Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2005., 11:01   #1
Ogledala - gdje nabaviti i uokviriti

Znate li koliko bi koštalo ogledalo(bez okvira) visine 2m i širine 50cm, pravokutne forme?

Imate li broj jedne od ''ogledalodarnica'' kako bih telefonski uvidio cjenovni rang?

Zadnje uređivanje Debian : 17.04.2005. at 11:53.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 12:05   #2
staklić, srebrnjak 1.

plaćala sam oko 80kn kvadrat, ali to je bilo prije par godina.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 12:10   #3
o, pa to morash vidjeti na licu mjesta...ovisi o debljini/kvaliteti ogledala.


kod nas ih ima i po 30 kn metar, a ima i po 120....dalje nisam gledala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 12:20   #4
Quote:
magic kaže:
o, pa to morash vidjeti na licu mjesta...ovisi o debljini/kvaliteti ogledala.
Gle, želim proći što jeftinije. Debljina mi je nebitna odnosno bitna mi je ako određuje cijenu.

Kvaliteta mi je nebitna, uvjet je samo da vidim svoj odraz u ogledalu. Kako nisam vampir , to bi moralo biti posibilno.

Quote:
kod nas ih ima i po 30 kn metar, a ima i po 120....dalje nisam gledala


30 kuna metar, zafrkavaš!!!!!!!!!
To želim!!!!!!!!
Možeš me adresirati, dakle imaš li adresu ili broj telefona kako bih instantno naručio stotinjak metara ?

, u tom slučaju uzimam i četiri metra, improvizirana teretana može započeti.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 12:21   #5
je, al onda necesh moci kupiti toliku duzhinu, jer nece izdrzhati ogledalo.


nisam u zagrebu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 12:31   #6
Quote:
magic kaže:
je, al onda necesh moci kupiti toliku duzhinu, jer nece izdrzhati ogledalo.


nisam u zagrebu.
Hvala na informiranju, morat ću po Zagrebu pecati. Što se tiče debljine - dobro govoriš, ali oko toga ne treba brinuti jerbo staklari sigurno imaju sigurnosne propise te uz visine imaju i propisane nužne debljine pa će mi vjerojatno dati pokoju opasku.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 12:35   #7
pa naravno, uostalom, nekiput jako dobro izgleda i nekoliko manjih komada koji chine cjelinu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 13:11   #8
Quote:
magic kaže:
pa naravno, uostalom, nekiput jako dobro izgleda i nekoliko manjih komada koji chine cjelinu
Meni ipak ne , ne volim što se vide one crtice što omeđuju pojedini komad, slično kao kad gledaš tekmu na video zidu koji je sačinjen od 17 ekrana.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 00:36   #9
Quote:
Debian kaže:
u tom slučaju uzimam i četiri metra, improvizirana teretana može započeti.
zaboravljaš jednu "sitnicu", a to je da ti to ogledalo ( u jednom komadu) mora moći proći kroz ulazna vrata
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 07:50   #10
Re: Cijena neuokvirena ogledala

Quote:
Debian kaže:
Znate li koliko bi koštalo ogledalo(bez okvira) visine 2m i širine 50cm, pravokutne forme?
Ne znam koliko je bez okvira, ali sa tankim okvirom, ovih dimenzija oko 800 kuna (u Vlaškoj)
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 11:38   #11
Vidjela jucer to u Mercatoneu (Zagreb)... imaju razno raznih varijanti, s okvirima i bez. I nisu preskupa (par sto kuna, ovisno i velicini).

Meni treba nesto slicno za hodnik, pa sam se malo sokirala s cijenama po ducanima.... ovo u Mercatoneu izgleda super- povoljno i mislim da cu tamo ubosti ogledalo cim hodnik dodje na red za uredjivanje.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 13:48   #12
Potrazi na http://www.tportal.hr/imenik/, pretraga po djelatnostima, trazi staklo i vidi koji ti je staklar najblizi.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 22:06   #13
Quote:
magic kaže:
je, al onda necesh moci kupiti toliku duzhinu, jer nece izdrzhati ogledalo.


nisam u zagrebu.
Mene zanima di ima ogledala po 30kn m2


Ja sam bas danas dao krojit podlogu za ogledalo dim 190 x 50.

