrije... A imali su dobit od oko 250 mil kn... E i da moram dodat, ovo nije "fast food" barem ne u ST svaki put kad dodem cekam min 15min, brze cevape na ulici narucim... Ugl mogu oni i bolje samo su skrti!

Zadnje uređivanje BepoKiller19 : 22.07.2015. at 00:07.
BepoKiller19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 05:53   #2557
Da, još je u rubrici promo ali ga imaju vec dugo, iako se nekoliko promocija izmijenilo i proizvodi ukinuli.

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
__________________
mijenjam se
darac505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 11:05   #2558
Quote:
darac505 kaže: Pogledaj post
Da, još je u rubrici promo ali ga imaju vec dugo, iako se nekoliko promocija izmijenilo i proizvodi ukinuli.

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
Sumnjam da će ga zadržati jer meso i sve te umake naručuju iz Austrije, znači kad Austrija kaže stop, gotovo je.
BepoKiller19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:17   #2559
Ima li sta novo sa Zadron ? Oce to brzo tamo ?
BepoKiller19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:38   #2560
Quote:
BepoKiller19 kaže: Pogledaj post
Jel stvarno dobar?
A meni stvarno je, uzeo prije tjedan dana opet drugi, u Sisku, bio još bolji, nafilale cure salate

Quote:
darac505 kaže: Pogledaj post
Meni je grand royal ok.
Bolji mi je big tasty koji je sad u stalnoj ponudi.

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
Zapravo rijetko odem do mekića i onda mi se jede big mac tak da rijeđe isprobavam. Mislim da sam tasty probao, al mi nije samo umak pasao (ak nisam zamijenio).

Al u toj verziji moje konzumacije mac-burgera, di jednom u 3 tjedna odem i jednom od 5 puta probam nešto drugo osim bigmaca, i obično budem "meh, ok je", ovo je prvi koji mi se baš dopao...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.