Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2009., 12:26   #1801
thanx mladenka i 27dresses, a uostalom, 27 kad će amaterske?
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 19:29   #1802
Cure,ima li netko slika sa ružama i margareticama u kombinaciji?
Leptirica_smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 16:12   #1803
Quote:
Lyysssyyyy kaže: Pogledaj post
thanx mladenka i 27dresses, a uostalom, 27 kad će amaterske?
idući tjedan ću staviti amaterske dok mi cure za vikend donesu sve slikice koje imaju .... jedva čekam jer su cure i u crkvi slikale a ja ništa nemam .
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 16:20   #1804
Quote:
Leptirica_smb kaže: Pogledaj post
Cure,ima li netko slika sa ružama i margareticama u kombinaciji?
jel ti treba ovako nešto?

http://i36.tinypic.com/9zvfrb.jpg

http://www.fiftyflowers.com/site_fil...iot%206of8.jpg

http://www.theflowerpot.com/images/product/Mich-15.jpg

http://www.theflowerpot.com/images/product/Mich-16.jpg
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 14:39   #1805
Sto je ovo zeleno?! To trazim vec neko vrijeme...
Ditica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 15:03   #1806
gumbeki

http://images.google.hr/images?gbv=2...art=60&ndsp=20
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 13:36   #1807
lizianthus, vidim da se kužiš u cvijeće pa da te pitam kojeg cvijeća ima u siječnju? naime, vjenčanje mi je u prvom mjesecu, pa niti ne znam što od cvijeća mogu očekivati-osim valjda bršljana, koji nije cvijeće, krizantema i orhideja. hvala. ima li imela još u siječnju?
i da li mi možeš preporučiti gdje da nađem kalendar cvatnje-naime guglah, ali mi samo ispada za peludnice i ljekovito bilje..

i još jedno pitanje svima..pisalo se o veletržnici cvijeća na žitnjaku-tamo se samo dođe, u koje vrijeme je najbolje (netko napisaše u 4-5 ujutro-jel to moguće?!?) i jel se može kupiti na malo i koliko je povoljnije. tenks curke!
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 13:47   #1808
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
lizianthus, vidim da se kužiš u cvijeće pa da te pitam kojeg cvijeća ima u siječnju? naime, vjenčanje mi je u prvom mjesecu, pa niti ne znam što od cvijeća mogu očekivati-osim valjda bršljana, koji nije cvijeće, krizantema i orhideja. hvala. ima li imela još u siječnju?
i da li mi možeš preporučiti gdje da nađem kalendar cvatnje-naime guglah, ali mi samo ispada za peludnice i ljekovito bilje..

i još jedno pitanje svima..pisalo se o veletržnici cvijeća na žitnjaku-tamo se samo dođe, u koje vrijeme je najbolje (netko napisaše u 4-5 ujutro-jel to moguće?!?) i jel se može kupiti na malo i koliko je povoljnije. tenks curke!

sezonskog u siječnju nema.
uvoznog ima klasika ruže, orhideje, ljiljani...ostalo stvarno ne znam.
Imela bi moglo biti, božikovine možda...
kukurjeci al debelo možda???

na žitnjak samo dođeš najbolje oko 6 ujutro, nemoj puno kasnije jer ti pokupe sve al ti ionako možeš naručit.
kupuje se na malo, povoljnije je dosta.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:24   #1809
puno hvala lizianthus!

znam da nema ništa u siječnju, al eto, nadala sam se da neki bog ipak ima..

baš ću se zaletiti jedan dan na tržnicu, valjda rade subotom.
doduše, ne znam kako se zove orhideja koju bih htjela, ali će mi valjda znati reći ako im slikicu donesem.
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:46   #1810
Quote:
Leptirica_smb kaže: Pogledaj post
Cure,ima li netko slika sa ružama i margareticama u kombinaciji?
Ja sam ti imala ruže i margaretice, ali još ne mogu slike stavljati... Imala sam šampanj boje ruže, i jako lijepo ti to izgleda u kombinaciji. Samo što su moje ruže bile mlade, i samim time male, pa je buket bio mali. Ali ako staviš veće ruže, izgledat će i buket bogatiji.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 20:22   #1811
pafulja, a amarilisi? bijeli, crveni, crveno-bijeli toga isto ima onda.
imela imaš još u siječnju.samo, nisi luda to kupovati.to nabereš u šumi to je ionako nametnik, i ima ga na svakom drugom drvetu (samo ljestve ponesi
ali,on ti se na toplom malo sfrčka ,i svjetlo zelene je boje, a one bobice su sluzave -sam da znaš s čim barataš.
bršljan ti ima bobice u zimu, sad hoće ih imati do 1.mjeseca, a trebao bi.ali, to su ti crne bobice.
i imaš mimoze od cvijeća još, tulipane ti onda već dofuraju, zumbule.