Izbjegavajte male staklare po kvartovima, oni kupuju vecinom gotove proizvode od velikih igraca i prodaju vam za duplo.
Nista nego lopovi
Necu nabrajat koji.

Preporucujem Piletic u V.Mlaki, Gorica staklo u VG.
Ima i Pogacic u brestju(Strmec).
Naj jeftiniji su
__________________
...
lego is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 10:52   #14
ja sam dala izrezati ogledalo na oblik koji sam htjela, nešto slično rombu tako da je dolje bio širok 50 cm a gore 80 cm a visine skoro metar i dala sam da mi ispjeskari mliječni rub i naljepi kuke da ga zakačim na zid, platila sam 300 kn.
definitivno mi je ispalo jeftinije nego da sam kupovala ogledalo u nekom od dućana sa već postojećim okvirom.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 13:47   #15
Quote:
Mene zanima di ima ogledala po 30kn m2
Najjeftiniji kvadrat na kojega sam naišao jest 190 kuna , tako da je 30 kuna po metru kvadratnome mit.

Treba imati na umu i dostavu koju naplaćuju oko sto kuna, a vjerojatno ne želiš kupiti neispolirano ogledalo jer ćeš početi brojati na rukama manje od 10 prstiju, poliranje će te koštati oko 25 kuna sto centimetara, dakle metar kvadratni ispolirani stoji 100 kuna, i kao što vidimo troškovi bezglavo rastu pa je najbolje kupiti ogledalo od poznanika kojemu ne treba.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 13:50   #16
Quote:
chiquita kaže:
ja sam dala izrezati ogledalo na oblik koji sam htjela, nešto slično rombu tako da je dolje bio širok 50 cm a gore 80 cm a visine skoro metar
OFFtopic: po mjerama što si ih dala reklo bi se da je u pitanju trapez. , romb ti je istostraničan(paralelogram).
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 13:51   #17
Quote:
Debian kaže:
OFFtopic: po mjerama što si ih dala reklo bi se da je u pitanju trapez. , romb ti je istostraničan(paralelogram).
pa da, to sam i mislila.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 16:01   #18
veliko ogledalo

nekome je to potrebita stvar a nekome nije, u stanu.
imate li vi veliko ogledalo i gdje ste ga montirali, u predsoblju, u ormaru s nutarnje strane, u spavaćoj sobi?

pitam jer ja sama ne znam gdje bih ga smjestila.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 16:06   #19
Kod nas doma je ogledalo smješteno u hodniku između ulaza u kuhinju i dnevnu sobu. Pokriva cijeli zid od poda do stropa, širine jedno cca metar. Bilo je u stanu kad smo se uselili i nismo mijenjali. Zavidano je na zid, i sa strane pod štokovima od vrata.

A onda je jedne noći ničim izazvano puklo i ujutro smo našli zakrivljene pukotine u jednom uglu. Što je najzanimljivije ništa nismo čuli, a to je moralo prasnut poprilično. Kaže frend građevinar da se nije za čudit budući da smo u visokom katu nebodera.

Sad još da odradim tih 7 godina nesreće i sve okej.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 16:24   #20
Mi imamo u hodniku ogledalo, duguljasto. Siroko oko 70 cm a visoko oko metar i pol

Enivej, odlično mi je jer još jednom prije izlaska iz kuće provjerim da li je sve ok. Navika, *ebiga.

Inače, u sobi nemam ništa, ali uz sobu imam svoju kupaonicu a tamo veliko ogledalo...:

Doduše, ima dana kad mrzim ogledala....
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.