Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2003., 11:46   #21
Jarun
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 15:27   #22
Quote:
sailor kaže:
Jarun
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 19:52   #23
Do sada što sam vidjela i "okusila" je plaža u Baški. Posebna svjetloplava boja mora, šljunak i pjesak. Ali previše je eksploatirana i prevelika gužva. Nisam bila još na Pagu ni u Dalmaciji pa dozvoljavam mogućnost i boljeg izbora.
__________________
Tko se boji početi igru i krenuti dalje, unaprijed je izgubio.
unfacked girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 21:27   #24
na otoku Pašmanu
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 21:39   #25
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
na otoku Pašmanu
Koje mjesto??
 
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 21:53   #26
Quote:
Zombieee kaže:
Koje mjesto??
a joj, između tkona i pašmana, neznam mjesto, mala plaža, jako daleko i plitko je
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 15:11   #27
......samo jedna plaza, to je nemoguce!

........kao dugorocni i neizlijecivi zaljubljenik u morske krajolike, a temeljem stecenog iskustva, mogla bih nabrajati satima sve one uvalice, plaze i plazice kojima je obogacena nasa obala........no uvijek je to stvar vlastitih interesa i preferiranja........jer Zlatni rat (Brac), Zrce (Pag), Prapratno (po. peljesac), Milna (Hvar), cijeli Mljet sa svojim jezerima, ili prekrasni Lokrum; ili mozda jos uvijek cisti Elafiti te nas raj na zemlji skriven u Kornatima, ili Telascica (Dugi otok) ponekad nas mogu oduseviti, a ponekad i rastuziti........ali to uvijek ovisi zasto smo se odlucili ici na koju od tih plaza......jos je u meni svjezih tragova plavoga Jadrana i zato je za sada ovo i previse........
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 17:01   #28
Re: ......samo jedna plaza, to je nemoguce!

Quote:
oona kaže:
........kao dugorocni i neizlijecivi zaljubljenik u morske krajolike, a temeljem stecenog iskustva, mogla bih nabrajati satima sve one uvalice, plaze i plazice kojima je obogacena nasa obala........no uvijek je to stvar vlastitih interesa i preferiranja........jer Zlatni rat (Brac), Zrce (Pag), Prapratno (po. peljesac), Milna (Hvar), cijeli Mljet sa svojim jezerima, ili prekrasni Lokrum; ili mozda jos uvijek cisti Elafiti te nas raj na zemlji skriven u Kornatima, ili Telascica (Dugi otok) ponekad nas mogu oduseviti, a ponekad i rastuziti........ali to uvijek ovisi zasto smo se odlucili ici na koju od tih plaza......jos je u meni svjezih tragova plavoga Jadrana i zato je za sada ovo i previse........
MRZIM prenatrpane plaže, a to su baš te koje si nabrojala, kako ću se ja odmorit na zlatnom ratu kad na meni "leži" još 10 turista
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 14:41   #29
Re: ......samo jedna plaza, to je nemoguce!

Quote:
oona kaže:
........kao dugorocni i neizlijecivi zaljubljenik u morske krajolike, a temeljem stecenog iskustva, mogla bih nabrajati satima sve one uvalice, plaze i plazice kojima je obogacena nasa obala........no uvijek je to stvar vlastitih interesa i preferiranja........jer Zlatni rat (Brac), Zrce (Pag), Prapratno (po. peljesac), Milna (Hvar), cijeli Mljet sa svojim jezerima, ili prekrasni Lokrum; ili mozda jos uvijek cisti Elafiti te nas raj na zemlji skriven u Kornatima, ili Telascica (Dugi otok) ponekad nas mogu oduseviti, a ponekad i rastuziti........ali to uvijek ovisi zasto smo se odlucili ici na koju od tih plaza......jos je u meni svjezih tragova plavoga Jadrana i zato je za sada ovo i previse........
mislim stvarno, ak ti je zrče među najljepšim plažama...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 19:56   #30
Ma Zlatni rat je zakon,takve boje mora nema nigdje.
Inače,uz svo poštovanje prema svima koji ljetuju na sjeveru Hrv.Jadrana,tamo mi je grozno-Krk-fuuuj-more ima neku zelenu boju,plaže ajme....