i lizi, božikovina je zaštićena vrsta, tako da- to ne brati
misica milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 21:52   #1812
Karanfili!!!!!
Moja sogorica imala zelene! Odlicno!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 08:59   #1813
Quote:
misica milica kaže: Pogledaj post
pafulja, a amarilisi? bijeli, crveni, crveno-bijeli toga isto ima onda.
imela imaš još u siječnju.samo, nisi luda to kupovati.to nabereš u šumi to je ionako nametnik, i ima ga na svakom drugom drvetu (samo ljestve ponesi
ali,on ti se na toplom malo sfrčka ,i svjetlo zelene je boje, a one bobice su sluzave -sam da znaš s čim barataš.
bršljan ti ima bobice u zimu, sad hoće ih imati do 1.mjeseca, a trebao bi.ali, to su ti crne bobice.
i imaš mimoze od cvijeća još, tulipane ti onda već dofuraju, zumbule.


i lizi, božikovina je zaštićena vrsta, tako da- to ne brati
nisam ni rekla da ju nabere
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 09:04   #1814
Lizi, pitanje..

Znas li mozda koliko cvjecari otprilike naplacuju iznajmljivanje vaza??

Nasla sam akvarij vazu 13 cm visine, promjera 17 cm dosta povoljno...i sad mene zanima dal mi se vise isplati to kupiti, pa kasnije prodati ili iznajmiti?? I ono sto me zanima, da li je uopce ta vaza iskoristiva...moze li cvjecarka kroz tako "mali" otvor nekaj iskemijati?
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 09:07   #1815
I da, amarilisa u sijecnju nema...vrijeme cvata amarilisa je na ljeto, ovisi o temperaturi i klimatskim uvjetima...moj pokojni deda je uzgajao iste, a mi smo nastavili tradiciju, tako da sam jako dobro upoznata sa amarilisima i kad ih ima...

Pa ni ja sama ih ne mogu imati na svojoj svadbi, osim ako ih ne mislim drzati u nekom stakleniku i moliti Boga da mi se do tada rascvate ili narucivati izvana...
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 10:11   #1816
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Lizi, pitanje..

Znas li mozda koliko cvjecari otprilike naplacuju iznajmljivanje vaza??

Nasla sam akvarij vazu 13 cm visine, promjera 17 cm dosta povoljno...i sad mene zanima dal mi se vise isplati to kupiti, pa kasnije prodati ili iznajmiti?? I ono sto me zanima, da li je uopce ta vaza iskoristiva...moze li cvjecarka kroz tako "mali" otvor nekaj iskemijati?
tu ti stvarno nemrem pomoći.
ja sam za vjenčanje imala ideju u ikeine 3 vazice ugurat cvijeće za glavni stol.
kuma (i cvjećarka) me skoro pojela živu.
rekla mi je doslovno ovim rijećima: te si qurceke zguraj znaš di

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/60156526

a dragi se specijalno po njih vraćao u Ikeu
tako da je bilo: e bogami ćeš ih imat ne zanima me gdje
tako da evo ih, probajte ih pronaći
http://s381.photobucket.com/albums/o...nt=stoldan.jpg
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 10:19   #1817
lizi, nisam ja mislila niš loše, samo rekla da je to zaštićeno, pa se ne smije brati.tako da ni na prodaju nije (možda kod kumica pod pultom eventualno)...naj se ljutiti ništa

a mischa, za amarilise, ja ih viđam u zimu po cvjećarnama.a i u tegli sam si ih kupila prošle godine u zimu.
možda ipak bolje da paljufa pia cvjećarku.
misica milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 10:22   #1818
Quote:
misica milica kaže: Pogledaj post
lizi, nisam ja mislila niš loše, samo rekla da je to zaštićeno, pa se ne smije brati.tako da ni na prodaju nije (možda kod kumica pod pultom eventualno)...naj se ljutiti ništa

a mischa, za amarilise, ja ih viđam u zimu po cvjećarnama.a i u tegli sam si ih kupila prošle godine u zimu.
možda ipak bolje da paljufa pia cvjećarku.

ma daj ne ljutim se i da nažalost, kumice ih uvijek imaju pod pultom...kao i kukurjeke, kao i visibabe i tak dalje...
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 20:50   #1819
Vjenčanje će biti početkom 7. mjeseca i htjela bih svakako imati sezonsko cvijeće tipa, hortenzija, alstromerija, ruža. Kititi će se dvorana, nekih 15-tak stolova u martini čašama, moj buket, rever za dečka, kumove dok bi pratnja imala kitice oko ruke, glavni stol, auto...ali samo dva buketa na retrovizore te neki buket na švedskom stolu. Moj buđet bi bioizmeđu 3.500-4.000 kn. Je li to sve izvedivo za tu cijenu? Zanima me imate li kakvih preporuka cvjećarni koje su vama radile?

hvala
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 23:17   #1820
Cure, ima li koja preporuku za jeftinu cvjećarnu - u smislu da ne mora biti iznimno kreativna nego cijenom povoljna? Naime, htjela bih na stolovima imati jednostavne bukete samo od cvijeća, bez dodatnih dekoracija, a za to mi treba cvjećarka koja će to soložiti za neku razumnu cijenu. Buket bih radila dodatno kod druge cvjećarke.
Ideje, prijedlozi?
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.