Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2003., 21:49   #1
Angry Kino i što vas izluđuje

Obožavam ići u kino.
No ono što me najviše može ispizditi je kad se ispred mene sjedne netko visok :2up: pa ostatak filma iskrivim vrat ( bez obzira na raspored sjedala ).

Što mrzite kod odlaska u kino?
bondbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 21:56   #2
visoki ljudi su problem koji izbjegavam tako da sjednem u prvi red. no, to ne rjesava problem ljudi koji

- pricaju
- jedu glasno hranu
- urnebesno urlicu od smijeha na sve i svasta, ali onako znalacki, da se osjeti njihov rafiniran osjecaj za ironiju

no, najvise me uzrujavaju reklame koje traju sto godina i nakon njih glupi forspani.
royal trux is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 23:31   #3
Quote:
royal trux kaže:
visoki ljudi su problem koji izbjegavam tako da sjednem u prvi red. no, to ne rjesava problem ljudi koji

- pricaju
- jedu glasno hranu
- urnebesno urlicu od smijeha na sve i svasta, ali onako znalacki, da se osjeti njihov rafiniran osjecaj za ironiju

no, najvise me uzrujavaju reklame koje traju sto godina i nakon njih glupi forspani.
ah nisu visoki krivi sto su takvi

a najvise me nerviraju koji suskaju i mljacakaju, i naravno komentarisu film
plus oni kojima mobiteli zvone :2up:

reklame i forspane koristim da sama odsuskam i ispricam se i iskopcam tlfn, pa mi ne smetaju
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 23:49   #4
Mene izluduju cerekanja i suskanje vrecica,pa ljudi koji zele na wc,pa dok se izguraju do kraja,i dok svakom kazu "oprostite,da li mogu proci...."uuuufff...
Jebiga nisu oni krivi,ali zivciraju me...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 23:58   #5
Mene živciraju ljudi koji kasne, a još i više, ako kasne na neki odličan film kojem ni jedan dijelić ne smijem propustit (recimo T3)
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 01:38   #6
Kako:
a) pokušat impresionirat komada
b) uspjet iživcirat mnoštvo kino publike

Odvedite dotičnog (poželjno "nezahtjevnog") komada u kino pogledat LOTR Dvije kule, a prije toga pazite da pažljivo pročitate knjigu i zapamtite što više detalja.
Trudite se pokazat svoje poznavanje gradiva tako da izgovarate dijelove dijaloga i objašnjavate što će se dogodit prije nego to na platnu vide i čuju svi ostali sudionici ove simpatične farse (na koje se nemojte uopće osvrtat, nisu na vašem nivou - luzeri su samo došli pogledat film... pih...).
Budući da film poduže traje, imate vremena slobodno ubacit pokoju analizu, vlastito viđenje, te usporedbu između dotičnog uratka sedme umjetnosti i pisanog predloška (naravno, milioooon puta boljeg).

Za a) ne znam, ali b) je zagarantirano.

Opaska: ovaj recept provesti u djelo na vlastitu odgovornost, jer postoji povećan rizik od gubitka zubiju i izbacivanja iz kino dvorane od strane razularene gomile.
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 14:27   #7
Uzasno me iritiraju mobiteli.Svi znaju da u kinu moraju ugasiti mobitele , ali neeeeeeeeee, ne ugase , i onda usred filma zvoni mob i tip se lijepo razgovara bez pardona , kao da je kod kuce

Druga stvar , koja me jos jace iritira. Prepuno kino , pocinje film , a onda se neki biseri dotele i svi se moraju dizati da oni dodju do mjesta , pa kad dodju , tjeraju one koji sjede , pa se nagledavaju koji su brojevi sjedala , pa se pravdaju sa onima koji sjede , pa se ovi dizu i traze svoja sjedala , i tak 10 ljudi se premjesta , stoji ... hoda ... svi se moraju dizati da ovi prodju van.... lancana reakcija... a film traje..... , i ja propustim prvih 10 min filma


treca stvar : niska sam , i smetaju me visok tipovi.....
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 14:31   #8
Quote:
kamala kaže:
Kako:

b) uspjet iživcirat mnoštvo kino publike

Odvedite dotičnog (poželjno "nezahtjevnog") komada u kino pogledat LOTR Dvije kule, a prije toga pazite da pažljivo pročitate knjigu i zapamtite što više detalja.
Trudite se pokazat svoje poznavanje gradiva tako da izgovarate dijelove dijaloga i objašnjavate što će se dogodit prije nego to na platnu vide i čuju svi ostali sudionici ove simpatične farse (na koje se nemojte uopće osvrtat, nisu na vašem nivou - luzeri su samo došli pogledat film... pih...).
Budući da film poduže traje, imate vremena slobodno ubacit pokoju analizu, vlastito viđenje, te usporedbu između dotičnog uratka sedme umjetnosti i pisanog predloška (naravno, milioooon puta boljeg).

b) je zagarantirano.