Što južnije to lipše,od Omiša do Dubrovnika,zaustavit se na bilo kojoj bezimenoj uvali jer raj za dušu i tilo
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 20:30   #31
Quote:
Lorelai kaže:
Ma Zlatni rat je zakon,takve boje mora nema nigdje.
Inače,uz svo poštovanje prema svima koji ljetuju na sjeveru Hrv.Jadrana,tamo mi je grozno-Krk-fuuuj-more ima neku zelenu boju,plaže ajme....

Plus što je tamo prljavije zbog italijanskog Poa.
Nymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2003., 11:03   #32
....ovo ljeto bila sam na tridesetak razlicitih plaza u razlicitim mjestima na Jadranu i moram reci da mi je ipak kao najljepsa u sjecanju ostala uvala s druge strane Raba gdje je jedini stanovnik ovcica...istina do tamo se moglo doci samo brodom, ali tu boju mora nisam nikad do sada vidjela....dubina je bila oko 10 metara...ma famozno..

....ne znam da li je netko od vas bio na Sipanu...kod Cavtata....da imam vise godina i kuna tamo bi kupila vikendicu.....par stranaca, ma kaj svi turisti su stranci...odmor za dusu i tijelo...plaze su male, ali ih je dovoljno da uopce nema guzve....takva je tisina da cujes svoje misli...

....a inace od Zlatnog rata sam ocekivala puuuno vise....jako sam se razocarala...ljudi ti doslovno hodaju po rucniku...prenatrpano i previse isforsiranih ljudi....pobogu na ljetovanju sam da se odmorim, a ne da na plazi pokazujem sto sve posjedujem od nakita recimo....

....istina u Hvaru, Novalji, Bolu i ostalim razvikanim mjestima se moze najbolje provesti navecer....sve ostalo je za penzionerski odmor...nakon vecere u krevet...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 16:15   #33
Re: Re: ......samo jedna plaza, to je nemoguce!

Quote:
SETRA Samoborček kaže:
MRZIM prenatrpane plaže, a to su baš te koje si nabrojala, kako ću se ja odmorit na zlatnom ratu kad na meni "leži" još 10 turista
.....razumijem te u potpunosti, no da li si ikada probala doci navecer ili rano ujutro kada gotovo da nema ljudi ili su vrlo rijetki......a tada more ima najljepsi miris i zvuk valova te obavija sa svih strana, narocito ako si na samom vrhu rata.......svaka plaza ima svoju dusu......
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 16:17   #34
Re: Re: ......samo jedna plaza, to je nemoguce!

Quote:
chiquita kaže:
mislim stvarno, ak ti je zrče među najljepšim plažama...
....Zrce sam prvi puta posjetila za jedan 1. maj......i bilo je prekrasno, cisto i nepregledno prazno, pravi raj za oci.......a po ljetu to se mijenja, no neki ljude vole guzvu i metez, i ja ih poznajem nekolicinu..........tako da smo svi razliciti.....
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 21:59   #35
mokalo, orebic
__________________
8-)
_\|/_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 00:46   #36
na peljescu ima lijepih plaza











stonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 00:05   #37
Nema lipšeg mora od onog kornatskoga...
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 16:14   #38
SUPER JE ZLATNI RAT ALI DA NIJE TAK PRETRPAN...
ALI NA MLJETU JE SUPAC
__________________
f.u.b.a.r.* :amen:
*fucked up beyond all recognition
moj blogic
poison ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 21:09   #39
zlatni rat je lijepa plaza.to nema govora. ali je postala suvise komercijalizirana i isfurana.


lijepa plaza je ona u uvali Stiniva na otoku Visu. zavucena plaza koja se ne vidi s mora...moras se provucmali kanalicem do plaze. i tu se otkriva raj.mali plavi, nebeski, zaljev.

Hvar obiluje slicnim plazicama..al Pakleni otoci!!!!!tamo treba otic... ne smao da se plaze famozne..zađite malo u unutrasnjot otoka i vidite gigantske kaktuse. i netaknutu prirodu.
hrana za osjetila
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 22:16   #40
Quote:
Lorelai kaže:
Što južnije to lipše,od Omiša do Dubrovnika,zaustavit se na bilo kojoj bezimenoj uvali jer raj za dušu i tilo
Ovo stoji.....potez od Splita do Dubrovnika ima miliun malih plazica,a svaka je predobra...
Lipo si rekla...mali rajevi...
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.