Opaska: ovaj recept provesti u djelo na vlastitu odgovornost, jer postoji povećan rizik od gubitka zubiju i izbacivanja iz kino dvorane od strane razularene gomile.

hehehe

upravo sam procitala "povratak kralja" , a imam neugodnu naviku za vrijeme filma komentirati film , a ovaj cu sigurno i usporedjivati sa knjigom

prva dva dijela sam gledala ko tele , bez da sam prije procitala knjige , ali treci jedva cekam
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 20:26   #9
Mene izludjuju oni ljudi kaj kad odemo u kino gledat film, odjedanput mi iz cista mira pocnu suskat u uho. No, I kid you not: sjedimo i gledamo film i odjednom neko "SHHHHHHHHHHHHH!!!" meni kraj uha. Cak mislim da je to neka fora kaj rulja namjerno radi da zajebaje ljude u kinu jer mi tak zna po vise ljudi sa razlicitih strana doc za vrijeme kino projekcije.

Koji neodgojeni prasci.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 00:06   #10
Meni su dvije gluho(ali ne i potpuno)nijeme cure smetale da potpuno uživam u Monsters Inc. Takvo kreveljenje nikad u životu nisam čuo, čak ni od ljudi koji to rade namjerno. A one... ničeg svjesne...
__________________

.


prodajem: Pearl Jam: Ten i No Code
snowboard
beheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 00:25   #11
kratko i jasno - mrzim bilo kakvu konverzaciju u kinu,i šuškanje okolo.
mora sve biti potpuno tiho.
i mrzim kretene koji sjede iza mene,dok mi lupaju nogama u moj stolac
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 00:26   #12
BTW, za topic
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 02:33   #13
Kad zakidaju na filmu a ostali gledaoci se ne bune - samo ja. Ono, izostane nekih 20 minuta, vidi se iz aviona da fali oveće parče filma, a svi sem mene sede poput blaženih ovaca koje pasu na livadi cveta 2. Užas.

Nije zgodno ni kad se sruši plafon bioskopa. To se, doduše, nije desilo za vreme projekcije Terminatora 3 kojoj sam prisustvovao (gledao sam film sa balkona koji je jedini bio na raspolaganju publici jer je plafon nad parterom već bio ozbiljno udubljen), već sutradan (bez publike u sali), ali je ipak nezgodno. Ono, kao, odem uveče u bioskop, sutra padne plafon. Kao, "Dođi da vidiš šta ima na TV." "Wow."
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 16:38   #14
Quote:
vjeverica kaže:
upravo sam procitala "povratak kralja" , a imam neugodnu naviku za vrijeme filma komentirati film , a ovaj cu sigurno i usporedjivati sa knjigom
Molim te javi kad i gdje ćeš ići gledati film, tako da ja ne idem.
Jedanput tako nešto doživjeti, bilo je više nego dovoljno...
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 17:44   #15
Quote:
kamala kaže:
Molim te javi kad i gdje ćeš ići gledati film, tako da ja ne idem.
Jedanput tako nešto doživjeti, bilo je više nego dovoljno...
bez brige , jako je mala vjerojatnost da si odkuda sam i ja
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 23:58   #16
uf.. mene najviše razvesele dobričine koji odluče zapalit jednu, drugu pa treću usred filma, a redara niotkud.l

kao ni mog 9mm.
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 00:15   #17
jedna ne tako davna stvar koja me zbilja raspizdila je bila kad sam gledao Matrix: Reloaded u Zg.

Prikazivači-pametnjakovići su usred filma stavili desetminutnu pauzu!!! Mislim, daj, molim te. I to još pauza kojoj namjena njije bila odlazak gledatelja u WC već dodatne minute da se ispucaju ... reklame ( iste koje su puštali prije projekcije )

Bezobrazluk najveće vrste - platiš ulaznicu da gledaš film a ne reklame na kojima oni zarađuju. Očigledno u marketingu Kinematografa rade ljudi koji uopće ne vole film ( kaj me stvarno nebi čudilo ). Nadam se da će novi zakon o zaštiti potrošača pokrivati i te stvari .... iako sumnjam.

Zakleo sam se da nikad u životu neću kupiti proizvode reklamirane u tih nekoliko minuta.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 22:20   #18
Mrzim seljacine koji ne iskopcaju mobitel prije pocetka filma.

Najgori su mi biseri kojima je neugodno, pa se ne javljaju na telefon, da susjedi ne bi vidjeli kome je zvonio, nego ga pustaju da beskonacno zvoni...

Ili kad netko sjedi blizu mene i odluci pisat sms-ove... A mene obasjava zelena, narancasta ili plava svjetlost mobitela.

Isto tako, kao pravi pripadnik starije generacije i radnog naroda, volim otic u kino vikendom, da se malo opustim. Mislim, jasno mi je da tada izlazi djecurlija (citaj: 12-16 godina), ali kaj ta djeca nemaju roditelje koji bi im objasnili kak se u kinu ponasa?
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 23:42   #19
Angry

Ak se mene pita.... na k... mi idu biseri koji si dovikuju s jedne strane kina prema drugoj... (EEEJJJ!!! JOŽAAA..... A SI TUUUU??? JESAM ŠTEEEEFFF...... BASS JE DOBROOOO.... KENEEEEE!!!)
ili biseri koji glasno komentiraju film...... pa di toga ima.... kod nas očito kolko hoces....
a kaj se tice onih visokih sjedalo ispred tebe... to mene ne brine... jer sam ja jedan od onih visokih...
mobiteli su posebna prica jer svi ostali moraju vidjeti kak njihov mobač svjetli u mraku.... vauuu
a tek dok šuškaju čipsevima i ostalim stvarima.... pa jeee...booo ih.....
 
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 00:30   #20
How to keep obnoxious teens out of a theater:
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.